#1 2014-06-18 15:24:41

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Изпит след 8 клас

Здравейте smile Този петък ми предстои изпит по френски език. Много ми е притеснено за него и бих се радвала ако някой ми обясни как протича целия изпит. Много ли се преписва (смисъл винаги ми казват, че не било невъзможно да се препише, а бих била доволна ако успея да препиша 2-3 отг. на упражнението за слушане laugh ) , колко квестора са в стаята и строги ли са, какво става ако се провалиш т.е слаб 2, много ли е труден изпита... и все такива въпроси. Ще се радвам ако ми обясните.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#2 2014-06-18 16:34:53

Анджелика_
Member
From: Някъде из света
Registered: 2012-08-30
Posts: 471

Re: Изпит след 8 клас

Здравей.
Този Петък и аз имам изпит,но по Английски език.Общо взето изпитът протича по начина по който са минали и изпитите ти в седми клас.Ако класът ви е по-голям,както е нашият, може би ще ви разделят на две групи в две отделни стаи.
Можеш да преписваш най-вече в зависимост от квесторите.За съжаление,обаче не можеш да разбереш по-рано кои ще са те.От тях зависи дали ще позволят да преписват учениците.Например в седми клас на изпита ми по английски език квесторите ни бяха двама(както е винаги)и ни разрешиха да преписваме,макар че бяхме срещу директорския кабинет.Аз лично съм се отказала от този вид решаване на изпита,но на една приятелка,например,писах съчинение,което тя ще пише на чоропогащника си под полата и така ще преписва.Според мен не е нужно да рискуваш.Както и да е-това е твой избор.
Не знам при вас,но на нас ни казаха,че не е задължително да се явяваш на изпита.В смисъл такъв,че можеш да си вземеш извинителна бележка и да не присъстваш,защото тази оценка се пише като текуща и от нея и всички останали оценки учителя оформя годишната ти.Следователно,ако имаш двойка това не означава,че задължително трябва да останеш на поправителен и т.н.Разбира се може и да е по-различно при вас,но се съмнявам.
Това е,което аз знам.Надявам се да съм ти помогнала.
П.п.-Успех! ^_^


Седнали да се занимават с моя живот...Мисля си-тогава, колко ли скучен  е техния?:D

Offline

#3 2014-06-18 18:21:16

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Изпит след 8 клас

Анджелика, а дали тестът ще е подобен на този в седми клас по ниво на трудност *доколкото е възможно, според изучения материал през тази година*? Защото имаше много хора, които ми казаха, че би трябвало да е лесен и такива, които казаха, че щял да е много по-труден.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#4 2014-06-18 19:42:38

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: Изпит след 8 клас

Аз съм полагала такъв по английски и не виждам как ще се преписва. Поне на мен ми се стори невъзможно. Един съвет от мен - не се притеснявай. Оценката от изпита не ти се вписва като годишна.


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#5 2014-06-19 08:24:43

shad0w_th
Member
Registered: 2010-04-20
Posts: 83

Re: Изпит след 8 клас

Миналата година и аз имах такъв изпит, само че по английски. Не е кой знае какво ако си знаеш материала, освен това оценката не ти е годишна, просто има роля като всяка друга оценка през годината. laugh Нас много ни плашеха, ама се оказа не чак толкова ужасяващо.


Не съжалявам за нищо, което съм направила през живота си. : )) ..

Всичко е възможно, стига да го искаш и да се постараеш да го направиш реалност! wink

Offline

#6 2014-06-19 11:20:17

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Изпит след 8 клас

Да не правя тема, днес класната ни каза, че в понеделник щели да идват хора и да ни изпитват, ако оценката ни се различава от тази от седми клас, но забравих другото.
Някой да ми каже подробности??  surprised


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#7 2014-06-19 13:55:01

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Изпит след 8 клас

Явно не е толкова трудно, но класната както и родителите ми настояват да се справя успешно, защото било много важно. Каквото стане, стане
Ако се отвори възможност за препис ще я използвам. laugh Френския не е от най-лесните неща и ще ми трябва много успих. Късмет на всички утре.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook