#1 2012-12-27 20:38:54

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Добър вечер.
Висока съм 150см. и съм на 12. Да МНОГО съм ниска и ми се подъграват някои, но не ми пука. Но големия ми проблем е в килограмите. За ръста си съм доста пълничка мисля. 39кг. съм от последния път който се мерих и той беше сигорно преди 1 или 2 месеца и вече може би съм поне 40кг. най-малко. Преди 1година бях с отлично тело за мен 30-35кг. и това беше добре за мен, но коремчето мии е малко по-изпъкнало. ; (( Опитвам с диети, но немога да се здържам и все си похапвам, не искам да кажа, че ям много, но ако ям малко храните са все мазни и калоричним, а сладкото се опитвам да стоя по-далече то него, но пак или си правя топъл шоколад или все ям нещо със захар. Просто немога да спра, а толкова много искам. И имам воля, правя упражнения, но една вечер и после или нямам време или нещо друго и спирам. Не се движа кой знае колко много, даже почти не ходя никъде, за да се движа. Започнах да имам стрий по бедрата, но незнам защо, а и те за ми проблем (бедрата), бузките също съм ги понапълнила и се чувствам грозна. По принцип коремчето ми е по-обло а по-надоло ставам по-широка. Не бях така пред последната една година. Гледам снимки със едни дънки и после ги обух и супер голяма разлика в бедрата. Моля ви помогнете ми, искам да отслабна за най-малко 1месец. Поне с 5-6кг. Отчайвам се, даже и майка ми някой път ми се подиграва, защото тя е 49кг. и след някоя още 1 годинка съм щяла да я настигна. Даже и нося и някои от дрехите. И ми става гадно, че никога няма да постигна фигората която искам.

worried

Offline

#2 2012-12-27 20:43:47

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ама ти сериозно ли?
За корема прави коремни преси и ще си добре. 50 коремни се правят за една минута, така че ще си имаш време даже и по 100+ да правиш.
Ако можеш пусни снимка. Наистина искам да видя дали си толкова "пълничка".
Едит: Как имаш воля, а не можеш да спреш сладкото за 2-3 седмици, докато свалиш два килограма?


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#3 2012-12-27 20:51:44

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ама ти сериозно ли?
За корема прави коремни преси и ще си добре. 50 коремни се правят за една минута, така че ще си имаш време даже и по 100+ да правиш.
Ако можеш пусни снимка. Наистина искам да видя дали си толкова "пълничка".
Едит: Как имаш воля, а не можеш да спреш сладкото за 2-3 седмици, (най - много месец) докато свалиш два килограма?

Амии искам да отслабна, но все като огладнея взимам си плод и после или вафла или халва или шоколадова бисквита. Бе тва сладко е много провличащо с една дума ;д .. Защо немога да го спра, но вече от 2 дена не съм яла сладко. Направих си списък какво да ям (плодове,зеленчуи и др. не калорични неща). Днес мама беше правила картовено пюре от тези готовите на прах и пържени кюфтенца .. направо не устоях а мислих да ям само пюре и така пак си развалих диетата. ; СС А и да ти кажа коремните преси си ги правя ама нищо не става и по 100 съм правила просто няма ефект ..

Offline

#4 2012-12-27 20:56:47

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Тотално се отчайвам вече.
На по 11-12 диети, дебели са.. Чувате ли се? Аз на вашите години се пртеснявах дали ще дойдат на време да ме приберат от училище, а не това колко съм "дебела".
За тая височина килограмите са ти ДОБРЕ! Ти растеш бе, дете. К'во се ограничаваш, тялото ти се нуждае от тия неща. Порасни на височина по-добре, играй баскетбол.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#5 2012-12-27 20:58:08

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Мисля че вече почвате много да се филмирате вие момичетата на по 11-12 години .. Били ми дебели .. ;хх ОМГ .. Вие маи не знаете кво е да си наистина Дебел .. Майка ти е 49 кг. и си мислиш че е дебела ..  |-( Мила ти тепърва разтеж . След некоя година ше дръпнеш на височина ще качиш и няколко килца .. Ти си на 12 и да тежиш 30 кг. това ще е смешна картинка ! Аз на твойте години и на твоята височина бях 40-43 някаде и ми беше много хубаво имах дупе кадето всички само него гледаха .. а ти искаш да си вейка от първа класа .. Я си яж и да не те инт. никакви диети недей да правиш .. ходи на фитнес , но не се лишавай от храна !!!!


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#6 2012-12-27 20:58:12

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ей сега след малко качвам снимка която ще съм по бикини и потник, за да ме видите ии после ще я изтрия !

Offline

#7 2012-12-27 20:58:34

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ефекта от коремните няма да се появи след 2-3 дни. Зависи и от самото тяло, разбира се. Диети не прави! Сега ще караш една диета 90 дни (не знам по колко са), ще си свалиш 4-5 килограма и пак ще започнеш да си хапваш шоколадчета, които са полезни между другото. Плюс това не си дебела, но щом толкова държиш .. Яж повече ябълки и по - добре пропусни вечерята, а не закуската (просто съвет).
xnekfonikfox е напълно права.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#8 2012-12-27 20:58:38

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Тотално се отчайвам вече.
На по 11-12 диети, дебели са.. Чувате ли се? Аз на вашите години се пртеснявах дали ще дойдат на време да ме приберат от училище, а не това колко съм "дебела".
За тая височина килограмите са ти ДОБРЕ! Ти растеш бе, дете. К'во се ограничаваш, тялото ти се нуждае от тия неща. Порасни на височина по-добре, играй баскетбол.

ДА,да,да.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#9 2012-12-27 21:01:32

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Мисля че вече почвате много да се филмирате вие момичетата на по 11-12 години .. Били ми дебели .. ;хх ОМГ .. Вие маи не знаете кво е да си наистина Дебел .. Майка ти е 49 кг. и си мислиш че е дебела ..  |-( Мила ти тепърва разтеж . След некоя година ше дръпнеш на височина ще качиш и няколко килца .. Ти си на 12 и да тежиш 30 кг. това ще е смешна картинка ! Аз на твойте години и на твоята височина бях 40-43 някаде и ми беше много хубаво имах дупе кадето всички само него гледаха .. а ти искаш да си вейка от първа класа .. Я си яж и да не те инт. никакви диети недей да правиш .. ходи на фитнес , но не се лишавай от храна !!!!

Лелее къде видя, че съм казала, че майка ми е дебела ??
Искам просто да си върна килограмите! Просто в бедрата съм прекалено широка и не се харесвам. И ми писна да ми се подиграват ..

Offline

#10 2012-12-27 21:04:37

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: И аз имам проблем с килограмите.

За вас е нормално вие си имате много яко тяло и другите не са от значение. Моляви престанете с тва от сорта ''ти си на 12 осъзнай се'' '' не се филмирай'', ами просто искам малко с млако да си върна предишните килограми все пак 35гк. е добре за мен, 150см. висока, за мен е добре.

Offline

#11 2012-12-27 21:06:53

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Добър вечер.
Висока съм 150см. и съм на 12.....За ръста си съм доста пълничка мисля. 39кг. съм от последния път който се мерих и той беше сигорно преди 1 или 2 месеца и вече може би съм поне 40кг. най-малко. Преди 1година бях с отлично тело за мен 30-35кг. и това беше добре за мен, но коремчето мии е малко по-изпъкнало.

worried

Извинявай,но ти не си ли чувала за пубертет.Тялото се оформя в интервал около 16 до 18 годишна възраст.Ти става по-висока,по-пълна,по-заоблена,за да придобиеш форма на жена...Изглежда доста смешно отстрани 11 или 12 годишно момиче да се мисли за дебело.+това ти дори не си дебела.Идеална си.Аз на твоята възраст бях около 52 и това ме притесняваше доста,но виж ме сега с перфектно тегло.И не защото съм правила диети или съм имала режим,а защото през повечето време се оставих на организма и пубертета.


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#12 2012-12-27 21:07:10

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Тотално се отчайвам вече.
На по 11-12 диети, дебели са.. Чувате ли се? Аз на вашите години се пртеснявах дали ще дойдат на време да ме приберат от училище, а не това колко съм "дебела".
За тая височина килограмите са ти ДОБРЕ! Ти растеш бе, дете. К'во се ограничаваш, тялото ти се нуждае от тия неща. Порасни на височина по-добре, играй баскетбол.


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#13 2012-12-27 21:07:10

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Мисля че вече почвате много да се филмирате вие момичетата на по 11-12 години .. Били ми дебели .. ;хх ОМГ .. Вие маи не знаете кво е да си наистина Дебел .. Майка ти е 49 кг. и си мислиш че е дебела ..  |-( Мила ти тепърва разтеж . След некоя година ше дръпнеш на височина ще качиш и няколко килца .. Ти си на 12 и да тежиш 30 кг. това ще е смешна картинка ! Аз на твойте години и на твоята височина бях 40-43 някаде и ми беше много хубаво имах дупе кадето всички само него гледаха .. а ти искаш да си вейка от първа класа .. Я си яж и да не те инт. никакви диети недей да правиш .. ходи на фитнес , но не се лишавай от храна !!!!

Лелее къде видя, че съм казала, че майка ми е дебела ??
Искам просто да си върна килограмите! Просто в бедрата съм прекалено широка и не се харесвам. И ми писна да ми се подиграват ..

Ти си мислиш че всики който сме над 40 кг. сме ДЕБЕЛИ така ли .. кво те е страх толкова че ще идеш на 40 или 50 кила .. Ти разтеж ако не знаеш .. да те светна .. като станеш на 15 сиг. пак ще искаш да си 30 кила ..
Я по добре стани една анорексичка , няма да имаш нивки проблеми !!! Ако искаш сама че свали тея "килограма" който ти пречат .. можеш да почнеш да Спортуваш .. Колкото по слаба си , толкова по детски ще изглеждаш .. за твойте години си добре с тея килограми ..


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#14 2012-12-27 21:09:11

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ханша се разширява в пубертета, това се учи по Биология в още в началното.
Какво толкова ти пречи да се движиш повече? Не става да гладуваш, да си седиш на задника и да очакваш резултат. При положение, че можеш да отслабнеш и без да се лишаваш от храна, ти си тръгнала диети да спазваш.
Просто след време се сети какво си писала и 100% ще се смееш на себе си.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#15 2012-12-27 21:11:45

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Госпожице,казвам Ви от личен опит,не е хубаво да си слаб,защото получаваш изкривяване на гръбнака,което е много лошо и грозно,получаваш кисти,които трябва да се оперирват и не на последно място може и цикалът да не ви дойде.Така споделям,защото ми е идвало това до главата и е ужасно.Казвам,че да си слаб,не означава,да си с перфектно тяло и всичко да ти е наред и е лъжа,че не се подиграват на слабите момичета.Напротив. Да,влез във форма,в смисъл малко да постегнеж тялото си,което не е излищно и всеки е хубаво да го направи за себе си,на да ти кажа,когато си е вродено каквото и да се направи,дори да спреш да се храниш и от най-малкото ще се надебелява,тогава проблема не в теб,просто така ти е изграден организама и трябва да се приемаме такива каквито сме.Не го казвам,защото аз съм еди си в ква перфектна форма,казвам го,защото трябва да се харесваме,защото ще ни се наложи да живеем в това тяло поне този цял живот  smile

Offline

#16 2012-12-27 21:13:36

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: И аз имам проблем с килограмите.

За вас е нормално вие си имате много яко тяло и другите не са от значение. Моляви престанете с тва от сорта ''ти си на 12 осъзнай се'' '' не се филмирай'', ами просто искам малко с млако да си върна предишните килограми все пак 35гк. е добре за мен, 150см. висока, за мен е добре.


МОМИЧЕ В МОМЕНТА ТЯЛОТО ТИ ЗАПОЧВА ДА СЕ ОФОРМЯ ОТ ДЕТСКО КЪМ ЖЕНСКО.В момента имаш нужна от всички храни !
Както казаха на твоите години и в ум не ми е минавало за теглото ми.Да , аз имах проблемно тяло.В края на 9-ти клас , се реших и отслабнах .. , но на теб не ти е нужно да отслабваш.Да не почне да ви хваща анорексията , че оттам връщане няма.


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#17 2012-12-27 21:14:20

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ти си мислиш че всички който сме над 40 кг. сме ДЕБЕЛИ така ли .. кво те е страх толкова че ще идеш на 40 или 50 кила .. Ти разтеж ако не знаеш .. да те светна .. като станеш на 15 сиг. пак ще искаш да си 30 кила ..
Я по добре стани една анорексичка , няма да имаш нивки проблеми !!! Ако искаш сама че свали тея "килограма" който ти пречат .. можеш да почнеш да Спортуваш .. Колкото по слаба си , толкова по детски ще изглеждаш .. за твойте години си добре с тея килограми ..

Ох, момичето никъде не е казало, че всички над 40 килограма са дебели! Спрете да се чудите от какво да направите скандал! Не ви е питала "Добре ли съм за тази височина?", просто ви помоли за съвети как да свали 3-4 килограма. Престанете да изопачавате нещата.
zaicheto006, съжалявам, че ти го казвам, но пиши по - бавно. Правиш доста грешки, които дразнят окото.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#18 2012-12-27 21:15:39

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Като толкова много искаш да отслабнеш започни ето тази диета :
  ЯДЕНЕ + СЕКС + ЦИГАРА ..
Започни да пушиш и ще видиш как след няколко месеца ще започнеш да сваляш килограми , така е и със секса .. Ядеш увас правиш секс и сваляш всички калории които си поела по време на ядене ..

Ти сериозно ли го предложи това на 12 годишно дете? Я ходи да си правиш секс, по-добре, че от съветите ти нищо хубаво няма да излезне.
Като спре да пуши ще качи тройно тия кила, които е свалила, да ти кажа.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#19 2012-12-27 21:19:02

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Като толкова много искаш да отслабнеш започни ето тази диета :
  ЯДЕНЕ + СЕКС + ЦИГАРА ..
Започни да пушиш и ще видиш как след няколко месеца ще започнеш да сваляш килограми , така е и със секса .. Ядеш увас правиш секс и сваляш всички калории които си поела по време на ядене ..

Ти сериозно ли го предложи това на 12 годишно дете? Я ходи да си правиш секс, по-добре, че от съветите ти нищо хубаво няма да излезне.
Като спре да пуши ще качи тройно тия кила, които е свалила, да ти кажа.

Емии като я мързи да "походи " малко повече навън .. кво да се прави иска бързо да отслабне .. ето и варянт  ! ;д


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#20 2012-12-27 21:26:20

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ако имаш намерение да пишеш тъпотии, по-добре ги запази за себе си. Като те гледам теб на 15-пушиш си, правиш си секс-развивай си се там по свой си начин и си запази простите изказвания за себе си.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#21 2012-12-27 21:26:46

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ти си мислиш че всички който сме над 40 кг. сме ДЕБЕЛИ така ли .. кво те е страх толкова че ще идеш на 40 или 50 кила .. Ти разтеж ако не знаеш .. да те светна .. като станеш на 15 сиг. пак ще искаш да си 30 кила ..
Я по добре стани една анорексичка , няма да имаш нивки проблеми !!! Ако искаш сама че свали тея "килограма" който ти пречат .. можеш да почнеш да Спортуваш .. Колкото по слаба си , толкова по детски ще изглеждаш .. за твойте години си добре с тея килограми ..

Ох, момичето никъде не е казало, че всички над 40 килограма са дебели! Спрете да се чудите от какво да направите скандал! Не ви е питала "Добре ли съм за тази височина?", просто ви помоли за съвети как да свали 3-4 килограма. Престанете да изопачавате нещата.
zaicheto006, съжалявам, че ти го казвам, но пиши по - бавно. Правиш доста грешки, които дразнят окото.

  Знам че правя грешки .. пиша с червените буквички .. ;д не ми е много удобно .. !


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#22 2012-12-27 21:28:17

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ако имаш намерение да пишеш тъпотии, по-добре ги запази за себе си. Като те гледам теб на 15-пушиш си, правиш си секс-развивай си се там по свой си начин и си запази простите изказвания за себе си.

wondering  laugh хаха .. Ок .. За малко да познаеш на колко съм ! ; )


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#23 2012-12-27 21:29:59

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ти си мислиш че всички който сме над 40 кг. сме ДЕБЕЛИ така ли .. кво те е страх толкова че ще идеш на 40 или 50 кила .. Ти разтеж ако не знаеш .. да те светна .. като станеш на 15 сиг. пак ще искаш да си 30 кила ..
Я по добре стани една анорексичка , няма да имаш нивки проблеми !!! Ако искаш сама че свали тея "килограма" който ти пречат .. можеш да почнеш да Спортуваш .. Колкото по слаба си , толкова по детски ще изглеждаш .. за твойте години си добре с тея килограми ..

Ох, момичето никъде не е казало, че всички над 40 килограма са дебели! Спрете да се чудите от какво да направите скандал! Не ви е питала "Добре ли съм за тази височина?", просто ви помоли за съвети как да свали 3-4 килограма. Престанете да изопачавате нещата.
zaicheto006, съжалявам, че ти го казвам, но пиши по - бавно. Правиш доста грешки, които дразнят окото.

  Знам че правя грешки .. пиша с червените буквички .. ;д не ми е много удобно .. !

zaicheto006

Айде ти като си се развалила , айде не разваляй и другите.Направо й даде много "добър" съвет.Още малко що не й каза , че от три дози хероин се свалят по два килограма. -.-


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#24 2012-12-27 21:30:26

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ако имаш намерение да пишеш тъпотии, по-добре ги запази за себе си. Като те гледам теб на 15-пушиш си, правиш си секс-развивай си се там по свой си начин и си запази простите изказвания за себе си.

wondering  laugh хаха .. Ок .. За малко да познаеш на колко съм ! ; )

Я си виж едно от първите мнения и тогава ми разправай на колко си. Изключително много ме забаляваш, ако имаш друго да ми казваш може да ми пишеш на лично.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#25 2012-12-27 21:35:50

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: И аз имам проблем с килограмите.

Ох, момичето никъде не е казало, че всички над 40 килограма са дебели! Спрете да се чудите от какво да направите скандал! Не ви е питала "Добре ли съм за тази височина?", просто ви помоли за съвети как да свали 3-4 килограма. Престанете да изопачавате нещата.
zaicheto006, съжалявам, че ти го казвам, но пиши по - бавно. Правиш доста грешки, които дразнят окото.

  Знам че правя грешки .. пиша с червените буквички .. ;д не ми е много удобно .. !

zaicheto006

Айде ти като си се развалила , айде не разваляй и другите.Направо й даде много "добър" съвет.Още малко що не й каза , че от три дози хероин се свалят по два килограма. -.-

chuckle Ами аз тва за хероина не го знам .. Благодаря че ми каза .. : ) някой ден може да пробвам .. !!  (y)


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook