#1 2012-11-25 09:34:08

emotikonkaaaa
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 15

Re: Нека да се подкрепяме!

Здравейте на всички направих тази тема за да се подкрепяме по време на диети и отслабване. Тус всеки може да сподели каква диета започва за какъв интервал от време и какви иска да са резултатете-впосредством накрая на диетата си може да каже какви са били резултатите и какви се му отзивите спецялно за диетата (трудна ли е, имали ли сте воля, откъде сте разбрали за диетата, какво ви е мотивирало да я започнете)
Та сега да споделя и аз....от утре 26.11.2012 започвам 90 дневна диета, резултатите който искам да постигна са 10 килограма. Надявам се да ме подкрепяте за да оспея да постигна това което искам ще съобщавам всяка седмица какви са резултатите ми!  smile


За евтини хора не плача,спиралата ми е по-скъпа.

Offline

#2 2012-11-25 10:51:16

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Нека да се подкрепяме!

Ами успех sun

Моето не е точно диета, просто ще се пробвам да се приведа към здравословния начин на живот. Ще ми бъде малко трудно, защото и в момента не мога да устоя на Бейкроус-а.
Ще се опитам да консумирам повече плодове и зеленчуци, и максимално да огранича сладкото и безалкохолните. Също така съм се решила да правя много упражнения и коремни преси да го стегна тоя мой корем ;дд .
Това "нещо" планувам да трае около 2-3 седмици.
Започвам от утре.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-11-25 11:03:31

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Нека да се подкрепяме!

Хора, мислите ли, че Туиги е била прекалено слаба?
Обмислям да отслабна и да постигна нейното тяло. От утре и аз ще започна.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#4 2012-11-25 11:07:06

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Нека да се подкрепяме!

Аз в момента не съм на диета, по-скоро гледам да се движа повече и да хапвам по малко от всичко, което ми се яде.
Иначе, успех на всички!  smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#5 2012-11-25 11:41:54

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Нека да се подкрепяме!

Хора, мислите ли, че Туиги е била прекалено слаба?
Обмислям да отслабна и да постигна нейното тяло. От утре и аз ще започна.

Видях нейни снимки в Google и мисля, че има страхотно тяло smile Според мен ще е добре да си с една идея по - "голяма" от нея smile ^^


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#6 2012-11-25 12:30:11

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Нека да се подкрепяме!

Хора, мислите ли, че Туиги е била прекалено слаба?
Обмислям да отслабна и да постигна нейното тяло. От утре и аз ще започна.

Така като я гледам е доста слаба. Сигурно затова я наричат Туиги (предполагам че е прякор). Най-добре не стигай чак дотам. По-скоро една идея по-пълничка smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#7 2012-11-25 13:10:17

emotikonkaaaa
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 15

Re: Нека да се подкрепяме!

виждам че от утре правят планове и други като мен да започват диета или хранителен режим, което е супер. Ще се радвам да поддържаме връзката в тази тема кой колко отслабнал или съгришил нещо в диетата или режима си(което пожелавам на всички да не съгрешавате)За мен идеалното тегло е да се чувствам добре и да се харесвам същност към това се стремя... не мога да кажа че не се движа аа напротив много съм "атлтична" но поемам твърде много калории и затова няма резултат. Аз съм от Пловдив и имам една много хубава гребна база до нас ще започна да ходя да тичам за да може резултатите който искам да постигна да са по-големи и смайващи  smile


За евтини хора не плача,спиралата ми е по-скъпа.

Offline

#8 2012-11-25 13:24:04

SweeT_BunnY
Member
From: London, UK
Registered: 2010-02-08
Posts: 588

Re: Нека да се подкрепяме!

Здравейте! Така, значи август месец аз бях 56 кг. Всъщност бях 55, но качих 1 килограм и отивах към 57 и цял месец нямахме тренировки (тренирам баскетбол от 1 година и 7-8 месеца вече), и реших, че трябва да се взема в ръце. Почнах да правя много упражнения, да ям здравословно и към 15 септември бях 51 кг. и към октомври бях вече 49 кг. Чувствах се идеално. Сега ще кажете, че съм много слаба, защото съм и 1.68 висока, но съм по набита в краката и имам паласки повече, защото имам такава структура и като бях 49 нямах почти паласки, а краката си ми бяха супер. Но от седмица - две се храня нон-стоп със какво ли не. Пръчки, сладко, тестени неща и виждам в огледалото, че паласките се завръщат и дънките са ми малко тесни. Според кантара съм станала 51 кг. От няколко дена си казвам, че все от утре ще започвам и то това утре така и не дойде. Все с нещо си нарушавам храненето .. Както днес.. Правех малко упражнения, сега пак ще правя, днеска може и да си наруших пак храненето, но ще гледам сега до края на деня да не хапна нещо от "забранените неща" laugh Искам до Коледа отново да бъда 49 кг. Е, късмет от мен и се надявам да постигнете целите си smile


[img]http://prikachi.com/images/442/5059442C.gif[/img]

- Ask.fm

- Tumblr

Offline

#9 2012-11-25 13:47:35

infinite_swag
Member
Registered: 2012-08-26
Posts: 113

Re: Нека да се подкрепяме!

Aз от почти два месеца съм на режим, но моя е ужасен. Бях станала 50кг, което аз мен беше шок и ужас. Та сега съм 45кг и вече всичко ми е огромно ;д, но искам да стана поне 43кг, защото съм 163см. Та си продължавам да фотосинтезирам и това е.


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6cig5eAXe1r1wxwgo1_500.gif[/img]

Offline

#10 2012-11-25 13:55:48

wiikuu
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 688

Re: Нека да се подкрепяме!

Аз в момента не съм на диета, по-скоро гледам да се движа повече и да хапвам по малко от всичко, което ми се яде.
Иначе, успех на всички!  smile

Offline

#11 2012-11-25 15:28:26

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Нека да се подкрепяме!

Диети не трябва да се правят,а само да се ограничавате от вредните храни,ако наистина имате нужда от отслабване. А за спорта да не говорим,за никъде сме без него..Така че спортувайте,правете упражнения,ходете повече и се ограничавайте от вредните храни,пийте повече вода и яжте повече плодове и зелнчуци.Може да замените белия хляб с черен и да ограничите сладкото. Аз лично преди година започнах да се храня здравословно и да ходя на фитнес,а не ми беше нужно да свалям много килограми(3-4 макс) и още първите седмици започваш да се чувстваш много по-добре и резултатите са добри.Хубавото е,че започнете ли режим,при повечето ще се задържи в ежедневието ви и просто няма да ви се ядат такива неща..Успех на всички !  smile

Offline

#12 2012-11-25 15:32:50

SweeT_BunnY
Member
From: London, UK
Registered: 2010-02-08
Posts: 588

Re: Нека да се подкрепяме!

Диети не трябва да се правят,а само да се ограничавате от вредните храни,ако наистина имате нужда от отслабване. А за спорта да не говорим,за никъде сме без него..Така че спортувайте,правете упражнения,ходете повече и се ограничавайте от вредните храни,пийте повече вода и яжте повече плодове и зелнчуци.Може да замените белия хляб с черен и да ограничите сладкото. Аз лично преди година започнах да се храня здравословно и да ходя на фитнес,а не ми беше нужно да свалям много килограми(3-4 макс) и още първите седмици започваш да се чувстваш много по-добре и резултатите са добри.Хубавото е,че започнете ли режим,при повечето ще се задържи в ежедневието ви и просто няма да ви се ядат такива неща..Успех на всички !  smile

Аз точно това правя, но напоследък се тъпча много и то със сладко и тестено най-вече и трябва да се взема в ръце smile


[img]http://prikachi.com/images/442/5059442C.gif[/img]

- Ask.fm

- Tumblr

Offline

#13 2012-11-25 17:09:59

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нека да се подкрепяме!

В сравнение с коментарите, които прочетох в темата, аз съм същински слон. Имам чувството, че хората започват да се комплексират. Аз съм близо 60кг, не знам дали са ми малко множко, но съм към 1.70 висока. Никога не съм имала и няма да имам перфектна фигура, защото структурата на тялото ми е такава, но се опитвам да смъкна максимум 6 кила, нищо повече. Едва ли ще започна от сега... може би от пролетта.

Offline

#14 2012-11-25 19:57:09

yonity97
Member
Registered: 2010-05-03
Posts: 233

Re: Нека да се подкрепяме!

Аз имам малко коремче и паласки, но не мисля да спазвам диета по скоро ще наблягам на плодове и много упражнения надявам се че, ще успея smile! Успех на всички


[img]http://prikachi.com/images/94/6128094O.png[/img]

Offline

#15 2012-11-26 14:58:36

Малкатаа
Member
From: bulgariq
Registered: 2012-08-04
Posts: 13

Re: Нека да се подкрепяме!

Здравейте.. Така и аз съм против диетите и ЗА за здравословното хранене. И аз искам да отслабна гледам да се храня по здравословно ям предимно плодове, зеленчуци, яйца, сирене общо взето гледам да ям протеини и малко мазнини и 1-2 пъти седмично бързи въглехидрати. Сега съм 58 килограма искам за 3-4 месеца да стана 49-51. Дано да успея  smile Темата много ми харесва с две ръце съм за неяя  smile


Винаги бъди себе си нe подрaжавай на никого...

Offline

#16 2012-11-27 14:28:53

sapphire5
Member
From: somewhere.
Registered: 2010-09-11
Posts: 1,802

Re: Нека да се подкрепяме!

В сравнение с коментарите, които прочетох в темата, аз съм същински слон. Имам чувството, че хората започват да се комплексират. Аз съм близо 60кг, не знам дали са ми малко множко, но съм към 1.70 висока. Никога не съм имала и няма да имам перфектна фигура, защото структурата на тялото ми е такава, но се опитвам да смъкна максимум 6 кила, нищо повече. Едва ли ще започна от сега... може би от пролетта.

Спокойно и аз това щях да напиша. И аз съм 1.70 висока и съм 60 килограма. И на мен структурата не ми е от най-хубавите, но все пак внимавам какво хапвам и прочее.
Гледам да не пия никакви безалкохолни напитки и да не ям много сладко.  smile


[img]http://i50.tinypic.com/ngdl5d.gif[/img]

Offline

#17 2012-11-27 14:42:22

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нека да се подкрепяме!

В сравнение с коментарите, които прочетох в темата, аз съм същински слон. Имам чувството, че хората започват да се комплексират. Аз съм близо 60кг, не знам дали са ми малко множко, но съм към 1.70 висока. Никога не съм имала и няма да имам перфектна фигура, защото структурата на тялото ми е такава, но се опитвам да смъкна максимум 6 кила, нищо повече. Едва ли ще започна от сега... може би от пролетта.

Спокойно и аз това щях да напиша. И аз съм 1.70 висока и съм 60 килограма. И на мен структурата не ми е от най-хубавите, но все пак внимавам какво хапвам и прочее.
Гледам да не пия никакви безалкохолни напитки и да не ям много сладко.  smile

Ох, благодаря ти, олекна ми, че не съм единствена. smile

Offline

#18 2012-11-27 19:08:38

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Нека да се подкрепяме!

В сравнение с коментарите, които прочетох в темата, аз съм същински слон. Имам чувството, че хората започват да се комплексират. Аз съм близо 60кг, не знам дали са ми малко множко, но съм към 1.70 висока. Никога не съм имала и няма да имам перфектна фигура, защото структурата на тялото ми е такава, но се опитвам да смъкна максимум 6 кила, нищо повече. Едва ли ще започна от сега... може би от пролетта.

Спокойно и аз това щях да напиша. И аз съм 1.70 висока и съм 60 килограма. И на мен структурата не ми е от най-хубавите, но все пак внимавам какво хапвам и прочее.
Гледам да не пия никакви безалкохолни напитки и да не ям много сладко.  smile

Не виждам нищо лошо да си 1.70 и да тежиш 60кг (:

Offline

#19 2012-11-27 20:08:18

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нека да се подкрепяме!

В сравнение с коментарите, които прочетох в темата, аз съм същински слон. Имам чувството, че хората започват да се комплексират. Аз съм близо 60кг, не знам дали са ми малко множко, но съм към 1.70 висока. Никога не съм имала и няма да имам перфектна фигура, защото структурата на тялото ми е такава, но се опитвам да смъкна максимум 6 кила, нищо повече. Едва ли ще започна от сега... може би от пролетта.

Спокойно и аз това щях да напиша. И аз съм 1.70 висока и съм 60 килограма. И на мен структурата не ми е от най-хубавите, но все пак внимавам какво хапвам и прочее.
Гледам да не пия никакви безалкохолни напитки и да не ям много сладко.  smile

Не виждам нищо лошо да си 1.70 и да тежиш 60кг (:

Ами, според много хора, е много, но всъщност и аз не знам. Не съм нито дебела, нито мис модел... средна стойност съм.

Offline

#20 2012-11-29 13:56:34

emotikonkaaaa
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 15

Re: Нека да се подкрепяме!

Зравейте днес ми е 4-ти ден от 90 дневната диета и съм -1 кг доволна съм адски от резултата мисля че това темпо на отслабване ще продължи поте 1 месец което ще рече 7 килограма smile  smile  слиед това бързината на отслабването ще стане по-бавна но въпреки това ще продължа. Този резултат ме мотивира още повече smile  smile


За евтини хора не плача,спиралата ми е по-скъпа.

Offline

#21 2012-11-29 14:21:59

sapphire5
Member
From: somewhere.
Registered: 2010-09-11
Posts: 1,802

Re: Нека да се подкрепяме!

Спокойно и аз това щях да напиша. И аз съм 1.70 висока и съм 60 килограма. И на мен структурата не ми е от най-хубавите, но все пак внимавам какво хапвам и прочее.
Гледам да не пия никакви безалкохолни напитки и да не ям много сладко.  smile

Не виждам нищо лошо да си 1.70 и да тежиш 60кг (:

Ами, според много хора, е много, но всъщност и аз не знам. Не съм нито дебела, нито мис модел... средна стойност съм.

Същото. Нито съм дебела, нито някаква слаба, кльощава. Горе долу си се харесвам и смятам, че това е нормално...все пак сме високи.
Нищо,че и на мен ми се струват малко много 60 килограма някак си... (са може да прозвочи тъпо, ама все имам чувството,че като седна в някой и ще му тежа много)  laugh


[img]http://i50.tinypic.com/ngdl5d.gif[/img]

Offline

#22 2012-11-29 14:29:13

sheisbrutalbiitch
Member
From: >sunny beach<
Registered: 2012-09-13
Posts: 141

Re: Нека да се подкрепяме!

Здравейте! Темата определено ми харесва. Аз попринцип не мога да спазвам диети много много, защото имам малко проблеми с коремчето, но ми е нужно отслабване и за това започнах да ходя на фитнес 5 дни седмично, пия много вода - не пия нищо газирано и гледам да избягвам сладките неща. Бихте ли ми препоръчали още нещо, което да намаля и според вас това ще има ли резултат? БТВ: спазвам го от седмица. Благодаря ви  sun

Offline

#23 2012-11-29 16:30:39

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Нека да се подкрепяме!

Цк.Не можете ли да се харесвате!? На някои им е ген,други просто им трябва спорт..Защо трябват стриктни и строги диети!? Просто се хранете здравословно,хапвайте чесно,но по малко и не вредни боклуци.Не е нужно да се гладува и да се стига до какви ли не болести..Все пак здравето е най-важно. wink


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#24 2012-11-29 16:34:18

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Нека да се подкрепяме!

По тази тема има наистина да се говори много.Аз постигнах моята цел за 2-3 месеца.
В края на Април месец си казах ,че трябва да отслабна ! Е , да така стана.
Спрях всички вредни храни : фаст фууд , снаксове , безалкохолни , пърженото и т.н. Белият хляб вече не е в менюто ми ( само в "аварийни случаи"  laugh ) . Почнах да пия повече вода , да ям плодове зеленчуци и всичко полезно за организма ми.Не ми се искаше да стана затлъстяла и самочувствието ми да бъде под нулата!Усилени тренировки и упражнения бяха в ежедневието ми.Така за 2-3 месеца свалих 16 кг ! Естествено , през тези месеци си ядох и сладко , но в малки количества.От 79 килограма , станах 64.

В момента съм 60 кг и трябва да сваля още 5 , но това ще стане лека по-лека.В момента се чувствам перфектно , нищо , че три пъти през деня казвам , че съм дебела.Не съм си свалила корема напълно , но и това ще стане с времето.Важното е , че вече не е онова "Коремище" от преди 6-7 месеца.Просто сега не е плоско , а е нормално.

Целта на отслабването не е да не закусваш сутрин, корема ти гъргори и да ти става лошо.
Преди училище си направи две печени филийки от хляб "Вита" с топено сирене и готово.Вземи си един-два плода в училище и така.

Както са казали : Сутрин яж като кралица , на обяд като гражданин , а вечер като просяк.

Всяко момиче си мисли , че ако гладува от сутринта то вечерта ще постигне успех , но НЕ ! Само си вредите на организма , а като ги свалите тези килограми и почнете лека полека да се връщате към начина си на живот ще качите два пъти повече.

Но най-добрата ДИЕТА Е СПОРТА ! Без спорт , наистина няма да постигнете успеха , който искате.

И в момента организма ни има от всяка храна , НА НАШИТЕ ГОДИНИ ДИЕТИТЕ НЕ СА ПОЛЕЗНИ ЗА ЗДРАВЕТО НИ.Не се подлъгвайте.

И НЕЩО ЗА НАКРАЯ : ВМЕСТО ДА КАЗВАШ , ЧЕ ОТ УТРЕ ЩЕ ПОЧНЕШ НОВ РЕЖИМ , НАПРАВИ ГО ОЩЕ СЕГА , ЗАЩОТО ТАКА С ВСЕКИ ДЕН ЩЕ ОТЛАГАШ И ОТЛАГАШ. ;Д

пс; може да ви пратя снимка да видите разликата .. ;д Не обещавам.


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#25 2012-11-29 18:25:42

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нека да се подкрепяме!

Не виждам нищо лошо да си 1.70 и да тежиш 60кг (:

Ами, според много хора, е много, но всъщност и аз не знам. Не съм нито дебела, нито мис модел... средна стойност съм.

Същото. Нито съм дебела, нито някаква слаба, кльощава. Горе долу си се харесвам и смятам, че това е нормално...все пак сме високи.
Нищо,че и на мен ми се струват малко много 60 килограма някак си... (са може да прозвочи тъпо, ама все имам чувството,че като седна в някой и ще му тежа много)  laugh

Явно и двете имаме тежки кокали.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook