#1 2012-03-27 15:08:18

all_day_all_night
Member
From: New York
Registered: 2011-09-23
Posts: 199

Re: Влюбена в опасността

Здравейте! Това е първата ми история ии не знап просто днес от толкова много тъжни чувства brokenheart реших да седна и да драсна няколко реда...Извинявам се за грешките си и се надявам на помощ ако ви хареса де...Дали ще продължа историята зависи от вас....очаквам мнения.....

Такаа аз съм едно напълно обикновено момиче...нито наперена богаташка, нито захлюпена смотанячка.Живея в хубав апартамент на края на града и имзм горе-долу добро семейство.
Част първа
Както казах аз съм напълно обикновенна. Единствените неща които ми се случват са да ходя на училище и да се прибирам. Не съм добра ученичка, ама изобщо. Нямам много приятели ..по точно имам една която ми е много добра, но с нея се виждам рядко, защото не сме от едно училище и вече не живеем врата до врата поради преместването на родителите ми. А там в даскало са хората с които просто прекарвам времето си. Наскоро започнах да се водя с три момичета с които бях изгубила контакт в последно време.Джоуи ми е най-далечна, Миранда най-близка и някой който мога да нарека приятел и Джен с малко нечисто недалечно минало. Нечисто защото по-едно време беше кривнала от правия път а в яда си от това, че се бяхме скарали постоянно говорех лошо за нея на майка ми. Както и да е отново се събрахме и започнах да излизам с тях откакто се стопли времето. Харесва ми да съм с тях а и се чувствах в добра компания за мен с две момчета и момичетата. Забавлявам се с тях и попринцип се събираме в не много близкия от вкъщи парк. Там е пълно с много хора и напоследък аз и приятелките ми заглеждахме една групичка от маалко по-големи момчета . За жалост или радост от това заплесване по тях аз взех, че се влюбих.
започнах да мисля само за него и винаги когато ги обсъждахме аз казвах само , че той Ник ми харесва най-много..Той е висок, слаб готин хубав с тъмна коса...Винаги когато той и бандата му минаваха аз се отплесвах в него и не отделях погледа си.  Вчера както обикновено аз се прибрах, хапнех седнах на компютъра лъжейки, че уча нагласих се и в 4:00 излязох у домя. Отново се събрахме в беседката и започнахме да си говорим и да ядем чипс както обичайно. Ник и приятелчетата му отново се въртяха из парха. Ние си говорихме докато не усетих тежък парфюм обърнах се..Той и другите. Замръзнах на място обърнах се към другите цялата пламнах и започнах да гледам в земята..Кво става започна разговор едно момче от тях с нашият приятел..зааговориха се и той каза -Може ли чипс..? и протегна ръце..след това изведнъж видях как всички те се наредиха в "нашата" беседка...Ник не седна а седеше зад гърба на люк и само се усмихваше а един от тях се намести до мен..дрънкаха простотии защото май или по точно наистина бяха напушени..аз само слушах и го оглеждах без той да разбере а в същото време усещах как започвам да треперя от студ...


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
[img]http://store.picbg.net/thumb/61/4B/c36c4ee85354614b.jpg[/img]

Offline

#2 2012-03-27 15:14:41

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Влюбена в опасността

Леле, и аз днес мислех да пиша любовна история защото не спирам да мисля за момчето което харесвам ;хх
Он; Историйката е супер. Некст.  heart

Offline

#3 2012-03-27 15:21:41

all_day_all_night
Member
From: New York
Registered: 2011-09-23
Posts: 199

Re: Влюбена в опасността

историята ще се развие в некста ии ще стане малко по интересно.. heart  ако има поне още маалко интерес до час два пускам некст  heart
П.П. ако напишеш история сложи линк и тук  smile  :p


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
[img]http://store.picbg.net/thumb/61/4B/c36c4ee85354614b.jpg[/img]

Offline

#4 2012-03-27 15:28:23

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Влюбена в опасността

харесва ми , пусни некст inlove


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#5 2012-03-27 15:30:23

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Влюбена в опасността

Не ми харесва.
Имаш много пунктуационни грешки, които дразнят.
Всяка нова реч (пряка) е на нов ред.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#6 2012-03-27 15:35:26

Bad girl †
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 55

Re: Влюбена в опасността

Не ми харесва.
Имаш много пунктуационни грешки, които дразнят.
Всяка нова реч (пряка) е на нов ред.

Offline

#7 2012-03-27 15:40:50

all_day_all_night
Member
From: New York
Registered: 2011-09-23
Posts: 199

Re: Влюбена в опасността

Не ми харесва.
Имаш много пунктуационни грешки, които дразнят.
Всяка нова реч (пряка) е на нов ред.

Благодаря ти за мнението започвам поправка smile


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
[img]http://store.picbg.net/thumb/61/4B/c36c4ee85354614b.jpg[/img]

Offline

#8 2012-03-27 15:51:26

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Влюбена в опасността

харесва ми , пусни некст inlove


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#9 2012-03-27 16:01:17

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Влюбена в опасността

Ще очаквам некст.
В началото нищо не мога да кажа.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#10 2012-03-27 16:08:26

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Влюбена в опасността

Ще очаквам некст.
В началото нищо не мога да кажа.



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#11 2012-03-27 16:15:36

dobchitu
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2010-02-18
Posts: 78

Re: Влюбена в опасността

харесва ми , пусни некст inlove


"Always walk on the road  you choose and if people around you try to change the road, when you arrive, make them regret"

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook