#1 2013-05-02 14:53:07

xx_devilgirl_xx
Member
Registered: 2012-04-22
Posts: 81

Re: Любов от разстояние..

Та темата е ясна..Има 300 километра по между ни,пишем си ,говорим по телефон/скайп постоянно.В продължение на 3 месеца..аз се влюбих в него,а една вечер той беше пиян и ми се обади ,каза ми- Обичам те!
Преди няколко дни му казах,че и аз съм влюбена ,а той ми каза- Моето сладко коте <3
( и двамата обичаме котки ;д ) .. И аз му казах,че искам да бъда с него,а той ми каза,че на 110 процента бихме били..ако бяхме от 1 град.. т.е. разстоянието го притеснява..Ще се видим след няколко дни...Та въпроса ми е .. Какво мислите по въпроса..?

Offline

#2 2013-05-02 15:16:54

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Любов от разстояние..

Много рядко оцеляват такива връзки. Отличен опит мога да кажа, че подобни чувства са временни.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#3 2013-05-02 18:15:20

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Любов от разстояние..

Хората казали ''Out of sight, out of mind''.Имам братовчед,който 'ходи' телефонно с една приятелка и всъщност и двамата си правят каквото си искат,без другия да разбере..Гадно е,защото не знаеш какво става зад гърба ти,но ти си преценяваш.Не мисля,че ще издържите дълго,пък и сама каза,че бил пиян като ти се обадил.. :/


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#4 2013-05-02 18:41:53

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Любов от разстояние..

Също от личен опит мога да кажа, че любовта от разстояние е всичко друго, но не и истинска връзка. До един момент има тръпка и е яко, но после реалността си казва думата.


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#5 2013-05-02 19:49:14

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Любов от разстояние..

Трябва наистина да си имате огромно доверие за да стане всичко.


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#6 2013-05-05 12:03:28

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Любов от разстояние..

Моята връзка е от разстояние .. делят ни около 150км. ..Трудно ни е,но връзката ни е доста силна..Разбира се не знам колко често вие се/ще се виждате .. Ние се виждаме през ваканциите и почивните дни. Ако наистина се обичате пробвайте.Ще е трудно,но ще знаеш,че си опитала.  kiss

Offline

#7 2013-05-08 15:04:40

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Любов от разстояние..

Един съвет .. Не слушай тези,които твърдят,че е невъзможно и че тази любов не е истинска,защото не е така ... имам доста примери,които го потвърждават .. Стига двама души да искат да са заедно и да си имат доверие може да се изгради такава връзка... Дори и моята беше от разстояние-Вече живеем заедно  smile .. Но истината е,че това разстояние трябва да се изтриe след възможно по-кратко време т.е .. няма да оцелее връзката ако винаги е от разстояние .. Това е моето мнение и имам много доказателства зад него  smile


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook