#1 2012-08-07 16:58:54

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

В тази тема ще можем да обсъждаме всичко свързано с Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини.Реших темата да е точно за PLL, защото човек може да развие мисълта и въображението си.Има много други сериали, като TVD, 90210, GG и така нататък, които са хитови в момента, но Малки сладки лъжкини ми се стори най-подходящ, защото има мистирия и наистина те въвлича в сюжета, съставяш си теории за това кой е 'А', какво наистина е станало с Алисън и т.н.Тук ще може да споделяте мнението си за новите епизоди, да изказвате теориите си, да кажете какво смятате, че ще се случи по-нататък, ще можем да обсъждаме стила на героите и общо взето да споделяме всичко, което ни се върти в главата относно сериала.

Аз лично съм обсебена от сериала и имам няколко неща, които ми се въртят в глаата:

1.100% съм сигурна, че има замесен мъж в цялата тази схема с 'А' и не говоря за Гарет, понеже за него се знае, че е замесен.Мисля си, че Езра има пръст в цялата тази работа, а и все пак той е якият учител, по който всички зрители си падат и режисьорите ще предизвикат голям шок, ако се окаже, че милият учител е в отбора на А.Като добавим, че той е гадже на Ария... никой няма да тръгне да разследва него.Забелязала съм, че всеки път, когато покажат 'А' с черния суитчер и ръкавиците...това не е тяло на момиче.Широки рамене, едра фигура... няма как да не е мъж.
2.Определено не смятам, че Алисън е мъртва.Скоро разбрах за цялата работа със сестрата близначка, която се развива в книгите и не знам, може и да има нещо вярно, тъй като на кратко в книгите Алисън има сестра близначка, която е в лудницата, но по някакъв начин се измъкма, убива Алисън и започва да тормози момичетата.Така... замислих се и си припомних един от епизодите на втори сезон.Хелуинският епизод.В него, още от самото начало Алисън разказва страшна история на едно момченце за две сестри близначки, които се мразели и един ден едната сестра убила другата.Доста голямо съвпадение между книга и сериал...не мислите ли?И това не е всичко, по нататък в епизода дават една страшна къща, от която момичетата ги побиват тръпки, а след това показват Кола с надпис 'Психиатрия Роузууд'.Съвпадение или не, можем само да гадаем, но нека не забравяме, че Алисън също е получавала съобщения от А и е била тормозена, така че теорията със 'злата сестра близначка' е доста добра, но не се знае даи режисьорите са решили да следват книгата или да разнообразят.
3.Следващият човек, за когото имам подозрения е Ария и знам, че няма никакъв смисъл ако е тя, сама да си праща SMS-и и да се заплашва сама себе си, но все пак 'А' е болен мозък, така че всичко е възможно.Насочих се към нея, защото в последния епизод на 2 сезон, някой посети Мона в психиатричната клиника и Мона каза 'Направих всичко, което ми каза'.Този нейн посетител носеше червен тренчкот...същият тренчкот, който в момент се притежава от Ария.В края на епизод 22 от 2 сезон на Ария и става студено и облича въпросният тренчкот и той остава в нея, така че може тя да е посетила Мона.

Не знам дали забелязахте, но в епизод 7 от 3 сезон момичетата пропуснаха много важна следа.Когато Хана и Ария нахлуха в психиатричната клиника, Мона им даде кодове. /изречения, от които вземаш първата буква от всяка дума и се получава нова дума/След това всички заедно-Ария, Емили, Спенс и Хана разгадаха някои от кодовете и влязоха в сайта на Мая, но пропуснаха един.Пропуснаха още първият код, който Мона им каза:
Miss Aria You`re A Killer, Not Ezra`s Wife, от което се получава MAYAKNEW=МАЯ ЗНАЕШЕ!Мая е знаела нещо, което предполагам ще се разкрие в следващите епизоди.

Надявам се темата да ви хареса. smile


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#2 2012-08-07 17:03:33

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Честно казано не гледам сериала, но твоят пост ме вдъхнови да си го дръпна.


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#3 2012-08-07 17:05:47

vili_ss
Member
Registered: 2010-02-21
Posts: 2,071

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Ами аз не знам какво да споделя тук,при положение,че още дават 2 сезон 6 епизод по БТВ .. знам,че епизодите напред ги има,но аз предпочитам да съм в напрежение.. а доколкото това,че подозираш Ариа направо ми се струва абсурдно .. нали казват,че А за 4 човека : Мона,Мелиса,Лукас и Джена .. поне така чух  smile


"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

[img]http://prikachi.com/images/990/6088990T.gif[/img]

Offline

#4 2012-08-07 17:07:14

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Честно казано не гледам сериала, но твоят пост ме вдъхнови да си го дръпна.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#5 2012-08-07 17:11:44

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

privaтe Love, Smile3: Радвам се, сваляйте, страхотен е.
vili_ss: Да, те са най-коментираните, но е прекалено очевидно.За Мона се разбра, че е част от отбора на 'А', но другите са прекалено очевидни.Джена има мотив да ги тормози, защото заради тях тя ослепява, Лукас също има мотив, понеже са го тормозили.Мелиса я има на запис на една касета заедно с Джейсън Иън и Гарет.На този запис всички са в къщата на Алисън и по-точно в нейната стая и Мелиса нахлува и казва 'Тя идва'.Не знам, за мен всички те имат мотив и за това са прекалено очевидни.Не мисля, че ще е голям шок ако накрая се окаже, че те стоят зад всичко.Според мен ще са хора, които най-малко очакваме.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#6 2012-08-07 19:02:04

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Съгласна съм с теб,но както каза vili_ss е малко абсурдно,Ариа да си праща сама смс-и,да се заплашва и т.н...Също така с Хана,Спенсър и Емили са приятелки и нищо не са ѝ направили,че да ги заплашва и прочие.Някак си не ми се струва логично...И нея са заплашвали,така че не мисля,че може да има нещо общо.Надали ще се заплаши сама и ще направи всичко възможно,за да не се изпълни заплахата;dd(освен ако не е психично болна,а няма такива признаци).


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#7 2012-08-07 19:40:57

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

На 28 август е финалът.Не на сезона, разбира се, но ще има нещо като почивка за каста и за целият екип.Ако някой знае кога отново ще започнат да излъчват сериала, моля да пише.

В утрешния епизод ще можем да се насладим на двама красавци.Ще участват Gregg Sulkin, като брат на Езра и Robbie Amell, като брат на Ноел.Доста сексапил се насъбра в сериала:
-Джейсън; Езра; Кейлъб; Тоби; Ноел; Рен; Майк, а сега и Greg Sulkin, който в сериала ще се казва Уесли.Също така и Robbie Amell, който ще играе под името Ерик.Лично на мен най-много ми допадат Тоби, Джейсън, Кейлъб и Рен, а на вас?


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#8 2012-08-07 19:53:12

senseye
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 189

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Толкова е интересен и завъртян сериалът, че не е истина! Гледала съм всички серии, освен последните 2, защото все не ми остава време...  think Но теориите ти са страшно убедителни, дори най-много ме убеждава тази за злата близначка. Но както всички знаем "А" не е само 1 човек, а няколко човека, така че защо това да не са злата близначка, Ариа и Езра?


[list=*]
[*]Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
[list=*]
[*]- Уилям Шекспир[/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#9 2012-08-07 20:02:49

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

senseye: може и да са те, но не забравяй Мона.За сега единствено тя е разкрита от целият отбор на 'А'.

За всички луди фенове на сериала... тъкмо разбрах, че ще има цели ШЕСТ сезона.ШЕСТ!В едно интервю с Marlene King /създателката на Pretty Little Liars/ самата тя казва 'There's a masterplan for "A" that would carry us through six seasons -- Mona is the foundation for that plan and each season we will add a layer to that. As exciting as it was for us to reveal Mona as "A," we're even more excited about where this "A" Train is going.' Тя обяснява, че схемата с 'А' ще се проследява цели шест сезона.Мона е в основата и със всеки изминал сезон ще се разкрива по още някой от отбора.Колкото и вълнуващо да е било за екипа да разкрият Мона като 'А', те са развълнувани дори още повече за следващото разкритие.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#10 2012-08-07 20:20:25

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Аз съм съгласна с Motherfuckin`Monster, едва ли биха оставили някой от тормозените от Алисън да бъде А. Прекалено очевидно е.
А това защо Ария би си пращала такива съобщения е защото ако тя е А. и праща съобщения на всички няма да бъде заподоздряна, но ако праща и на трите освен на себе си, не биха ли се усъмнили.
А това, че не е само един А., а са цял колектив, освен това мисля, че и Кейлъб има нещо общо с А., защото когато Хана го блъсна с колата и телефона му падна, след като те го взеха и се опитаха да го отворят телефона веднага беше блокиран.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#11 2012-08-08 08:06:01

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Все имам чувството ,че Мая също има пръст в "А"
..
Бтв : изтеглих си сега 9-ти епизод (сън)...


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#12 2012-08-08 08:07:30

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

senseye: може и да са те, но не забравяй Мона.За сега единствено тя е разкрита от целият отбор на 'А'.

За всички луди фенове на сериала... тъкмо разбрах, че ще има цели ШЕСТ сезона.ШЕСТ!В едно интервю с Marlene King /създателката на Pretty Little Liars/ самата тя казва 'There's a masterplan for "A" that would carry us through six seasons -- Mona is the foundation for that plan and each season we will add a layer to that. As exciting as it was for us to reveal Mona as "A," we're even more excited about where this "A" Train is going.' Тя обяснява, че схемата с 'А' ще се проследява цели шест сезона.Мона е в основата и със всеки изминал сезон ще се разкрива по още някой от отбора.Колкото и вълнуващо да е било за екипа да разкрият Мона като 'А', те са развълнувани дори още повече за следващото разкритие.

Въх,то ще стане като Дързост и Красота . Ще се забрави кой за какво е отишъл и за какво трябва да се връща.  |-) +
Ей сега го изгледах сериала ! Жената от рецепцията,която дава ключ на "А" ,казва "мила" , демек "А" ,колкото и мъжко тяло да има , част от отбора е жена .
И имам едно запитване : Когато Джена е долу със Спенсър и Ноел , какво е била обещала Спенсър на Джена ,когато е казала за Емили ? А и .. последното съобщение от компютъра на Спенсър одобрително ли беше ? .


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#13 2012-08-08 12:06:08

SweeT_BunnY
Member
From: London, UK
Registered: 2010-02-08
Posts: 588

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Според мен А е някой, който ние зрителите най-малко ще очакваме. Например в 2ри сезон никой сякаш не подозираше Мона (аз я подозирах, тей като в нета потърсих кой е А и го очаквах) и тя излезе А. Едва ли ще е някоя от 4рите момичета. Може наистина да е Алисън. Нали тя има близначка и се разменят, после Али идва и убива близначката си Кортни. Тази Сиси мисля, че знае нещо и може тя да е изкопала гроба на "Али", или да е убила Мая. А може и Сиси да знае за Алисън и Кортни и с Алисън да подържат връзка и да действат заедно.


[img]http://prikachi.com/images/442/5059442C.gif[/img]

- Ask.fm

- Tumblr

Offline

#14 2012-08-08 12:36:05

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Според мен А е някой, който ние зрителите най-малко ще очакваме. Например в 2ри сезон никой сякаш не подозираше Мона (аз я подозирах, тей като в нета потърсих кой е А и го очаквах) и тя излезе А. Едва ли ще е някоя от 4рите момичета. Може наистина да е Алисън. Нали тя има близначка и се разменят, после Али идва и убива близначката си Кортни. Тази Сиси мисля, че знае нещо и може тя да е изкопала гроба на "Али", или да е убила Мая. А може и Сиси да знае за Алисън и Кортни и с Алисън да подържат връзка и да действат заедно.

Бе тая Сиси вообще не ми вдъхва доверие!Все имам чувството,че знае нещо,което другите не,а Пейдж не каза на Емили всичко от онази нощ. И всеки може да е подал ръка на Емили.Аз вече не мога да го навържа.Значи тя се напива,след това Джена я вижда , прибира я , а преди това Пейдж и тя я вижда, а Емили как се е озовала на партито,при положение,че дори няма знак ,който слагаха на партито?


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#15 2012-08-08 12:55:22

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Според мен А е някой, който ние зрителите най-малко ще очакваме. Например в 2ри сезон никой сякаш не подозираше Мона (аз я подозирах, тей като в нета потърсих кой е А и го очаквах) и тя излезе А. Едва ли ще е някоя от 4рите момичета. Може наистина да е Алисън. Нали тя има близначка и се разменят, после Али идва и убива близначката си Кортни. Тази Сиси мисля, че знае нещо и може тя да е изкопала гроба на "Али", или да е убила Мая. А може и Сиси да знае за Алисън и Кортни и с Алисън да подържат връзка и да действат заедно.

Според мен се знаеше,че Мона има общо с -А,защото са я обиждали и т.н. понеже не е била от „готините" и те още в 1 епизод я дадоха като загубенячка с очила,плитки...


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#16 2012-08-08 12:57:19

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Според мен А е някой, който ние зрителите най-малко ще очакваме. Например в 2ри сезон никой сякаш не подозираше Мона (аз я подозирах, тей като в нета потърсих кой е А и го очаквах) и тя излезе А. Едва ли ще е някоя от 4рите момичета. Може наистина да е Алисън. Нали тя има близначка и се разменят, после Али идва и убива близначката си Кортни. Тази Сиси мисля, че знае нещо и може тя да е изкопала гроба на "Али", или да е убила Мая. А може и Сиси да знае за Алисън и Кортни и с Алисън да подържат връзка и да действат заедно.

Според мен се знаеше,че Мона има общо с -А,защото са я обиждали и т.н. понеже не е била от „готините" и те още в 1 епизод я дадоха като загубенячка с очила,плитки...

Това беше в денят,в който Ария видя как баща и изневерява на майка `и . Аз най-малко подозирах,че Мона ще е "А" .


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#17 2012-08-08 13:00:40

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Да спомням си епизода,но аз лично подозирах най-вече Мона,Джена и Мая(стори ми се съмнителна още в началото).


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#18 2012-08-08 13:04:31

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Да спомням си епизода,но аз лично подозирах най-вече Мона,Джена и Мая(стори ми се съмнителна още в началото).

Джена си има причина да им отмъсти,но не виждам как ще е "А" ,тъй като в първи и втори сезон тя действително не виждаше . Мая криеше нещо от някой,знаеше нещо,но го криеше дори от Емили и онова клипче така и не го доизгледаха.Клипчето където тя казва :
"Страх ме е . Време е да се покажа на враговете си ."


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#19 2012-08-08 13:09:16

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Да спомням си епизода,но аз лично подозирах най-вече Мона,Джена и Мая(стори ми се съмнителна още в началото).

Джена си има причина да им отмъсти,но не виждам как ще е "А" ,тъй като в първи и втори сезон тя действително не виждаше . Мая криеше нещо от някой,знаеше нещо,но го криеше дори от Емили и онова клипче така и не го доизгледаха.Клипчето където тя казва :
"Страх ме е . Време е да се покажа на враговете си ."

Аз имах предвид,че са група,а не,че само Джена е -А(знам,че беше сляпа).


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#20 2012-08-08 13:43:14

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Да спомням си епизода,но аз лично подозирах най-вече Мона,Джена и Мая(стори ми се съмнителна още в началото).

Джена си има причина да им отмъсти,но не виждам как ще е "А" ,тъй като в първи и втори сезон тя действително не виждаше . Мая криеше нещо от някой,знаеше нещо,но го криеше дори от Емили и онова клипче така и не го доизгледаха.Клипчето където тя казва :
"Страх ме е . Време е да се покажа на враговете си ."

Аз имах предвид,че са група,а не,че само Джена е -А(знам,че беше сляпа).

Знам какво имаше в предвид.Аз ти казвам,че просто е малко трудно Джена да е била приятелка с Мона или с някои други от отбора "А" ,защото никой няма да иска някой,който е кьорав ,с извинение . laugh


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#21 2012-08-08 15:19:42

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

А и .. последното съобщение от компютъра на Спенсър одобрително ли беше ? .

Да, приета е. sun


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#22 2012-08-08 15:46:57

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Според мен А е някой, който ние зрителите най-малко ще очакваме. Например в 2ри сезон никой сякаш не подозираше Мона (аз я подозирах, тей като в нета потърсих кой е А и го очаквах) и тя излезе А. Едва ли ще е някоя от 4рите момичета. Може наистина да е Алисън. Нали тя има близначка и се разменят, после Али идва и убива близначката си Кортни. Тази Сиси мисля, че знае нещо и може тя да е изкопала гроба на "Али", или да е убила Мая. А може и Сиси да знае за Алисън и Кортни и с Алисън да подържат връзка и да действат заедно.

Бе тая Сиси вообще не ми вдъхва доверие!Все имам чувството,че знае нещо,което другите не,а Пейдж не каза на Емили всичко от онази нощ. И всеки може да е подал ръка на Емили.Аз вече не мога да го навържа.Значи тя се напива,след това Джена я вижда , прибира я , а преди това Пейдж и тя я вижда, а Емили как се е озовала на партито,при положение,че дори няма знак ,който слагаха на партито?

И на мен Сиси ми е доста съмнителна, а това относно Пейдж... много си права.Ето резюмето на 11 епизод:
Emily’s relationship with Paige has been anything but easy, but she finally feels like their relationship is going in the right direction. So when Spencer comes to her with a sordid tale about Paige’s history with Alison, Emily is not ready to heed her friend’s warnings. With Spencer knowing Paige’s violent past and this new information about a blood feud between Alison and Paige right before Alison disappeared, she can’t stand by to let one of her best friends get close to a potential enemy.
Ето и превод от мен:
Връзката на Емили и Пейдж не е лесна, но според Ем те най-после се насочват в правилната посока.Когато обаче Спенсър разказва ужасна история за миналото на Пейдж с Алисън, Емили не иска да и повярва.Знаейки яростното и насилствено минало на Пейдж и новата информация, относно кървава вражда между Алисън и Пейдж, точно преди изчезването на Алисън, Спенсър не може да остави една от най-добрите си приятелки да е в близки отношения с потенциален враг.
Какво ще кажете за това...Пейдж е имала насилствено минало и също така е имало вражда между нея и Алисън, точно преди изчезването на Али.... хмм, нямам търпение за този епизод.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#23 2012-08-08 16:25:29

tedylerman98
Member
Registered: 2011-10-24
Posts: 13

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Чакайте малко ся...аз ли не разбрах или Езра наистина е надул корема на тая Меги!? WTF покрай тоя има още много неща за разкриване  wondering

Offline

#24 2012-08-08 16:33:30

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Сиси мен също ме също ме съмнява, че има нещо общо. Но така и не разбрахме кога е пристигнала тя в града. В нощта когато гроба на Алисън бе изкопан Емили бе пияна, а според спомените й, човек с онзи печат, който в днешния епизод  сложиха на Ария и Спенсър, я е завел в някакъв бар, то тогава А. е бил на партито на колежаните, а Сиси е била там.
Явно тя знае доста неща за момичетата тъй като споменава пред тях, че Алисън е говорила доста за тях.
Имам още едно съмнение относно Ноел, щом партитата стават в тяхна собственост, щом всички присъстващи имат печат, значи и той трябва да има. Той е бил заедно с Джена, когато тя е качила Емили в колата онази вечер.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#25 2012-08-08 16:42:25

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Всичко за Pretty Little Liars

Чакайте малко ся...аз ли не разбрах или Езра наистина е надул корема на тая Меги!? WTF покрай тоя има още много неща за разкриване  wondering

Да, това момиче Маги е забременяла от него, лятото след завършването на гимназията.И майката на Езра се е погрижила за 'проблема', като е дала пари на Маги с условието никога повече да не говори с Езра.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook