#1 2012-06-05 16:01:12

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Какъв спорт е подходящ за теб според характера ти

Неуверените и срамежливи личности е хубаво да започнат да практикуват някакъв колективен спорт – волейбол, футбол, гимнастика и т.н. За тях пасват и бойните спортове като борба, ръгби, кик-бокс и т.н.

Затворените деца трябва да спортуват нещо, което ще подобри тяхната сръчност и техничност. На тях ще им допадне тенисът, тенисът на маса, скуошът и т.н.

Непослушните и буйни подрастващи е хубаво да тренират индивидуален спорт като гимнастика, лека атлетика, плуване, ски и т.н.

Тийнейджърите запомнят лесно новата информация и затова е хубаво те да изберат спорт, с който може да се занимават и професионално, ако имат желание и късмет.

Нередовното спортуване е много по-вредно от липсата на физическа активност. Затова е хубаво часовете по спорт да бъдат разпределени горе-долу равномерно. За тийнейджърите е препоръчително да тренират 7-10 часа седмично.

Когато човек тренира, напълно възможно е той да се контузи. Пазете се, не разчитайте околните да ви пазят – това се отнася предимно за колективните спортове. Всичко се случва, но шансът да ви сполети контузия намалява, когато се пазите и носите подходящи предпазни средства като наколенки, налакътници, кори и т.н.


♔...................†...........♔

Offline

#2 2012-06-23 10:52:55

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Какъв спорт е подходящ за теб според характера ти

Много добра статия smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#3 2012-06-23 10:55:27

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Какъв спорт е подходящ за теб според характера ти

Много е добра, наистина! Ама има някои неточности, които е разбираемо! smile

Offline

#4 2012-07-14 09:34:25

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Какъв спорт е подходящ за теб според характера ти

Абе аз правя каквото ми дойде rofl  smile


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook