#151 2010-12-25 12:46:35

ioanka9777
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 47

Re: Въпроси любов - Съвети.

не съм му казвала че го харесвам

Offline

#152 2010-12-28 23:34:43

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Въпроси любов - Съвети.

може да иска да сте просто приятели
може и той да те харесва но да го крие
аз ако бях на твое място бих му намекнала или казала направо че го харесвам а след това да му кажа ако ти искаш да сме само приятели ще те разбера---- ще видя неговата реакция и според това каква е тя вс ще си проличи


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#153 2010-12-31 12:39:44

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи , Здравейте !
Моя проблем е следния (сигурно и други са писали по същия въпрос) .
Харесвам едно момче и е с четири години по - голям от  мене и се мисли за сто години по - голям от мен . Много го харесвам даже понякога се случва да се разплача като си помисля за него . Всеки ден го виждам в училище , но ме е срам да му кажа , че го харесвам . Имам му скайпа , но и там ме е срам да му призная . Ужасно ме е срам . Много го харесвам . Моля ви помогнете ми . 
cry  brokenheart  heart


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#154 2010-12-31 14:33:07

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Въпроси любов - Съвети.

Към tanityy (arrow)

Стига с тоя срам дее..като се срамуваш нищо няма да постигнеш..ако не можеш лично .. поне по скайп му кажи..там .. какво изпитваш към него .. ако нищо не се получи .. го помоли поне приятели да си останете .. и така ..
ама не знам .. защо всички се срамувате ..просто му казваш и готово .. и каквото ще да става .. се пак не е единствен ..
аа .. и по добре му кажи ... щото така като си мълчиш и после като си хване приятелка и още повече ще страдаш .. но ти решаваш ,, каквото си прецениш (: 


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#155 2010-12-31 23:50:16

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

Към tanityy (arrow)

Стига с тоя срам дее..като се срамуваш нищо няма да постигнеш..ако не можеш лично .. поне по скайп му кажи..там .. какво изпитваш към него .. ако нищо не се получи .. го помоли поне приятели да си останете .. и така ..
ама не знам .. защо всички се срамувате ..просто му казваш и готово .. и каквото ще да става .. се пак не е единствен ..
аа .. и по добре му кажи ... щото така като си мълчиш и после като си хване приятелка и още повече ще страдаш .. но ти решаваш ,, каквото си прецениш (: 

Той колко гаджета е имал... cry
Абе мен ме е е срам , защото съм с 4 години по - малка от него и си  мисля , че той няма да иска да се занимава с мен .. cry


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#156 2011-01-02 15:13:35

***StrawBerry***
Member
Registered: 2010-09-01
Posts: 105

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има хора, които ходят с 10 години по-големи, но това не им пречи.Запомни,че любовта нямя граници. Трябва да рискуваш . Само така ще разбереш дали те харесва.  Възможно е и той да те харесва , но просто да не намира смелост да си признае. Или пък да си въобразява(както ти сега), че не го харесваш и че нищо няма да се получи, защото имате 4 години разлика. Просто опитай  smile  нищо не губиш  :p  Успех  sun

Offline

#157 2011-01-02 15:53:52

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи , Здравейте !
Моя проблем е следния (сигурно и други са писали по същия въпрос) .
Харесвам едно момче и е с четири години по - голям от  мене и се мисли за сто години по - голям от мен . Много го харесвам даже понякога се случва да се разплача като си помисля за него . Всеки ден го виждам в училище , но ме е срам да му кажа , че го харесвам . Имам му скайпа , но и там ме е срам да му призная . Ужасно ме е срам . Много го харесвам . Моля ви помогнете ми . 
cry  brokenheart  heart


наистина стига с тоя срам със срам до никаде няма да стигниш
всеки го е срам но го преодоляваме
ако ти не преодолееш твоя страх може да изгубиш много щом не му казваш че го харесваш
така че... нищо срамно няма
успех  smile


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#158 2011-01-02 16:18:15

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ама така както мислиш .. че "и си мисля , че той няма да иска да се занимава с мен .." .. еми дърпаш дявола за упашката .. както казаха нищо не губиш .. просто преудолей тоя срам и му кажи .. поне по скайп .. ако не можеш лично .. помисли от положителната страна (: .. ти така с тоя срам .. до никъде няма да стигнеш .. затова по добре му кажи .. ти нищо не губиш ..
Успех star


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#159 2011-01-02 19:39:55

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ще опитам , но той е турчин и знам , че това е проблем . Макар , че е турчин не му мяса . Просто той много се надува и не намирам време . Мисли ме за много малка . Като бил 12-сти клас и какво... Леко мяса на травестит , но си го харесвам . Всички от моя клас ме съветват да го забравя , но не мисля , че ще мога . Той живее на две крачки от нас и лятото го виждам...


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#160 2011-01-02 20:06:26

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ще опитам , но той е турчин и знам , че това е проблем . Макар , че е турчин не му мяса . Просто той много се надува и не намирам време . Мисли ме за много малка . Като бил 12-сти клас и какво... Леко мяса на травестит , но си го харесвам . Всички от моя клас ме съветват да го забравя , но не мисля , че ще мога . Той живее на две крачки от нас и лятото го виждам...



олееее пази боже турчин кай на твое място ще гозабравя няма и да го гледам
rofl  rofl  rofl те са си надути недей му обръща внимание  lipssealed  rofl  rofl  rofl


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#161 2011-01-03 16:00:54

kiwito
Member
Registered: 2010-04-14
Posts: 5

Re: Въпроси любов - Съвети.

с моят приятел сме заедно от 3 месеца..по принцип много го обичам,но когато няке момче от моите приятели,някое от улицата по плажа или където и да ако ме заговори ии тои почва много силно да ме ревнува(и понеже учи бокс)започва да се бие с тях.ии мога да кажа че за тези 3 месеца се е збил с доста хора..той идва в училище за да гии търси за саморазправа ( punch  (flex) ) когато опитах да говоря с него той каза че знае че е много ревнив ,знае че няма да му изневеря ии не знаел защо бил така(тоо и аз не знам) така че надявам се момчетата да пишат какво мога да  му кажа че да се поукроти малко защото  lipssealed  lipssealed  lipssealed ...благодаря предварително  (bow)  (arrow)

Offline

#162 2011-01-03 16:38:40

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Въпроси любов - Съвети.

с моят приятел сме заедно от 3 месеца..по принцип много го обичам,но когато няке момче от моите приятели,някое от улицата по плажа или където и да ако ме заговори ии тои почва много силно да ме ревнува(и понеже учи бокс)започва да се бие с тях.ии мога да кажа че за тези 3 месеца се е збил с доста хора..той идва в училище за да гии търси за саморазправа ( punch  (flex) ) когато опитах да говоря с него той каза че знае че е много ревнив ,знае че няма да му изневеря ии не знаел защо бил така(тоо и аз не знам) така че надявам се момчетата да пишат какво мога да  му кажа че да се поукроти малко защото  lipssealed  lipssealed  lipssealed ...благодаря предварително  (bow)  (arrow)

това е нянакъв уникален случай
защо не се опиташ пак да поговориш сериозно с него и за това че не ти харесва как той бие хората на които казваш здрасти чао  rofl  rofl  rofl


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#163 2011-01-04 07:44:00

***StrawBerry***
Member
Registered: 2010-09-01
Posts: 105

Re: Въпроси любов - Съвети.

уау това е много интресен случей  :p Ами като за начало можеш отново да поговорите , но този път по сериозно и се опитай да му кажеш че няма да му изневериш с когото и да било. Може да ти няма достатъчно доверие или просто да се е влюбил в тебе и да не иска да те загуби. А може и вината да е в него.Всичко е възможно.Опитайте се да поговорите и да си изясните всечко.  sun

Offline

#164 2011-01-16 20:13:39

princeskuu
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-16
Posts: 6

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

виж, от историта ти според мен това е пореднит глупак ,които не знае какво иска и се мисли за много велик, аз ако бях  на твое място бих послушала съвета на strang3ra
защото до някъде е прав ... просто започни да се обличаш секси закачай се със съучениците си в коридора ,сваляй се флиртувай,прави се че не ти пука за него wink тогава той ще започне да се дразни ... ако му покажеш че всущност е изпуснал страхотно парче то тогава ще успееш'))

Offline

#165 2011-01-26 13:47:03

Yana_10
Member
Registered: 2010-08-10
Posts: 49

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето положение е малко странно.Значи харесвам едно момче от даскалото...запознахме се...после го намерих във ФБ и си писах малко с него.по коридорите му казвам здрастииии.....и той ПОНЯКОГА,но все се движи с едни др. момчета и почти не ме забелязва..... speechless като се включи във ФБ аз нз кво да му пиша и дали изобщо да му пиша и какво.....напоследък мисля само за това и ме подлудява.....веднъж му писах във Фб и го питах дали иска в голямото да отидем някъде.....(около даскалото има дюнери и разни заведения..по-нагоре форнети и т.н.т) и той така и не ми отг........какво да правя? той все се движи с неговата група момчета.....нз как да постъпя,да ми обръща повече внимание.....поне да бъдем като фр. worried това ме измъчва  worried  помогнете ми плс


Профилът го ползва най-добрата ми приятелка,защото регистрацийте са заключени!

Offline

#166 2011-01-26 13:47:47

Yana_10
Member
Registered: 2010-08-10
Posts: 49

Re: Въпроси любов - Съвети.

а пък и той е с 1 год. по-голям от мен


Профилът го ползва най-добрата ми приятелка,защото регистрацийте са заключени!

Offline

#167 2011-01-26 13:55:01

Yana_10
Member
Registered: 2010-08-10
Posts: 49

Re: Въпроси любов - Съвети.

моето е малко странно..харесвам едно момче от даскало....запознахме се нали...той е с 1 год. по-голям от мен....после го намерих във ФБ писахме си малко....като го видя по коридорите му казвам здрастиии и той понякога.....но все се движи с неговата група момчета и почти не ме забелязва...веднъж във ФБ му писах дали иска в голямото някъде да се разходим смисл.до даскалото има един булевард и на него дюнери,форнети и различни заведнеия.....той така и не ми писа повече......сега кото го видя,че се е включил там нз какво да му пиша и дали изобщо да пиша.....  worried кфо да правя.как да му привлека вниманието.... worried тези мисли ме измъчват и не само те.. worried моля помогнете ми


Профилът го ползва най-добрата ми приятелка,защото регистрацийте са заключени!

Offline

#168 2011-01-27 10:48:51

sweety_one
Member
From: in```{spring} worldd ;p :)))
Registered: 2010-08-22
Posts: 931

Re: Въпроси любов - Съвети.

моето е малко странно..харесвам едно момче от даскало....запознахме се нали...той е с 1 год. по-голям от мен....после го намерих във ФБ писахме си малко....като го видя по коридорите му казвам здрастиии и той понякога.....но все се движи с неговата група момчета и почти не ме забелязва...веднъж във ФБ му писах дали иска в голямото някъде да се разходим смисл.до даскалото има един булевард и на него дюнери,форнети и различни заведнеия.....той така и не ми писа повече......сега кото го видя,че се е включил там нз какво да му пиша и дали изобщо да пиша.....  worried кфо да правя.как да му привлека вниманието.... worried тези мисли ме измъчват и не само те.. worried моля помогнете ми

Виж и на мен ми се случи подобно нещо...и според мен по-добре го забрави! Щом не ти пише вече и не ти обръща никакво внимание или не те харесва или е прекалено срамежлив...но не ми се вярва! ЗАБРАВИ ГО ! sun  wasntme  think  wasntme  wasntme


LOVE YOU



My page^^
MY FACEBOOK sun
summer 2014

Offline

#169 2011-01-27 11:12:13

kikitouuu
Member
From: Антарктика
Registered: 2009-05-19
Posts: 1,352

Re: Въпроси любов - Съвети.

моето е малко странно..харесвам едно момче от даскало....запознахме се нали...той е с 1 год. по-голям от мен....после го намерих във ФБ писахме си малко....като го видя по коридорите му казвам здрастиии и той понякога.....но все се движи с неговата група момчета и почти не ме забелязва...веднъж във ФБ му писах дали иска в голямото някъде да се разходим смисл.до даскалото има един булевард и на него дюнери,форнети и различни заведнеия.....той така и не ми писа повече......сега кото го видя,че се е включил там нз какво да му пиша и дали изобщо да пиша.....  worried кфо да правя.как да му привлека вниманието.... worried тези мисли ме измъчват и не само те.. worried моля помогнете ми

  Ами явно той не те харесва. Не можеш да го накараш на сила... Бъдете приятели. И BTW: в кое училище учиш, защото описанието ми е много познато laugh


[img]http://25.media.tumblr.com/c953272b4723f40c3a49b05a6a98cf2b/tumblr_mfmg9wUy2D1s1xlwlo1_500.gif[/img]  Nirvana.

Offline

#170 2011-01-27 12:13:42

princeskuu
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-16
Posts: 6

Re: Въпроси любов - Съвети.

амиии гледам че тука всякакви хора пишат за проблемите си ии реших и аз да драсна нещо :p такка значи аз много си харесвам едно момче от лятото ма просто нз как да му го кажа...и не мога да си го избия от главата... естествено това  не значи  че не си падам и по други момчета. просто забелязах че всеки друг по които се заглеждам и ми хареса по някакъв начин прилича или ми напомня нещо за него heart ;хх моля ви се дайте накакви съвети... (arrow)
мс предваариттелно...

Offline

#171 2011-01-28 11:00:54

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ще опитам , но той е турчин и знам , че това е проблем . Макар , че е турчин не му мяса . Просто той много се надува и не намирам време . Мисли ме за много малка . Като бил 12-сти клас и какво... Леко мяса на травестит , но си го харесвам . Всички от моя клас ме съветват да го забравя , но не мисля , че ще мога . Той живее на две крачки от нас и лятото го виждам...



олееее пази боже турчин кай на твое място ще гозабравя няма и да го гледам
rofl  rofl  rofl те са си надути недей му обръща внимание  lipssealed  rofl  rofl  rofl

Абее какво като е турчин .. да надува се . Признавам  ,  че и аз не мога да го понасям . lipssealed Да , но за първи път се влюбвам истински ... :X(u);( . Срамм ме е . Знам , че не трябва да се срамувам , но ... :X Аз направих голяма грешка .. Казах на мойте приятели и те вече го разгласиха из цялото даскало . Егати и прителите :X . Сигурно някой вече му  е казал , а той му се е исмял в лицето ... И всички го базикат с мен е мене базикат с него . Оле всичко е наопаки и незнам какаво да правяя ..  cry  brokenheart


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#172 2011-01-28 22:21:37

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ще опитам , но той е турчин и знам , че това е проблем . Макар , че е турчин не му мяса . Просто той много се надува и не намирам време . Мисли ме за много малка . Като бил 12-сти клас и какво... Леко мяса на травестит , но си го харесвам . Всички от моя клас ме съветват да го забравя , но не мисля , че ще мога . Той живее на две крачки от нас и лятото го виждам...



олееее пази боже турчин кай на твое място ще гозабравя няма и да го гледам
rofl  rofl  rofl те са си надути недей му обръща внимание  lipssealed  rofl  rofl  rofl

Абее какво като е турчин .. да надува се . Признавам  ,  че и аз не мога да го понасям . lipssealed Да , но за първи път се влюбвам истински ... :X(u);( . Срамм ме е . Знам , че не трябва да се срамувам , но ... :X Аз направих голяма грешка .. Казах на мойте приятели и те вече го разгласиха из цялото даскало . Егати и прителите :X . Сигурно някой вече му  е казал , а той му се е исмял в лицето ... И всички го базикат с мен е мене базикат с него . Оле всичко е наопаки и незнам какаво да правяя ..  cry  brokenheart

Еми .. явно не си заслужава .. тей че, ако искаш го забрави .. гледай да не мислиш за него .. намери си занимание .. или се огледай за др момче .. относно бъзиците .. да неприятно е .. вно не са добри приятели .. кажи им че вече не те интересува и толкоз .. няма нужда от подробности  .. и щом ти се е исмял .. начи е някакъв глупак .. тей че не е само той .. забрави го тоя и така. Успех  star


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#173 2011-01-31 15:36:39

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

олееее пази боже турчин кай на твое място ще гозабравя няма и да го гледам
rofl  rofl  rofl те са си надути недей му обръща внимание  lipssealed  rofl  rofl  rofl

Абее какво като е турчин .. да надува се . Признавам  ,  че и аз не мога да го понасям . lipssealed Да , но за първи път се влюбвам истински ... :X(u);( . Срамм ме е . Знам , че не трябва да се срамувам , но ... :X Аз направих голяма грешка .. Казах на мойте приятели и те вече го разгласиха из цялото даскало . Егати и прителите :X . Сигурно някой вече му  е казал , а той му се е исмял в лицето ... И всички го базикат с мен е мене базикат с него . Оле всичко е наопаки и незнам какаво да правяя ..  cry  brokenheart

Еми .. явно не си заслужава .. тей че, ако искаш го забрави .. гледай да не мислиш за него .. намери си занимание .. или се огледай за др момче .. относно бъзиците .. да неприятно е .. вно не са добри приятели .. кажи им че вече не те интересува и толкоз .. няма нужда от подробности  .. и щом ти се е исмял .. начи е някакъв глупак .. тей че не е само той .. забрави го тоя и така. Успех  star

Да и аз искам да го забравя , но не мога ... lipssealed  brokenheart


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#174 2011-01-31 16:27:32

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Въпроси любов - Съвети.

Еее няма не мога .. намери си занимание .. прочети в гугъл напиши,потърси .. излизай с приятелки .. ако имаш волята .. ще го забравиш ..  star


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#175 2011-01-31 16:42:52

aksel_1995
Member
Registered: 2011-01-31
Posts: 7

Re: Въпроси любов - Съвети.

Пускам тази тема за всички,който имат въпроси относто любовното си положение и искат съвети.

[т.е може да не се пуска тема,а директно да се пише в темата smile]


Правила:
-Спамът е излишен.
-Ако нямате какъв съвет да дадете просто не пишете в темата.
-Всякакви подигравки и обиди са излишни.



Имам един проблемм ..
Има едно момче което го харесвам много..
Преди 1 месец цялото училище се събрахме на едно място да организираме парти, и той там беше и чух как каза на притеятеля си че приличам [aз] на бившата му гадже и той от тоя ден все когато ма срещнеше все ми се усмихваше .. И един ден на училище той кът слизаше надолу и аз се качих на горе на 2 етаж срешнем се той беше пред мен и се спря и ма погали миллу сас ръцете си по лицето ми пред всички и аз се шокирах се там ..
И аз една вечер влизам в фейсбука и вижам че мие харесал една сннимка и аз също харесах.. и след 2-3 дена влиза той в фейсбука виждам ,че е на линия и решавам да му пиша и писах му   .. и той ми писа и там писахми си и аз тва му пратих   и ми написа [ това да го приемам ли като целуфка със език ] и аз ест. че казах не и послле ми каза че ма обича и аз му писах да ли се бъзикал или нещо друго.И той ми каза,че не се шегува и каза че имал чувства към мене и после ма пита да ли ще съм на даскало утре и аз казах че ще съм и той ми каза ако се сабуди и ако дойде на даскало ще ми покаже че ма обича .. и сутринта влизам в face. и виждам че имам съобщение от него и пише [aз мога да имам всички ] и аз му отговорих че той може да има всички но не мен и тка и на тоя ден отцъства и не дойде на даскало .. . и вечерта пак влизам в face и виждам че пак имам съобщение от него и пише,че това изобщо не помни щото вчера беше много пиян и не помни нищо което ми каза ... и аз му казах че се радвам и там продалжихме разговора пита как съм и т.н. и най сетне се дойде на даскало и той по странен начин ми усмихна и аз се праех че не го познавам и минах през ннего ей така.. и няколко седмици хич не си чатихме и и аз влизам в профила му и виждам че ма блокнал от face .. защо ? той се базикал ли сас мене или се подиграа незнам казва 1-во че ма обича и после се отказа че беше пиян и пред всички що ша ма галли?
Искам да знам дали се подиграл със мене или нз ?
sad  sad  sad

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook