#1 2014-07-31 10:04:10

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Секс. Спешно е!!

Хора, помощ. Панирала съм се и не знам какво да правя. doh  Та, случката е следната: вчера го направихме с приятеля ми, но без презерватив. Той спря и каза, че може и да е станала грешка без да иска. Мисля, че не свърши в мен, а при изваждането може да ме е изцапал или някак да е станало нещо. Сега искам да си взема някакви хапчета (хапче, поне за сегашния случай) или поне нещо което може да предотврати нежеланите изненади. Трябва ми и тест може  би. Кажете ми някакви хапчета, тест (цени също)? Според вас дали да взема хапче? Или да не взимам хапче а след няколко дни да взема тест? Кажете ако знаете до колко дни е възможно да се разбере дали е станало нещо или други подробности? Доста съм притеснена и наистина много ще ми помогнете ако ми кажете нещо. ;хх


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#2 2014-07-31 14:26:28

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Секс. Спешно е!!

В подобни ситуации не съм изпадала, но за Ескапел знам, че е около 30 лв. Виж какво могат да ти предложат в аптеката или най-добре поговори с майка си. Успех!


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#3 2014-07-31 14:31:04

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Секс. Спешно е!!

- Ескапел се пие до 72 часа след секс.
Ефикасността на Ескапел зависи от това, колко часа са изминали след половия акт:
В рамките на 24 часа - 95%
Между 25-48 часа - 85%
Между 49-72 часа - 58%

-Рано е за тест.

Offline

#4 2014-07-31 20:34:31

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Секс. Спешно е!!

Теста отчита вярно след поне 10 дена(2 седмици), а тогава Ескапел няма да ти помогне. И не се пие като бонбонки, понеже МНОГО влияе на организма. Тоест, ако сега го изпиеш, можеш да пиеш пак чак след 6 месеца поне.
По аптеките последно, като съм виждала беше 35лв.

Теста струва по-малко от 5лв(около 3,50, ако помня добре.

И за да ти помогна, ще ти кажа нещо - като не знаете какво правите, поне се пазете. Знаете да правите секс иначе, ама иначе никой си няма идея от нищо... Голям мерак, голямо нещо и после голямата паника..Пффф...


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2014-07-31 20:50:04

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Секс. Спешно е!!

Вместо да помогнете на момичето я критикувате. Все едно не сте изпадали в подобни ситуации..Разбирачи ...  |-(  |-( 

Ето и моя съвет: Вземи си Ескапел, взех го преди 3 месеца някъде 28,98 е хапчето какви са тия цени 35 ..  |-( Вземи го по-добре утре за да ти помогне по-бързо и може да се пие веднъж в месеца, не на всеки 6 месеца, няколко доктора са ми го казвали. След като го изпиеш си направи теста след определени дни, мисля, че ще е отрицателен, зависи кога си взела хапчето. Успех smile)

Offline

#6 2014-07-31 21:41:32

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Секс. Спешно е!!

Вместо да помогнете на момичето я критикувате. Все едно не сте изпадали в подобни ситуации..Разбирачи ...  |-(  |-( 

Ето и моя съвет: Вземи си Ескапел, взех го преди 3 месеца някъде 28,98 е хапчето какви са тия цени 35 ..  |-( Вземи го по-добре утре за да ти помогне по-бързо и може да се пие веднъж в месеца, не на всеки 6 месеца, няколко доктора са ми го казвали. След като го изпиеш си направи теста след определени дни, мисля, че ще е отрицателен, зависи кога си взела хапчето. Успех smile)

Момичето поиска съвет и това получава, не прочетох никъде "Моля съчувстайте ми, че не мисля." Много знаеш и вече определяш кой е разбирач и кой не е. Много ясно, че ще я критикуваме всеки път като правят секс ще се паникьосва. В кое от мненията не видя опит за помощ? Личен адвокат лизач. (:

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook