#26 2009-11-29 21:00:11

SwEe7_BaRbIe
Member
From: ..GrAdInKaTa nA lUbOvTa..
Registered: 2009-11-24
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ми то и моята история е далгичка но сега накратко .. та така това лято едно момче  и неговия фр всяка вечер ни следяха мен и моята фр обаче ние не им обраштахме внимание .. докато една вечер едното момче не ме помоли да се запознаем .. аз се запознах с него.Тогава моята фр ми каза ти ще се влюбиш в това момче.Обаче аз и казах че просто съм се запознала с него.. само че  след известно време разбрах че си го лофф и то доста..  inlove А да забравих да спомена че живееме на две саседни улици .. тоест сме от една махала .. и така започнахме да се преследваме отново той мен сега и аз него.. след известно време започнахме да ставаме по-близки (приятели) и започнахме да излизаме в една компания.. след известно време обаче моята фр му сподели че мн го харесвам и той ме помоли да излезнем само двамата..е така излязохме разходихме се поговорихме си .. ии се оказа че момчето си имало гадже в италия обаче мн мн ме харесвал мене и ме попита дали съм сагласна да сме гаджета но да не каса сас неговото гадже в италия защото само това бил начинът да сме заедно.. р аз се сагласих като най-голямата глупачка с мисълта че ще издържа той да е и с двете .. ок излязохме втори път стигна се до целувка ..излязохме трети път и аз му обясних че немога повече така или да скаса с нея или да не ми се обажда повече да излизаме само двамата и че ще сме само фр.. тогава тои казал на мойта фр по скайпа че няма да зареже приятелката си в италия.. и сега нЗз какво да правя .. не мога да го забравя в никакав случай но ми трябва някакав съвет  speechless само не ми казвайте че трябва да го забравя защото е невазможно в моя случай..мс мн предварително  :p


NqMa Ni6to0o Po-TaMnO oT nO6tA,
NqMa Ni6to0o Po-CvEtNo oT DaGa,
NqMa Ni6to0o Po-SiLnO oT lUbOvTa,
i Ni6to0o Po-SlAdKo oT TEB.. (H)

Offline

#27 2009-11-30 11:37:50

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

SwEe7_BaRbIe...

Най-добрият начин да разбереш човек,е да разговаряш с него.Като го избягваш не постигаш нищо,само още догатки и губиш нервни клетки ;].Поговори с него,питай го с какво го държи още онази хубавица в Италия,защо не предпочете теб,при положение,че може да те докосва...целува и т.н.,а избира другата му (предполагам "скайп връзка")?Ако не те гледа в очите,ако прави движения,които са несъвместими с раговора - лъже!Ако се наложи ще го притиснеш wink) да ти каже истината,ако истината е,че обича повече италиянката,му кажи ,че м/у вас връзка няма да има дори да иска.Колкото и да те боли,не знам какви точно са чувствата ти към него.Ако пък ти каже (и си сигурна,че не лъже),че повече се е привързал към теб,та дори те обича,значи му поставяш ултиматум - или ти, или тя!Не да започнеш още с това "или тя или аз",ами питай го по-нежно коя от двете.Ако изебре оная - Чао!Ако изере теб ..ще ме почерпиш нещо ;D .
________________________
07ee8d25ba7281ce.png

Offline

#28 2009-11-30 13:23:54

SwEe7_BaRbIe
Member
From: ..GrAdInKaTa nA lUbOvTa..
Registered: 2009-11-24
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мерси много ще опитам и ще споделя с вас .. и ако е успешно ще те почерпя за съвета  laugh


NqMa Ni6to0o Po-TaMnO oT nO6tA,
NqMa Ni6to0o Po-CvEtNo oT DaGa,
NqMa Ni6to0o Po-SiLnO oT lUbOvTa,
i Ni6to0o Po-SlAdKo oT TEB.. (H)

Offline

#29 2009-12-12 11:10:18

KALIGULA
Member
Registered: 2009-12-12
Posts: 1

Re: Въпроси любов - Съвети.

Чесно казано:НЕ ЗНАМ,КАКВО ДА ПРАВЯ...Ходя с едно момиче от година и нещо...Тя е красива,мила,с нея може да говориш за всичко и тя ще те разбере,ще даде съвет,винаги би помогнала,но всякаш не е за мен и не знам,как да и го кажа,за да не я нараня,защото  за разлика от мен(който не знам какво изпитвам),тя ме обича и много пъти ми си е затваряла очите и ми е прощавала изневерите...Всичките ми приятели я харесват(т.е.като човек)и споделят с нея много повече от колкото на мен...(но да не излизам от темата).Та значи ето какво стана миналата седмица:Един(който уж ми се води за приятел) и е писал смс-и със следното съдържание "искам те","какво ще кажеш да се видим без Калин да разбере..","яд ме е че си му толкова вярна,а той се *б* с всяка"(което не е вярно)..и така,тя идва в нас,казвами,плачейки и ми показва и смс-ите и не знам,какво ми стана,но превъртях(сам не мога са си се разбера).Мисля,че не я обичам и че тр да я зарежа,но щом някой и напр намек и полудявам...Според вас,какво тр да направя

Offline

#30 2009-12-12 15:49:41

plam4eto
`'Little Stubborn.™'`
From: Пловдив
Registered: 2009-03-10
Posts: 2,573

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи аз наскоро разбрах че един от моя клас ме харесва.Аз не го харесвам,как да му го кажа?


My tumblr :3
[img]http://prikachi.com/images/379/5276379L.gif[/img]

Offline

#31 2009-12-12 18:07:03

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Чесно казано:НЕ ЗНАМ,КАКВО ДА ПРАВЯ...Ходя с едно момиче от година и нещо...Тя е красива,мила,с нея може да говориш за всичко и тя ще те разбере,ще даде съвет,винаги би помогнала,но всякаш не е за мен и не знам,как да и го кажа,за да не я нараня,защото  за разлика от мен(който не знам какво изпитвам),тя ме обича и много пъти ми си е затваряла очите и ми е прощавала изневерите...Всичките ми приятели я харесват(т.е.като човек)и споделят с нея много повече от колкото на мен...(но да не излизам от темата).Та значи ето какво стана миналата седмица:Един(който уж ми се води за приятел) и е писал смс-и със следното съдържание "искам те","какво ще кажеш да се видим без Калин да разбере..","яд ме е че си му толкова вярна,а той се *б* с всяка"(което не е вярно)..и така,тя идва в нас,казвами,плачейки и ми показва и смс-ите и не знам,какво ми стана,но превъртях(сам не мога са си се разбера).Мисля,че не я обичам и че тр да я зарежа,но щом някой и напр намек и полудявам...Според вас,какво тр да направя

Щом така си реагирал явно имаш чувства към нея.Може би са отслабнали чувствата,но ги имаш,според мен не бързай да късаш със нея,зашото после може да съжаляваш за постъпката си.Може би ти трябва малко време.Да обмислиш нещата трезво.Но не бързай 1 година не е малко време в,което сте заедно и е нормално така да се чувстваш.


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

#32 2009-12-12 18:09:09

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи аз наскоро разбрах че един от моя клас ме харесва.Аз не го харесвам,как да му го кажа?

От кого разбра от него или от някой друг?!
Ако е от него още,когато ти е казал е трябвало да му кажеш,че не го харесваш.


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

#33 2010-01-02 21:42:38

veri6kin
Member
Registered: 2009-09-10
Posts: 10

Re: Въпроси любов - Съвети.

моят случай е следния..

с едно момче си пишем аз го харесвам .. очевАдно има интерес към мен, то си личи.. но това че има интерес не значи че ме  харесва.. в понеделник ще го видя..трябва да го заговоря по един или друг начин, но само здрасти мисля че не върви. speechless пишем си в фейсбук та да го питам за скайп или.. ??
помагайте!! smile  smile  smile
Мерси много предварителноооо !((:

ПС пишем си от 2 дена при това сега,през ваканцията затова не сме стигнали до скайп ! laugh


.. be strong and always believe !

Offline

#34 2010-01-02 21:51:18

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

моят случай е следния..

с едно момче си пишем аз го харесвам .. очевАдно има интерес към мен, то си личи.. но това че има интерес не значи че ме  харесва.. в понеделник ще го видя..трябва да го заговоря по един или друг начин, но само здрасти мисля че не върви. speechless пишем си в фейсбук та да го питам за скайп или.. ??
помагайте!! smile  smile  smile
Мерси много предварителноооо !((:

ПС пишем си от 2 дена при това сега,през ваканцията затова не сме стигнали до скайп ! laugh

Искай му скайп,виж там как ще вървят нещата и тогава ще решиш какво да правиш,за два дена едва ли е харесване по скоро някаква симпатия.Един към друг изпитвате. smile


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

#35 2010-01-20 16:39:29

kroni69
Member
From: Варна :]
Registered: 2009-04-05
Posts: 489

Re: Въпроси любов - Съвети.

Интересно е да четеш проблемите на другите , но ето че и на мен ми трябва помощ.Значи моя случай е следния.Има едно момче в класа,което е много симпатично и мисля,че го харесвам.Но той е много странен.Не знам дали е,защото момчетата се развиват по-бавно и минават през някакви етапи ;d . Понякога се държи много добре,не се репчи,бъзикаме се това-онова.Но понякога се прави на интересен и постоянно ме обсъжда пред другите dumb Направо откачам.Премерно онзи ден аз говорех с две момичета от класа ии той мина покрай нас ии как да кажа ;d ощипа ме там отстрани на корема laugh .Но вчера си говорех с едно момче и без да искам му настъпах маратонката и му казах извинявай.И явно той ме е чул и разпространи на целия клас.Не знам какво странно видях в това да си малко по-мил с останалите.Та се чудя дали тва момче ме харесва.Имаме огромна хронология в скайп ии той много пъти ме е питал кой харесвам,но не знам.За това ако може съвет какво да правя.Не искам да му кажа , че го харесвам , защото ще разпространи на целия клас и сички ш се смеят,тъй като не могат да разберат кво е да хар. някой . Таа за това се обръщам към вас  smile Мерси,че отделихте от времето си да прочетете това мнение.  smile


[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1074/1074571mv0bzfd5sl.jpg[/img]

Offline

#36 2010-01-23 22:31:08

hip_hop_fen4e
Member
From: sofiq
Registered: 2009-05-03
Posts: 14

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами... как да ви обясня.. Имам си приятел, но той е с една година по-малък и не знам защо много се притеснявам "какво ще кажат хората"  speechless  Но аз го обичам наистина много, а и той казва същото за мен... Не знам какво да правя. Как да спра да мисля за хорското мнение? Бихте ли ми дали някакъв съвет?  blush  worried  smile


We don't love our friends for their possibility to make as have fun. We love them for our that we can have fun WITH them.

Offline

#37 2010-01-23 22:42:22

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами... как да ви обясня.. Имам си приятел, но той е с една година по-малък и не знам защо много се притеснявам "какво ще кажат хората"  speechless  Но аз го обичам наистина много, а и той казва същото за мен... Не знам какво да правя. Как да спра да мисля за хорското мнение? Бихте ли ми дали някакъв съвет?  blush  worried  smile

E,една година и се претисняваш  surprised какво ще кажат хората.
Невярвам някой да ти каже нещо,че е по малък от теб.
Просто си постави за цел да не мислиш за това,гледай ти да си щастлива,не се влияй от хорското мнение.Те да си говорят  smile


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

#38 2010-01-30 07:41:06

tedit0o0_97
Member
Registered: 2009-01-12
Posts: 22

Re: Въпроси любов - Съвети.

Интересно е да четеш проблемите на другите , но ето че и на мен ми трябва помощ.Значи моя случай е следния.Има едно момче в класа,което е много симпатично и мисля,че го харесвам.Но той е много странен.Не знам дали е,защото момчетата се развиват по-бавно и минават през някакви етапи ;d . Понякога се държи много добре,не се репчи,бъзикаме се това-онова.Но понякога се прави на интересен и постоянно ме обсъжда пред другите dumb Направо откачам.Премерно онзи ден аз говорех с две момичета от класа ии той мина покрай нас ии как да кажа ;d ощипа ме там отстрани на корема laugh .Но вчера си говорех с едно момче и без да искам му настъпах маратонката и му казах извинявай.И явно той ме е чул и разпространи на целия клас.Не знам какво странно видях в това да си малко по-мил с останалите.Та се чудя дали тва момче ме харесва.Имаме огромна хронология в скайп ии той много пъти ме е питал кой харесвам,но не знам.За това ако може съвет какво да правя.Не искам да му кажа , че го харесвам , защото ще разпространи на целия клас и сички ш се смеят,тъй като не могат да разберат кво е да хар. някой . Таа за това се обръщам към вас  smile Мерси,че отделихте от времето си да прочетете това мнение.  smile


амии аз сам много малка (12 г ) но се пак ме чуй laugh макар да нямам опит с момчета smile според мен трябва леко да му го намекнеш(nod) защото ето аз когато бях 2-ри клас казах на една фр кой си харесвам (1 от моя клас) и тя ме изнудваше,заплашваше ме (а аз бях малка за да бъда под напрежение:D) и един ден в междучасие му казах че го харесвам и всички веднага започнаха да ми се е*ават ... но в 4-ти клас той ми каза че ме харесва {{}}} и аз нали така му казах че не го харесвам... той ми изпрати картичка.. sad и на нея пишеше "обичам те и искам да бъда с теб сега и за винаги" но аз пак отказах doh и сега съжалявам .. поне веднъж можеше да имам г-же, момче по което си падам smile но сега имам по сложни проблемии а и това няма значение smile...
тъй че повярвай ми леко му го намекни .. знам как ще се чустваш ако му го кажеш на право ..  smile  smile


.. sun

Offline

#39 2010-01-30 08:55:06

pliushinka
Member
From: ``фLиrтLaнdия
Registered: 2009-08-07
Posts: 326

Re: Въпроси любов - Съвети.

Охх, то моето прилича направо на сериал  |-(
Влюбена съм в едно момче от моето даскало с 2г е по-голям от мен. До тук с това.
Най-добрата му приятелка просто ме ПРЕЗИРА ..  lipssealed  ( въпреки, че нищо не съм и направила ... ) Все едно, с другите му приятели сме в добро отношение...
Та въпросното момче ме поздравяваше секи ден, аз никога не му отвръщах и така.
Един ден, докато си говорех с едно момиче от неговия клас той ест. дойде !!! Поздрави ни съвсем мило, но аз бях много изнервена, направо не можех да се контролирам ии не знам как стана .. показах му среден пръст и му казах да се разкара ..  |-(  На следващия ден се надявах да му е минало, но .. НЕ ! Не ми каза ии дума .. така 1 седмица и ето, че всичко отмина. Пак по старо му - той ме поздравява аз нищо ... Обаче имахме часове на 1 етаж. Наще бяха в стаята, аз бях отвън и си говорех с едно момиче от горния клас, а той и най-добрата му приятелка (оная кучка) си седяха. И не ги стърпя - дойдоха .. Нямаше какво да направя освен да се ОПИТАМ да запазя спокойствие ... Най-странното беше, че той дойде приклещи ме до стената и ми се натискаше..  (exclaim)  (question) Успях да се отскубна и веднага право в стаята  laugh  После не съм го виждала .. И сега се чудя какво да правя ..  |-(

P.S. Имам скайпа на момчето и братовчед му е от моя клас ( даже сме приятели ), но пак ..  |-(


Yoυ fιηd a glimmєr of happιnєss ιn thιs world,
thєre's always somєone who wants to dєstroy ιt.. star

Offline

#40 2010-02-05 21:05:54

NiksY.zAyO
Member
Registered: 2010-01-15
Posts: 54

Re: Въпроси любов - Съвети.

Aми в пети клас се запознах с един шестокласник...и продължих да го харесвам а всички други момчета започнаха да не ми допадат...сега в седми клас това момче разбра, че го харсвам от пети клас и реши да ми предложи...трагнахме...всичко варвеше добре...имахме си спорове и малки раздяли, но пак се събирахме...е да...но преди няколко дена...той каза че ме къса...помислих, че всичко ще е както преди...че пак ще се съберем...но той не поиска...каза да си намеря друг...понеже не бил готов за сериозна връзка...но аз му обяснявам, че не искам да си намеря друг...а той само казва "Сажалявам тогава"...Моля ви...много го обичам и не искам да сме разделени...посъветвайте ме...!...Мерси

Offline

#41 2010-02-05 21:14:06

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Въпроси любов - Съвети.

Aми в пети клас се запознах с един шестокласник...и продължих да го харесвам а всички други момчета започнаха да не ми допадат...сега в седми клас това момче разбра, че го харсвам от пети клас и реши да ми предложи...трагнахме...всичко варвеше добре...имахме си спорове и малки раздяли, но пак се събирахме...е да...но преди няколко дена...той каза че ме къса...помислих, че всичко ще е както преди...че пак ще се съберем...но той не поиска...каза да си намеря друг...понеже не бил готов за сериозна връзка...но аз му обяснявам, че не искам да си намеря друг...а той само казва "Сажалявам тогава"...Моля ви...много го обичам и не искам да сме разделени...посъветвайте ме...!...Мерси

При мен се случи абсолютно същото, той ми каза: Не искам и сега не съм готов за нищо сериозно. След 2 дни беше с друга. Страдах и след време го преодолях. Когато той скъса с нея отново ме потърси, но вече беше късно. Премисли чувствата си отново, помоли го да поговорите като големи хора и да се разберете, защото ще бъде ужасно да се разделите окончателно, а ти да продължаваш да страдаш. Понякога им е нужно малко време, дай му го, каквото и колкото да обичаме нещо винаги имаме нужда от почивка. Поговорете дали му е нужно време, ако да е добре, след това отново всичко ще е добре. Надявам се да е така. Ако той не иска след това да се съберете, значи не те заслужава. Давай главата горе и не губи надежда и достойнство! wink Успех.


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#42 2010-02-06 11:50:10

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

Охх, то моето прилича направо на сериал  |-(
Влюбена съм в едно момче от моето даскало с 2г е по-голям от мен. До тук с това.
Най-добрата му приятелка просто ме ПРЕЗИРА ..  lipssealed  ( въпреки, че нищо не съм и направила ... ) Все едно, с другите му приятели сме в добро отношение...
Та въпросното момче ме поздравяваше секи ден, аз никога не му отвръщах и така.
Един ден, докато си говорех с едно момиче от неговия клас той ест. дойде !!! Поздрави ни съвсем мило, но аз бях много изнервена, направо не можех да се контролирам ии не знам как стана .. показах му среден пръст и му казах да се разкара ..  |-(  На следващия ден се надявах да му е минало, но .. НЕ ! Не ми каза ии дума .. така 1 седмица и ето, че всичко отмина. Пак по старо му - той ме поздравява аз нищо ... Обаче имахме часове на 1 етаж. Наще бяха в стаята, аз бях отвън и си говорех с едно момиче от горния клас, а той и най-добрата му приятелка (оная кучка) си седяха. И не ги стърпя - дойдоха .. Нямаше какво да направя освен да се ОПИТАМ да запазя спокойствие ... Най-странното беше, че той дойде приклещи ме до стената и ми се натискаше..  (exclaim)  (question) Успях да се отскубна и веднага право в стаята  laugh  После не съм го виждала .. И сега се чудя какво да правя ..  |-(

P.S. Имам скайпа на момчето и братовчед му е от моя клас ( даже сме приятели ), но пак ..  |-(

До сега разбирам , че ти си едно кълбо от нерви и хората трудно могат да те разберат.Кой те би с нещо laugh да му показваш среден пръст, без той да ти е направил нищо?
Така..Той явно е искал да го забележиш (както в повечето случаи), поздравявал те е въпреки, че ти не си отвръщала.Накрая му е избило на ...нещо, и те е притиснал до стената.Сигурно си е помислил, че ако направо действа, ще разбереш какво иска.Ако имаш нещо към него, то кажи му го, ако не, по-добре говори с него и му кажи не се интересуваш от него.

Offline

#43 2010-02-06 11:53:56

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

Интересно е да четеш проблемите на другите , но ето че и на мен ми трябва помощ.Значи моя случай е следния.Има едно момче в класа,което е много симпатично и мисля,че го харесвам.Но той е много странен.Не знам дали е,защото момчетата се развиват по-бавно и минават през някакви етапи ;d . Понякога се държи много добре,не се репчи,бъзикаме се това-онова.Но понякога се прави на интересен и постоянно ме обсъжда пред другите dumb Направо откачам.Премерно онзи ден аз говорех с две момичета от класа ии той мина покрай нас ии как да кажа ;d ощипа ме там отстрани на корема laugh .Но вчера си говорех с едно момче и без да искам му настъпах маратонката и му казах извинявай.И явно той ме е чул и разпространи на целия клас.Не знам какво странно видях в това да си малко по-мил с останалите.Та се чудя дали тва момче ме харесва.Имаме огромна хронология в скайп ии той много пъти ме е питал кой харесвам,но не знам.За това ако може съвет какво да правя.Не искам да му кажа , че го харесвам , защото ще разпространи на целия клас и сички ш се смеят,тъй като не могат да разберат кво е да хар. някой . Таа за това се обръщам към вас  smile Мерси,че отделихте от времето си да прочетете това мнение.  smile

1-ви знак - той говори за теб, което значава, че често мисли за теб.
2-ро - абе тези променливи настроения може да са от пубертета laugh , но може и да са заради теб.
и 3-то - кой се равива по-бавно, бе?! laugh:D
От цялата история се видя, че момчето те харесва, излез с него някъде,тамм на кафе ли, където искаш и си поговорете на тая тема, докато не се изясните.

Offline

#44 2010-02-06 15:19:36

kvartalnata_princesa
Member
From: Morganville,Texas
Registered: 2009-12-24
Posts: 344

Re: Въпроси любов - Съвети.

пфф мойто пък е напр ужас лятото трагнах с едно момче и ходихме 3 месеца и мн се обичахме и т.н но обикновено момичетата като имаме нещо не го оценяваме и аз се не исках да се виждаме а като идваше го посрещах доста студеноо и накрая той ми каза че ще е по добре да сме си само фр...на мен не ми пукаше щото още не бях осазнала че сам го изгубила...но после ми стана мн мъчно cry неговата най добра приятелка беше в моя клас и аз редовно и казвах как се чувствам така че той със сигурност знаеше как се чувствам lipssealed ...но този петак бяхме заедно е в една дискотека и той ме целуваше и сякви такива работи...и аз все още го обичам но докато бяхме заедно топй сякаш мислеше за нещо друго не за тва че сме пак заедно и...просто нз дали той има чувства кам мен  cry  sad  sad  моляЯ помогнете!!! cry


...Morganville Vampires... <33

[img]http://prikachi.com/images/32/2342032f.jpg[/img]

Offline

#45 2010-02-07 12:02:23

NiksY.zAyO
Member
Registered: 2010-01-15
Posts: 54

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте...сигурно сте прочели статията ми от преди няколко дена...която е по-горе...е...та това момче ми каза, че е прекарал тези 3 месеца с мен супер и че още ме обичал...още мисли че съм много сладка и красива и умна...да...но той казва и че иска да бъде сам...аз наистина не го разбирам за това моля ви помогнете...дайте ми съвети какво да направя че да се съберем...дали му трябва време...?...или пък не иска да сме заедно поради някаква причина...?...Благодаря предварително...!... star

Offline

#46 2010-02-07 12:26:23

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте...сигурно сте прочели статията ми от преди няколко дена...която е по-горе...е...та това момче ми каза, че е прекарал тези 3 месеца с мен супер и че още ме обичал...още мисли че съм много сладка и красива и умна...да...но той казва и че иска да бъде сам...аз наистина не го разбирам за това моля ви помогнете...дайте ми съвети какво да направя че да се съберем...дали му трябва време...?...или пък не иска да сме заедно поради някаква причина...?...Благодаря предварително...!... star


Щом все още те мисли за сладка и красива, значи изпитва чувства към теб, а още повече щом сам ти е признал за чувствата си, значи те обича. Дай му време да обмислите и двамата ситуацията и се отдайте на малко повече почивка и забавление. Не се нагърбвай с тежки задачи и мисли, почини си и ти wink. Успех smile


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#47 2010-02-19 19:29:51

teri_pzz
Member
From: Gambling paradise..<33.... [
Registered: 2009-05-11
Posts: 2,152

Re: Въпроси любов - Съвети.

и моята история е по-дълга 
има едно момче което е от другата паралелка но неговата класна стая на втория етаж и аз съм на третия аз слизам нали понякога видя приятелите кфо праат и го виждам там почваме да си говорим но продолжава около 5 минути миналата седмица на осми клас им бяха скрили чантите  laugh и ние слезнахме доло да ги търсим и там учи бившия на моята BFF и предишната вечер той и предлага а тя попита мене кфо каже и аз и казах да му откаже шото той мно я унижаваше и аз му казах тои почна да се ядосваа в стаята на тва момче влезнах бивщия на BFF с него е в един клас и въпросното момче беше в стаята с некфи от 5 клас и ги караше са бият и аз отидох при него и му викам "как не те е срам да караш малки деца са бият" и той ми вика тихо тихо и ме прегръща и неговата класна на следващия ден каза на майка че аз и нейният ученик сме карали малки деца са бият (класната му е луда и е преподавала на майка и я познава и не и повярва) аз я питах нали аз карам ли малките деца са бият и тя ми вика а не само малко и това момче аз и класната му сме там и класната му вика вие двамата като си имате дете после още едно и тях ли ще карате да се бят и момчето вика ми ноо ясно нали децата са си наши и вчера един дребен от моя клас му вика че го харесвам и аз викам ми да аз харесвам тебе тебе него другия харесвам ви сички и ся моя fr от 8ми клас ми вика че тва момче и е казал че ме харесва по-голям е от мен с 2 години и е приятел с брат ми и искам да знам какво да правааа и когато ми се усмихне толкова много го обичам че няма на каде мисля си тогва че няма такова нещо което да не моа направа заради негоо


Да обичаш може да е най-якото чувство,
но да накараш някой да те обича - това е изкуство !!!

Offline

#48 2010-03-02 22:54:44

cve7i7y96
Member
From: София - Люлин - Дружба ;]]
Registered: 2009-12-26
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

cry охх аз пък си имам едно гадже .. ама вече не ме интересува!Чудя се как да го скъсам без да го нараня .. той постоянно ми казва , че ме обича ... харесвам си едно момче..от моя клас само той ме интересува!.. но от съседния клас има една дето ходи с нея ... с него си говорим .. но нз как да му кажа че го харесвам!... cry а когато ги видя с онаяя да се целуват направо умирам  cry  cry

Offline

#49 2010-03-15 20:11:11

pepiuU
Member
Registered: 2010-02-19
Posts: 45

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така ... време е и аз да споделя мойта мъка... Благодаря предварително на хората , които ще успеят да изчетат сичко надолу  rofl  та ... от 5-ти клас аз живея с леля ми в Етрополе,защото родителите ми са в Италия... а попринцип аз съм от Пазарджик(на 130 км от Етрополе) и така всяко лято си ходя до село(което е близо до Пз) и 2006 година(тоогава бях м/у 5 и 6 клас) се запознах с едно момче в селото ми.. цяло лято излизахме заедно и аз бих казала много го харесвах .. той разбра че го харесвам и една вечер ми написа СМС "искаш ли да ходиш с мен?" аз разбирасе това и чаках и веднага казах "да",но отгожора от негова страма беше "аз пък не"  brokenheart  brokenheart и така ... скарахме се ние и не си гожорихме няколко месеца,но аз с моя децки акъл не можех да го забравя и направих всичко възможно да се сдобриме... и така на следващото лято аз пак си бях на село пак със същото момче, аз продължавах да го харесвам .. той мене май не ... а и той знаеше за чувствата ми и така един ден ми каза по  (mp)  че първия път когато ме видял много ме харесал но след това изгубил интерес.. и така втората година не помня как се подигра с мене  sad  но то сега ли беше .. след това лято 2008 аз вече го обичах ... и му казах ... и една вечер той дойде пред нас за да си поговорим .. тогава беше разбрал че аз съм скъсала с гаджето си защото просто обичам илиян .. и точните му думи бяха "между нас няма да се получи .. ми по-добре виж си оправи вразката с момчето .." еее аз не исках да я оправям и си останах сама .. smile след това една вечер най-добрата ми фр беше говорила с него и му беше казала "човек не разбираш ли че тя те обича... просто и дай шанс" и след няколко вечери той се опита да ме целуне, но аз му казах че за мене това е просто за да угоди на мойта фр... и така .. след това не си говорихме няколко месеца  chuckle  но не ни беше за пръв път.. и това лято ... аз разбира се след като се върнах от италия веднага отидох на село за 1 месец .. и отново старата песен .. аз вече го обичам .. той мене ме има за приятелка и то много добра ... но на едно сабиране на което аз бях изпила 6 големи чаши водка ... и бях доста пияна  chuckle  и така той ме замъкна до една къща да ме подпре че ..  rofl краката ми нещо не бяха в състояние да ме държат и ме целуна..( е това беше най-сладката целувка в живота ми) но след нея последва дълга реч, че вече не сме онези деца и че разбира че аз го обичам но много държи на мене и го е страх че ще ме нарани ... иначе лесно можел да тръгне с мене и без да има същите чувства като моите ( просто да ми угоди).. след това отново не си говорихме извесно време и последно преди 2 седмици когато се видяхме и нали си се базикахме и като се прибрах аз му написах СМС "съжалявам че не получих  kiss  за лека нощ" и като си дойдох на Етрополе той говори с една моя фр и незнаеше че аз съм при нея и й каза " Сега Пепи като си беше на село и ми писа един СМС,който ми показа че още ме обича.. какво да правя.. при условие че се познавам мене си .. познавам и нея и знам че накрая ще има ред сълзи ред сополи ... моля те кажи какво да правя" и тя му каза че според нея е по-правилно да ми даде шанс, но той като че ли не е доволен от нейния съвет .. и сега на 24 март пак ще си ходя на село и ако и този път ми каже " НЕ"  brokenheart  незнам какво ще правя .. а немога да го забравя .. просто моля ви дайте савет как да действам ... наистина много го обичам и мн искам да съм с него ... въпреки разстоянието ...  brokenheart  brokenheart  brokenheart  cry моля ви помогнете ( а и през цялото време той е правел някакви подмятания .. и няколко пъти ме е опипвал .. и така .. )  brokenheart  brokenheart  heart  heart  heart  heart  heart


[img]http://prikachi.com/files/1439951j.jpg[/img]

Offline

#50 2010-03-15 20:19:46

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравей, Пепи ( адашке). Освен тази малка подробност в историята ти наистина си личи колко много обичаш това момче и въпреки трудностите и отхвърлянето му на моменти, не се отказваш лесно. Това е едно много хубаво качество, но наистина и е болка за теб да тъгуваш дълго време. Щом все пак е имало целувка и малко закачки едва ли той е безразличен към теб. Моят съвет е когато отново си идеш на село да се държиш нормално и спокойно, изчакай го да видиш дали нещо в него се е применило и дали ще ти даде знак, ако е така- продължи със същата упористост и не се предавай да завладееш сърцето му, ако пък не- той губи една искрена и много обичлива жена, но ще го разбере чак когато може би срещнеш някой по- добър от него.
Пожелавам ти успех и ще чакаме да ни разкажеш какво се е случило smile.


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook