#26 2013-07-25 15:44:45

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 7~
Тя легна върху него в ваната и съблече тениската му. Оголи се красивото му тяло, хубавите силни мъжки ръце, гърдите му - на плувец и хубавите плочки, които имаше на корема си. Той тренираше, беше силен и в ръцете му тя изглеждаше като дете - слабичка, ръката й не можеше да обхване китката му, беше твърде малка. Красива любов беше това.. Целувки, милувки и така почти цяла нощ..
- А аз уж си бях легнала .. - Каза му тя, допирайки устните си до врата му.
- Предпочиташ да си легнеш ли?
- Ако си до мен предпочитам.. - целуна го.
Заедно излязоха от ваната, тя се преоблече, защото беше мокра. Той нямаше какво да облече и трябваше да легне при нея гол.
- Не е честно така, аз да съм гол, а ти толкова опакована.. - каза той с мила муцунка.
- Хах, нямаш избор, събличай се в банята и се подсуши с кърпата да не ми намокриш в стаята. - Тя се кикотеше..
Той нямаше какво да направи, нейните дрехи нямаше да му станат. Легна до нея чисто гол, а тя беше само по бикини и късо меко потниче. Прегърна я, тя лежеше с гръб към него и усещаше как се търка в нея.
- Добре, така няма да стане. - Каза тя и седна в леглото.
- Знам защо не заспиващ, но аз какво да направя, кажи.. - той се разсмя.
- Хаха, много смешно..
- Виновен ли съм? Не съм! Ти си виновна, че си секси - каза той и започна да си играе с косата ú.
- Браво, все мен обвиняваш.
- Тогава ще спя с гръб към теб, за да не ме усещаш..
  Тя легна, а на сутринта когато се събуди него го нямаше. - Дали беше сънувала?.. Стана и отиде до банята, нямаше нито мокри дрехи нито мокър под.. Слезе на първия етаж, отиде в кухнята и видя кръв по белия килим. Звънна му по телефона, но без отговор. Уплаши се. Обиколи къщата и щом стигна в дневната, където закусваше всяка сутрин видя бележка на масата.
“Открих и последния си враг, когато приключа с него ще те потърся. Ти не ме търси и не се тревожи. Обичам те. - Данте„
Дам, изненадана беше. Какво очаквате сега? Разбира се, инатчето ще тръгне по следите на любовта.
  Дано Ви хареса, целувки. До 8-ма част smile

Offline

#27 2013-07-25 18:35:55

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

Heкст


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#28 2013-07-25 19:01:09

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: ~Да обичаш чудовище~

Невероятно е!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#29 2013-07-25 19:37:50

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: ~Да обичаш чудовище~

  • Ощее heart


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#30 2013-07-26 02:05:54

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 8~

Тя го познаваше много добре, беше готова на всичко за него, знаеше какво е замислил. Знаеше и как ще разбере къде е, написа му съобщение “Обади ми се„. Половин час след съобщението телефонът й иззвъня.
- Ало, Данте, къде си?
- Няма значение, ще се видим след месец. Не ме търси повече. За твое добро е. Обичам те.
Затвори ú. Само толкова ú трябваше за да разбере къде е. Отиде в полицията.
- Проследете този номер моля.
- Местонахождението на този потребител е в покрайнините на градчето Лейс,в някакъв изоставен склад на 360 километра от тук. Ето Ви адреса му. - Полицаят записа адреса на едно листче и го подаде.
- Благодаря ви, господин полицай.
Тя напусна полицейското управление и се запъти към „Коли под наем с Дейв“, познаваше се с въпросния Дейв и се надяваше той да е на смяна.
- Дейв, точно теб търсех.
- Госпожица Сиена, прекрасна както винаги. Какво ще обичаш?
- Дейв, трябва ми кола с GPS, ще намериш ли.
- Разбира се, миличка, сега ще ти намеря, но един въпрос, защо ти е? - Каза Дейв с тънък драпав глас.
- Дейв, лично ти си ме учил да карам, моля те, като се върна ще обясня. 
- Както желаеш, харесва ли ти ей онази? - Дейв посочи тъмно синята кола на паркинга.
- Перфектна е.
Дейв влезе и потърси ключовете.
- Заповядай миличка, да не я одраскаш - изсмя се той. - Ще ми платиш като се върнеш. Успех.
- Благодаря Дейв, страхотен си.
Сиена тръгна към паркинга, запали колата и напусна ограждението.
- Лудетина. - измърмори Дейв докато гледаше как Сиена пали колата през прозореца.
Сега тя отиваше към близката бензиностанция, напълни резервоара и въведе адреса в GPS на колата. И потегли. Между седалките на колата имаше албум на Metallica, нямаше нищо друго за слушане. 19:30 часа вечерта. А беше изминала само 50 километра, докато най-накрая не стигна едно градче и се отби в него за през нощта. В 20 часа градът беше доста оживен. Тя влезе в един магазин за да си купи минерална вода и на излизане се блъсна в някакъв човек.
- Извинете. - каза тя докато не погледна нагоре и не видя едно хубаво - мъжествено синеоко момче,с мускулесто тяло, което се взираше в нея.
- Няма проблем. - отвърна то, а тя отмести погледа си и се качи в колата. Вярно, караше без книжка, за това спря между блоковете в един квартал и излезе да седне на някоя пейка. Оглеждаше пейките и вида отново същото момче, седеше там и се усмихваше. Сиена се обърна с гръб към него, мислейки дали той я следи, но най-накрая събра смелост да отиде при него. Когато се обърна обаче видя, как той вървеше към нея.
- Не си от тук нали? - попита момчето щом наближи.
- Не, не съм.. - Отговори плахо тя и му се усмихна.
- Как се казваш? - Попита я той и отвърна на усмивката й.
- Казвам се Сиена, приятно ми е.
- Сиена, аз съм Неро, на мен също ми е приятно. Искаш ли да отидем да седнем някъде, Сиена?
- Ами, добре..
Той я заведе на същата пейка, където започна да я разпитва. От къде е, къде отива, защо е сама и така нататък. Тя му отговори на всички въпроси съвсем честно.
- И все пак на колко години си?
- На 16.
- Еха, колко смело да караш тази кола без книжка. Сега няма къде да отидеш нали?
- Не, няма. Аз.. ще спя в колата. - тя му намигна.
- Ако искаш може да останеш при мен тази вечер, аз живея сам...
Тя се замисли над предложението му и най-накрая се съгласи.Не му беше казала, че търси момче, каза му само къде отива. Той се качи в колата й и караше към дома си. Пред Сиена се къща на 2 етажа, и дървена висока ограда. Той отвори вратата и я настани в стаята си, където беше уютно и топло. Станало време за вечеря, Сиена предложи помощта си и двамата сготвиха вкусни спагети. Вечеряха в всекидневната му, където се опознаваха, говориха си - за музика, хобита и интереси. Неро беше добро момче, но в главата й беше само Данте...

Дано Ви хареса. smile

Offline

#31 2013-07-26 05:21:53

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: ~Да обичаш чудовище~

Давай следващата част. inlove


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#32 2013-07-26 07:32:21

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

Давай следващата част. inlove


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#33 2013-07-26 10:32:32

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Адски интересно!  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#34 2013-07-26 11:02:22

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: ~Да обичаш чудовище~

Адски интересно!  heart


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#35 2013-07-26 15:08:29

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 9~

- Защо ще ходиш в Лейс? - попита синеокото момче и се усмихна.
- Няма значение, аз се нахраних. - тя погледна надолу, избягвайки усмивките и погледите му.
- Аа, да, извинявай, някой казвали ли ти е, че си много красива?
- Казват ми го, но не много често, благодаря за комплимента. Ще събера чиниите и ще си лягам - Сиена стана от масата и събра чиниите.
- А, аз ще ти оправя леглото.. - каза той, усещаше притеснението на Сиена.
- Не, моля те. Аз ще си го оправя.
Той й помогна и помоли, ако има нещо да не се притеснява да пита. Сиена се усмихна, влезе в уютната стая на втория етаж и отвори вратата на банята. Стаята беше негова, но той й я отстъпи за през нощта. Тя разбира се, преди да тръгне си беше приготвила багаж, пижамка и разни други дрехи. Не си беше взела обаче шампоан, но в банята на Неро имаше някакъв мъжки, на който пишеше „North for men“ и тя си позволи да го използва. Щом се изкъпа, облече меката си нощничка и потъна в мисли. “Дали ще го намери, какво ще стане ако той не е в Лейс?„. Най-накрая се реши и слезе по стълбите към хола, където видя Неро да гледа телевизия и да се опъва на дивана.
- Неро.. - Сиена извика от стълбите и той се обърна към нея.
Веднага скочи от дивана.
- Какво има Сиена? - той се усмихна и се доближи към нея.
- Аз, не мога да заспя, ако не си тръгнал да си лягаш, може ли да постоя при теб - поне за малко?
- Разбира се, аз.. ще пусна някакъв филм, става ли?
- Както решиш, просто в момента най-малкото, което искам е да съм сама, а ако не те бях срещнала, щеше да е неизбежно..
Той пусна някакъв филм, но и двамата не му обръщаха много внимание. Говореха си, смееха се. Стана вече доста късно, Сиена реши, че вече трябва да си ляга и се качи в стаята на Неро, а той остана на дивана в хола.
Сиена си легна и заспа почти веднага. На сутринта Неро вече беше направил закуска, Сиена закуси, благодари му за гостоприемството и  се качи в колата. Неро обаче реши, че тя ще има нужда от помощ, беше останал с впечатлението, че тя ще върши нещо опасно, за това запали собствената си черна кола и тръгна след нея. Следеше я до края на деня и през нощта също, не изпускаше колата от поглед..
3 през нощта. Сиена най-накрая достигна покрайнините на Лейс и изоставения склад. Пред нея огромна сграда,  със стара ограда и много изсъхнали стари дървета. Тя видя, че нямаше врата. Самата постройка се срутваше. Паркира колата си в двора на склада, а Неро паркира своята извън него, за да не го види Сиена. Щом тя влезе в сградата всичко бе разнебитено. Неро влезе малко след нея, но някъде от друга страна на склада.....
Дано Ви хареса. smile

Offline

#36 2013-07-26 16:17:45

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

Давай некст ! smile


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#37 2013-07-26 17:08:45

Ponyo
Member
From: Batak
Registered: 2012-05-28
Posts: 9

Re: ~Да обичаш чудовище~

Страхотно пишеш!  Нямам търпение да пуснеш некста   много е интересно smile  heart

Offline

#38 2013-07-27 00:11:37

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Страхотно пишеш!  Нямам търпение да пуснеш некста   много е интересно smile  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#39 2013-07-27 22:42:01

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст.


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#40 2013-07-28 03:43:59

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 10~

Докато крачеше сред полу-падналите стени, Сиена трепереше.
- Какво по дяволите ще търси тук. - Задаваше си този въпрос Неро, докато минаваше покрай паяжини и мазилка.
- Данте.. - Сиена извика, а гласът ú отекна в помещението. Неро я чу, приближаваше се до нея. - Данте.. - тя извика отново, оглеждаше се докато си светеше с фенерчето.
Неро я видя, как се върти в кръг и се скри зад една стена, за да не може тя да го види.
- Кой е Данте?! - Неро си мислеше най-различни неща, в главата му беше каша.
Батериите на фенерчето на Сиена отказаха, изведнъж нещо я сграбчи отзад през кръста, а тя изпищя с всичка сила. Неро влезе в стаята като злодей, видя ключа за лампата и го натисна. Видя Сиена, видя непознатото момче зад нея, видя как той я прегръщаше, внезапно го обвзе ревност..
-  Какво правиш с момичето, бе ? - извика и напипа ножа на колана си. Насочи го към Данте. Но той му показа пистолет.
- Сиена, кой е този ? - попита Данте с недоумение.
- Да, Сиена, кой е този? - повтори Неро и я погледна изпитателно.
Тя застана между тях, взе им оръжията и ги прибра у себе си.
- Момчета, недейте. Няма смисъл.
Данте я придърпа към себе си и прошепна на ухото ú „Попитах те кой е този..“, след това я целуна бавно, докато Неро стоеше срещу тях и ги гледаше ревниво.
- Защо я уплаши, глупак.. - извика Неро и прекрати страстната им целувка, която всъщност Данте започна, защото усещаше, че той я е харесал.
- Защото е моя и мога да правя каквото искам с нея.. - той се усмихна подло.
Неро погледна към Сиена, а тя избегна красивите му сини очи.
- Данте, отиди на някъде, ние с него ще се оправим, става ли?
- Хубаво.. - Данте се оттегли нанякъде.
Неро се приближи до Сиена, докосна рамото ú, а тя цялата настръхна.
- Какъв е този?
- Той е .. човекът в когото се влюбих..
- Ще те поставя пред една, ти определи сложна или лесна дилема.. - Той я гледаше и ú се усмихваше.
- Моля? - Сиена не го разбра изобщо..
Той наведе глава, махна кичура, който се спускаше пред лицето ú назад и нежно допря горещите си устни до нейните. Целуна я бързичко, но все пак чувствено, тя усети как езика му докосна нейния и примря от наслада.
СЕРИОЗНА ДИЛЕМА ..

До другата част приятели, надявам се да Ви е харесало, ако имате някакви критики и мнения моля, имайте смелостта да ги изкажете. Новата ми история „И най-твърдата черупка се пречупва“ Искам мнения, много усмивки. smile

Offline

#41 2013-07-28 07:39:36

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

:O некст !


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#42 2013-07-28 10:41:40

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Ауууу, уникално е !  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#43 2013-07-28 19:57:42

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 11~

Сиена прекрати всичко това:
- Защо, защо го направи?
- Защото го исках, направих го, не съжалявам, че те целунах.. - погледна я и погали лицето й.
- Не, аз питах, защо ме проследи..
- Мислех, че си в опасност, съжалявам. - Свали сините си като небето очи на земята.
Данте се появи в стаята, а Неро точно след като го видя я напусна.Седна на прага, пред портите и започна да мисли за всичко, което се случи в този склад.
- Защо ме проследи? Казах ти да не ме търсиш.. - Данте се заразхожда нервно.
- Аз.. аз.. - тя гледаше невинно надолу, когато Данте започна да се приближава до нея, а тя вървеше назад.
Той продължи да скъсява дистанцията по между им, докато Сиена не се оказа до стената.
- Съжалявам, не трябваше да те следя..
Той не я чуваше, беше видял къде Сиена прибра пистолета му по-рано - отстрани на дънките си, точно над бедрото. Вдигна тъмно-синята блузка, която беше по тялото ú, а сърцето ú се разтуптя, издаде тихичък звук на наслада. Той хвана пистолета си и бавно го извади от дънките ú, като през това време плъзгаше ръка по другото ú бедро и от  възбуда тя не усещаше, че той си прибира оръжието. Щом вече той наистина бе прибрал пистолета си започна да я целува нежно по врата, тя издаде още по-тих, но и по продължителен стон от предния, но той го чу съвсем ясно. Обхвана с ръка малкото ú дупе, тя не спираше да го съблазнява само с вида си.. Неро усещаше, вътре ставаше нещо..

Дано Ви хареса, давайте мнения, новата ми история Очаквайте и 12 част скоро.

Offline

#44 2013-07-29 00:04:12

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст. <3


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#45 2013-07-29 10:03:13

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст! Некст! Некст!  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart Това ми любимата история  inlove


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#46 2013-07-29 20:47:41

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст. heart


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#47 2013-08-01 19:37:50

Valentina Georgieva
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 17

Re: ~Да обичаш чудовище~

Чакаме некста..много е интересно  smile


Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#48 2013-08-01 22:56:49

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 12~

- Не, Данте, пусни ме.. не искам да се повтаря..
- Защо да те пусна? Не искаш ли онази тръпка обратно?
- Данте, казах да ме пуснеш!!
- А какво ще стане, ако не те пусна ? - той се усмихна подло и я стисна силно за задника, тя извика.
- Малка кучка такава, не крещи! - той ú запуши устата.
Тя вдигна ръката си и му удари доста силен шамар, по устните на Данте протече кръв.Той не ú направи нищо, не искаше да я удря, просто искаше да я чука още по-силно, до преди месец не предполагаше, че ще се превърне в толкова “лошо момче„ и че ще ú позволи дори да го целува, не знаеше какво става с него, тя го побъркваше.
- Не ме удряй, малката, ще ти разкъсам задника, бъди добро момиче и ме слушкай сега? - Данте не вярваше на това, което каза, но..
В очите ú се видя много страх, пълнеха се със сълзи..
- Моля те, остави ме на мира.. - в същия момент Неро влетя в стаята.
- Пусни я или ще те гръмна! - Той имаше пистолет в колата си.
Данте извади своето оръжие и го насочи към гърлото на Сиена, тя се страхуваше, ставаше сериозно.
- Пусни пистолета или ще гръмна нея, жалък.. - Данте измърмори с доволна усмивка на лицето.
Неро не го послуша, изведнъж някой изрита Данте отзад, той падна на земята, Неро и непознатото ново лице започнаха да го ритат, докато не изпадна в безсъзнание. След това Неро качи Сиена в колата си, а непознатия се качи в нейната и ги последва. Потеглиха с бясна скорост към дома на Неро. По целия път, Сиена - безмълвна.
Щом двете коли паркираха в двора на къщата на Неро непознатото момче се приближи, влязоха вътре, Сиена седна на масата, а двете момчета стояха, мислеха какво ще правят с момичето.
- Аз съм Винсънт, приятно ми е, а какъв беше този, хубавице?
Сиена присви ядосано устни, погледна Винсънт за секунда и отново впери погледа си в масата, вярно, беше на моменти, но това стана толкова бързо..
- Явно не си от разговорливите? - попита Винс, той имаше тъмно-зелени очи и светло-кафява коса, силен и строен - тялото му беше като на Неро. Винс вдигна брадичката на Сиена с два пръста и я погледна в очите.
- Красива си.. - Той се усмихна чаровно.
Сиена се дръпна и изпуфтя, продължи да гледа така интересната маса..
- Стига брат, остави я.. - Неро му каза докато се доближаваше до нея.
- Сиенке, отивай да си почиваш в стаята ми, един от нас ще се наложи да спи при теб.
- Неро, искам ти да спиш при мен, страх ме е от този.. - прошепна му, внимаваше да не я чуе Винс и той не я чу..

Извинете за забавянето, ето, дано ви хареса, очаквайте 13 smile

Offline

#49 2013-08-02 00:32:16

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 13~

- Добре, качвай се, аз ще се оправя с Винсънт.
Сиена се качи в стаята на Неро, седна на леглото и започна да мисли, докато не чу звук на съобщение идващо от телефона ú.“Ще си платиш, че ви сцепи устната, Сиенке.. - От Данте„ - Сиена не знаеше какво да прави, изчака Неро да се качи в стаята, гледаше го как се съблича и сяда до нея на леглото. Показа му съобщението. Той го прочете няколко пъти и след това погледна Сиена в очите.
- Докато си при мен си в безопасност, никой няма да може да те докосне и с пръст.. - Усмихна се и я гледаше в очите, изведнъж видя как тя премества погледа си на устните му, но той се дръпна.
- Неро .. - Сиена погледна встрани и се изчерви. - За целувката днес..
- Хареса ли ти? - Неро се усмихна сладко.
- Ох, да.. - изчерви се още повече и започна да стиска завивката с ръка..
- Хей, спокойно, не се притеснявай.. - Неро я погали по лицето и косата..
- А.. аз.. такова.. амм.. - По всичко си личеше колко е срамежлива..
Той дори не дочака да каже нещо друго, не издържа и отново целуна жадно розовите устни на Сиена, тя се качи върху него, целувката им беше толкова бърза, динамична и красива, Неро не искаше да приключва никога.. Вдигна я от себе си и я спря..
- Уж няма да те докосне никой с пръст, а самият аз те докосвам.. с устни..
- Неро, не искам да спираш, харесва ми..
- Толкова си сладка като ме гледаш така с тези зелени очички..
- Неро.. - Сиена го погледна предизвикателно.. - Искам те.. - Прошепна му тихо.
Той сваляше парещите си устни от устните, до врата и все по-надолу.. Не издържаше, тя трябваше да бъде негова, защото това беше желанието му, независимо от всичко трябваше да я люби тази вечер.. Свали бикините ú, малката нощничка и го направи, но беше нежен, внимателен, всякаш галеше най-крехкото чувство в нея, най-нежното, цяла вечер, цяла нощ, наслаждаваха се на телата си, докато Винсънт не влезе в стаята, дори без да почука, колко невъзпитано, нали?..

Музата отново не ме остави на мира, компенсирах за времето в което не пишех, може би сега някой ще каже този пък Винсънт им развали кефа, ще разберете по-нататък в 14 част. smile laugh

Offline

#50 2013-08-02 01:36:25

Murderer .
Member
From: world of Gummy Bear ^,^
Registered: 2012-04-30
Posts: 154

Re: ~Да обичаш чудовище~

Уф, ама давай 14, държиш ни в напрежение.  laugh


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m40oyvfB1s1rv4ymgo1_500.gif[/img]
Ask - ComeTakeMeThere

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook