#1 2013-01-16 18:58:23

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Шрифтове.

Намерих една подобна тема,но беше заключена..  За това отварям нова,защото искам да попитам..
Дали знаете някакви шрифтове в някой сайт,които да не трябва да се теглят..? Един вид,копираш буквите и ги поставяш?
Мерси предварително.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#2 2013-01-16 19:24:31

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Шрифтове.

ами аз влизам в Старта-->изпълнение и пиша charmap..и ми излизат всякакви шрифтове...надявам се да ти върши работа..сори ако го знаеш  smile


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#3 2013-01-16 19:34:10

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Шрифтове.

ами аз влизам в Старта-->изпълнение и пиша charmap..и ми излизат всякакви шрифтове...надявам се да ти върши работа..сори ако го знаеш  smile

Благодаря,но имам още един въпрос..
Опитах се да го копирам и да го поставя,но става обикновен шрифт..Как мога да го поставя и да бъде такъв какъвто съм го избрала?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#4 2013-02-15 22:13:35

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Шрифтове.

Ако си правиш текстове с различни шрифтове в сайт и после си ги копираш в програма на компютъра (където няма този шрифт) няма как да не станат с обикновен шрифт. Аз лично те съветвам да си ги теглиш.
П.П. Обратното също важи. Ако си написала нещо на компютъра си с определен шрифт и го копираш в сайт, който не поддържа този шрифт, надписът ти  ще стане с обикновения шрифт.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook