#76 2010-06-13 09:04:31

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи аз харесвам едно момче от моя клас.То обаче беше казало в началото на годината че харесва моита най-добра приятелка и искал да и предложи да станат гаджета.Но не го направи laugh . сега миналата седмица пак искаше да и предлага. Но през цялата година и сега в часовете ме зяпа а като се опита да говори нещо сме само заеква. Та как мога да разбера дали ме харесва незнам обаче дали разбрахте нещо laugh

Приятелката ти харесва ли го? Ако го харесва ще стане доста оплетено, а и може да се получи така,че да се скарате заради момче! ( Уникално познато chuckle )
А пък, ако тя не го харесва и ти все още искаш да разбереш дали те харесва пробвай с разни намеци ! Успех  (y)

Ами да харесва го на малко и точно за това няма да се скараме или поне така мисля защото тя не е такава какви намеци да му дам като се има предвид че съм адски срамежлива особено като сатва въпрос за него


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#77 2010-06-13 17:31:14

lilkata63
Member
Registered: 2010-04-29
Posts: 20

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..   Кво да прая.. вече ше се побъркам ..   


_________________

Mi spored men se ypitai da go zabrawiishh  (exclaim)  wait

Offline

#78 2010-06-14 15:04:29

pepiuU
Member
Registered: 2010-02-19
Posts: 45

Re: Въпроси любов - Съвети.

мм .. значи ... преди няколко дена бях на купон у една фр .. и там се запознах с братовчед й .. който е много готин .. и така цяла вечер покрай него .. танцувахме..говорихме си .. смяхме се .. и накрая седнахме и той започна да си яде десерта .. тогава се обарна към мене и ми подаде едно парченце торта ... аз разбира се не отказах smile след това на мене към 3 часа ми звъннаха да се пребирам .. и той ме погледна мн жално и ме попита дали трагвам .. а в този момент най-много исках да остана при него но нямаше как .. попитах го за facebook .. той ми каза фамилията си ... но ми даде и скайп за всеки случай ... да но прие поканите и на двете места а аз толкова много искам да си попишем и да излезем на кафе... вчера случайно .. братовчед ми ми даде неговия номер да го запиша,че за нещо му трябвал .. та сега и номера му имам ... да м звънна ли да се видим .. какво да направе .. много искам да го видя .. много .. по цял ден само за него мисля ..

пиши му по  (skype)

престраших се и му писах СМС ама той ми званна и ми каза че няма да можем да излезнем щото след 2 часа заминава на морето да работии ...  angry .. оле много искам да го видя  angry


[img]http://prikachi.com/files/1439951j.jpg[/img]

Offline

#79 2010-06-14 17:42:06

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Предложи ми няколко пъти, но аз отказах.. [дълга история..] не го хересвам - обичам го, но не знам какво да правя вече..  |-)


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#80 2010-06-25 08:48:45

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Въпроси любов - Съвети.

Предложи ми няколко пъти, но аз отказах.. [дълга история..] не го хересвам - обичам го, но не знам какво да правя вече..  |-)

ami ... zashto otkazvash shtom go obichash think i ako ne ni kajesh dalgata si istoriq kak mojem da ti pomognem nie smile

офф .. амм кажи нещо повечее .. или направоо ти му предложии .. щомм го 0бичаш какъв тии е проблема да му отказваш  |-(  wondering


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#81 2010-06-28 14:49:26

katetopcd
Member
Registered: 2010-02-18
Posts: 133

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз имам едни въпрос харесвам едно момче ама много, но просто не знам как да му го кажа.И второто не знам дали ме харесва по простата причина,че един път е така друг път иначе, но последните дни много добре се държи.Не знам какво да правя дали да му кажа или не worried

Offline

#82 2010-06-30 13:59:11

Miss_Nightmare
Member
From: In the hell
Registered: 2010-05-13
Posts: 436

Re: Въпроси любов - Съвети.

Може ли да ми кажете какво да правя?
Значи имам приятел с който сме заедно от вече поти година и половина,той обаче е с пет години по-голям от мен и понеже работи постоянно му се налага да пътува.И докато той е в друг град или държава един негов много добър приятел постоянно се върти около мен и се опитва да ме свали.Сто пъти съм му казалач,е въобще не ме интересува и,че няма да скъсам с Пламен заради него,но той не спира.
Е кво да го правя?

Offline

#83 2010-07-01 22:38:54

Fanta_girl
Member
From: На Седмото Небе [h]
Registered: 2009-09-03
Posts: 2,183

Re: Въпроси любов - Съвети.

Може ли да ми кажете какво да правя?
Значи имам приятел с който сме заедно от вече поти година и половина,той обаче е с пет години по-голям от мен и понеже работи постоянно му се налага да пътува.И докато той е в друг град или държава един негов много добър приятел постоянно се върти около мен и се опитва да ме свали.Сто пъти съм му казалач,е въобще не ме интересува и,че няма да скъсам с Пламен заради него,но той не спира.
Е кво да го правя?

Сподели с гаджето ти

Offline

#84 2010-07-04 17:35:44

tedenceto0
Member
Registered: 2010-07-04
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Извинете ме, но моят въпрос е как да разбера дали момче ме харесва?  sweat

Offline

#85 2010-07-05 14:09:03

GlUpAchE
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 7

Re: Въпроси любов - Съвети.

Директно го попитай ... Леко тъп савет аз също не бих го направила, но се убедих, че момчетата от намеци не разбират и намеци не правят. Не всички де .. повечето smile

Offline

#86 2010-07-06 06:47:10

nin4ik
Member
Registered: 2010-05-06
Posts: 91
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Може ли да ми кажете какво да правя?
Значи имам приятел с който сме заедно от вече поти година и половина,той обаче е с пет години по-голям от мен и понеже работи постоянно му се налага да пътува.И докато той е в друг град или държава един негов много добър приятел постоянно се върти около мен и се опитва да ме свали.Сто пъти съм му казалач,е въобще не ме интересува и,че няма да скъсам с Пламен заради него,но той не спира.
Е кво да го правя?

Сподели с гаджето ти

да права е кажи на гаджето ти да му тегли един бой и ще се оправи  (flex)  laugh

Offline

#87 2010-07-06 22:30:51

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Въпроси любов - Съвети.

ам .. искам да попитам за съвет  worried
как да забравя едно момче,което харесвах и се оше (но малко) ...
опитвала съм няколко начина .. но не става ...
всички ми казваха да си намисля др момче ... но как тка да си го харесам ...
моля ви за съвет,отчаяна съм ...  worried  cry


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#88 2010-07-09 18:16:27

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Страшно ми помогнахте, благодаря..  laugh


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#89 2010-07-09 21:11:56

nelly.g
кissed by a vaмpire
From: севлuево
Registered: 2010-03-06
Posts: 693

Re: Въпроси любов - Съвети.

ам .. искам да попитам за съвет  worried
как да забравя едно момче,което харесвах и се оше (но малко) ...
опитвала съм няколко начина .. но не става ...
всички ми казваха да си намисля др момче ... но как тка да си го харесам ...
моля ви за съвет,отчаяна съм ...  worried  cry

Гледай филми, телевизия. Излизай с приятелки навън.. Или иначе казано намери си някакво занимание и по възможност да не е пряко свързано с любов, чувства, момчета и така нататък.. wink  star

Offline

#90 2010-07-10 19:39:19

gretinkb
Member
From: ..
Registered: 2010-01-29
Posts: 109
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

искам да попитам ако 1 мом4е ме харесва обаче аз него не и съм му дала някакви надежди ка да му кажем че не го искам?

кажи му че неискаш да си с него и че не изпитваш същото към него каквото той към теб и че сега може да бъдете само приятеЛи ако после искаш нещо да стане между вас ще my кажеш

Offline

#91 2010-07-10 19:46:34

gretinkb
Member
From: ..
Registered: 2010-01-29
Posts: 109
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз имам едни въпрос харесвам едно момче ама много, но просто не знам как да му го кажа.И второто не знам дали ме харесва по простата причина,че един път е така друг път иначе, но последните дни много добре се държи.Не знам какво да правя дали да му кажа или не worried

 

shtom go obichash my kaji samo da ne e ot tiq gadnite det kat im kaish che gi hareswash i ta odrqzwat i poiche neti progowarqt  smile

Offline

#92 2010-07-22 23:37:21

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз имам едни въпрос харесвам едно момче ама много, но просто не знам как да му го кажа.И второто не знам дали ме харесва по простата причина,че един път е така друг път иначе, но последните дни много добре се държи.Не знам какво да правя дали да му кажа или не worried

 

shtom go obichash my kaji samo da ne e ot tiq gadnite det kat im kaish che gi hareswash i ta odrqzwat i poiche neti progowarqt  smile


Кирилица  (exclaim)


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#93 2010-08-03 01:16:42

gretinkb
Member
From: ..
Registered: 2010-01-29
Posts: 109
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз имам едни въпрос харесвам едно момче ама много, но просто не знам как да му го кажа.И второто не знам дали ме харесва по простата причина,че един път е така друг път иначе, но последните дни много добре се държи.Не знам какво да правя дали да му кажа или не worried

 

shtom go obichash my kaji samo da ne e ot tiq gadnite det kat im kaish che gi hareswash i ta odrqzwat i poiche neti progowarqt  smile


Кирилица  (exclaim)

олл .. съжелявъм  smile

Offline

#94 2010-08-09 10:51:26

miimch0
Member
From: ГраД на меЧтиТе.......
Registered: 2010-07-18
Posts: 97

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така ето го и моят сериал(chuckle) ...
В facebook се запознах с едно момче допадна ми и си разменихме скайповете,познаваме се от 4 дена днес е четвъртия и двамата си признахме че се харесваме...Нещо ми стана отвътре и му казах че сърцето ми казва че го обичам . . . А той каза "" а моето ми казва да ти кажа че и аз те обичам "" аа кфо как защо ?? :До съзнах се кфо казах но късно имаше причина голяма също защото една гадателка ми каза 4е то4но на 6 тогас ще срешна истинската си лубов а аз тогас се запознах с него но както и да е...
Та и той ми предложи но аз отвърнах че немога да приема все пак несме се виждали а се оговорихме ухким да ме научи да карам скейтборд защото той е много добър и аз се избазиках дали други уроци дава :Д и той попита "" какфи искаш?"" и аз казъх какво даваш дай примери и той вика ""ПО целуване "" мм ето го проблемат ми не съм се целувала с момче а ако му кажа неискам да изглеждам загубеня4ка а ако има одобен момент и го направим нали да се целунем сиг ще си проличи че несъм се целуваа а неискам да испускам 2рипът  момче ... Жалка работа съм shake  shake  shake Помощ!! shake  shake  shake

Offline

#95 2010-08-09 11:03:04

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така . Ако притеснението ти е само за целувката - недей да се притесняваш. Няма нищо срамно в това , че не си се целувала , а ако момчето е свястно ще те разбере. Плюс това за него трябва да е привилегия - настъпва в територия ,  която на никой друг до сега не е била позволена. Щом ти е казал , че дава уроци по целуване , явно се мисли за много вървежен - поиграй си малко с него  :p .
Чудя се само как си могла да му кажеш , че го обичаши , след като се познавате от 6 дни. Добре е , че си се осъзнала, макар и късно. Това , което си усетила отвътре надали е любов , по-скоро е тръпка . До колкото разбирам това е второто момче в живота ти. Наслади се на мига напълно , но преди това обмисли ситуацията , за да ен съжаляваш по-късно smile Успех !


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#96 2010-08-09 11:37:10

miimch0
Member
From: ГраД на меЧтиТе.......
Registered: 2010-07-18
Posts: 97

Re: Въпроси любов - Съвети.

мерси audrey ще си поиграя с него и още как rofl

Offline

#97 2010-08-09 11:55:30

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

laugh Пак заповядай smile Сподели ако искаш какво е станало по-нататък :p


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#98 2010-08-09 13:40:16

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моя въпрос е следния:
Имам си приятел,били сме в един клас 3 години и не сме се и поглеждали и края на 8 клас тръгнахме,но той учи в друг град.Та въпросът ми е връзката ни "връзка от разстояние ли е?"


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#99 2010-08-09 14:11:45

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Щом учи в друг град - да.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#100 2010-08-09 15:42:38

yee
Изгонен(а)
From: New York
Registered: 2009-02-13
Posts: 7,394
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моя въпрос е следния:
Имам си приятел,били сме в един клас 3 години и не сме се и поглеждали и края на 8 клас тръгнахме,но той учи в друг град.Та въпросът ми е връзката ни "връзка от разстояние ли е?"

Ако си идва доста често и се виждате в седмицата 2-3 пъти не.
Но ако не се виждате със седмици дори и месеци Да.


[img]http://resources.toolwi.com/resource/preview:2/1af8d4db513594f6879e92dac1a32aa0.gif[/img] [img]http://store.picbg.net/pubpic/C4/A3/da310092b6d3c4a3.jpg[/img]

Довчера плюехте сайта, а сега го обичате. И модератори ще ставате. ахаха ;D

p.s тези рангове станаха като бонбони ..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook