#26 2013-02-08 16:59:30

real5
Member
Registered: 2010-06-10
Posts: 291

Re: Преди и след - вашият успех.

Браво на теб! А може ли да питам как свали 19 килограма? Тоест за колко време и какво яде правили упражнения и т.н.  smile

Благодаря ти много !! Ще ти пиша на ЛС за това. kiss*
И МЕРСИ ОТНОВО НА ВСИЧКИ !
hug  hug

би ли казала и на мен моляя ^^

Offline

#27 2013-02-14 17:01:42

ezaura65
Member
Registered: 2012-05-01
Posts: 74

Re: Преди и след - вашият успех.

Браво.. clap  .. бих искала да те питам как постигна това..с диети..упражнения??  kiss


What over our souls are made of , his and mine are the same !

Offline

#28 2013-02-16 20:56:22

el.nihatova
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 80

Re: Преди и след - вашият успех.

И аз искам да отслабна. Може ли и на мен да пишеш? За колко време и как?

Offline

#29 2013-02-21 12:43:33

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Преди и след - вашият успех.

съжалявам, че толкова късно виждам темата.. не е истина какъв уникален ефект си постигнала, едно голямо БРАВО!!  handshake  (f)


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#30 2013-03-23 07:49:10

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Преди и след - вашият успех.

Ужасно много ви благодаря , такива хора като вас са моята мотивация ..
А до колкото това как отслабнах ..
Еми.
Диети на тази възраст - НЕ ! С воля .. smile

По тази тема има наистина да се говори много.Аз постигнах моята цел за 2-3 месеца.
В края на Април месец ( 2012 година ) си казах ,че трябва да отслабна ! Е , да така стана.
Спрях всички вредни храни : фаст фууд , снаксове , безалкохолни , пърженото и т.н. Белият хляб вече не е в менюто ми ( само в "аварийни случаи" ) . Почнах да пия повече вода , да ям плодове зеленчуци и всичко полезно за организма ми.Не ми се искаше да стана затлъстяла и самочувствието ми да бъде под нулата!Усилени тренировки и упражнения бяха в ежедневието ми.Така за 2-3 месеца свалих 16 кг ! Естествено , през тези месеци си ядох и сладко , но в малки количества.От 79 килограма , станах 64.
В момента съм 60 кг и трябва да сваля още 5 , но това ще стане лека по-лека.В момента се чувствам перфектно , нищо , че три пъти през деня казвам , че съм дебела.Не съм си свалила корема напълно , но и това ще стане с времето.Важното е , че вече не е онова "Коремище" от преди 6-7 месеца.Просто сега не е плоско , а е нормално.
Целта на отслабването не е да не закусваш сутрин, корема ти гъргори и да ти става лошо.
Преди училище си направи две печени филийки от хляб "Вита" с топено сирене и готово.Вземи си един-два плода в училище и така.
Както са казали : Сутрин яж като кралица , на обяд като гражданин , а вечер като просяк.
Всяко момиче си мисли , че ако гладува от сутринта то вечерта ще постигне успех , но НЕ ! Само си вредите на организма , а като ги свалите тези килограми и почнете лека полека да се връщате към начина си на живот ще качите два пъти повече.
Но най-добрата ДИЕТА Е СПОРТА ! Без спорт , наистина няма да постигнете успеха , който искате.
И в момента организма ни има от всяка храна , НА НАШИТЕ ГОДИНИ ДИЕТИТЕ НЕ СА ПОЛЕЗНИ ЗА ЗДРАВЕТО НИ.Не се подлъгвайте.
И НЕЩО ЗА НАКРАЯ : ВМЕСТО ДА КАЗВАШ , ЧЕ ОТ УТРЕ ЩЕ ПОЧНЕШ НОВ РЕЖИМ , НАПРАВИ ГО ОЩЕ СЕГА , ЗАЩОТО ТАКА С ВСЕКИ ДЕН ЩЕ ОТЛАГАШ И ОТЛАГАШ. ;Д


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#31 2013-03-23 12:37:07

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Преди и след - вашият успех.

Ужасно много ви благодаря , такива хора като вас са моята мотивация ..
А до колкото това как отслабнах ..
Еми.
Диети на тази възраст - НЕ ! С воля .. smile

По тази тема има наистина да се говори много.Аз постигнах моята цел за 2-3 месеца.
В края на Април месец ( 2012 година ) си казах ,че трябва да отслабна ! Е , да така стана.
Спрях всички вредни храни : фаст фууд , снаксове , безалкохолни , пърженото и т.н. Белият хляб вече не е в менюто ми ( само в "аварийни случаи" ) . Почнах да пия повече вода , да ям плодове зеленчуци и всичко полезно за организма ми.Не ми се искаше да стана затлъстяла и самочувствието ми да бъде под нулата!Усилени тренировки и упражнения бяха в ежедневието ми.Така за 2-3 месеца свалих 16 кг ! Естествено , през тези месеци си ядох и сладко , но в малки количества.От 79 килограма , станах 64.
В момента съм 60 кг и трябва да сваля още 5 , но това ще стане лека по-лека.В момента се чувствам перфектно , нищо , че три пъти през деня казвам , че съм дебела.Не съм си свалила корема напълно , но и това ще стане с времето.Важното е , че вече не е онова "Коремище" от преди 6-7 месеца.Просто сега не е плоско , а е нормално.
Целта на отслабването не е да не закусваш сутрин, корема ти гъргори и да ти става лошо.
Преди училище си направи две печени филийки от хляб "Вита" с топено сирене и готово.Вземи си един-два плода в училище и така.
Както са казали : Сутрин яж като кралица , на обяд като гражданин , а вечер като просяк.
Всяко момиче си мисли , че ако гладува от сутринта то вечерта ще постигне успех , но НЕ ! Само си вредите на организма , а като ги свалите тези килограми и почнете лека полека да се връщате към начина си на живот ще качите два пъти повече.
Но най-добрата ДИЕТА Е СПОРТА ! Без спорт , наистина няма да постигнете успеха , който искате.
И в момента организма ни има от всяка храна , НА НАШИТЕ ГОДИНИ ДИЕТИТЕ НЕ СА ПОЛЕЗНИ ЗА ЗДРАВЕТО НИ.Не се подлъгвайте.
И НЕЩО ЗА НАКРАЯ : ВМЕСТО ДА КАЗВАШ , ЧЕ ОТ УТРЕ ЩЕ ПОЧНЕШ НОВ РЕЖИМ , НАПРАВИ ГО ОЩЕ СЕГА , ЗАЩОТО ТАКА С ВСЕКИ ДЕН ЩЕ ОТЛАГАШ И ОТЛАГАШ. ;Д

Браво, Петя! smile Важно е човек да има воля.
Благодаря ти, че сподели твоят начин на отслабване и да, права си - диетите на нашата възраст не са полезни!

Offline

#32 2013-03-31 18:26:41

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: Преди и след - вашият успех.

Преди два месеца бях 58.5, а сега съм 52. 168 см висока smile


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#33 2013-04-02 12:15:09

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Преди и след - вашият успех.

Хихи, да.
И аз с моята диета закусвах, адски е важно понеже организма си мисли, че ще гладува и на другия ден, затова акто почнеш пак да си ядеш трупа храната в запаси и се получава обратното, пф.
Та, аз лично през тези 2 месеца се стараех да поддържам 50 килограма, не отслабвах, понеже просто така се случи, че съучениците ми все излизаха някъде, а не исках само аз да не ям. В момента стана по-топло. Сменям 48 и 49 килограма. Целя се към 47,5. Към всички хора, които са успели да отслабнат- БРАВО smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook