#51 2010-03-16 20:46:31

pepiuU
Member
Registered: 2010-02-19
Posts: 45

Re: Въпроси любов - Съвети.

ии здравейте отново с нов проблем ... не е свързан точно с любоф ама не намерих такава тема в приятели/у-ще... та така по същество .. преди си пишех с едно момче от сф .. и за 3 дена сабирах по 45 СМС само от него ..и един ден си отидох до село и там нямах нет и нямаше как да му пиша и той след тв ане ми писа 5-6 дена като ми се оправда че не пишел на никой но не му се говорило за тва ... и след тва пак почнахме да си пишем само че само в скайп нз защо той вече не ми отговаряше на СМС винаги... по 1-2 СМСа на ден...и накрая пак спря да ми пише без да каже нищо и му звъня .. той не ми вдига .. не ми отговаря на СМСите .. ( а и преди последния път когато спря да ми пище ние тръгнахме уж (по скайп) ) кво да праа ся .. как да разбера ко му е ... и дали още ходиме ..  rofl


[img]http://prikachi.com/files/1439951j.jpg[/img]

Offline

#52 2010-03-18 06:46:07

freshyyy
Member
From: Враца
Registered: 2009-09-27
Posts: 5

Re: Въпроси любов - Съвети.

НяМа ЛюБоВ иМа СамО вРемеНни инТерЕСи smile


Марка:  Мъж!... (flex)
Модел:  Единствен!... (y)
Начин на употреба: Пипай го нежно!... mm
Странични ефекти: На Моменти Откача!... smile

Offline

#53 2010-03-22 08:27:42

nadq_22
Member
Registered: 2010-03-21
Posts: 80

Re: Въпроси любов - Съвети.

НяМа ЛюБоВ иМа СамО вРемеНни инТерЕСи smile

,че т0й и аз така мисля +1 (y)  (y)  (y)

---------------------------------


1451618x.jpg

Offline

#54 2010-03-29 20:10:15

василенчето
Member
Registered: 2009-06-08
Posts: 13

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят проблем е от по - сериозните, ходя с едно момче вече от 1 месец и много го харесвам и обичам (никого не съм обичала така до сега) но той от 2 дни ми надува главата за се*с. Аз съм само на 13 години и не искам да го правя още. Говорихме си и му казах, че не искам все още да го правя а той ми каза че ме разбирал но  си имал нужди и че ме обича но не може без се*с. Жал ми е за него понеже го обичам и преди да тръгне с мен  си беше по разкрепостен, сменяше момичетата през 2 дни а мен ме трае 1 месец и нещо. Чудя се дали да го освободя да си прави каквото иска за 1 - 2 дни за да не съм му в тежест и за да си задоволи нуждите с др. момичета... но ме притеснява това че ако го пусна после може да му хареса и да ме зареже, а и да не ме зареже ще ме гризе съвеста че е бил с друга докато е ходел с мен. А разберът ли приятелите ми че е бил с др. докато е бил с мен ще ме помислят за егати тъпанарката и ще ме подиграват цял живот. Има още едно решение да го задържа, то е да му отдам детственоста си но не съм  готова още за такава голяма стъпка. Моля ви кажете ми какво да правя? Мерси за съветите предварително. cry

Offline

#55 2010-03-30 15:37:19

zority7
Member
Registered: 2009-11-28
Posts: 39

Re: Въпроси любов - Съвети.

Няма нужда да правиш това което неискаш за каквото и да било!!Щом не си готова значи неси и никои неможе да промени това исвен ти!Няма смисал да правиш каквото и да било тои ако те обича както казва ще те изчака  smile  smile успех ти желая

Offline

#56 2010-03-30 16:16:31

василенчето
Member
Registered: 2009-06-08
Posts: 13

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мерси за съвета, но аз не питах за това. Знам че той ще ме изчака още но аз скоро няма да съм готова... нз сигурно ще ми отнеме мннго време а той няма да ме чака вечно. Въпросът ми е дали да го пусна защото много го обичам и ми е жал за него понеже той си е прав... има си нужди! Но никак не искам да го загубя...  sad

Offline

#57 2010-03-31 17:18:38

василенчето
Member
Registered: 2009-06-08
Posts: 13

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моля ви отговорете ми че му обещах в понеделник да дам решението си...

Offline

#58 2010-03-31 18:11:21

cweti
Member
Registered: 2009-02-21
Posts: 3,514

Re: Въпроси любов - Съвети.

Колкото и да го обичаш не мисля,че трябва да го правиш. Поне според мен.  smile

Offline

#59 2010-03-31 21:36:57

kroni69
Member
From: Варна :]
Registered: 2009-04-05
Posts: 489

Re: Въпроси любов - Съвети.

Според мен , дори и наистина много да го обичаш , не трябва да го правиш.Все пак си само на 13 ! Опитайте се да поговорите ОТНОВО и му кажи , ако иска да те изчака да пораснеш малко , ако не да си те обича такава каквато си !  smile


[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1074/1074571mv0bzfd5sl.jpg[/img]

Offline

#60 2010-04-01 11:31:41

василенчето
Member
Registered: 2009-06-08
Posts: 13

Re: Въпроси любов - Съвети.

Според мен , дори и наистина много да го обичаш , не трябва да го правиш.Все пак си само на 13 ! Опитайте се да поговорите ОТНОВО и му кажи , ако иска да те изчака да пораснеш малко , ако не да си те обича такава каквато си !  smile

Мерси, вече реших ще му кажа той да решава, да ме обича такава каквато съм и да ме изчака или да скъсаме. Макар че ако избере второто не знам дали ще го преживея...

Offline

#61 2010-04-01 12:38:32

mi6e_91
Member
Registered: 2008-11-02
Posts: 3,760

Re: Въпроси любов - Съвети.

Според мен , дори и наистина много да го обичаш , не трябва да го правиш.Все пак си само на 13 ! Опитайте се да поговорите ОТНОВО и му кажи , ако иска да те изчака да пораснеш малко , ако не да си те обича такава каквато си !  smile

Мерси, вече реших ще му кажа той да решава, да ме обича такава каквато съм и да ме изчака или да скъсаме. Макар че ако избере второто не знам дали ще го преживея...

Абе я се стегни! Ти си едва на 13 години - животът е пред теб, едва сега ще започваш да разбираш какво е истинска любов и така нататък! Много ясно, че ще го преживееш - това е просто едно момче, което не те обича и не държи на теб щом не уважава решението ти да не правите секс докато не се почувстваш готова! Горе главата, гледай напред, срещай се с нови хора, намери си хоби (ако нямаш) и се радвай на живота! Надявам се да съм била полезна  wink


От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов!

Offline

#62 2010-04-01 21:06:29

kroni69
Member
From: Варна :]
Registered: 2009-04-05
Posts: 489

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такам.Аз пак съм тук laugh . С нов проблем. Видя се ,че с онова момче,за което писах отдавна не се получиха нещата и го заебах така да кажем.Но взех,че се влюбих в ново момче.И тъй де всичко започна лятната ваканция.Случайно се засякохме в скайп и започнахме да си пишем.И тъй като той нали си пишеше на профила,че е изоставен, и аз веднага го питах нали кво е станало [тогава не го харесвах,ама нали си падам малко клюкарка laugh ] . И той обясни нали,че с някво момиче били скъсали,абе общо взето врели накипели ми говореше,ама да се намира тема.И после ме пита дали си имам гадже и аз му отговорих не.Пита ме дали искам и аз - Еми г/д.И той - а искаш ли да ходим.И аз с моя явно още детски акъл приех.Ама май тогава бях и пияна де laugh . Не помня много.И тъй де ходихме към 2 месеца не помня laugh . Видяхме се 2 пъти и тва беше laugh . И така започна учебната година.И нали сме си в един клас пълен с интриганти и клюкари една патка дето и казах,взе че се изтърва и айде цялото даскало разбра.И после бъзици-мъзици тва онова.След един-два месеца въпросното момче пак ми предложи,ама аз бях категорично НЕ.Заради тва лятото.Той пък обясни,че лятото било бъзик,нямало какво да прави.И аз размислих малко и пак приех.Патка!И пах ходихме и се скарахме от цялата работа.Бихме се,кво ли не правихме.И един ден с класа се уговорихме да отидем в мола нали да гледаме кино,но него не го искахме,обаче той взе,че се натрапи там в мола.И аз кат го видях не можах да се сдържа,отидох и му ударих един шамар laugh . И се сбихме посредата на мола.Ама нали тъпата му майка беше там [бхт бебето laugh ] и трябваше да се сдобрим.И нали опрайхме се всичко и влязохме да гледаме филма.И той имаше място на 5 ред,аз на 7.И нали настанихме се всичко,и го гледам той до мене.Ама нищо не му казах.Мълчах си с мисълта,че ще му омръзна и ще се махне.Ама не та не.Стоеше си и през целия филм ми намекваше кви ли не работи.Накрая отново ми предложи.И аз му казах,да изчака една седмица и ще реша.И така мина тази една седмица.Казах му не.Но той не се разсърди и продължихме старата песен.Но малко по-добре.Станахме доста добри приятели.Дори най-добри.Но през това приятелство аз откривах в него много хубави черти.И вътрешно и външно.Така де харесвах го.И ето,че той отново ми предложи.Но вече не знам какво да правя.Той един ден е така,друг така.Един ден се сърди,на другия прай пълни простотии,а на третия е божа кравичка.Вчера часовете ни свършиха в 15:30 и останахме нали след даскало.И той беше "леганал в мен" един вид.И ми вика - "Човек ш ти напрая смучка".Аз нищо не му казах.Та той така и не я направи.И тъй де после си говорихме и тва беше.Между другото от няколко време насам все ме кара да ходим пак в мола,ама аз все отказвам.Все ми е през ума,че ме бъзика.Та въпроса ми е какво да правя.Не знам дали да му приемам,дали да не му приемам.Моля ви за съвет.Благодаря smile


[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1074/1074571mv0bzfd5sl.jpg[/img]

Offline

#63 2010-04-02 17:20:50

василенчето
Member
Registered: 2009-06-08
Posts: 13

Re: Въпроси любов - Съвети.

Според мен , дори и наистина много да го обичаш , не трябва да го правиш.Все пак си само на 13 ! Опитайте се да поговорите ОТНОВО и му кажи , ако иска да те изчака да пораснеш малко , ако не да си те обича такава каквато си !  smile

Мерси, вече реших ще му кажа той да решава, да ме обича такава каквато съм и да ме изчака или да скъсаме. Макар че ако избере второто не знам дали ще го преживея...

Абе я се стегни! Ти си едва на 13 години - животът е пред теб, едва сега ще започваш да разбираш какво е истинска любов и така нататък! Много ясно, че ще го преживееш - това е просто едно момче, което не те обича и не държи на теб щом не уважава решението ти да не правите секс докато не се почувстваш готова! Горе главата, гледай напред, срещай се с нови хора, намери си хоби (ако нямаш) и се радвай на живота! Надявам се да съм била полезна  wink

Вчера вечерта скъсахме и се скарахме жестоко... от тогава не е спрял да ми звъни но аз затварям!

Offline

#64 2010-04-02 18:28:49

anity_kiss
Member
Registered: 2009-02-07
Posts: 8,960

Re: Въпроси любов - Съвети.

Вчера вечерта скъсахме и се скарахме жестоко... от тогава не е спрял да ми звъни но аз затварям!

Мисля , че това е глупаво.. може да е размислил и да е решил да те изчака ... Но това си е твое решение  smile  smile

Offline

#65 2010-04-05 18:28:10

happy_1_
Member
Registered: 2010-04-05
Posts: 25

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аммммм... моята история е тъпа... но хайде...значи има две момчета които ме харесват,а аз харесвам само едното (в дръгото съм влюбена laugh ).Аз се съгласих да тръгна с това което харесвам но сега толкова съм влюбена в другото че бих се хвърлила от прозорец но другото е от моя клас и не искам да му разбивам сърцето моля ви се кажете ми кво да правя !!  sad  cry  :S

Offline

#66 2010-04-05 19:07:05

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

happy_1_ Гадна ситуация... ами просто поговори с този, дето е от твоя клас и му кажи как стоят нещата.. пробвай някоя от тези реплики, може да е трудно, но ако не опиташ вечно ще се чудищш..

"Но все пак държа да си останем приятели..."
"Въпреки това може да си останем приятели..."
"Ще се радвам да ми се обаждаш понякога.. или да излезем като фр."
"Все още те обичам, но.. само като фр.."
"Ти си чудесен, но..."  smile


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#67 2010-04-07 14:23:27

happy_1_
Member
Registered: 2010-04-05
Posts: 25

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мерси Много Ще Опитам Па Ако н стане...НЗ !!  sweat

Offline

#68 2010-04-22 12:18:41

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Въпроси любов - Съвети.

емм аз си харесвам едно момче което е една година по-голямо от мен . . но приятелите му  преди казваха че той си харесва една к*урва от неговия клас. . НО НЕ Е ТВА ПРОБЛЕМА  cry  lipssealed всички му се натискат!! а той е най-перверзният в цялото даскало и обарва повечето  lipssealed дори най-добрата ми приятелка и аз се дразня от това lipssealed  мен също ме е оглеждал и обарвал много пъти но искам да бъде по-заинтересован към мен  heart защото аз наистина УНИКАЛНО МНОГО го харесвам . . вече дори започва да си личи че го харесвам sweat  heart  моля ви дайте ми съвети с който да му привлека вниманието защото много ме страх ако му кажа да ме одреже напълно ! МЕРСИ предварително   kiss  kiss  kiss

Offline

#69 2010-05-17 07:32:48

nin4ik
Member
Registered: 2010-05-06
Posts: 91
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

емм аз си харесвам едно момче което е една година по-голямо от мен . . но приятелите му  преди казваха че той си харесва една к*урва от неговия клас. . НО НЕ Е ТВА ПРОБЛЕМА  cry  lipssealed всички му се натискат!! а той е най-перверзният в цялото даскало и обарва повечето  lipssealed дори най-добрата ми приятелка и аз се дразня от това lipssealed  мен също ме е оглеждал и обарвал много пъти но искам да бъде по-заинтересован към мен  heart защото аз наистина УНИКАЛНО МНОГО го харесвам . . вече дори започва да си личи че го харесвам sweat  heart  моля ви дайте ми съвети с който да му привлека вниманието защото много ме страх ако му кажа да ме одреже напълно ! МЕРСИ предварително   kiss  kiss  kiss

ами според мен пробвай и ти да го обараж  laugh  едвали някой го е правил до сега и той ще се поцувства странно ако му хареса ще започне да ти прави някви намеци ако не значи просто ти не му допадаш  wink

Offline

#70 2010-05-22 12:51:43

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Въпроси любов - Съвети.

laugh е мерси  kiss ще пробвам  heart

Offline

#71 2010-05-31 15:49:24

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи аз харесвам едно момче от моя клас.То обаче беше казало в началото на годината че харесва моита най-добра приятелка и искал да и предложи да станат гаджета.Но не го направи laugh . сега миналата седмица пак искаше да и предлага. Но през цялата година и сега в часовете ме зяпа а като се опита да говори нещо сме само заеква. Та как мога да разбера дали ме харесва незнам обаче дали разбрахте нещо laugh


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#72 2010-06-05 19:51:02

marmatinela
Member
Registered: 2009-09-22
Posts: 8

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи аз харесвам едно момче от моя клас.То обаче беше казало в началото на годината че харесва моита най-добра приятелка и искал да и предложи да станат гаджета.Но не го направи laugh . сега миналата седмица пак искаше да и предлага. Но през цялата година и сега в часовете ме зяпа а като се опита да говори нещо сме само заеква. Та как мога да разбера дали ме харесва незнам обаче дали разбрахте нещо laugh

Приятелката ти харесва ли го? Ако го харесва ще стане доста оплетено, а и може да се получи така,че да се скарате заради момче! ( Уникално познато chuckle )
А пък, ако тя не го харесва и ти все още искаш да разбереш дали те харесва пробвай с разни намеци ! Успех  (y)

Offline

#73 2010-06-06 11:28:27

pepiuU
Member
Registered: 2010-02-19
Posts: 45

Re: Въпроси любов - Съвети.

мм .. значи ... преди няколко дена бях на купон у една фр .. и там се запознах с братовчед й .. който е много готин .. и така цяла вечер покрай него .. танцувахме..говорихме си .. смяхме се .. и накрая седнахме и той започна да си яде десерта .. тогава се обарна към мене и ми подаде едно парченце торта ... аз разбира се не отказах smile след това на мене към 3 часа ми звъннаха да се пребирам .. и той ме погледна мн жално и ме попита дали трагвам .. а в този момент най-много исках да остана при него но нямаше как .. попитах го за facebook .. той ми каза фамилията си ... но ми даде и скайп за всеки случай ... да но прие поканите и на двете места а аз толкова много искам да си попишем и да излезем на кафе... вчера случайно .. братовчед ми ми даде неговия номер да го запиша,че за нещо му трябвал .. та сега и номера му имам ... да м звънна ли да се видим .. какво да направе .. много искам да го видя .. много .. по цял ден само за него мисля ..


[img]http://prikachi.com/files/1439951j.jpg[/img]

Offline

#74 2010-06-07 19:00:15

nin4ik
Member
Registered: 2010-05-06
Posts: 91
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

мм .. значи ... преди няколко дена бях на купон у една фр .. и там се запознах с братовчед й .. който е много готин .. и така цяла вечер покрай него .. танцувахме..говорихме си .. смяхме се .. и накрая седнахме и той започна да си яде десерта .. тогава се обарна към мене и ми подаде едно парченце торта ... аз разбира се не отказах smile след това на мене към 3 часа ми звъннаха да се пребирам .. и той ме погледна мн жално и ме попита дали трагвам .. а в този момент най-много исках да остана при него но нямаше как .. попитах го за facebook .. той ми каза фамилията си ... но ми даде и скайп за всеки случай ... да но прие поканите и на двете места а аз толкова много искам да си попишем и да излезем на кафе... вчера случайно .. братовчед ми ми даде неговия номер да го запиша,че за нещо му трябвал .. та сега и номера му имам ... да м звънна ли да се видим .. какво да направе .. много искам да го видя .. много .. по цял ден само за него мисля ..

пиши му по  (skype)

Offline

#75 2010-06-12 21:13:49

mimi_miro
Member
From: sofiq
Registered: 2010-06-04
Posts: 10

Re: Въпроси любов - Съвети.

Излизах с едно момче доста дълго време.За жалост се разделих ме и сега отново искам да се съберем,но проблема е, че той е много срамежлив и го е малко срам да си го каже. Помогне те ми.. и двамата искаме да сме заедно, но какво да направя, за да си го каже!  smile Благодаря предварително! smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook