#26 2011-12-03 22:33:40

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Този път по-малка част,не остана време да продължа.

5 част.

Събудих се от алармата на телефона:
- Уоу,какво правя в стаята си,аз не бях ли с Каел? - произнесох тези думи на глас.
Имах ужасно главоболие но все пак станах от леглото и отидох в банята.Измих лицето и зъбите и се огледах в огледалото,дори бях със снощните си дрехи.Реших да слезна долу в кухнята,за да закуся:
- Аня,каква е закуската? - попитах я докато си придърпах стола.
Тя се подсмихна и каза:
- Пържени яйца с бекон и препекани филийки с портокалов сок.
- Е пак надмина себе си.
- Благодаря ти,Мел.
Докато си похапвах ми хрумна дали да я питам снощи кой ме е оставил в стаята ми.Ама,че странен въпрос ще и задам но все пак трябва да знам:
- Аня,снощи кой ме прибра?
Тя започна да се хили:
- Мел,мел ..Каел те прибра разбира се но ти беше мъртво пияна.
- Моля?
- Няма какво да те лъжа,така беше.
- Ем явно съм пила. - започнах да се смея.
Като се наядох,се качих в стаята  трябваше да звънна на Каел.Взех телефона от под възглавницата и легнах на леглото,набрах номера и:
- Даа. - каза сънено Каел.
- Здравей Каел.
- Миличка,как си? - веднага му се промени гласът.
- А,за тази вечер нали знаеш на рожден ден сме?
- О,вярно е към колко искаш да те взема?
- Към 22:20.
- Дори ще дойда по-рано искам да прекарам малко време с теб насаме.
- мм добре. - казах развълнувано аз.
- Добре,разбрахме се доскоро мила.
- Чао.
Затворих червената слушалка,и започнах да набирам Карина,исках да и разкажа какво стана..

Offline

#27 2011-12-04 09:34:30

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Хубаво е, обаче това с картинките е идея на Гери (SweetY =] KittY)

Хахах, ти сериозно ли ? Вие да не сте в детската градина ? Това с картинките, сигурно се използва от още хиляди хора. А, дори и да говорим специално за хора от капризен, то тогава пак идеята не е нейна. Ако се поразровиш ще видиш, че има хора, които доста по - отдавна използват това с картинките, като част за пресъздаване на момент, гледка, или предмет от историята си. Как винаги се захващате за такива детински неща, просто не знам.

Offline

#28 2011-12-04 10:39:21

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Хубаво е, обаче това с картинките е идея на Гери (SweetY =] KittY)

Глупости.Мога да ти кажа, че много преди нея са го правили.
Он ; Не ми хареса.


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#29 2011-12-04 11:25:02

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Още-Още-Още !  sun heart

heart  heart  heart  heart  (arrow)  (arrow)  (arrow)  (arrow)


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#30 2011-12-04 11:46:48

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Да, сериозно. Що, проблем ли има?!
Чета историите от една година насам и Гери беше почнала да слага снимки на дрехи и т.н.
Не съм видяла друг да слага.
Он; Продължи го да видим какво става.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#31 2011-12-04 13:17:53

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Некст.


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#32 2011-12-04 13:34:40

Sunshiine <3
Member
From: New Your ..Yeeh .. <3 and Pink
Registered: 2011-09-08
Posts: 30

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Некстт  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/13/4104013m.jpg[/img]

Offline

#33 2011-12-04 14:26:45

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

6 част.

- Здравей,Кари.
- Мел,ти се сети за мен,най-после. - като изрече тези думи,започна да се смее.
- Ти пък. - стана ми малко неудобно,но и аз се засмях.
- Мел,за какво ми звъниш?
- Кари,имам да ти разправям толкова много неща.
- Ами супер,а какво ще кажеш по едно кафе да изпием,а?
- Съгласна съм.Този път искаш ли да сме някъде другаде да не сме пак в онова кафене,че е адски препълнено. - разочаровано казах аз.
- Добре,ами аз викам кафенето на девета улица,там правят страхотно капучино.
- О устройва ме,хайде в 12 часа пред кафенето да се чакаме?
- Че то сега не е ли 12 ? - попита ме тя.
- Не 11 и 30 е глупаче. - засмяхме се.
- Добре,ам айде затварям ти,че да мога да се оправя навреме.
- Добре,чао Кари.
- Чао.
Затворих червената слушалка и станах от леглото.Отворих вратите на гардероба и започнах да избирам.Избрах едно сиво потниче на което имаше сърце оформено с паети,една къса дънкова поличка и за връхно дънково елече.Съблякох снощните дрехи и облякох тези,отидох пред тоалетката и започнах да изправям дългата си кестенява коса,след като я изправих сложих един черен молив за да подчертае очите ми и един безцветен гланц.И за накрая прибавих едни дълги обици които накрая имаха и едни сърчица,които се мърдаха напред-назад.Прибрах телефона и парите в единия джоб на елека.Е вече бях  напълно готова освен,че не бях избрала още какво да обуя,погледнах часовника отгоре над вратата ми и беше 11:52 е явно трябваше да тръгвам,слезнах надолу по-стълбите и в едно от шкафчетата от към лявата страна на стълбището извадих едни сиви токове.Обух ги и тръгнах.След десетина минути вече бях пред кафенето,но Карина още я нямаше,седнах на външните маси които бяха наредени, и сервитьорката дойде за да вземе поръчката:
- Е какво ще желаеш,Мел. - между другото тя ме познаваше учихме в едно и също училище от 1 до 7 клас.
- Силвия,ами чух,че правите страхотно капучино тъй,че това ще си поръчам.
- Добре,след 2 минути ще дойда пак.
- Окей.
Тъкмо погледнах към уличката и видях,че Карина идваше към мен.Тя бе облечена със сиво кожено яке,надолу с дънки и сиви пантофки,косата и беше накъдрена.Седна на другият стол и започнахме да обсъжда ме:
- Е Мел,какво ще ми разказваш..страшно съм любопитна! - ококори очите си.
- За Каел много ясно,ние с него..
- Какво с него? - прекъсна ме,а тъкмо щях да и кажа.
Засмях се и:
- Той ме заведе на едно специално място снощи,признахме си чувствата и се целунах ме. - изрекох на един дъх тези думи,каточили някой ме гонеше.
- УАУ! - въздъхна тя.
- Какво има Кари? - направих странна физиономия.
- Време беше,мила!
- Щом казваш. - усмихнах и се.
-Силвия дойде при нас и  ми подаде капучиното а Карина и тя си поръча същото.
След 2 минути и нейното дойде.Докато пиехме,аз я попитах:
- Имаш ли рокля,за довечера?
- Мел,съвсем изключих нямам рокля. - изплашено ме погледна.
- И аз нямам,успокой се.
- След кафето,хайде в мола трябва да си вземем хем знаеш тази вечер ще е специална.
- Задължително. - засмях се аз.
След 20 минути оставихме парите на масичката и тръгнахме към близкия мол.

Offline

#34 2011-12-04 14:31:57

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Запалена съм по тази история.  nod  heart


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#35 2011-12-04 14:34:11

unstoppable*
Member
From: София.
Registered: 2011-11-10
Posts: 18

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Бях изтървала 2 части и сега ги прочетох,и мога да кажа само - НЕВЕРОЯТНО!  heart  (arrow)


В живота си - винаги съм била честна спрямо всички.. Винаги съм ощетявала себе си, за да може на другия да бъде по - леко .. Винаги премълчавах, за да може всичко да бъде наред ....Винаги , винаги бях човечна и с нечовечните ..и , какво получих в замяна ? - Сила и търпение , за да мога да се раздавам и занапред ! Има хора, на които съдбата е отредила ..винаги да дават и никога да не получават...

Offline

#36 2011-12-04 14:35:57

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Много се радвам,че ви харесва историята.Тази вечер очаквайте и 7 част,музата в мен кипи.  chuckle

Offline

#37 2011-12-04 14:58:29

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Супер.Некст < 3


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#38 2011-12-04 15:47:55

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Яко некст wink sun  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#39 2011-12-04 16:13:23

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

7 част.

Около 15 минути път,вече бяхме пред мола първата ни работа беше да влезнем във всички магазини за рокли.Влезнах ме в един,но роклите бяха просто ужасни,нито и един модел не харесахме с Карина затова отидохме в следващият.Магазина се казваше "Wonderful moment",вратите бяха плъзгащи и като ни пусна да влезнем,просто унимяхме роклите бяха божествени награбихме с Карина по 5-6 вида и влезнахме в съблекалните.Първо облякох една къса зелена рокля с гол гръб,като се погледнах в огледалото не се харесах но все пак реших да се покажа на Кари.Тя ме видя и:
- Мел,тази рокля не ми харесва изобщо и това зелено о не,не сваляй я веднага. - с разочарован  глас произнесе думите.
- И аз съм на същото мнение,но хайде облечи ти някоя рокля,че и аз да те видя.
- Момент.
Тя влезна в кабинката и започна да облича някаква рокля.Като излезна просто въздъхнах роклята страшно много и ходеше беше чисто бяла и малко подгъната отпред:
- Уоу,Кари това е роклята момиче страхотно ти стои. 
- И аз така мисля. - завъртя се тя и ми се усмихна широко.
- Купувай я. - казах радостно аз.
- Определено я взимам,хайде остана само ти вземи някоя рокля,от избраните и да те видя. - Добре.
Влезнах и аз в кабинката и облякох една черна с паети,като излезнах Карина:
- Олееее Мел,страхотна си миличка тази рокля те отваря купувай я невероятна е.
Усмихнах и се аз и и казах:
- Хайде към касите.
Но преди да отидем облякохме си нашите дрехи,оставих ме другите рокли на закачалките  и всяка взе тази рокля която избра:
- Здравей! казах аз  и се усмихнах на момичето което беше на касата.
- Какво си избра. - попита ме тя.
Посочих късата черна рокля:
- Добър избор,ще ти струва 149 долара.
По-дадох и парите и взех чантичката вътре с роклята и изчаках Карина вънка.След секунда и тя се появи с чанта:
- Е какво ще правим сега Мел?
- Ами аз мисля да се прибирам.
- Колко е часът?
Погледнах телефонът и:
- 14:30 още е рано но,съм адски уморена.
- Добре,ами хайде аз ще трябва да тръгвам.
- Ти на къде?
- За обувки.
- Добре тогава,хайде доскоро довечера ще се видим.
- Чао.
Прегърнах ме се и всяка пое по пътя си.


Само в тази част слагам снимки на двете рокли,не успях да ги опиша добре. smile
Роклята на Мелиса - http://prikachi.com/images/731/4108731Z.jpg
Роклята на Карина -  http://prikachi.com/images/730/4108730N.jpg

Offline

#40 2011-12-04 17:38:22

lowet0o
Fashion girl*
Registered: 2011-09-08
Posts: 4,196

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Некст.  sun


--------------------
[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2aiqnyeoP1rq17szo1_500.png[/img]

Offline

#41 2011-12-04 18:00:24

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

кефи. некст sun  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#42 2011-12-05 15:29:10

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

8 част.

След десетина минути вече бях пред входната врата,отключих вратата и влезнах вкъщи събух токовете си и тръгнах към стаята ми.Взех роклята от торбичката и я закачих на една закачалка и я оставих в гардероба,съблякох днескашните си дрехи и облякох един черен клин с изчистен бял потник.Измих си лицето,от грима и отидох в кухнята.Аня я нямаше, помислих си със сигурност е отишла на пазар.Взех си една ябълка от кошничката и отидох в хола.Пуснах телевизора и започнах да гледам някакъв екшън филм.Филмът не беше никак скучен някъде около 1 час и половина го гледах.Като се сетих за час,съвсем забравих да погледна часът,когато погледнах беше 16:30 още имах много време до купона.Затова изключих телевизора и станах от дивана тъкмо се запътих към стълбището,когато някой почука на входната врата.Отворих я и:
-  Мел, как си? - попита ме Аня,която държеше две торби с храна.
- Добре съм. - отворих и по-широко вратата за да влезне.
Тя отиде в кухнята и започна да слага храната,която беше купила в хладилника.Пък аз се качих в стаята и реших да звънна на Лора,която днес имаше рожден ден:
- О,здравей Мел. - щастливо ме поздрави.
- Здравей и честит рожден ден!
- Благодаря ти,нали тази вечер не си забравила 22:30?
- Не как може да забравя задължително ще дойда. - засмях се аз.
- Радвам се.
- Колко хора ще сме? - любопитно попитах.
- Към 50 души ще сме.
- Моля,ти сериозно ли?
- Да. - подсмихна се Лора.
- Добре тогава,аз затварям чао.
- Доскоро.
Като разбрах колко хора ще сме веднага звъннах и на Карина,тя трябваше задължително да знае:
- Да? - попита Кари.
- Кари,няма да повярваш довечера ще сме около 50 души.
- Ти от къде разбра? - попита учудено.
- Звъннах на Лора преди малко.
- 50 души,оо  ще има излагация голяма.
- Определено,но ти какво ще и правиш?
- Ще видиш Мел,ще видиш. - зловещо се подсмихна.
- Ще видим. - повторих аз.
- Добре,Мел аз затварям,че тъкмо съм пред нас.
- Чао.
Хвърлих телефона на леглото и излезнах на терасата.Изведнъж докато бях там ми се пропуши от колко дена не бях пушила замислих се аз явно сега трябва да наваксам. Взех една кутия Merilyn розова и една запалка от нощното ми шкафче.Отворих кутийката и взех една цигара,запалих я и седнах на един стол които беше в ъгъла.Гледах как хората си минаваха и как малко,по-малко се стъмняваше.Като изпуших вече половината кутия влезнах в стаята,защото ми стана хладно навън.Взех роклята от гардероба,която щях да бъда тази вечер и я поставих на леглото.Реших да я облека и да започна да правя косата си още от сега,без това вече беше към 19:30. Започнах да изправям косата си и да поставям вафли за обем,като свърших напръсках я с лак.После реших да си направя черен опушен грим,да добавя спирала,и за устните един безцветен гланц.За аксесоар сложих кръгли черни обеци,е вече бях напълно готова освен,че трябваше да намеря подходяща чантичка взех една мини черна с паети чантичка от гардероба, дори точно като роклята ми беше и в нея сложих пари,мокри-сухи кърпички,цигари,запалка, и преди да сложа телефона в чантичката реших да звънна на Каел:
- Каел,ела у нас липсваш ми. - миличко произнесох тези думи.
- Идвам до десет минути. - зарадвано каза той.
И затвори,тогава пъхнах телефона в чантичката,и я поставих на леглото.
След десет минути се позвъня на вратата,с босите си крачета хуквах по-стълбите да отворя вратата,като я отворих:
- Мел,прекрасна си. - въздъхна той.
- И ти също Каел. - усмихна му се и го прегърнах.
Между другото Каел бе с  дънки по-него и отдолу дъното им висеше а от горе с една къс ръкав блузка,на която пишеше "Tom Tailor" и с кецове надолу,както по-принцип си беше.Поканих го на влезе вкъщи и се качихме заедно в стаята ми,седнах на леглото а той беше прав пред мен и ме гледаше,в този миг той:
- Мел,тази вечер ще си най-красивата от всички. - усмихна се той.
Зачервих бузи,но му благодарих.В този момент така исках да го целуна,и просто станах от леглото приближих се до него и се престраших,впихме устни и няколко секунди стояхме така.


След 3 часа.

- Мел,заповядай. - отвори вратата на колата,за да влезна. 
- Благодаря ти.
Каел и той се качи в колата и заедно потеглихме към дискотеката където щеше да бъде рожденият ден на Лора.


---------------------------------------------
Мисля да спирам историята,няма кой знае колко интерес. smile

Offline

#43 2011-12-05 15:40:37

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

нееееееееееее  да не си луда да спираш   wondering  wondering


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#44 2011-12-05 16:08:09

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Супер. Некст < 33


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#45 2011-12-06 19:10:30

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).


9 част.

С Каел вече бяхме пред дискотеката с голям светещ надпис пишеше "Fresh coco",преди да влезнем провериха личните ни карти и ни сложиха печат на китката,като влезнахме вътре музиката беше на макс,не се виждаше много заради дима на цигарите,а на дансинга имаше доста момичета и момчета,които се забавляваха а DJ пускаше най-страхотните парчета.Запътихме се към голямата маса с многото столове и дивани,все пак не бяхме 10 човека а много повече от това.Като отидохме с Каел всички абсолютно ни поздравиха,от компанията познавах: Карина,Лорета,Алекс,Мая,Жулиет,Стефани,Веро а от момчетата Александър,Емо,Ники,Теодор а другите те бяха просто приятели на Лора надявах се след няколко часа да се запозная с всеки eедин от тях.Седнах до Карина а Каел до Емо.Карина беше с страхотната си рокля,новите си обувки и прическа като на модел:
- Кари,изглеждаш невероятно. - казах и аз.
- Мерси,Мел и ти също. - усмихна се тя.
Решихме двете да отидем да си вземем нещо за пиене.На бармана казахме да ни направи един коктейл "Секс на плажа". Подаде ни коктейла,а ние парите и седнах ме на дивана:
- Кари,кога ще я изложим. - погледнах я щастливо.
- Ти не се намесвай,не искам да си навличаш проблеми заради мен аз ще се справя а и виж роклите ни. - каза го и погледна злобно към Лорета.
- Че какво ви има на роклите? - попитах я учудено аз.
- Нейната е бяла и моята е бяла! - това не ти ли говори нещо,повдигна едната си вежда.
- Хм.
Лорета стана от местото си и се изправи пред нас:
- Хора,много съм щастлива,че дойдохте. - усмихна се до уши тя.
Почти всички,от компанията станаха и отидоха на дансинга,останах ме около 24 човека но все пак бяхме си много,в този момент,които гледах към Каел замислено.Карина бутна Лорета от дивана и се строполяса долу:
- Какво направи. - ядосано попита Лорета.
- Нищо мила,нищо. - в този момент взе чашата с коктейла си и го изля върху бялата рокля на Лори.
Всички гледахме как Карина и Лорета си викаха,никой нищо не направи.За момент краката ми замръзнаха на място,не го очаквах от Карина чак с толкова злоба да изсипе роклята на Лорета.Изведнъж Карина ме бутна засили се и хвана за косите Лора,започна да я скуби а тя да писка от болка:
- Остави ме намира кучкооо! - извика Лорета.
- Няма да те оставя нещастницо. - с злоба произнесе тези думи.
Всички в дискотеката само тях гледаха,изведнъж не издържах станах и започнах да ги разтървавам в този момент Каел стана и ми помогна.От толкова дърпане паднах по дупе на пода.

След 30 минути.
Всички се изнесоха от дискотеката по-точно само нашата компания,а другите продължиха с купонясването. Отстрани гледах как Лорета с изпокъсаната и изцапана рокля пресичаше улицата а косата и почти цялата оскубана.Карина я бе хванал под ръка Теодор,той беше с руса коса и сини очи,мускулесто тяло,и светла кожа.Каел ме прегърна и заедно се качихме в колата:
- Тази нощ беше ужасяваща,не мислиш ли Мел? - погледна ме той в очите.
- Определено беше,особено и за мен сега дупето ме боли. - погледах го и се засмях,все пак исках да променя обстановката.
Засмя се той и запали колата:
- Искаш ли тази вечер да спиш у нас? - попита ме той.
Първият път ми беше странно като ме попита но аз:
- Разбира се. - усмихнах му се.

Offline

#46 2011-12-06 20:44:14

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Супер.Некст < 33


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#47 2011-12-06 21:52:12

pink.star
Member
Registered: 2009-11-07
Posts: 51

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Просто съжалявам,че избрах "да,харесва ми".Избягвам да коментирам и да пиша,но толкова много грешки,които се набиват на очи... lipssealed Би ли ми казала кой клас си? 
"- Нейната е бяла и моята е бяла! - това не ти ли говори нещо,повдигна едната си вежда.  "  - ТОВА Е НАПРАВО УЖАСНООООО!
може би така щеше да е по-разбрано и по-вярно написано:
- Нейната е бяла-моята също!Това не ти ли говори нещо? - повдигайки едната си вежда.

Offline

#48 2011-12-07 13:34:11

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Тъй като имам много грешки,и не е харесвана и няма интерес спирам историята!

Offline

#49 2011-12-07 14:52:41

elity64
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 183

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Пусни ощее!!  smile  Може да имаш правописни грешки,но историята си я бива!!!  (arrow)  sun  star


.. «» Aз тu давам по - важното от всuчku тях... Оставам твой пороk и твоя грях!

Offline

#50 2011-12-08 08:22:04

Miimsiity
Member
Registered: 2010-09-25
Posts: 87
Website

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Продължиии яяя <333333333333


Защ0 д0ри и за миг нє м0жах да си сваля усмивката,
д0кат0 разбивах на тъп0т0 к0пєлє тъпата мутра в мивката.. ^^

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook