#51 2012-08-14 22:13:02

liverpoolxx
Member
Registered: 2012-03-16
Posts: 11

Re: Всичко за Pretty Little Liars

И аз да се отбележа, като фенка на сериала. Все се тъкмях да започвам да го гледам, но добре, че го пуснаха по БТВ, та да се наканя да започна да си тегля епизодите. Най-много ми допадат Спенсър и Емили.

Относно "А" си мисля, че все пак от отбора ще са един от "вечните заподозряни" + някой, който не сме подозирали на пръв поглед. Надявам се нещата да не се развият, както в книгите. Това с близначката на Алисън нещо не ме кефи, прекалено като латино сапунка изглежда.

Иначе ми е много странно как Sasha Pieterse (Алисън) е 96, а изглежда връстничка на останалите момичета, но още по-странно ми е как Bianca Lawson (Мая) е на 33, а изглежда супер младолика.  laugh


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8rm8fyr9b1rd0h9ko1_250.png[/img][img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8rm8fyr9b1rd0h9ko2_250.png[/img]

Offline

#52 2012-08-15 06:13:08

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

В последнния епизод, който аз изгледах ( сезон 2 епизод 12 ) накрая А е в едно кафе с Др. Съливън и след като тя си тръгва, сервитьорката му казва " Как си днес "красиви очички"..... " Много мислих кой е с толкова красиви очи и не можах да го измисля... Ако някой се сети да казва laugh

Оф,хора,като стигнете до днешния епизод тогава пишете.Това е Мона.!


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#53 2012-08-15 06:13:35

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

И аз да се отбележа, като фенка на сериала. Все се тъкмях да започвам да го гледам, но добре, че го пуснаха по БТВ, та да се наканя да започна да си тегля епизодите. Най-много ми допадат Спенсър и Емили.

Относно "А" си мисля, че все пак от отбора ще са един от "вечните заподозряни" + някой, който не сме подозирали на пръв поглед. Надявам се нещата да не се развият, както в книгите. Това с близначката на Алисън нещо не ме кефи, прекалено като латино сапунка изглежда.

Иначе ми е много странно как Sasha Pieterse (Алисън) е 96, а изглежда връстничка на останалите момичета, но още по-странно ми е как Bianca Lawson (Мая) е на 33, а изглежда супер младолика.  laugh

Гримът е магия. smile


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#54 2012-08-15 18:02:09

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Аз мисля, че е Пейдж, защото тя харесва Емили, а Емили обичаше Мая.
А Мая от своя страна знаеше нещо за А.,
кой има основателна причина да убие Мая, разбира се, че Пейдж.
Ако Мая е извън играта, Емили остава за Пейдж, а тайната за А.,
който знае Мая, също остава скрита, така че тази която
има най-голяма изгода от смъртта на Мая, това е Пейдж.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#55 2012-08-15 18:37:39

liverpoolxx
Member
Registered: 2012-03-16
Posts: 11

Re: Всичко за Pretty Little Liars

СПОЙЛЕР

Новият епизод не ми хареса много. Вече почнаха да се чудят какво да правят. Най-мразя в американските сериали, като върнат всичко в начална позиция. Ся около тая целувка на Емили с Нейт пак ще разтягат 10 епизода локуми дали харесва момчета или мацки, както беше в началото. Надявам се да не се получи подобно нещо, щото става малко, като в книгите, където образа на Емили по едно време става адски досаден. Последно до колкото знам ще има 6 сезона, та се надявам да не запълват епизодите с истории, като тази..и 50 пъти да събират и да разделят Тоби и Спенсър, Езра и Ариа и т.н.


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8rm8fyr9b1rd0h9ko1_250.png[/img][img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8rm8fyr9b1rd0h9ko2_250.png[/img]

Offline

#56 2012-08-15 18:50:01

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Новият епизод беше страшно интересен  sun ! Кой по дяволите обаче е убил Мая.И в един от епизодите,когато Ария намери парите от Езра,когато той я прегръщаше гледаше към друг шкаф-криеше нещо в него.Какво ли е?  wasntme


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#57 2012-08-23 14:44:15

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Само аз си пиша,ама се тая.
ХОРА!
Беше толкова очевидно,а никой не го забеляза.
Знаете историята в книгите нали?За близначката на Алисън-Кортни?Но в книгите "А" е само един!
Тук в сериала "А" се състои от група от 5 човека,един от тях е Мона.Както предполагате другите са Пейдж и т.н.Тоест хора,които Алисън е мразела,ненавиждала и подигравала.Как Алисън ще се съгласява да е в един отбор с тях,при положение,че тя мрази тях,и те мразят нея?В "А" не се включва Алисън,това е сигурно!Не се връзва!


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#58 2012-08-24 14:34:29

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Не мисля Пейдж ще е от отбора на А. По-вероятно е да е някой, за който ни подсказват малко (както с онази бележка към Алисъм "Сега е мой ред да те тормозя"), но момичетата не са го подозирали. Според мен е възможно да е Нейт, въпреки че искрено се надявам да не е той! Много ме съмнява и гаджето на майката на Хана. Струва ми се чак прекалено перфектен, а и какво правеше на среща и с майката на Ариа и защо настояваше толкова много да дадат клиповете на полицията?! lipssealed

Offline

#59 2012-08-26 13:32:22

liverpoolxx
Member
Registered: 2012-03-16
Posts: 11

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Прекалено очевидно е, за да е Пейдж. Колкото до Нейт, той най-вероятно е убиеца на Мая и си мисля, че няма нищо общо с А. Просто е някакъв психо. Много обсебващ ми се вижда.

Нямам търпение.  laugh Дано само сценаристите не изкарат някоя чутовна тъпня, както в крайна сметка си мисля, че ще направят..  laugh


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8rm8fyr9b1rd0h9ko1_250.png[/img][img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8rm8fyr9b1rd0h9ko2_250.png[/img]

Offline

#60 2012-08-27 16:31:47

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Бях на почивка за 2 седмици, за това не съм поствала нова информация относно сериала.Бях изпуснала цели два епизода, но сега ги изгледах и О, Боже!Имам толкова много нови идеи.Извинявам се ако изреченията ми са несвързани или нямат смисъл, но наистина всичко ми е каша в момента.О, забравих да кажа, че ще говоря за двата епизода по отделно.

В 10 епизод се разкриха доста неща и в момента Езра ми е на заден план, въпреки че все още мисля, че и той е замесен.Сега главният човек, когото подозирам е Пейдж.
Бях постнала преди време спойлер, относно насилственото и минало.В този епизод, когато вижда Емили и братовчедът на Мая да се целуват направо полудява и тогава събрах 2 и 2.Както знаем Алисън и Емили са имали нещо и тогава Алисън е убита, след това Мая и Емили имаха връзка... Мая свърши мъртва, а реакцията на Пейдж относно целувката на Ем и братовчеда на Мая си беше чиста следа, че тя може да е убила и Алисън и Мая от ревност.А и от един друг спойлер се разбра, че тя и Алисън са имали кървава вражда, точно преди изчезването на Али.Но пък няма мотив да тормози другите момичета, така че тази теория луко куца.
Не, всъщност може и да не куха, понеже току що ми дойде нова идея. ;d
Скоро бях, чела някакъв спойлер относно това, че в трети сезон се появавят много карти в доста от епизодите и това може би е било някаква следа.Ето:
- 3x02 Кейлъб придружи Хана да отидат при Мона и докато я чака играе на карти;
- 3x03 Кейлъб посещава Мона, докато тя играе с карти, това се случва преди да обърне масата и да започне да крещи;
- 3x03 В края на епизода виждаме Мона да лежи на леглото и има карта в ръката си;
- 3x05 Джена прави парти за рожден си ден и  добре се вижда, че картите са окачени навсякъде.
- 3х07 Виждаме Мона как строи къща от карти.
А ето го и спойлера, който се крие зад моята теория:
- Ако се загледате в 5 епизод, докато Ариа и Езра говореха, отстрани на дървото имаше закачени карти и навсякъде бяха окачени 5-ици,може би толкова са членовете на А тийм!
Ако това е така и ако отборът на А е от 5 човека теорията ми за Пейдж не е тотално откачена, защото може би всеки един от тези 5 човека е искал да си отмъсти на определино момиче, а не на всички, така че не е необходимо даден човек от отбора да има мотив за всяко едно момиче, тоест да има по един човек за Алисън, Ария, Емили, Спенсър и Хана... в случая Пейдж за Алисън, поради това, че е ревнувала.Останалите от отбора може би също имат някакви мотиви за всяко едно момиче.А и е доста логично да са 5 човека, защото:
1-Марлийн Кинг обяви, че сезоните ще са 6 и във всеки сезон ще се разкрива по един човек от отбора.Във втори сезон се разкри Мона, в края на този сезон, ще станат 2, четвърти сезон-3, пети сезон-4 и шести сезон-5 човека.
2-В края на 10 епизод показват 'А' как закача черните суитчери, ако ги преброите ще видите, че са пет на брой.

Такам... в 11 епизод и Нейт започна да ми става съмнителен, защото, когато си говореше с Хана и разбра, че Джена е виждала от доста отдавна той и изкрещя 'Ти ме видя'

ОГРОМНА СЛЕДА СОЧЕЩА КЪМ ЕЗРА И АРИЯ имаше в този епизод.Сещате ли се как Ария и брата на Езра бяха в тях за рд-то му и той им предложи да пусне някаква плоча.А сега си спомнете края на епизода, показаха двама човека от отбора на А, които стояха до нещо като джубокс или както там му се казва и слушаха някаква плоча.Също така единия подаде ключ на другия.Помните ли във 2 сезон мисля, как ключа от апартамента на Езра под изтривалката мистериозно изчезна... доооста голяма следа.

Също така Джена отиде при Емили и и каза 'Внимавай с кого си прекарваш времето'.Логично всички да си помислят за Пейдж, понеже в този момент тя беше с Емили, но може би е говорила за Нейт, защото той по-рано в епизода и извика 'Ти ме видя'Значи тя го е видяла да прави нещо нередно и е дошла да предупреди Емили и след това си тръгна и само на мен ли ми се стори, че слагаше куфари в таксито?Може би Нейт е убил Мая, понеже изобщо не и е братовчед и Джена го е видяла, защото както знаем тя и Ноел бяха в къщата същата вечер, когато някой зграбчи Мая.Та значи Нейт убива Мая, Джена го вижда, но Нейт си мисли, че тя е сляпа, след това той разбира, че е можела да вижда и и казва 'Ти ме видя', Джена се паникьосва, че той може да посегне и на нея и решава да се махне от града.Само по този начин мога да си обясни тези куфари, които товареше в таксито.

Също така преди няколко поста бях пуснала снимки от 12 епизод, където Хана плаче, ето :
- http://prikachi.com/images/633/5116633c.jpg
Отначало си мислех, че може да е защото нещо лошо се е случило с Кейлъб, но сега имам и друго предположение.Освен Кейлъб, може и Мона да е пострадала, защото както се вижда от промото на 12 епизод тя е извън лудницата.Нормално Ария, Спенсър и Емили няма да тръгнат да плачат за нея, но Хана.. все пак са били приятелки толкова дълго време и все още я е грижа за Мона.Но както се казваше във спойлера 'някой ще е МНОГО близо до смъртта', така че никой няма да умира.Просто ще са близо до смъртта.

А какво ще кажете за кръвта по ръцете на Емили тук:
- http://prikachi.com/images/237/5192237r.jpg
Още повече си затвърждавам мнението, че е или Пейдж, или Нейт, понеже само тя е близка с тях двамата.

А също така, както вече са разбра Маги не е абортирала и за мен ще е супер ако Езра се върне при Маги, а Ария тръгне с брат му, понеже още от самото начало Ария и Езра не ми харесват.Само тази двойка не ми харесва от целия сериал.И къде по дяволите е Тоби???Искам вече да се връща в сериала!За щастие в 12 епизод най-после ще го видим.

Хахах как са го направили http://www.youtube.com/watch?v=RhaL8f4a … re=related това е от един филм на Lucy, ако се чудите НЕ Е от Pll.Филмът се казва Fear Island.

Спойлер!
Бях чела, че Нейт наистина ще се окаже убиеца на Мая, а след това ще се опита да убие и Емили, но Пейдж ще я защити и ще убие Нейт, а и епизода се казва The Lady Killer, но не знам... не съм сигурна.

В епизода (11) ми беше леко подозрително когато Кейлъб се бе вмъкнал в съблекалнята и когато хвана Хана за устата и я дръпна.Същото нещо се видя и на записа от камерата когато някой дръпна Мая в гората.Също така и когато Хана го попита как ще излезеш от тук той и отговори 'По същия начин по който влязох', което ми прозвуча много мистериозно, но определено не мисля, че той има нещо общо с А.Мисля, че това е просто една от многото уловки, само за да си мислим, че може би той е в отбора.А и в едно негово интервю той сам каза, че героят му, тоест Кейлъб, ще направи всичко възможно, за да помогне на момичетата да разберат кой е А.Ето
Интервюиращ:Какво можем да очакваме ?
Tyler Blackburn /Кейлъб/: Не мога да кажа много, но Кейлъб наистина иска да им помогне, чувства се засегнат от "А". "А" е тъмнина, шоуто започва да става тъмно.

Друго интересно нещо, което съм забеязала още от първи сезон е, че майката на Ария е виждала един човек от отбора на А.Помните ли, че имаше нещо като училищни танци и Ела беше нещо като надзирател или там каквото и да е и в края на епизода подаде палтото и ръкавиците на А и каза 'Приятна вечер' или нещо такова и епизода свърши.Та, когато разкриха Мона си помислих, че ги е подавала на нея, но после се сетих, че А не е само един човек, а и когато ги подаде не изглеждаше така сякаш познава човека, така че сигурно не е била Мона.Та, това което искам да кажа е, че само майката на Ария е виждала някой друг освен Мона от отбора.

Оооо, нова теория!!!!!!!!!!!Хахах, откачам. ;d Значи, бях чела, че братът на Ария-Майк, ще се завърне в средата на сезона, тоест в 12 епизод.А именно за този епизод се казва, че ще има предателство.The Biggest Betrayal... най-голямото предателство.Хора.... ами ако е Майк???Това ще е то.Това ще е големият шок, който сценаристите търсят.Никой не подозира Майк, той изчезна за страшно дълго време и сега този спойлер за появата му в средата на сезона.. защо ще се появява точно сега, след като го нямаше толкова много време.А и след като ще е 'най-голямото предателство' трябва да е някой много близък до момичетата, нали... брат например!А и  помните ли, мисля че беше в първи сезон, когато Майк ограбваше къщи и така нататък и носеше същите дрехи като 'А', според мен има хляб в тази теория, но ще видим в следващия епизод.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#61 2012-08-27 18:02:58

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Бях на почивка за 2 седмици, за това не съм поствала нова информация относно сериала.Бях изпуснала цели два епизода, но сега ги изгледах и О, Боже!Имам толкова много нови идеи.Извинявам се ако изреченията ми са несвързани или нямат смисъл, но наистина всичко ми е каша в момента.О, забравих да кажа, че ще говоря за двата епизода по отделно.

В 10 епизод се разкриха доста неща и в момента Езра ми е на заден план, въпреки че все още мисля, че и той е замесен.Сега главният човек, когото подозирам е Пейдж.
Бях постнала преди време спойлер, относно насилственото и минало.В този епизод, когато вижда Емили и братовчедът на Мая да се целуват направо полудява и тогава събрах 2 и 2.Както знаем Алисън и Емили са имали нещо и тогава Алисън е убита, след това Мая и Емили имаха връзка... Мая свърши мъртва, а реакцията на Пейдж относно целувката на Ем и братовчеда на Мая си беше чиста следа, че тя може да е убила и Алисън и Мая от ревност.А и от един друг спойлер се разбра, че тя и Алисън са имали кървава вражда, точно преди изчезването на Али.Но пък няма мотив да тормози другите момичета, така че тази теория луко куца.
Не, всъщност може и да не куха, понеже току що ми дойде нова идея. ;d
Скоро бях, чела някакъв спойлер относно това, че в трети сезон се появавят много карти в доста от епизодите и това може би е било някаква следа.Ето:
- 3x02 Кейлъб придружи Хана да отидат при Мона и докато я чака играе на карти;
- 3x03 Кейлъб посещава Мона, докато тя играе с карти, това се случва преди да обърне масата и да започне да крещи;
- 3x03 В края на епизода виждаме Мона да лежи на леглото и има карта в ръката си;
- 3x05 Джена прави парти за рожден си ден и  добре се вижда, че картите са окачени навсякъде.
- 3х07 Виждаме Мона как строи къща от карти.
А ето го и спойлера, който се крие зад моята теория:
- Ако се загледате в 5 епизод, докато Ариа и Езра говореха, отстрани на дървото имаше закачени карти и навсякъде бяха окачени 5-ици,може би толкова са членовете на А тийм!
Ако това е така и ако отборът на А е от 5 човека теорията ми за Пейдж не е тотално откачена, защото може би всеки един от тези 5 човека е искал да си отмъсти на определино момиче, а не на всички, така че не е необходимо даден човек от отбора да има мотив за всяко едно момиче, тоест да има по един човек за Алисън, Ария, Емили, Спенсър и Хана... в случая Пейдж за Алисън, поради това, че е ревнувала.Останалите от отбора може би също имат някакви мотиви за всяко едно момиче.А и е доста логично да са 5 човека, защото:
1-Марлийн Кинг обяви, че сезоните ще са 6 и във всеки сезон ще се разкрива по един човек от отбора.Във втори сезон се разкри Мона, в края на този сезон, ще станат 2, четвърти сезон-3, пети сезон-4 и шести сезон-5 човека.
2-В края на 10 епизод показват 'А' как закача черните суитчери, ако ги преброите ще видите, че са пет на брой.

Такам... в 11 епизод и Нейт започна да ми става съмнителен, защото, когато си говореше с Хана и разбра, че Джена е виждала от доста отдавна той и изкрещя 'Ти ме видя'

ОГРОМНА СЛЕДА СОЧЕЩА КЪМ ЕЗРА И АРИЯ имаше в този епизод.Сещате ли се как Ария и брата на Езра бяха в тях за рд-то му и той им предложи да пусне някаква плоча.А сега си спомнете края на епизода, показаха двама човека от отбора на А, които стояха до нещо като джубокс или както там му се казва и слушаха някаква плоча.Също така единия подаде ключ на другия.Помните ли във 2 сезон мисля, как ключа от апартамента на Езра под изтривалката мистериозно изчезна... доооста голяма следа.

Също така Джена отиде при Емили и и каза 'Внимавай с кого си прекарваш времето'.Логично всички да си помислят за Пейдж, понеже в този момент тя беше с Емили, но може би е говорила за Нейт, защото той по-рано в епизода и извика 'Ти ме видя'Значи тя го е видяла да прави нещо нередно и е дошла да предупреди Емили и след това си тръгна и само на мен ли ми се стори, че слагаше куфари в таксито?Може би Нейт е убил Мая, понеже изобщо не и е братовчед и Джена го е видяла, защото както знаем тя и Ноел бяха в къщата същата вечер, когато някой зграбчи Мая.Та значи Нейт убива Мая, Джена го вижда, но Нейт си мисли, че тя е сляпа, след това той разбира, че е можела да вижда и и казва 'Ти ме видя', Джена се паникьосва, че той може да посегне и на нея и решава да се махне от града.Само по този начин мога да си обясни тези куфари, които товареше в таксито.

Също така преди няколко поста бях пуснала снимки от 12 епизод, където Хана плаче, ето :
- http://prikachi.com/images/633/5116633c.jpg
Отначало си мислех, че може да е защото нещо лошо се е случило с Кейлъб, но сега имам и друго предположение.Освен Кейлъб, може и Мона да е пострадала, защото както се вижда от промото на 12 епизод тя е извън лудницата.Нормално Ария, Спенсър и Емили няма да тръгнат да плачат за нея, но Хана.. все пак са били приятелки толкова дълго време и все още я е грижа за Мона.Но както се казваше във спойлера 'някой ще е МНОГО близо до смъртта', така че никой няма да умира.Просто ще са близо до смъртта.

А какво ще кажете за кръвта по ръцете на Емили тук:
- http://prikachi.com/images/237/5192237r.jpg
Още повече си затвърждавам мнението, че е или Пейдж, или Нейт, понеже само тя е близка с тях двамата.

А също така, както вече са разбра Маги не е абортирала и за мен ще е супер ако Езра се върне при Маги, а Ария тръгне с брат му, понеже още от самото начало Ария и Езра не ми харесват.Само тази двойка не ми харесва от целия сериал.И къде по дяволите е Тоби???Искам вече да се връща в сериала!За щастие в 12 епизод най-после ще го видим.

Хахах как са го направили http://www.youtube.com/watch?v=RhaL8f4a … re=related това е от един филм на Lucy, ако се чудите НЕ Е от Pll.Филмът се казва Fear Island.

Спойлер!
Бях чела, че Нейт наистина ще се окаже убиеца на Мая, а след това ще се опита да убие и Емили, но Пейдж ще я защити и ще убие Нейт, а и епизода се казва The Lady Killer, но не знам... не съм сигурна.

В епизода (11) ми беше леко подозрително когато Кейлъб се бе вмъкнал в съблекалнята и когато хвана Хана за устата и я дръпна.Същото нещо се видя и на записа от камерата когато някой дръпна Мая в гората.Също така и когато Хана го попита как ще излезеш от тук той и отговори 'По същия начин по който влязох', което ми прозвуча много мистериозно, но определено не мисля, че той има нещо общо с А.Мисля, че това е просто една от многото уловки, само за да си мислим, че може би той е в отбора.А и в едно негово интервю той сам каза, че героят му, тоест Кейлъб, ще направи всичко възможно, за да помогне на момичетата да разберат кой е А.Ето
Интервюиращ:Какво можем да очакваме ?
Tyler Blackburn /Кейлъб/: Не мога да кажа много, но Кейлъб наистина иска да им помогне, чувства се засегнат от "А". "А" е тъмнина, шоуто започва да става тъмно.

Друго интересно нещо, което съм забеязала още от първи сезон е, че майката на Ария е виждала един човек от отбора на А.Помните ли, че имаше нещо като училищни танци и Ела беше нещо като надзирател или там каквото и да е и в края на епизода подаде палтото и ръкавиците на А и каза 'Приятна вечер' или нещо такова и епизода свърши.Та, когато разкриха Мона си помислих, че ги е подавала на нея, но после се сетих, че А не е само един човек, а и когато ги подаде не изглеждаше така сякаш познава човека, така че сигурно не е била Мона.Та, това което искам да кажа е, че само майката на Ария е виждала някой друг освен Мона от отбора.

Оооо, нова теория!!!!!!!!!!!Хахах, откачам. ;d Значи, бях чела, че братът на Ария-Майк, ще се завърне в средата на сезона, тоест в 12 епизод.А именно за този епизод се казва, че ще има предателство.The Biggest Betrayal... най-голямото предателство.Хора.... ами ако е Майк???Това ще е то.Това ще е големият шок, който сценаристите търсят.Никой не подозира Майк, той изчезна за страшно дълго време и сега този спойлер за появата му в средата на сезона.. защо ще се появява точно сега, след като го нямаше толкова много време.А и след като ще е 'най-голямото предателство' трябва да е някой много близък до момичетата, нали... брат например!А и  помните ли, мисля че беше в първи сезон, когато Майк ограбваше къщи и така нататък и носеше същите дрехи като 'А', според мен има хляб в тази теория, но ще видим в следващия епизод.

Още няколко снимки от 12 епизод:
- http://prikachi.com/images/642/5192642z.jpg
- http://prikachi.com/images/643/5192643x.jpg
- http://prikachi.com/images/644/5192644o.jpg
- http://prikachi.com/images/645/5192645v.jpg
- http://prikachi.com/images/646/5192646w.jpg
- http://prikachi.com/images/648/5192648p.jpg


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#62 2012-08-28 15:20:03

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Спойлери за 12 епизод.

-В 3х12, Езра ще покаже на Ария една лоша част от него, това ще промени връзката им и никога повече нищо няма да е както преди.
-В 3х12 ще разберем кой е убил Мая.
-В епизода Емили ще намери нова любов, а Мона ще успее да отмъсти.
-Марлийн Кинг споделя, че 12 епизод ще е най-интересния.'Ще има много любов,справедливост и разкрития!'
-Червеният цвят е новото черно от 28 август!!Вече А няма да бъде с черно,а червено...


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#63 2012-08-28 20:34:29

bubito_
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 94

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Нямам търпение за утрешния епизод... sun


Legend says,when you can't sleep at night,it's because you're awake in someone else's dream!:)))

Offline

#64 2012-08-29 14:30:55

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

СПОЙЛЕР!СПОЙЛЕР!СПОЙЛЕР!КОЙТО НЕ Е ГЛЕДАЛ 12 ЕПИЗОД ДА НЕ ЧЕТЕ!


Това изоообщо не го очаквах.Тоби е предателят!!!Когато се обърна в края на епизода и му видях лицето направо настръхнах и не знаех какво да кажа.OMG!OMG!OMG!Треперя!Тотален шок!
Всъщност не мисля, че той е от отбора.Мисля, че е там само, за да помогне на момичетата и да ги предпази.Просто не е възможно да е в отбора.А и спомняте ли си епизода, когато каза на Спенсър 'Няма да те карам да ми обясняваш.Ще намеря отговорите сам.'Според мен нарочно се е присъединил към отбора на А, за да разбере всичко и да знае всяка една тяхна крачка, за да предпази момичетата.А и сцената със Спенсър... той я обича!Не може да я предаде така.
Сега започвам да си мисля, че Рен има нещо общо понеже как иначе Мона ще излезе от лудницата и от къде ще вземе униформата и картата с която се влиза?!
И за всички, които се притесняват за Кейлъб... спокойно, няма да умре.Ще го видим още в Хелоуинския епизод, който излиза на 23 октомври.
Поне една от теорийте ми е била вярна.Нейт.Оказва се, че е било точно както съм си го мислела.А когато изскочи пред Емили в гората така се стреснах... ;xx
Забелязахте ли, че в крайната сцена, когато някой от отбора се обади на момичетата в болницата, не показаха лицето на Тоби.Ако беше той щяха да го покажат, понеже така или иначе е разкрит вече...
Според мен когато простреляха Кейлъб в кулата имаше четвърти човек, защото той остави пистолета и той се падаше зад Емили и ако Нейт го е взел просто няма как да простреля Кейлъб, без да простреля Емили и за това си мисля, че в кулата е имало четвърти човек, който е бил зад Кейлъб.Четох и някакви коментари, че пистолета сам е гръмнал, но не разбирам как точно...
МНОГО ЯК ЕПИЗОД!


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#65 2012-08-29 18:36:03

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Невероятен епизод наистина. И аз не мисля, че Тоби ще иска да ги нарани, но не знам...

Някой може ли да ми каже от къде ще можем да гледаме "Pretty Dirty Secrets"? smile

Offline

#66 2012-08-29 18:50:38

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Невероятен епизод наистина. И аз не мисля, че Тоби ще иска да ги нарани, но не знам...

Някой може ли да ми каже от къде ще можем да гледаме "Pretty Dirty Secrets"? smile

Епизодите ще се качват в youtube. smile Ето първи епизод:
- http://www.youtube.com/watch?v=oNRExkXtmr8
Дано следващите епизоди да са по-дълги.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#67 2012-08-29 21:39:49

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Невероятен епизод наистина. И аз не мисля, че Тоби ще иска да ги нарани, но не знам...

Някой може ли да ми каже от къде ще можем да гледаме "Pretty Dirty Secrets"? smile

Епизодите ще се качват в youtube. smile Ето първи епизод:
- http://www.youtube.com/watch?v=oNRExkXtmr8
Дано следващите епизоди да са по-дълги.

А ще има ли субтитри? Не, че на този епизод му трябват, но ако другите са по-дълги може да е проблем.

Offline

#68 2012-08-30 13:37:14

BlueButterfly
Member
From: София
Registered: 2012-08-27
Posts: 612

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Да, Тоби е предятеля, но няма да е само той. Това не е краят, сигурна съм!


“You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.”
― William W. Purkey

Offline

#69 2012-08-30 14:12:24

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Невероятен епизод наистина. И аз не мисля, че Тоби ще иска да ги нарани, но не знам...

Някой може ли да ми каже от къде ще можем да гледаме "Pretty Dirty Secrets"? smile

Епизодите ще се качват в youtube. smile Ето първи епизод:
- http://www.youtube.com/watch?v=oNRExkXtmr8
Дано следващите епизоди да са по-дълги.

А ще има ли субтитри? Не, че на този епизод му трябват, но ако другите са по-дълги може да е проблем.

Не мисля, че ще има, понеже епизодите няма да се качват в замунда /поне аз така знам/, а в youtube едва ли ще ги качат със субтитри.Но пък те са лесни за превод, лично на мен не ми е проблем, но ако имаш въпроси относно епизодите по-нататък, питай.
Ето малко инфо за Pretty Dirty Secrets
- Епизодите ще излизат всеки вторник до Хелоуинският епизод, който излиза на 23 /24 при нас/ октомври и ще има малки следи относно 'А'.
- Сериите от Pretty Dirty Secrets ще са съсредоточени във времето между последния епизод и Хелоунският епизод.Тоест какво е станало с героите през това време.
- Резюме:
'Everyone in Rosewood is getting ready for All Hallows’ Eve, so the local Halloween store is certainly a busy place -- and a GREAT spot to keep tabs on certain people. And our new web series will take you inside of Rosewood’s Halloween store! But as the usual suspects come in and out of the store, will they find more than just the ultimate Halloween costume?'
За тези, които искат превод:
'Всички в Роузууд се приготвят за Хелоуин, така че местният магазин за костюми определено е заето място и невероятна възможност да наблюдаваш какво се случва на някои хора.Нашите web серии ще ви отведът вътре в Хелоунският магазин в Роузууд.Но дали докато обичайните заподозрени влизат и излизат от магазина ще открият нещо повече от Хелоуинските си костюми?'
- Сериите ще са съсредоточени върху Ноел, Гарет, Сиси, Лукас, Джейсън и новият герой, който ще се появи - Шана /Aerial Miranda/.
- Шана ще е помощничка в магазина за костюми и също така ще се появи в епизодите на Pretty Little Liars през 2013г.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#70 2012-08-30 14:24:58

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Ха-ха-ха. laugh  laugh Това беше най-забавната част от последния епизод. laugh
5204942K.gif5204943W.gif5204955d.gif
- What are you doing here?!I almost killed you!
- With a pink, furry lamp, Hanna?
lmao rofl love them heart


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#71 2012-08-30 14:36:33

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Мисля, че всички бяхме шокирани от финала на тази част на сезона.И някои започнаха да защитават Тоби, да казват, че е от добрите или че е под прикритие и помага на момичетата.Да ама не.Намерих спойлери от продуцентката на сериала Марлийн Кинг.Ето:
По темата на сезон 3:Това е, че Мона се завърна.Сега виждаме, че Мона е открила начин да влиза и излиза от Радли, старата „А“, която ни липсваше на всички ще се върне и ще присъства в живота на момичетата.
За превръщането на Тоби:Темата, която изследвахме през цялото време в сериала е „не е това, което изглежда“.Така че беше наистина забавно да развием герой, който беше моралния компас на шоуто.Имаше момент в края на 1 сезон, в който казахме, че Тоби е единствения герой в Роузууд, който никога не е лъгал и това е истината до този момент.
Дали Тоби има истински чувства към Спенсър:Това е историята, която ще разкажем (в следващата част от сезона) и ще получите добра представа за това.
Дали има шансове Тоби все още да има добри намерения и някак да работи под прикрите в отбора на „А“:Не.

Източник:http://m.tvfanatic.com/2012/08/pretty-l … ocking-re/


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#72 2012-08-30 14:47:56

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Е, жалко.Не мога да си го представя в образа на 'лошия'.Дано поне наистина да има чувства към Спенсър.Това ще е интересо... хем да е от отбора на 'А', хем да обича една от жертвите си.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#73 2012-08-30 17:07:43

lyd3tinaaa
Member
Registered: 2009-11-09
Posts: 336

Re: Всичко за Pretty Little Liars

  • аз все още се надявам Тоби да е от добрите и възлагам силни надежди на това, което беше казал на Спенсър в една от сериите, а именно, че сам ще получи нужните отговори... но май надеждите ми ще си останат напразни sad


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbdxxzCxGx1r1jh8wo1_500.gif[/img]
[list=*]
[*]You loved me and I froze in time
Hungry for that flesh of mine
But I can't compete with the she-wolf, who has brought me to my knees
What do you see in those yellow eyes?
'Cause I'm falling to pieces
[/*]
[/list]

Offline

#74 2012-08-30 19:51:22

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Промото на Хелоуинският епизод: http://www.youtube.com/watch?v=ebR-qdoPSEs&feature=plcp
Спойлер!
Адам Ламбърт ще вземе участие в Хелоуинския епизод и ще изпълни две песни с Луси(Ариа).


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#75 2012-08-30 19:53:36

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Кой е 'А' ?


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook