#1 2009-12-23 15:51:11

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Кои са качествата, които най-много обичаме у мъжете?Какво ни възбужда в тях, така че да не можем да спрем да мислим за любимия си мъж непрекъснато. Ето изброени няколко секси мъжки похвати, с които влизаме в техния капан... с голямо желание, при това smile
8823.jpg

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.

Излъчва спокойствие. Не е тайна, че жените харесват мъже, които са уверени в себе си и излъчват сигурност. Това, което възбужда е, когато мъжът знае какво иска и как да го направи. Спокойният и дори малко хладен мъж може да възбуди любопитсвото на всяка жена и да я накара да го желае.

Грижи се сам за себе си. Изключително приятно е да срещнеш мъж, който е поел грижата за себе си, живее самостоятелно и се справя.
реклама
Когато видим успял и самостоятелен мъж, ние моментално си представяме, че той поема грижата и за нас. А какво по-секси от това, да разчиташ на един мъж и да знаеш, че ще направи всичко за теб?

Мъжът със стил. Секси е, когато мъжът има изграден стил на обличане, както и поведение. Не е необходимо да му се казва непрекъснато какво да облече или как да се държи пред другите. Това изненадва жените и прави мъжът да изглежда още по-привлекателен в очите им.

Той е нежен. Едно от качествата на мъжа до нас, което може да ни възбуди до краен предел, е нежността му. Едва ли има по-секси момент от този, в който мъжът, когото обичате, да е нежен и любящ с вас. Разбира се, и нежността си има граница, и тя не бива да се бърка с лигавото поведение на някои мъже. Нежността е секси тогава, когато вие не я очаквате и той ви изненадва с някой мил жест. Но не и когато непрекъснато ви се обажда, повтатяйки ви колко много ви обича. Защото любовта трябва да се доказва, нали? smile

Offline

#2 2009-12-23 17:59:54

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.

Offline

#3 2009-12-23 19:38:47

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.

Охх...аз както и без това имам слабост към очите..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2009-12-26 19:29:40

vampire_-
Изгонен(а)
From: На майната си
Registered: 2009-04-29
Posts: 5,977

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Той е нежен. Едно от качествата на мъжа до нас, което може да ни възбуди до краен предел, е нежността му. Едва ли има по-секси момент от този, в който мъжът, когото обичате, да е нежен и любящ с вас. Разбира се, и нежността си има граница, и тя не бива да се бърка с лигавото поведение на някои мъже. Нежността е секси тогава, когато вие не я очаквате и той ви изненадва с някой мил жест. Но не и когато непрекъснато ви се обажда, повтатяйки ви колко много ви обича. Защото любовта трябва да се доказва, нали?


laugh  laugh


Обърнах се и се втренчих в дългия път, който се виеше пред мен. Въздъхнах. Това пътуване нямаше да е кратко.
- Тогава започвай да вървиш, Роуз. - промълвих на себе си.
И потеглих напред, за да убия мъжа, когото обичах.

[img]http://prikachi.com/files/1621786v.jpg[/img]

Monni < 333
Zii < 333
Wessi < 33
Fallen < 33
Newii < 333
Pepii < 33
Ann < 33
Wiki < 33
Danni < 33

Offline

#5 2009-12-26 19:53:23

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Мен пък ме възбуждат мъжките парфюми  smile


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#6 2009-12-26 22:01:01

zuzana89
Member
Registered: 2009-12-26
Posts: 1

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Поздравления за темата!
Бих искала да ви споделя и моята гледна точка
Най-възбуждащо е запотено, мусколесто мъжко, wink което ви е зграбчило
Според мен мъжът е мъж когато е властен и може да покори една жена по всякакъв начин,било то със секси поглед или нещо друго...

Offline

#7 2009-12-28 21:46:06

galkas
Member
Registered: 2009-12-18
Posts: 21
Website

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Поздравления за темата!
Бих искала да ви споделя и моята гледна точка
Най-възбуждащо е запотено, мусколесто мъжко, wink което ви е зграбчило
Според мен мъжът е мъж когато е властен и може да покори една жена по всякакъв начин,било то със секси поглед или нещо друго...

аз съм съгласна че най-възбуждащо е когато мъжът е властен

Offline

#8 2010-01-27 21:07:47

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

напоследък ме кефят ръчичките им wasntme  angel

Offline

#9 2010-02-05 09:48:41

blo0dy_so0ul
Member
From: Сейнт Луис, Мисури [h]
Registered: 2010-02-04
Posts: 5,326

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

мен ме превзе тфа със секси погледаа  blush  smile


[img]http://i52.tinypic.com/25q8xfd.gif[/img] [img]http://i55.tinypic.com/10qxfl0.gif[/img]
[img]http://i56.tinypic.com/2uqjhcn.gif[/img] [img]http://i53.tinypic.com/n1xrp5.gif[/img]
We're Chuck and Blair... Blair and Chuck.  <333

Offline

#10 2010-02-09 13:41:17

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

10х


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#11 2010-02-28 17:53:30

yoannka_love_mariqncho
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 493

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Най-възбуждащо е запотено, мусколесто мъжко, wink което ви е зграбчило
Според мен мъжът е мъж когато е властен и може да покори една жена по всякакъв начин,било то със секси поглед или нещо друго...[/quote]


абсолютно съм съгласна с теб


heart I LoVe OnLy My ReAl LoVe MaRiQn heart
heart FoReVeR ToGeThEr heart

Offline

#12 2010-02-28 18:04:59

sunny13
Bitter*
Registered: 2009-07-26
Posts: 9,886

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

мен ме превзе тфа със секси погледаа  blush  smile

и мен така  laugh


"Ако си решил да променяш живота си,давай.Не се обръщай назад,защото времето никога не чака."

Offline

#13 2010-03-05 17:43:51

AnOnImKaAa
Member
From: Габрово
Registered: 2010-02-13
Posts: 625

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.

Охх...аз както и без това имам слабост към очите..

зе ми думите от устата бе  chuckle  същата съм . . имам голяма слабост към очите . . . един мъж може да ме направи послушно пале само с един поглед  mm


Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с л*йна по стената, чете се но няма да е приятно !

Offline

#14 2010-03-07 12:46:27

teri_pzz
Member
From: Gambling paradise..<33.... [
Registered: 2009-05-11
Posts: 2,152

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.

Охх...аз както и без това имам слабост към очите..

++ happy


Да обичаш може да е най-якото чувство,
но да накараш някой да те обича - това е изкуство !!!

Offline

#15 2010-03-07 18:24:23

mi6e_91
Member
Registered: 2008-11-02
Posts: 3,760

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Хубави мъжки ръце могат да ме побъркат! Ако пък и знаят как да действат ехее тяхна съм!  laugh  sun  inlove


От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов!

Offline

#16 2010-03-08 12:03:40

zority7
Member
Registered: 2009-11-28
Posts: 39

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

мен ми хресва усмивката,тялото,мускулите а пък за ръцете да не говорим  inlove направо полудявам като видя горе долу силен мъж laugh smile

Offline

#17 2010-03-14 18:49:01

Valao
Member
From: Rockdoors
Registered: 2010-03-14
Posts: 3

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.

Излъчва спокойствие. Не е тайна, че жените харесват мъже, които са уверени в себе си и излъчват сигурност. Това, което възбужда е, когато мъжът знае какво иска и как да го направи. Спокойният и дори малко хладен мъж може да възбуди любопитсвото на всяка жена и да я накара да го желае.

Грижи се сам за себе си. Изключително приятно е да срещнеш мъж, който е поел грижата за себе си, живее самостоятелно и се справя.
реклама
Когато видим успял и самостоятелен мъж, ние моментално си представяме, че той поема грижата и за нас. А какво по-секси от това, да разчиташ на един мъж и да знаеш, че ще направи всичко за теб?

Мъжът със стил. Секси е, когато мъжът има изграден стил на обличане, както и поведение. Не е необходимо да му се казва непрекъснато какво да облече или как да се държи пред другите. Това изненадва жените и прави мъжът да изглежда още по-привлекателен в очите им.

Той е нежен. Едно от качествата на мъжа до нас, което може да ни възбуди до краен предел, е нежността му. Едва ли има по-секси момент от този, в който мъжът, когото обичате, да е нежен и любящ с вас. Разбира се, и нежността си има граница, и тя не бива да се бърка с лигавото поведение на някои мъже. Нежността е секси тогава, когато вие не я очаквате и той ви изненадва с някой мил жест. Но не и когато непрекъснато ви се обажда, повтатяйки ви колко много ви обича. Защото любовта трябва да се доказва, нали? smile[/color][/quote]

Да, Да, Да. Всичко това. У мъжете ни възбужда първичният ни полов нагон - преди всчко. После идват погледа, спокойствието, самостоятелността, стилът и нежността.  Кой по-точно забрави за мускулите и сладките къдрици или пък покровителственото поведение?


When rain falls
i can see the light.
When darkness comes
I feel I`m alive.
When fog covers the world...
my heart is happy.
The only thing i want
...is to keep flappin`!

Offline

#18 2010-05-31 06:59:35

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.

Охх...аз както и без това имам слабост към очите..

++ happy

Offline

#19 2010-06-05 09:55:20

KiSsMyAsS
Member
Registered: 2008-06-24
Posts: 211

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

патката му ...

laugh

Зависи от момчето, неможеш да кажеш само едно нещо от тялото. Всеки човек е различен и различни неща има. Досега които писаха са казали за определен тип момче, което познават или са виждали и са ги привличали. Всяко момче може да привлече или възбуди с много различни неща от тялото си. Дори само с поглед, момичето може да се намокри... Важи също и обратното за момичетата. 

Offline

#20 2010-06-06 12:33:55

kotenceto_9445
Деактивиран профил
Registered: 2008-11-09
Posts: 1,087

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.  happy  heart

Offline

#21 2011-01-29 19:17:28

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Интересна темааа


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#22 2011-02-01 16:59:24

DrEaM GiRl
Member
From: pLOVEdiv
Registered: 2009-08-07
Posts: 7,124

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Погледааа..само да знае как да ме погледне и съм негова


[img]https://31.media.tumblr.com/911b8b625730710a770807548a410604/tumblr_mxplz8YDit1qbugf1o1_500.jpg[/img]

Offline

#23 2011-02-01 17:25:45

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

уаах!Всичко е вярно!И за бога,толкова ли е трудно да се спазват тези ..неща? laugh Щом ние можем да се боядисваме,изправяме,гримирваме,поддържаме и т.н. значи и вие можете. lipssealed


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#24 2011-02-01 19:45:43

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

Обожавам секси погледите и невероятните усмивки ,каращи краката ми  да омекнат .  inlove 

Секси поглед. Звучи като клише, но всъщност е изключително малък броят на мъжете, които имат магнетичен и мистериозен поглед ала Джони Деп. Присъщ е на обиграните мъже, които са майстори в изкуството на флирта. Именно такива мъже могат да ни свалят само с един поглед... ала какъв само! Неслучайно повечето жени си падат по лоши момчета, просто защото изглеждат секси с мрачния си поглед и мистериозно минало.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#25 2011-02-03 11:31:38

chipmunkie
Member
Registered: 2010-04-18
Posts: 148

Re: Какво ни възбужда у мъжете?

мен ме възбуждат кат0 почнат да говорят за момичета ... ;дд а пък кат0 искам да уредя да прая с някой казвам виж си 2сантовия уйй  laugh и те викат ай ела ела да го видииш  8-) Или пък др. начин отивам кат пикаят и са прая че гледам и те викат ела по на близко да глеаш ..  laugh какт0 казахх възбуждат ме кат0 си говорят за момичета или за секса  chuckle

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook