#26 2012-05-16 13:23:46

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Не не бих го направила,ако ме обича,ще ме приема такава каквато съм.
Лесно ли се влюбваш? - Ами,да влюбчива съм .
Колко пъти си се влюбвал/а? - 3
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Ами,май не..
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - И двамата.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - ДА...
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Ами започвам да ровя :х проучвам работите и така... или просто ще поговоря с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Ами нищо,нищо не мога да направя....
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Ами да, не много на някакво средно ниво..
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? -Да,много съм ревнива,ами преглъщам го просто.. не се справям.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Изневяра,да ме лъже
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - Уникално просто,кара ме да се чувствам много щастлива!
А когато си без него/нея? - Тъжна
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Ами , може и да не си казват всичко,но не и да се лъжат,но е хубаво да си споделят всичко!
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Бих се почувствала гадно и бих си помислила " Тая ся ще му се натиска там "  :X laugh laugh
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Ще се побъркам просто..
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? –Ами не,не мисля,че могат да останат приятели,но зависи и от начина по който са се разделили.. Аз не съм го правиила.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - 1-2 години laugh
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Ами зависи,то  граница няма,зависи от чувствата дали са силни
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - Ами против него съм,целувка на първа среща може,но секс...


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#27 2012-05-16 18:04:25

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Правила съм го.. не си заслужава. Не бих го направила отново...
Лесно ли се влюбваш? - Не.
Колко пъти си се влюбвал/а? - 3. 
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?  - Взаимно съгласие. ;д
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Пуших марихуана.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Да. ;s
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Ще поговоря с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Незнам..
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Да. До най голямата. ;д
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Да, но го правя само защото неискам да загубя някого..
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Изневяра.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - 3 метра над небето. laugh
А когато си без него/нея? - Тъжно.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Не
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Тъпо е.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Нищо сериозно.
А ако е на кафе с бившето си гадже? - ..
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Да, но в някой случай не се получава.. Правя го. ;д
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - 3 месеца максимум. 
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Зависи.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - Нормално. laugh

Offline

#28 2012-05-16 18:51:19

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Зависи каква промяна,но не бих казала!Това съм си аз и не искам другите да ме променят!
Лесно ли се влюбваш? Определено и категорично НЕ!
Колко пъти си се влюбвал/а? Ммм най-много два пъти.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Мхм.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Аз,разбира се.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Няма такава.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Ммм да и не се притеснявам за това.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?
Амм...по принцип действам!
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? И какво от това?
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Не,или поне много добре се прикривам!
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Не,твърдо не.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Лъжа.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Щастлива съм.
А когато си без него/нея? Ммм ми не умирам от самота за всеки случай!
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Ми,че не трябва да има такъв.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Все едно ми е,не съм ревнива.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Е тогава ще го придружа.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Ми може би след време,но не е толкова добра идея.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Ох след година чак.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Сериозно ли?!
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не и не и не.

Offline

#29 2012-05-17 11:12:02

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не.
Лесно ли се влюбваш? Не.
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Да.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Вече не сме заедно,но той.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? хаха,сериозно ли ;д
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? ДАААА
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Обяснявам му.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? "Чао"
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да,много.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Не ревнувам
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? изневяра
Как се чувстваш, когато си с него/нея? странно,някак си неловко
А когато си без него/нея? спокойно,свободно.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? не
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? лек флирт не пречи
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? ее,нямам нищо против
А ако е на кафе с бившето си гадже? тогава вече имам
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? ако наистина съм го обичала не си казваме дори "здраасти", но ако е било просто ей така да :]
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? зависи колко близък го чувствам.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? зависи колко ми е близък хаха
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? защо не?


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#30 2012-05-19 12:34:23

phoenix
Member
Registered: 2012-04-07
Posts: 34

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Не, ако ме обича би трябвало да ме приема такава, каквато съм.
Лесно ли се влюбваш? - Може би, не. laugh
Колко пъти си се влюбвал/а? - 2, ако може да се нарече любов.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - И двамата.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Да.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Разговарям с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Бих си поговорила, пак. ;д
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Да.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Много. Не мога да се справя. laugh
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Изневяра, проява на неуважение...
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - Като най-щастливия човек на света.
А когато си без него/нея? - "Беше твърде хубаво, за да е истина." ;D
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Действие, водещо до скандал.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Бих си помислила, че той започва да се отдалечава от мен, а колкото до чувствата - бих се ядосала, но не на него. ;д
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Оо край. laugh
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Зависи.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - Зависи как са отношенията ни.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Когато и двамата се чувстват готови.

Offline

#31 2012-05-19 14:33:29

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? да бих и то в голяма smile
Лесно ли се влюбваш? не
Колко пъти си се влюбвал/а? 1
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? да
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? мъжа
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? тайна
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? да
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? проучване ;д
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? едва ли ще стигнем до сватба и други съвместни ритуали така,че бих го оставила да си мечтае каквото иска ( не съм от най-търпимите)
Чувствителен/на ли си? До каква степен? МАКСИМАЛНА
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? МНОГО и не не мога да се справя с това чувство smile
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? да ме удари smile
Как се чувстваш, когато си с него/нея? не съм с него smile
А когато си без него/нея? не питайте smile
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? не
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? позволен.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? че правят нещо,че ме лъже,че е с някоя друга ..
А ако е на кафе с бившето си гадже? просто няма да му го простя ..
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели?не Ти правиш ли го? не
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? моите родители не са от най-милите и дружелюбните може би седмица преди сватбата smile
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? и на първа среща може smile
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? защо не smile


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#32 2012-05-20 18:24:53

yoannka_love_mariqncho
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 493

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?
Ако човека си заслужава и виждам,че и той променя негативните си черти бих се променила напълно smile
Лесно ли се влюбваш? може да се каже-да
Колко пъти си се влюбвал/а? истински-само веднъж (в настоящия ми партньор)
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? не,първо,защото той не би ме накарал да направя нещо против волята си
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? той разбира се
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? не мога да се сетя за точен пример,но със сигурност не е било нещо фатално
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? не
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? сядаме и разговаряме,света обръщам докато разбера как стоят нещата
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? гледам да направя така,че всеки да е доволен и щастлив
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Ужасно чувствителна личност сам и никога не съм харесвала това качество в себе си,както и ревността.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?...
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Може би всичко бих му простила,друг е въпроса той колко би допуснал да ме нарани.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? С него се чувствам прекрасно,все едно,че летя.
А когато си без него/нея? Без него сякаш нищо няма смисъл,за това гледам да прекарваме колкото се може повече време заедно.

Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?Разбира се...та нали те би трябвало да са си най-близките хора.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?Абсолютно недопустимо!
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?Откачам от нерви и глупави мисли,но все пак и той трябва да излиза сред приятели.
А ако е на кафе с бившето си гадже?Ще му счупя главата най-малко хах не знам ,но няма да му се размине много леко.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?Не мисля,но сам имала 1такъв случай.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?когато видиш ,че нещата вървят добре и тръгват към по-сериозни взаимоотношения,обикновенно това много бързо се разбира
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?Когато и двамата се почувстват готови и всичко върви добре помежду им.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?[/quote]Абсолютно против сам.


heart I LoVe OnLy My ReAl LoVe MaRiQn heart
heart FoReVeR ToGeThEr heart

Offline

#33 2012-05-25 19:16:13

hip_hop_love
Member
From: L.A. <3
Registered: 2011-11-09
Posts: 125

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? бих се променила ако е към по-добро
Лесно ли се влюбваш? да
Колко пъти си се влюбвал/а? много, но истински един или два пъти
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? да
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? и двамата
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? да плача за него може би
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? да
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? говоря с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? незнам
Чувствителен/на ли си? До каква степен? да, много
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? доста ревнива съм, когато го почувствам или отивам при друг или си търпя
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? определено изневяра
Как се чувстваш, когато си с него/нея? няма такъв за момента
А когато си без него/нея? ..
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? е чак пък всичко
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? зависи
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? ами ще ревнувам, бих се почувствала ужасно
А ако е на кафе с бившето си гадже? ще скъсаме
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? може, но се случва рядко, правя го 
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? една година някъде
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? няколко месеца
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? против съм


Когато си на дъното и искаш да умреш, помисли за хората, които умират и искат да живеят!!!!

Offline

#34 2012-05-26 09:45:47

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?Не.Ако не ме харесва такава каквато съм,да го духа.
Лесно ли се влюбваш?Не
Колко пъти си се влюбвал/а?4-5 пъти
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?Какво означава да „командва"?Важно е да се обичат...Трябва да са наравно. 
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?Да страдам.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?Да
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?Разговарям с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?Ще стане моето,както винаги или просто ще поговорим сериозно.
Чувствителен/на ли си? До каква степен?Не съм.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?Малко.Все пак във една връзка трябва и малко свобода.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?Да ме зареже с sms или нещо такова,или да ми изневери,лъже и т.н.
Как се чувстваш, когато си с него/нея?Спокойна и щастлива
А когато си без него/нея?Ами...чудя се къде е,какво прави...;дд
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?Зависи.Понякога,някои неща трябва да се премълчат и е неизбежно.Но,зависи и от лъжата.А ѝ не мога да му кажа примерно кога ми идва(rofl)
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?Всеки има право на избор...Какво да мисля?;дд
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?Ще го преживея;дд Голяма работа...Това,че ти е гадже/съпруг не означава постоянно да е с теб и да не се разделяте и в тоалетната...Свободааа
А ако е на кафе с бившето си гадже?Това ще ми е малко неприятно,но какво да се прави;дд
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?Да,защо не?Правила съм го и не мисля,че щом няма по-силни чувства не трябва да си останем приятели.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?Все пак и аз трябва да го опозная,нали?Може би месец-месец и половина.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?Ако познаваш добре човека и се чувстваш готова и спокойна с него,можеш да го направиш и същият ден,когато сте станали гаджета...Но,ако не го познаваш добре,трябва да се опознаете(както казах по-горе),за да няма грешки,така да се каже.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?Не съм против.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#35 2012-05-26 10:09:23

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?- Да,бих се променила напълно,след като съм сигурна,че си заслужава.
Лесно ли се влюбваш?- Вече не .
Колко пъти си се влюбвал/а?- Истински? 1 .
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?Да.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?Трябва всеки да си има определени "закони" и другия да се съобразява с тях.И двамата трябва да командват и да се стига по възможност до единидушие.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Не помня,мисля че щях да се изложа пред цялото училище
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?Много пъти
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?Ами чакам още малко,накрая кранчето кипва и или се получава скандал или нормално го питам кво му има,щото вече е нетърпимо
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?-Спокойно,съмнявам се ,че с тази половинка ще имаме бъдеще laugh
Чувствителен/на ли си? До каква степен?Ами да,зависи,ревнив човек съм .
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?Да,ревнувам,ами справям се-някак.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?Всичко бих простила,защото не съм на годините където вече едва ли не сме женени и той да е направил нещо недопустимо...
Как се чувстваш, когато си с него/нея?-Чуството отмина,него го няма ...
А когато си без него/нея?Умирам,особено след като всеки ден го гледаш и съжаляваш,за това,че съм пропиляла шанса си.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?Нещо,което кара хората да избухват и лесно наказание за противоположният пол
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?-Нямам гадже laugh
А ако е на кафе с бившето си гадже?---
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?-Да правя го,може стига любовта да не е била толкова истинска и силна
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?Месец,два
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?Наречете ме задръстена,но след година.Трябва да си сигурен
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?Тъпо нещо..


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#36 2012-05-26 11:01:58

Incredible*
Member
From: Dubai, United Arab Emirates.
Registered: 2011-11-01
Posts: 16,522

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Никога не бих се променила. Той трябва да ме приема такава каквато съм.
Лесно ли се влюбваш? Да.
Колко пъти си се влюбвал/а? Три.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Да.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Според мен, никой не трябва да командва.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?[b] Излизах през прозореца, през нощта, само и само за да се видим.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? В повечето случаи.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Обмислям всичко, и след това говоря с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Бих поговорила с него.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да, чувствителна съм.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Ревнувам и то много, но се старая да не го показвам.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневярата или пък да ми посегне.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? [b]Щастлива и различна.
А когато си без него/нея? Самотна.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Против съм.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Нищо, всеки трябва да е поне малко свободен.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Там съм, задължително.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да, възможно е. И понякога се мача да си остана с някой приятел, защото знам че е добър човек.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? 3-4 месеца.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Зависи.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не съм против.


Винаги ще си грозна за кучките, които не те харесват.
Винаги ще си кучка за мъжете, които не могат да те имат.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9xy6c30qq1qa3zmpo1_500.gif[/img]

Offline

#37 2012-06-15 18:35:26

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? да,склонна съм да се променя почти изцяло..зависи колко обичам човека
Лесно ли се влюбваш? ужасно трудно...
Колко пъти си се влюбвал/а? 1
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? никога не съм имала гадже,че да кажа
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? момчето.. и момичето
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? ами унижение...
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? ооо да
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? бих говорила с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? бих говорила с него
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Много чувствителна съм- до болка даже...
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Болезнено ревнива съм-доста трудно преглъщам...
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? ами секс с друга..
Как се чувстваш, когато си с него/нея? 7мото небе?!
А когато си без него/нея? сама на целия свят/в компания с цигарите
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? ами защо не?
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? твърдо не
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? ами малко изнервена
А ако е на кафе с бившето си гадже? ооо много изнервена
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? ами не знам.Може би,но не знам до каква степен
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? рано,но не мога да кажа колко точно...3-5месеца
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? 2-3години
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?УЖАС!!!

Offline

#38 2012-06-16 08:25:37

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да, бих се променила, до каквато и да е степен!
Лесно ли се влюбваш?  много лесно   |-(
Колко пъти си се влюбвал/а?  2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? да
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? и двамата по малко
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? купи ми подарък, а аз му ударих шамар пред сигурно 20 човека laugh
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?  много ясно 
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? запазвам си мнението за себе си, а ако виждам, че няма на къде ще му кажа .. ; ))
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?ще се опитам да изживеем миговете заедно 
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Даа, много и то 
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? НЯМАТЕ СИ НА ИДЕЯ, КОЛКО МНОГО ! Не мога да се справя ..
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? всичко бих му простила heart 
Как се чувстваш, когато си с него/нея? 3 метра, над небето heart
А когато си без него/нея? самотна cry
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? да
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? ми..на мен не ми харесва, ама го правя laugh
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? колежка - еми, ще му звъня през 2 мин. и ще ми стане кофти
А ако е на кафе с бившето си гадже? ще пребия бившата му, след кафето и него ще го разпитам laugh
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? НЕ ! Той искаше да сме , само приятели, но не мога .. 
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? NEVER laugh laugh laugh 
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? незнам, ако го познавам достатъчно и от много време може и веднага, ако не, няколко месеца .. понякога са нужни и години smile 
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? що не? laugh


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#39 2012-06-23 21:59:17

sapphire5
Member
From: somewhere.
Registered: 2010-09-11
Posts: 1,802

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?  НЕ!
Лесно ли се влюбваш? Не.
Колко пъти си се влюбвал/а? Два пъти.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Аз.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? хаха ще си замълча.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Определено!!!
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Говоря.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Говоря.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Определено, не.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Само когато ми дават поводи.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Не знам...винаги съм се чудила дали ще мога да проста изневяра...
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Хубаво. smile Как трябва да се чувствам?
А когато си без него/нея? Зависи.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Мисля ха
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Мисля, че като си обвързан, не си вързан.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? По-работа ли? Супер-нека се забавлява.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Няма да е на кафе с бившето си гадже ,без мое присъствие wink
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Трудно е след истинска любов да си запазиш приятелството, но все пак мисля , че не е невъзможно. smile Няма невъзможни неща. Нали така?
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? оу, зависи от него и от родителите ми. Аз го запознах малко късничко, но пък за сметка на това им казах веднага, че си имам приятел .
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Зависи. Години и опит.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? smirk Всеки за себе си. smile


[img]http://i50.tinypic.com/ngdl5d.gif[/img]

Offline

#40 2012-07-10 13:01:23

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?

Да, бих! И съм го правила вече. Промених се в много добра насока и аспект, и то до голяма степен. И честно казано, сега се чувствам много по - добре. Особено когато знам, че го карам да се чувства така, както той ме кара аз да се чувствам.

Лесно ли се влюбваш?

НЕ.

Колко пъти си се влюбвал/а?

Един път. В настоящия си приятел.

Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?

Не.

Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?


И двамата, по равно. Връзката се гради с двама, следователно и двамата имат еднакви права и двамата могат и трябва да командват.

Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?

Не знам, не се сещам, честно казано.

Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?

Не.

Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?


Сядам и говоря с него. Това ме успокоява изключително много и след това веднага разрешаваме проблема.

Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?

Не знам, ние нямаме такъв проблем.

Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да, и то в доста голяма степен, за съжаление.

Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Трудно, но се справям. И много се радвам, че той ме разбира повече от идеално.

Какво не би простил/а на любимия/любимата си?

Изневяра.

Как се чувстваш, когато си с него/нея? Повече от идеално. Няма такава дума просто, която да опише щастие и любовта, и прекрасните моменти, които изживяваме с него.

А когато си без него/нея? Ужасно зле. Искам да си го прегръщам във всеки един момент. Просто да усещам, че е до мен.

Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?
Да.

Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?

Против съм. Смятам, че щом се е стигнало до там - явно нещо във връзката не върви.

Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?
Гадно, но не чак толкова много. Имам си му огромно доверие и знам, че ще са просто приятелски там. Но при нас е изключено да се случи такова нещо, тъй като непрекъснато сме си заедно.

А ако е на кафе с бившето си гадже?
Тука вече бих погледнала по друг начин, ревността ми би ми изиграла лоша шега. Но знам, че и двамата няма да направим такова нещо.

Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?
Мисля, и съм го правила. Само веднъж , де. Ама то защото нямах чувства и симпатии към този човек.

След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? От самото начало. Настоящият ми приятел се запозна някъде първия месец май с майка ми. То , защото се налагаше. Иначе избягвам да ги запознавам с някой.

След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Когато и двамата решат.

Какво мислиш за секса на 1-ва среща?[/quote] Против!

Offline

#41 2012-07-12 09:27:30

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Не.
Лесно ли се влюбваш? - Може да се каже.
Колко пъти си се влюбвал/а? - Хиляди.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Аха
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - Никой, всеки трябва да има по равно власт.[/b]
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - ..
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Нем.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Говоря откровено с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Компромис. : )
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Да. До голяма.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Не съм много ревнива.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Изневяра с най-добрата ми приятелка.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - Супер. sun heart
А когато си без него/нея? - Ми кофти.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - ДА!
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Безсмислен е.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Ми няма да съм радостна.
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Същото.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Не.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - 1,2 години. ;д
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Стига да имаш желание, можеш да почнеш когато поискаш.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?
- Нищо. : )


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#42 2012-07-21 19:07:12

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Зависи за какво. Понякога аз правя грешката да не търся близките ми , когато се скарам с тях, а те мен и това е тъпо. В една връзка трябва да има компромиси и от двете страни и това нещо например бих го променила доколкото мога smile
Лесно ли се влюбваш? по принцип не smile
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Никой, ако това го има значи нещо определено не е наред.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Не искам да казвам..
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Определено не, понякога даже аз давам по-малко от другия.. Не казвам, че това е хубаво.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Казвам каквото мисля, само така се решават проблемите.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Ами ще се опитам да направя някакъв компромис от моя страна и очаквам същото. Ако не стане, значи не става и това е smile
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Чувствителна съм, но не много и рядко го показвам.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Само един съм ревнувала досега, ами справям се някак.. Просто се опитвам да не мисля глупости и тва е .
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Лъжата независимо за какво, дори в изневярата бих намерила смисъл и бих простила ( е зависи какъв е случая. )
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Уникално, не знам как да го опиша.
А когато си без него/нея? Ами нон-стоп мисля за наши неща и някви глупости, които са станали ;д
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Ами всичко, което засяга тях - да. Но примерно аз не искам да знам историите на неговите приятели и т.н. - някви неща, които не са моя работа.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Зависи каква е връзката. Ако е отворена , няма лошо.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ами жена без самочувствие ще ревнува, особено без повод. Аз смятам, че доверието е много важно и затова няма да си мисля глупости, без да имам никакъв повод. Това е едно кафе, не е секс или нещо от сорта.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Пак същото, като в горния отговор. Щом е бивша, има причина .
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да, аз го правя.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Когато реша , тогава ще е. Това не е график, за да кажа точно.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?  Когато се почувстваш сигурен/а в човека до теб. След 3-4 месеца е нормално.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Ако има голямо привличане и не си обвързан/а - защо не ?


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#43 2012-08-07 19:57:56

ellie_729
Member
Registered: 2012-07-22
Posts: 3

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - бих, дори в момента го правя, а относно това до каква степен- определено до такава, че да е щастлив...

Лесно ли се влюбваш? - не

Колко пъти си се влюбвал/а? - 2 ...

Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - не

Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - трябва да има разбирателство- и двамата

Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - да падна на дъното-буквално...

Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - да..

Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - говорим..

Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - охх,, не знам ;д

Чувствителен/на ли си? До каква степен? - да, адски много

Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - кой не ревнува?! И лошото е, че не се справям добре с това чувство

Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - изневяра...
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - йеййй laugh Невероятно,, На седмото небе smile

А когато си без него/нея? - не особено добре, но се старая ..

Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - не съвсем..

Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - не е най-доброто нещо, което мога да направя

Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - ще съм спокойна..

А ако е на кафе с бившето си гадже? - не особено спокойна laugh

Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - може, но след време... И да, правя го...

След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - година/две laugh

След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - зависи

Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - не не и пак не !


wink Only one thing makes a dream impossible-the fear of failure! wink

Offline

#44 2012-08-23 20:05:01

sunshine_sun
Member
Registered: 2012-08-23
Posts: 9

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да бих
Лесно ли се влюбваш? Зависи
Колко пъти си се влюбвал/а? 1
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?  Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Той
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Ами достта са laugh
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? ДААААА
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Просто говоря с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Незнам
Чувствителен/на ли си? До каква степен? МНОГООООООООО
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Не мога да се справя ревнотта ми няма граница laugh
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Ако го обичам ВСИЧКО
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Три Метра Над Небето
А когато си без него/нея? В моментта
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Не
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Няма лошо
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Нищо
А ако е на кафе с бившето си гадже? е тогава става лошо
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? 8-9 месеца
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? 8-9 месеца
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Мне
star  laugh  laugh

Offline

#45 2012-08-29 21:49:26

_bLood_
Member
Registered: 2012-03-01
Posts: 10

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - По принцип не бих се променила. Този който ме харесва, ще ме харесва заради това което съм.
Лесно ли се влюбваш? - не. лесно хлътвам по някой, но не и да се влюбя
Колко пъти си се влюбвал/а? - 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - не!
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - никой, трябва да има баланс според мен ;д
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - не ходих 1 седмица на училище, а цялото време го прекарвах с него.. за което вече съжалявам ;х
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - не точно laugh
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - питам го за това което се съмнявам, предпочитам да разбера това което ме интересува от него, отколкото от някой друг
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - бих оставила всичко в ръцете на съдбата
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - да. Много при това
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - не съм ревнива, след като знам че определен човек е с мен, няма смисъл да ревнувам
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - изневяра.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - На 3 метра над небето <3
А когато си без него/нея? - На 3 метра под земята laugh
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - не, някой неща просто трябва да ги запазиш за себе си.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - лично аз не мога да флиртувам с друг докато имам приятел. Просто винаги си имам едно на ум, че този човек държи на мен
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - нямам представа
А ако е на кафе с бившето си гадже? - незнам кво ще помисля, но знам че ще има 3та световна!
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - да, могат да си останат фр, но в повечето случаи не се получава ! Винаги след раздяла се опитвам да запазя отношенията ни с дадения човек приятелски, но те не разбират.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - когато пожелае
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - 1/2 месеца
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - категорично не! само лека жена би го направила


Не прuзнавам сuстемата -
големu u малкu..
uма два вuда хора -
достойнu u жалкu !! : ]]

Offline

#46 2012-09-03 21:34:28

Aninkata
Member
Registered: 2012-08-25
Posts: 10

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? не
Лесно ли се влюбваш? горе-долу
Колко пъти си се влюбвал/а? доста, но малко истински
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? може би
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? никой
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? да вися пред тях, за да го изненадам и накрая майка му се появява
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? без коментар
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? питам
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? нямам идея
Чувствителен/на ли си? До каква степен? мног от салата от 1до 10 100!
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?не, особено
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? подигравка, лъжа, предателство
Как се чувстваш, когато си с него/нея? екстра
А когато си без него/нея? кофти
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? всичко важно
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? случва се
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? няма проблем
А ако е на кафе с бившето си гадже? ако нищо не ми е казал, каже проблем
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? да, зависи
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? 2 месеца
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?3-4-5 седмица
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?

Offline

#47 2012-11-04 18:14:13

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Бих се променила,ако виждам,че държанието ми спрямо човека е неправилно.Но не до там,че да не се позная.
Лесно ли се влюбваш? НЕ.
Колко пъти си се влюбвал/а? 1.
Правил/а ли си нещо без желание,само защото гаджето ти го е искало? Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Двамата трябва да имат еднакви права,а не да се командват.
Коя е най-голямата глупост,която си правил/а заради мъж/жена? Не съм правила глупости.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не.
Какво правиш,ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Разговаряме и си изясняваме нещата.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Лъжа.Изневяра.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Перфектно.
А когато си без него/нея? нормално.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? глупост е.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Просто колежка е.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Бих се подразнила.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да.Да.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Когато преценя,че е добре и правилно.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? зависи.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не ми допада.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#48 2012-11-04 18:46:09

be.just.you
Member
From: Wonderland.'
Registered: 2011-09-15
Posts: 445

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да,но с граници.
Лесно ли се влюбваш? Не.
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? И двамата.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Тази,която правя последния 1 месец..
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Говоря с него С:
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? ..
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да,до твърде висока степен.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Да.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Чувствам се на 7мото небе,сякаш около мен няма никой друг, само аз и той.. :х
А когато си без него/нея? Винаги е в мислите ми.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Всеки има право на лично пространство.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Ако обичаш човека няма да си хабиш времето с други.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?
А ако е на кафе с бившето си гадже?
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Според мен могат и винаги се опитвам да го направя.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Зависи
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Не знам

Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Пфф

Offline

#49 2012-11-07 17:23:53

hip_hop_love
Member
From: L.A. <3
Registered: 2011-11-09
Posts: 125

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Бих се променила, но не и към лошо
Лесно ли се влюбваш? може да се каже
Колко пъти си се влюбвал/а? истински само един път
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? не и не мисля да правя нещо, което не е по мое желание
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? нито един..
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? няма значение
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? да
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? ще чакам да се изясни всичко
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? не знам, може би ще ходя с него едно известно време и ще го зарежа
Чувствителен/на ли си? До каква степен? много
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? много съм ревнива... еми как да се справям с тва чувство? Няма как, просто търпиш и това е
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? изневяра
Как се чувстваш, когато си с него/нея? добре
А когато си без него/нея? още по-добре
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? баш всичко не
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? ем що не ;д стига да не разбере
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? бих се почувствала гадно и после не знам
А ако е на кафе с бившето си гадже? бих го зарязала на секундата...
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? може, правя го
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? няколко месеца или година
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? няколко месеца след началото
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? никога не бих го направила


Когато си на дъното и искаш да умреш, помисли за хората, които умират и искат да живеят!!!!

Offline

#50 2012-12-22 17:15:24

natali00
Member
Registered: 2011-09-30
Posts: 7

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Ами, да. Зависи.
Лесно ли се влюбваш? Много
Колко пъти си се влюбвал/а? 7-8
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? жената laugh
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? да пренебрегна приятелите си заради него.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Да... sad
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Говоря открито с приятеля си без да се притеснявам.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Не знам laugh
Чувствителен/на ли си? До каква степен? да .. до голяма :х
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? С 'рев' или просто го отминавам.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневярата.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Ми много добре : пеперудки в стомаха ,сърцето ми започва да бие адски бързо, а в главата ми е няква бъркотия
А когато си без него/нея? Ужасно
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? ДА !
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? -
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Бих почуствала ревност ;д
А ако е на кафе с бившето си гадже? пак ревност и бих отишла да ги видя какво правят ;д
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Ами според мен могат.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? ОО нз
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Зависи на колко години си.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Тва не е нормално :д


Но само твоята усмивка търсят мойте очи.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook