#26 2012-12-27 22:11:50

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ох боже ._.
За една година знаеш ли колко висока си станала?
И изобщо колко повече кила трябва да тежиш?
Бързо тичай да се премериш и тогава се втелясвай. Супер си, за височината, която трябва да си ти 40 е перфектно ;D
И да знаеш- няма нищо по сладко от това високо момче да вдигне ниско момиче при целувка rofl С: Живей!


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#27 2012-12-27 22:20:56

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: И аз имам проблем с килограмите.

И да знаеш- няма нищо по сладко от това високо момче да вдигне ниско момиче при целувка rofl С: Живей!

(y)  Ниското момиче си ходи с всеки,поне така са ми казвали ,ето за такива мити работи говорих

Offline

#28 2012-12-27 22:26:12

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Спрете да спамите темата! Има си лични съобщения - използвайте ги! Тук не е мястото за безсмислените ви спорове!
По темата: Според мен не си дебела. Не си и закръглена. Подкрепям решението ти да свалиш няколко килограма, но недей чак 4. Според мен е много. Такам... Съветвам те да не търсиш из интернет за безсмислени диети, които накрая ще те докарат до лудост - или ще си върнеш килограмите (че и отгоре!) и ще ти е много гадно, или накрая ще развалиш цялата диета с едно парченце шоколад... Ако искаш да отслабнеш и в същото време да си здрава, трябва да промениш изцяло начина си на живот.
Искам да те попитам - спортуваш ли нещо? А някога спортувала ли си? Ако отговора и на двата въпроса е "не" - ами започни! Запиши се на плуване (хем ще поддържаш форма в приятна и хладна атмосфера, хем няма да имаш травми). Или пък ходи на фитнес. Не говорим да се претоварваш или да се правиш на борец  laugh .
Относно хранителния режим: Можеш да започнеш да се храниш БИО. Ако толкова много ти е яде сладко - отиди в някой БИО магазин и си купи меденка без захар, само с подсладител. Или пък си купи сладко от ориз. Купи си едни хубави оризови спагети, вместо пшеничните. Замести хляба с оризов кейк (естродиран ориз). Яж повече зеленчуци. От плодовете яж ябълки и цитруси. Избягвай сушените плодове, смокините, бананите, ананаса, гроздето. Яж ядки! За предпочитане - сурови. Но ако не ти харесват, можеш да ядеш ядките на Чипи - "Нът Лайън" (или нещо подобно). Те са без брашно, което ги прави ниско калорични.
Само за това се сещам сега. Ако има още нещо - ще пиша smile
П.С.: Стара поговорка : "Закуската изяж сам, обяда сподели с приятел, а вечерята подари на врага". Наистина е полезно ^^ Успех! дано съм помогнала поне малко  sun  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#29 2012-12-27 22:35:31

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Като толкова много искаш да отслабнеш започни ето тази диета :
  ЯДЕНЕ + СЕКС + ЦИГАРА ..
Започни да пушиш и ще видиш как след няколко месеца ще започнеш да сваляш килограми , така е и със секса .. Ядеш увас правиш секс и сваляш всички калории които си поела по време на ядене ..

Спри да лееш глупостите си, че вече ме дразниш до краен предел.
Яж, прави секс и пуши без да си пробутваш "умните" размишления по темите на ДЕЦАТА(каквото всъщност си и ти).


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#30 2012-12-27 22:36:26

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Абе оставете я да прави каквото иска.. диети и разни такива глупости. Оставете я, от малка и е увредена психиката. И да говорите, и да се опитвате да и налеете акъл - няма да стане : )

Offline

#31 2012-12-27 23:00:03

infinite_swag
Member
Registered: 2012-08-26
Posts: 113

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Абе ти луда ли си? Заради диети преди няколко месеца бях на крачка от анорексията... Ти си на 12, тялото ти сега се развива. Тепърва ще има да качваш и сваляш килограми. Храни се здравословно, но не изключвай нищо напълно от менюто ти, защото тялото ти има нужда от много витамини и вещества, които си набавя главно чрез храната. Пък и 40кг са перфектни за теб. ^^ И моля ви не се излагайте на 12 с диети, ще има да пази колкото си искате, когато пораснете. 


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6cig5eAXe1r1wxwgo1_500.gif[/img]

Offline

#32 2012-12-28 08:40:25

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Да, може да е нормално на моята възраст, но това го кажи и на ръстта ми. ;дд
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ които изразиха мнение и да лятото спотрувах даже и мусколна треска имах, ама сега къде да ходя в тоя студ. Някой беше писал, че ме мъри. Еми сори не ме мързи излез навън ти по кецове и анцунг и тичай, ходи каквото искаш прави в тоя студ.
Вчера ми се наложи с братовчед ми цял ден обикаляхме ии .. добре беше. ;дд

Offline

#33 2012-12-28 10:26:02

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ами запиши се на спорт!!! Или ако нямаш възможност прави гимнастика! В Интернет е пълно с клипове с цели програми от упражнения...


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#34 2012-12-28 11:10:40

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ами запиши се на спорт!!! Или ако нямаш възможност прави гимнастика! В Интернет е пълно с клипове с цели програми от упражнения...

Правя, но рядко.

Offline

#35 2012-12-28 11:22:04

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ами запиши се на спорт!!! Или ако нямаш възможност прави гимнастика! В Интернет е пълно с клипове с цели програми от упражнения...

Правя, но рядко.

Еми, ние как да ти помогнем? Не можем да свалим килограми вместо теб... Иска се воля.


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#36 2012-12-28 11:49:24

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ами запиши се на спорт!!! Или ако нямаш възможност прави гимнастика! В Интернет е пълно с клипове с цели програми от упражнения...

Правя, но рядко.

Еми, ние как да ти помогнем? Не можем да свалим килограми вместо теб... Иска се воля.

Ами както казах по-горе ИМАМ воля.

Offline

#37 2012-12-28 12:27:27

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: И аз имам проблем с килограмите.

*двойно мнение :С


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#38 2012-12-28 12:28:29

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: И аз имам проблем с килограмите.

А ма зайца я да си затвориш тъпата уста и да си купиш едно букварче да се научиш като човек да говориш!
Кво пробутваш на малките деца да се е*ат и да пушат? Ти мозъчето си малкото използваш ли го? Хич не ми пука че си пропаднала ку*ветинка, няма да караш дечицата да стават същите.
Затвори си мръсната уста и като говориш първо си прочети ВСИЧКИТЕ глупости, за да не стане като до сега, веднъж-едно, после-друго да пишеш.
И само да ти кажа, заради нещастници като тебе дето оспамват, и аз се бях комплексирала. Мълчи и бегай в лево!
*извинявайте за тези думи, ма като сме почнали да се правим на простачки...

Мило момиче, нищо не ти пречи да спортуваш на закрито С; Има плуване, карате, бокс и кик бокс, танци, гимнастика и още хиляди. А ако не ти се занимава, винаги можеш да направиш някоя друга коремна преса. Точно това ти оправдание със студа накара хората да мислят, че се мързи. Просто опитай, нали имаш стимул? wink


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#39 2012-12-28 12:55:38

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

А ма зайца я да си затвориш тъпата уста и да си купиш едно букварче да се научиш като човек да говориш!
Кво пробутваш на малките деца да се е*ат и да пушат? Ти мозъчето си малкото използваш ли го? Хич не ми пука че си пропаднала ку*ветинка, няма да караш дечицата да стават същите.
Затвори си мръсната уста и като говориш първо си прочети ВСИЧКИТЕ глупости, за да не стане като до сега, веднъж-едно, после-друго да пишеш.
И само да ти кажа, заради нещастници като тебе дето оспамват, и аз се бях комплексирала. Мълчи и бегай в лево!
*извинявайте за тези думи, ма като сме почнали да се правим на простачки...

Мило момиче, нищо не ти пречи да спортуваш на закрито С; Има плуване, карате, бокс и кик бокс, танци, гимнастика и още хиляди. А ако не ти се занимава, винаги можеш да направиш някоя друга коремна преса. Точно това ти оправдание със студа накара хората да мислят, че се мързи. Просто опитай, нали имаш стимул? wink

Ами аз преди ходех на народни танци и беше забавно и ще започна отново другата година защото г-на ни е в почивка в момента и ще се опитам и в къщи да си тамцувам поне 30мин. на ден. smile Мерси.  hug

Offline

#40 2012-12-28 14:06:30

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: И аз имам проблем с килограмите.

А ма зайца я да си затвориш тъпата уста и да си купиш едно букварче да се научиш като човек да говориш!
Кво пробутваш на малките деца да се е*ат и да пушат? Ти мозъчето си малкото използваш ли го? Хич не ми пука че си пропаднала ку*ветинка, няма да караш дечицата да стават същите.
Затвори си мръсната уста и като говориш първо си прочети ВСИЧКИТЕ глупости, за да не стане като до сега, веднъж-едно, после-друго да пишеш.
И само да ти кажа, заради нещастници като тебе дето оспамват, и аз се бях комплексирала. Мълчи и бегай в лево!
*извинявайте за тези думи, ма като сме почнали да се правим на простачки...

Мило момиче, нищо не ти пречи да спортуваш на закрито С; Има плуване, карате, бокс и кик бокс, танци, гимнастика и още хиляди. А ако не ти се занимава, винаги можеш да направиш някоя друга коремна преса. Точно това ти оправдание със студа накара хората да мислят, че се мързи. Просто опитай, нали имаш стимул? wink


Миличка ти първо чула ли си ме да говоря ??!! Тук само пишем .. ако ти незнаеш да те светна .. От такива нищожества като теб не приемам никаква критика ! Нито ТИ .. нито някой друг може да се засегне .. Такива светици като вас кадето се правят на "ангелчета" в сайтове .. в реалния живот са по-зле и от Курветинките .. Не е зле да престанеш да се правиш на инт. защото никой не ти е искал мнението ! Обиждай и псувай колкото си искаш с това само показваш колко си Тъпа .. !


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#41 2012-12-28 15:08:18

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: И аз имам проблем с килограмите.

АХАХАХХАХАХ жалка работа. Миличка, не аз имам на профилна това момиче с тази тениска.
И спокойно, можеш да не ме учиш на граматика къде се пише и къде се говори, защото 1.не знаеш; 2. кЪдето, 3. малко по-спокойно можеш ли да пишеш? 4. един ''умен'' човек като теб би трябвало да знае къде е личното съобщение. Аз просто се опитах да успокоя момичето, защото като прочетох какви простотии си написала, още малко очаквам да вземе да забременее до година. НЕ Е ТУК МЯСТОТО ДА МИ СЕ РЕПЧИШ, нека продължим на лично С;

*И, мило момиче, много се радвам за теб smile записвай се смело и да не ти пука нито от ръст, нито от нищо


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#42 2012-12-28 15:17:04

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Хейй има си ЛС за тая работа! СТОП СПАМ!

Offline

#43 2012-12-28 15:18:26

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Хейй има си ЛС за тая работа! СТОП СПАМ!

Точно,като имате проблем една с друга го оправете на ЛС,не е нужно да пълните темата с глупости.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#44 2012-12-28 15:24:37

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Нали и аз това казвам .-.

Иначе се сетих за още една идея.
Късаш найлон и го залепваш там където имаш излишни килограми.
След това надуй любимата си песен и потанцувай един час. Помага :з


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#45 2012-12-28 15:31:54

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Нали и аз това казвам .-.

Иначе се сетих за още една идея.
Късаш найлон и го залепваш там където имаш излишни килограми.
След това надуй любимата си песен и потанцувай един час. Помага :з

Найстина пробвах го и доста се изпотих и ми хареса. Самоче бягах на място поне 30мин. с 2крадки почивки и усетих затополяне и започнах да се потя, а на мястото с найлона още повече. ;дд

Offline

#46 2012-12-28 19:48:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Започвам да си мисля,че вие хора (тези които пишат,че имат проблеми с килограмите ,а са по 35-40 кила) имате някакъв сериозен проблем..
Абе..стегни се бе момиче! Ти си на 12 години и си ниска,при това имаш още да растеш на височина. Какви са тези неща от деца на по 11-12 години "Дебела съм!" Още пикат на шумка и се радват,пък са дебели  (извинявам се за израза.) Наистина има малки деца с наднормено тегло,но съм 58769876698 % ,че ти не си от тях. Първо килограмите ти го доказват и второ ти си нисичка в момента..
Извинявам се,че съм толкова груба,но просто това е адски глупаво. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#47 2012-12-28 19:56:48

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Абе и ние к'во ти се вързваме. Сигурна ли си, че това са точните ти мерки? Защото излиза, че дори си под нормата.


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#48 2012-12-29 13:56:32

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Сигурна съм, че не са й по простата причина, че каза ''последния път, когато се мерих''.
Затова я помолих да се премери отново, но явно не го е прочела.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#49 2012-12-29 16:31:46

ezaura65
Member
Registered: 2012-05-01
Posts: 74

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ама ти чесно лии..?
Аз съм на 12 и съм висока 156см и съм 56кг .. това е гадноо.. ноо тии сии сии мн. добре мила .. Аз дори ти бих казала ,че ти завиждам за тези килограми .. но вс. пак -на ден тичай по 10 мин. прави по 20 коремни преси ..10 лицеви и поне около за месец ще си прибереш коремчето  smile


What over our souls are made of , his and mine are the same !

Offline

#50 2012-12-30 11:33:33

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

ДОбре МЕРСИ ! Изобщо видяхте ли снимките които съм постнала ?? Май не.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook