#101 2010-08-09 16:15:35

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Въпроси любов - Съвети.

^ той попринцип е от моя град само дето е в спортно даскало в друг град,но когато почне даскало ще си идва всяка събота и неделя и ще се виждаме :]


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#102 2010-08-10 07:03:35

miimch0
Member
From: ГраД на меЧтиТе.......
Registered: 2010-07-18
Posts: 97

Re: Въпроси любов - Съвети.

laugh Пак заповядай smile Сподели ако искаш какво е станало по-нататък :p

Хя признах му и се оказа че тоий се е целувал с език 1 път и то нее стаало никък защото момичето се е дръпнало laugh

Offline

#103 2010-09-01 16:21:48

Vip_ExtazyYy
Member
From: .... * CrAzYy t0wN * .. }} ~
Registered: 2010-04-10
Posts: 383

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи многоо много харесвам едно момче ... той е казвал на свой приятели че съм сладка .. говорили сме си няколко пъти .... имам му скайпа и когатоо му пиша се прави, че не е там а е !! днас минах покрай него той ме изгледа и дори не ме поздрави  lipssealed  lipssealed  lipssealed  Какво да направя за да ми говори когато се видим или поне по скайпп ??  worried  worried  worried


~ Няма значение човек колко е далеч от теб ,ако той живее в сърцето ти.. heart  ~



unique_baby27 heart ) ) `~

Offline

#104 2010-09-01 16:27:34

XALKIDIYE
Пикльо
From: ** DarK Cityy **
Registered: 2010-08-30
Posts: 515

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мише според мен 3 месеца не са малко време и щом сте заедно, значи има защо smile ! Просто може би и той се притеснява като всички мъже, а ние се чудим дали ако им го кажем те ще се оплашат !  lipssealed  Смятам, че нямаш основание да се притесняваш и двамата сигурно сте много щастливи, просто момента сам ще дойде и ще го усетите... все пак както се казва ,, не бива да се бърза, че нали ги знаем мъжете''  laugh .


Аз не се притеснявам да кажа на някое момиче в очите, че го обичам wink


Dennni heart Верен приятел в нужда. Не искам да те губяя cry heart

Offline

#105 2010-09-01 17:31:00

Dennni
Member
Registered: 2009-12-30
Posts: 643

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мише според мен 3 месеца не са малко време и щом сте заедно, значи има защо smile ! Просто може би и той се притеснява като всички мъже, а ние се чудим дали ако им го кажем те ще се оплашат !  lipssealed  Смятам, че нямаш основание да се притесняваш и двамата сигурно сте много щастливи, просто момента сам ще дойде и ще го усетите... все пак както се казва ,, не бива да се бърза, че нали ги знаем мъжете''  laugh .


Аз не се притеснявам да кажа на някое момиче в очите, че го обичам wink

защо всички момчета не са такива.. ;хх


Научи се да оценяваш това, което имаш, преди времето да те накара да оцениш това, което си имал, (:

Offline

#106 2010-09-09 08:03:53

sab4ety
Member
Registered: 2009-01-16
Posts: 53

Re: Въпроси любов - Съвети.

Не,мога да разбера защо ме е страх да се обвържа? Винаги става така.. харесвам едно момче и той мен започваме да си пишем и в момента в които ми каже хайде да излезем някъде или аз те харесвам и се започва страха. Опитвала съм се да го преодолея ,но все не става. sad  И най-гадното е че ме е страх МНОГО от това ,че не мога да се целувам с език. Знам,че наистина е тъпо ,но е така. Моля ви помогнете ми,защото от години не мога да си имам приятел ,а сега имам огромен шанс да съм с едно невероятно момче.

Offline

#107 2010-09-09 09:12:46

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Първо - никой не се е родил научен smile Ще се научиш да се целуваш с времето , това е нормално . Може би страха ти е свързан с това , че още не си готова да се обвържеш , но нищо не ти пречи да опиташ smile Съветвам те да пренебрегнеш страха и да се оставиш на емоциите smile


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#108 2010-09-10 19:07:51

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

   


Виж знам,че е трудно но наистина се опитай да го забравиш!!! Преживяла съм подобно нещо,много време ми трябваше,но накрая успях!!!

Offline

#109 2010-09-13 14:08:14

kikitouuu
Member
From: Антарктика
Registered: 2009-05-19
Posts: 1,352

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има едно момче, което е една година по-голямо от мен и тази година няма да учи в нашето училище.Аз много го харесвам, но благодарение на едно момиче той вече знае... там е разботата, че като се разминавахме по коридорите, вечно се гледахме в очите, и той не искаше да се запознаем (не се познаваме много добре) Явно го е срам от мен... искам да му кажа, че го харесвам, но не мога... и като си пиша с него по скайп ми изчезват думите... Той си има гадже, но се държи гадно с нея... Как да му кажа... и въобще как да се разберем... Миля, че и той ме харесва, но и двамата ни е срам един от друг ;ss


[img]http://25.media.tumblr.com/c953272b4723f40c3a49b05a6a98cf2b/tumblr_mfmg9wUy2D1s1xlwlo1_500.gif[/img]  Nirvana.

Offline

#110 2010-09-14 15:32:45

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Въпроси любов - Съвети.

kikitouuu wrote:

Има едно момче, което е една година по-голямо от мен и тази година няма да учи в нашето училище.Аз много го харесвам, но благодарение на едно момиче той вече знае... там е разботата, че като се разминавахме по коридорите, вечно се гледахме в очите, и той не искаше да се запознаем (не се познаваме много добре) Явно го е срам от мен... искам да му кажа, че го харесвам, но не мога... и като си пиша с него по скайп ми изчезват думите... Той си има гадже, но се държи гадно с нея... Как да му кажа... и въобще как да се разберем... Миля, че и той ме харесва, но и двамата ни е срам един от друг ;ss

Ако му имаш скайпа - му пиши здрасти.. кво прайш ии тка.. намирайте общи интереси, зарибявайте се (: Успех, Кики ;dd heart !

Offline

#111 2010-09-22 12:01:50

sweety_one
Member
From: in```{spring} worldd ;p :)))
Registered: 2010-08-22
Posts: 931

Re: Въпроси любов - Съвети.

Добре мойто е малко сложно...искам да попитам първо и тогава да пиша:Сматате ли чи той ме харесва?
Значи в един клас сме преди околу две години го харесвах и му признах даже го попитах дали иска да има нещо по между ни така да се кажа,ама той ме отряза...и аз какво да правя забравих го и си намерих друг да преследвам,но тва е друга тема....
Та сега нали сме новата учебна година и обаче минала ходихме на една екскурзия с една нощувка организирана от наща класнаи там и с други класове ама тва няма значение.Та патуването беше дългичко а на тва момче попринцип му сваваше лошу и седеше отпред а аз и мойте приятелки отзад и та тръгнахме и беше адски топло ама ужасно и по едно време приятелките ми отидоха отпред и мен ме зарязаха,и малко по късно и аз реших да се поразходя в автобуса и като отидох отпред и като ме лъхна студения въздух и реших да остана,та така те бяха при тва момче и извесно време си говорихме,аз слушах музика и после и двете си тръгнаха изневиделица и останахме аз и тва момче и щоту да негу беше свободно аз се кюпнах там без хич да ми пука и започнахме да си говорим,говорим и така околу два или три часа седяхме заедно и си говорехме,и необичайното в случая беше че той се държеше неочаквано мило с мен(като имам предвит това че е необичаино,защото не се е държал така НИКОГА с мен)и като стигнахме в един хотел имахме дискотека и така нататака,и след тва нен ни пускаха да илизаме от стаите,но ние сме хитри и изчакахме даскалите да заспят и незнам как но нещо се бахме разбрали погрешно и се исипаха 15 човека в стая за двама,не ме питайте ква гъчканица беше  laugh но все пак се събрахме.Много често се оказвах до него а и после също и пак си говорехме и се гледахме някак незнам ама за мен си беше чисто влюбено гледане(но тва е за мен)и накрая като вече трябваше да си лягаме към 4 и 30  laugh знам че е рано,и някой почука на вратата и тва бяха мойту момче и неговия приятел,ние ги поканихме-оказа се че всички спът и само ние сме будни  laugh ма те пък бяха малко гладни и решиха да отидат до тяната стая да си вземат храна и обаче ние сме заспали с другото момиче,но бяхме оставили вратата отворена и той после ни разказва как ни били намерили и че мен ме бил завил laugh.То там трябваше да ходим до нянанва пещера и отидохме,та в тая пещера пак бяххме заедно и ми беше супер яко и горе долу тва е сичко (можеше и повече да е но не ми се пише  laugh )И искам да попитам дали тогава е изпитвал нещо друго освен приятелство към мен?
Надявам се да не съм писала толкова много напразно
laugh  sun


LOVE YOU



My page^^
MY FACEBOOK sun
summer 2014

Offline

#112 2010-09-25 11:30:57

te0d0ra97
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

мнмго харесвам едно момче писахме си в скайп и го питах кой харесва той не ми каза.НТой е от моят клас и на следващия ден много ме закачаше ,но закачаше само мене.Вечерта го питах дали ме харесва той пак не ми каза.Аз му казх,че съм си помислила че ме хар щот от както почна даскалото се закача само с мен.Но на следващия ден почна да се закача и да си говори с тез момичета дет най много ги мразя.....



КАКВО ДА ПРАВЯ ПОМОГНЕТЕ !!! cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry


Эдин ч0век ми липсва и всичк0 ми е бэзразличн0,
эдин ч0век, а всъщн0ст всичк0..!!

Offline

#113 2010-09-25 13:49:42

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Според мен си го изплашила с тези директни въпроси ... Отдръпни се малко от него , за да видиш какво ще направи и каквото и да стане НИКОГА повече не му задавай толкова директен въпрос , при положение че нищо сериозно не е станало


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#114 2010-10-08 18:55:59

mir4eto97
Member
Registered: 2009-02-01
Posts: 14

Re: Въпроси любов - Съвети.

офф то мойто не е толкова сериозно...
Ами значи от 1 клас харесвам едно момче от класа ми, което живее във входа ми. Та аз нали съм дете-идиотче и му казах, че го харесвам. Той...ъм...буквално припадна и се удари в стената...  laugh  ... това...го приех за "не". Та аз през годините си го харесвах и си го питах дали ме харесва...той все казваше не. Ами разкарай го, разкарай го...ама не стана работата. (ами естествено, то като го виждаш всеки божи ден). Та значи в 6 клас..ся съм 7ми...седях пред него по Англ. език. Момчето постоянно ме бучеше в гърба с химикал, "оправяше ми качулката" един вид, пипаше ми косата и ме наричаше с един много омразен от мен прякор "Бира" (понеже се казвам Станимира -> Мира), та така. Понякога все го хващах да ме гледа и отместваше поглед после. Иначе си е голям плейбой...като ме заговореше...глътвах граматика и всичко..гадна работа.
   Та значи в седми клас най-добрата ми приятелка седна пред него. Нищо лично - госпожата ни сложи така. (Аз седях до едно момче на 1 чин, което ми е най-добрият приятел от другия пол) . обаче харесваното от мен момче не правеше такива неща на приятелката ми.
   Гафа днес е, че излезна, че харесва момче от 5 клас.  laugh  laugh  laugh Не питайте. Ами..в голямото чакахме във фоайето на даскалото и то започна да дърпа един вид, пластмасовата част на колана на якето ми . И аз се обърнах и онова взе че ми се хилеше. Тва се повтори още 3 пъти и като се обърнах щех да му залепа шамар...ама то взе че ударих Момчето което харесва. И то нали ме погледна идно изненадано и аз му се ухилих с извинение след това.
   После пък трябваше да чакаме сестрата на приятелката ми да изчистят двора...и то нали и малкото момче чисти...и Валя...другата ми БФФ...отиде до него и ето го и диалога:
   - Здрасти. Как се казваш?
   - Що?
   - Едно момиче иска да знае. (цетира мен, и момчето се обръча към муа)
   - Иван.
   - Ок. Бай.
А аз му исках името, за да го набия после...ама то стана една...абе...всеки ден е такъв...ся съм си заплюла едно моче от 7 г клас (аз съм в)...ама..не6то...мерси за вниманието!  bow


*Никога няма да намериш жена без отговор, освен ако се окаже без език
*Да обичаш - това означава да бъдеш направен от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел...

Offline

#115 2010-10-10 13:26:30

Loveyababy
Member
Registered: 2010-10-09
Posts: 6

Re: Въпроси любов - Съвети.

Добре мойто е малко сложно...искам да попитам първо и тогава да пиша:Сматате ли чи той ме харесва?
Значи в един клас сме преди околу две години го харесвах и му признах даже го попитах дали иска да има нещо по между ни така да се кажа,ама той ме отряза...и аз какво да правя забравих го и си намерих друг да преследвам,но тва е друга тема....
Та сега нали сме новата учебна година и обаче минала ходихме на една екскурзия с една нощувка организирана от наща класнаи там и с други класове ама тва няма значение.Та патуването беше дългичко а на тва момче попринцип му сваваше лошу и седеше отпред а аз и мойте приятелки отзад и та тръгнахме и беше адски топло ама ужасно и по едно време приятелките ми отидоха отпред и мен ме зарязаха,и малко по късно и аз реших да се поразходя в автобуса и като отидох отпред и като ме лъхна студения въздух и реших да остана,та така те бяха при тва момче и извесно време си говорихме,аз слушах музика и после и двете си тръгнаха изневиделица и останахме аз и тва момче и щоту да негу беше свободно аз се кюпнах там без хич да ми пука и започнахме да си говорим,говорим и така околу два или три часа седяхме заедно и си говорехме,и необичайното в случая беше че той се държеше неочаквано мило с мен(като имам предвит това че е необичаино,защото не се е държал така НИКОГА с мен)и като стигнахме в един хотел имахме дискотека и така нататака,и след тва нен ни пускаха да илизаме от стаите,но ние сме хитри и изчакахме даскалите да заспят и незнам как но нещо се бахме разбрали погрешно и се исипаха 15 човека в стая за двама,не ме питайте ква гъчканица беше  laugh но все пак се събрахме.Много често се оказвах до него а и после също и пак си говорехме и се гледахме някак незнам ама за мен си беше чисто влюбено гледане(но тва е за мен)и накрая като вече трябваше да си лягаме към 4 и 30  laugh знам че е рано,и някой почука на вратата и тва бяха мойту момче и неговия приятел,ние ги поканихме-оказа се че всички спът и само ние сме будни  laugh ма те пък бяха малко гладни и решиха да отидат до тяната стая да си вземат храна и обаче ние сме заспали с другото момиче,но бяхме оставили вратата отворена и той после ни разказва как ни били намерили и че мен ме бил завил laugh.То там трябваше да ходим до нянанва пещера и отидохме,та в тая пещера пак бяххме заедно и ми беше супер яко и горе долу тва е сичко (можеше и повече да е но не ми се пише  laugh )И искам да попитам дали тогава е изпитвал нещо друго освен приятелство към мен?
Надявам се да не съм писала толкова много напразно
laugh  sun

Интересно .. laugh .. емии може и да те харесва .. но по-добре не го питай втори път дали те хар,че ще стане 100 пъти по-объркано .. по-добре остави нещата така , пък по-късно ще се рабере дали те харесва . smile

мнмго харесвам едно момче писахме си в скайп и го питах кой харесва той не ми каза.НТой е от моят клас и на следващия ден много ме закачаше ,но закачаше само мене.Вечерта го питах дали ме харесва той пак не ми каза.Аз му казх,че съм си помислила че ме хар щот от както почна даскалото се закача само с мен.Но на следващия ден почна да се закача и да си говори с тез момичета дет най много ги мразя.....



КАКВО ДА ПРАВЯ ПОМОГНЕТЕ !!! cry  cry  cry  cry  cry  cry  cry


1.Аа не , само да не е от твоя клас . Много голяма грешка е да си харесваш някой от твоя клас . Просто защото дори и да си станете гаджета , все някога ще скъсате и кат се виждате всеки ден в даскало ще е някво мн неловко - казвам ти го от личен опит. laugh
2.Може би те харесва ,но гледа да не се закача само с теб,точно поради причината,че си му казала ,че мислиш , че той те харесва . Сега може би се опитва да те накара да ревнуваш . Така,че спокойно , не бързай , с времето всичко ще излезне наяве , но спри да го питаш дали те харесва , просто това са мн деликатни въпроси и не траа толкова често да ги задаваш . Той ако те харесва , все някой ден ще ти го признае , или ще разбереш от някой негов фр . smile


` Вuнагu uма по малkо uстuна зад всяkо - ``шегувам се``  ... По малkо знанuе зад всяkо - ``не знам``  ... По малkо емоцuя зад всяkо - ``не мu пуkа``... И по малkо болkа зад всяkо - ``всuчkо е наред``

Offline

#116 2010-10-16 09:35:29

e_l_e_n_k_a
Member
Registered: 2010-05-31
Posts: 136

Re: Въпроси любов - Съвети.

Запознах ме се миналата година,. Аз тогава си имах друг  smile.
Както и да е. Та с тва момче почнахме да си талк по скупе. В един ден усетих че имам някакви чувстава към него lipssealed !! Той ми предложи ии аз сее съгласих. След известно време почнахме да се карамее ,. да не се виждаме а сме в един град даже в един квартал!! Толкова раздели , караници , събирания нз!! ВЕЧЕ МИ Е ВСЕ ЕДНО нз какво стана изведнъж lipssealed  cry !! Help mee  cry


http://vbox7.com/play:e76a5782 cry

chak sega razbraxx , che sum tursilaa lubowtaaaa ;xx

Offline

#117 2010-11-13 12:34:00

LiigLa_xD
Member
Registered: 2010-11-13
Posts: 18

Re: Въпроси любов - Съвети.

и аз имам проблем ... значии .... има едно момче което мн харесвам ... може да се каже обичамм ...  heart но с него сии пишем само по  (skype) ... а като се срещнемм и здр не ми казва ...  cry но един ден му признах е го обичам ии тои ми отвърна с същото но аз все още немога да поеярвамм ... дайе няколко пъти мии беше предложилл, но аз му отлазваьь а дори незнам защоо ... мисляя че е заради тфа че когато ме бее предложил за 1 път се ебавашше, а азз като хлапачка муу повярвахх .. но наистина много гоо обичам  heart и искамм да съм с негго  lipssealed  lipssealed  lipssealed ...  cry


С рuсk да обuдя няkой, u с удоволетвоpенuе да го напuша: Жалku сте ! wink

Offline

#118 2010-11-13 12:36:16

LiigLa_xD
Member
Registered: 2010-11-13
Posts: 18

Re: Въпроси любов - Съвети.

и аз имам проблем ... значии .... има едно момче което мн харесвам ... може да се каже обичамм ...  heart но с него сии пишем само по  (skype) ... а като се срещнемм и здр не ми казва ...  cry но един ден му признах е го обичам ии тои ми отвърна с същото но аз все още немога да поеярвамм ... дайе няколко пъти мии беше предложилл, но аз му отлазваьь а дори незнам защоо ... мисляя че е заради тфа че когато ме бее предложил за 1 път се ебавашше, а азз като хлапачка муу повярвахх .. но наистина много гоо обичам  heart и искамм да съм с негго  lipssealed  lipssealed  lipssealed ...  cry


С рuсk да обuдя няkой, u с удоволетвоpенuе да го напuша: Жалku сте ! wink

Offline

#119 2010-11-22 18:25:22

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Въпроси любов - Съвети.

Намери начин да се сближите още повече.. Разбери какви са истинските му намерения съм теб..  wink  wink


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

#120 2010-11-24 06:17:30

siskaaa95
Member
From: ~България~
Registered: 2010-10-04
Posts: 104

Re: Въпроси любов - Съвети.

miss sexy eyes

Ами да ти кажа така както си го написала оставам с впечатлението, че си падаш по-лошите момчета, макар, че той не е от най-лошите но може да се каже, че влиза в списъка laugh...Ам аз също си падам по лошички и това мн пъти ми е донесло тъг.Относно теб, искаш да си с него защото сички го знаят и защото всички ко искат явно, опитваш се да го спечелиш за да им покажеш, че си повече от тях и че, можеш да бъдеш с всяко момче което пожелаеш( или пък може би точно със него защото е "известен" в училището)... така ми изглежда на мен може и да се бъркам ам какво друго ти остава щом както казваш ти, че бил плейбой, че можел да бъде с всяка която си поиска и т.н...а ти дори не го харесваш усобенно, мисля, че няма друга причина просто искаш да изглеждаш нещо повече в очите на другите. smile

Offline

#121 2010-11-24 12:49:34

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Въпроси любов - Съвети.

smile


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

#122 2010-11-24 15:13:20

PiinkAngel
Member
From: Sf
Registered: 2010-11-23
Posts: 545

Re: Въпроси любов - Съвети.

Да не пиша нова тема и аз да си иззлея мъката тук... Та значи преди две години се запознах с едно момче, оказа се че учим в едно даскало и ходехме на извънкласни занимания заедно (съвпадение). Та първата година си бяхме просто приятели, нито сме били много близки, нито нищо... Прибирахме се с едно и също превозно средство и от там го опознах... Миналарта година пак се оказа, че ще сме заедно, но той започна да си приказва само с мен, тръгвахме си само двамата... Взех че се влюбих в него, но викам си няма да му кажа... Така стана, че доста момичета откласа разбраха, но всички ми казваха да го забравя, защото бил гадняр, ходел заради бройката и тн... Ама аз продължих да си харесвам човека, който беше извън училище, смисъл в даскалото ставаше друг човек... Обаче по Коледа минлата година се промени много и всички започнаха да го харесват. И аз тъпата му казах тогава, че го харесвам... Не каза нищо и спря да контактува с мен. Цяло лято и сега не съм го виждала, но не мога да го преживея. Наистина много го харесвах, но сега вече не... Защото той се сближи с най- добрата ми фр и постоянно  си пишеха и тя само ми говореше за него, как еди кво си станало... Та сега не го харесвам, но ми липсва... Просот искам старият човек, който беше и който си харесвах... Какво да правя? Не искам да си седя и да страдам, но като се сетя за няго и просто... lipssealed


Красиво коте търси дом!
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=224&t=15145

Offline

#123 2010-11-24 17:25:03

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами... може би до някакво степен грешката е била в теб, че леко си избързала! Но това е много хубаво че си събрала смелост и си признала чувствата си. nod Сега засичате ли се? think Ако е така флиртувай с околните покажи му какво парче е изпуснал! wink  wink  wink  wink


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

#124 2010-11-24 17:32:13

PiinkAngel
Member
From: Sf
Registered: 2010-11-23
Posts: 545

Re: Въпроси любов - Съвети.

Веченямаме възможност да се засичаме и прост той продължи напред, а аз не мога да някаква степен... Просто амо споменаването на името му и ми става супер гадно... Иначе това го пробвах миналат година... Така де не съм от свитите дето си седят на чина през междучасието... Миналата година доста често и той и неговите приятели участваха в невинни закачки, но вече дори не се засичаме... sad Просто ми се иска да е близо, да е същият стар човек или с две думи да върна времето назад... Просто ми се иска да го забравя и да разкарам всички подобни мисли от главата си, но... sad


Красиво коте търси дом!
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=224&t=15145

Offline

#125 2010-11-24 17:48:43

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Въпроси любов - Съвети.

От тук нататък продължавай напред. Този човек е бил етап от твоя живот нищо повече! wink  wink  wink Огледай се ... има и други горящи от желание дори да им кажеш "здравей"!  smile Той не е единствен нито неповторим и т.н.! Трябва да осъзнаеш, че всеки край е ново начало! Това за теб ще е нещо като поука! От тук нататък няма да повтаряш тази грешка - да избързваш ! nod  nod Всяка грешка ни учи на нещо! wink  wink


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook