#1 2011-12-01 20:20:01

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).


1 част.

- Мелиса,закуската е готова слез долу! - провикна се помощницата ни Аня.
- Слизам. - извиках се аз от стаята ми,която се намираше на втория етаж вкъщи.
Сложих си мекото елече върху пижамата и се запътих към кухнята.
Седнах на високите столове и се подпрях на барплота:
- Е Аня каква е закуската,днес?
- Поръчах ти донати с най-различни глазури,и има естествено от твоя любим - ягоди.
- Оо,благодаря ти!
Взех една от кутиите и започнах да се храня.
Докато си похапвах от вкусните донати,Аня се качи горе за да оправи стаята ми,която както винаги си беше разтурена.
След близо 10-15 минути се позвъня на входната  врата отдръпнах кутията и отидох право към вратата отворих я и що да видя пощальонът ми подаде едно писмо,което беше адресирано до мен.Взех го и пак си седнах на стола.Разкъсах опаковката  и започнах да чета,там пишеше: "Мелиса Хънгред поканена си на моят рожден ден които ще се проведе утре вечер към 22:00 часа в дискотека "Fresh coco" New York City . Пратено от: Лоли(твоя приятелка).
- Уоу,възкликнах аз не очаквах,че и с писма вече ще ме канят на рождени дни,но няма значение все пак дискотеката беше жестока и там предлагаха най-различни коктейли и ги украсяваха страхотно.
Реших да се кача в стаята ми и да се излежа на леглото,защото все още беше 09:47 и нямаше защо да бързам,като се качих Аня беше подредила стаята ми и блестеше от чистота.Проснах се на леглото и след пет минути се бях унесла.Изведнъж телефонът ми звънна.Със полузатворените ми очи уж погледнах кой звъни но го дигнах директно:
- Да?
- Мелиса,как си?
- Кой,се обажда? - попитах сънено.
- Е,браво бе как не ме позна аз съм Карина(Кари).
- Оо извинявай,много но току що се събудих и знаеш каква съм.
- Няма нищо,извинявай за дето ти звъннах.
- О,не ми се извинявай а иначе за какво ми звънеше?
- За да излезнем имам да ти разказвам новите клюки и както да говорим за рожденият ден на Лорета.
Само да допълня Карина ненавиждаше Лоли но все пак не коментирах по-този въпрос.
- Окей,а кога и къде?
- Кафене "Juice" и към 12:00 съгласна ли си?
- Да,разбира се ами добре хайде дочуване.
- Чао Мели.
Погледнах часът и беше 11:10 е явно трябваше да ставам от леглото и да се оправям за срещата. Станах и отидох в банята измих си зъбите,изчистих си лицето с мек памук и право към гардероба - този път реших да облека дънки,които са прилепнали по мен и един изчистен черен потник и с черни токове.Все пак беше края на лятото но си беше топло.Отидох пред тоалетката ми и започнах да се гримирам сложих си спирала за да оформя миглите си и един черен молив за да изпъкнат тъмно кафявите ми очи,и сложих един безцветен гланц за финал.Остана ми само косата е това беше лесно защото все връзвах дългата си кестенява коса на конска опашка и леко я изправях с пресата отзад. И за накрая допълних с едни черни висящи кръгли обеци.Взех една малка дънкова чантичка през рамо която си ходеше с дънките и пъхнах там телефона и портмонето.Преди да тръгна погледнах часа беше 11:56,напръсках се с парфюма "Love river" и се запътих към входната врата.Отключих и излезнах,докато се разглеждах по хората аз вече бях стигнала до кафенето видях дори Кари чакаше ме пред кафето,тя беше с една мини пола бяла с бели лятни ботуши и един черен потник с бял колан както винаги беше си стилна моята Кари.Когато ме видя се затича към мен и ме прегърна а русолявата и коса се беше разпръснала навсякъде:
- Е Мел,ще влизаме ли в кафето?
- Разбира се,хайде.
Влезнахме вътре и що да видим кафето беше препълнено но слава богу една маса беше свободна седнахме там и на секундата сервитьора дойде да ни обслужи:
- Е дами какво ще желаете.
- За мен едно кафе,а за теб Мел?
- И за мен и ако може кафето да е дълго.
- Добре сега ще дойде поръчката. - той се усмихна и отиде при бармана.

Мнение? smile

Offline

#2 2011-12-01 20:33:33

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Харесва ми.


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#3 2011-12-01 20:33:43

xsweetx
Member
From: sweet world **
Registered: 2011-09-08
Posts: 82

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Харесва ми. Некст heart


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_lry1ukzewq1qkotbdo1_500.gif[/img]

Offline

#4 2011-12-01 20:55:21

sweet_kiss666
Member
From: New York
Registered: 2011-09-13
Posts: 1,054

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Харесва мии  sun


The most important thing is to enjoy your life - to be happy - it's all that matters.
[img]http://data.whicdn.com/images/35466241/tumblr_m950i12jK91re152no1_500_large.gif[/img]

Offline

#5 2011-12-01 21:01:33

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Много пъти повтори донати в началото.
Хубаво е , но не ми стана ясно. В 12 през деня ли са се разбрали да излязат, или вечерта? Понеже казваш; - Кафене "Juice" и към 12:00 съгласна ли си? И после; Преди да тръгна погледнах часа беше 23:56.
А и тя цял ден ли спи?


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#6 2011-12-02 12:15:09

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Много пъти повтори донати в началото.
Хубаво е , но не ми стана ясно. В 12 през деня ли са се разбрали да излязат, или вечерта? Понеже казваш; - Кафене "Juice" и към 12:00 съгласна ли си? И после; Преди да тръгна погледнах часа беше 23:56.
А и тя цял ден ли спи?

Моя грешка,сега ще го поправя и между другото действието засега се извършва сутринта.
Кажете ми да продължавам ли нататък?
Ако не се харесва няма смисъл.. smile

Offline

#7 2011-12-02 12:20:10

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Ааааааааааа продължавай!


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#8 2011-12-02 12:26:18

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Горе-долу ми хареса,но имаш много правописни грешки.

Offline

#9 2011-12-02 15:56:53

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

2 част

Сервитьорът взе кафетата ни от бара и ги донесе:
- Е,момичета заповядайте!
Кари го погледна,а аз отпих от кафето.
- Е за какво искаш да говорим или да обсъждаме някой. - погледнах към нея и под дигнах едната си вежда.
- Мел,исках първо да говорим за рожденият ден на Лора.
- И какво за нея?
- Просто,искам да и направя мръсно да види,че дори и на 17 години аз ще я унижавам.
- Хмм,ти въобще поканена ли си на този рожден ден?
- Поканена съм и се радвам много,че се е сетила за мен.Но аз вместо подарък ще и направя някоя мръсотия.
Помислих си що за човек е от 4 години тя не е оставила Лора намира.
- Като искаш да и правиш мръсно,ти знаеш ли какво точно трябва да направиш?
- Знам,много добре. - намигна ми тя.
- Щом казваш. - отвърнах и.
Помълчахме за известно време и изведнъж Карина ме попита:
- Ти с кого ще ходиш на "партито" ако така мога да го нарека? - през смях произнесе този въпрос.
- Много добре знаеш с Каел още не съм му казала и първо на първо не знам дали е поканен.
- Знаех си.
С Каел бяхме приятели не бяхме гаджета а много,много близки споделяхме си всичко! На външен вид е  с тъмно кестенява коса и сини очи,на ръст висок и с две години по-голям от мен:
- Кари,от толкова приказки не остана време за клюките в града а? - направих самодоволна усмивка.
- Определено,но аз знам,че Сами ще е на рожденият ден,това исках да ти кажа,но не остана време.
- Ти се шегуваш с мен?
- Не наистина,това задръстено изчадие ще е там.
- Е поне ние ще сме в центъра.
- Мел забравяш излагането на Лорета.
- Оо да.
Обаче хич не бях съгласна с унижаването на Лори но все пак не можех да направя нищо:
- Кари хайде да ставаме,вече от два часа седим на това кафене.
- Ами добре Мел обаче аз без това трябва да се прибирам.
- Окей.
Оставихме парите на масичката и излезнах ме от кафенето.
Прегърнах ме се с Карина и поехме в различни посоки.
Докато вървях по пътя за вкъщи кого да видя Каел..

Ако има интерес към историята ми ще продължа и с 3-та част. smile

Offline

#10 2011-12-02 17:39:20

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

некст!! heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#11 2011-12-02 17:50:17

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Горе-долу, но имаш правописни грешки, които дразнят окото.Поработи над това smile
Това е съвет. wink

Offline

#12 2011-12-02 17:58:27

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Хубаво е.


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#13 2011-12-02 18:03:39

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Горе-долу, но имаш правописни грешки, които дразнят окото.Поработи над това smile
Това е съвет. wink

Ще се постарая повече да нямам.
И все пак благодаря на всички,че ви харесва и също и за съвета ти little_baby nod .

Offline

#14 2011-12-02 21:07:14

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Грабна ме! Чакам продължението !  sun heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#15 2011-12-02 21:07:17

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Реших да пусна още сега третата част,приятно четене. smile

3 част.

Като малките деца реших да се шмугна зад него и да му се нахвърля на гърба.В този момент когато бях готова за скока той се обърна и ме видя:
- Мел,как си?
- О,аз ли ами добре ти?
- И аз съм добре е от къде идваш,че си толкова запъхтяна?
- Аа не просто до сега бях на кафе и като минавах те видях иначе нищо повече. - една широка усмивка се появи на лицето ми.
- Ясно.
- Преди да съм забравила Каел искам да те питам нещо?
- Кажи,Мел. - с зачуден поглед ме погледна той.
- Така,Лора има рожден ден утре,и съм поканена и искам ти да дойдеш с мен,ако си свободен,разбира се?
- Ще дойда с теб,никога няма да ти откажа все пак ти си моето момиче. - усмихна се той.
О толкова обичах да ми вика така,дори се изчервявах.
- Супер.
Прегърнахме се и аз продължих по-пътя си.
Около пет минути бях пред входната врата,понечих да я отворя, но тя се оказа,че е заключена звъннах на звънеца за да ми отворят:
- Аня,как си миличка? - щастливо аз я попитах.
- Добре съм,е явно си личи от километри,че си щастлива какъв е поводът?
- О няма повод просто така.
- Добре,а между другото ела в кухнята приготвила съм обяда.
- Не съм гладна ще ям чак за вечеря. - отвърнах и аз.
- Добре.
Събух токовете и се качих нагоре по стълбите.Влезнах в стаята ми,оставих чантата на леглото и се запътих към банята реших да си пусна един душ.Взех една мека кърпа от гардероба,съблякох дрехите и влезнах да се къпя в душ кабината.Докато се къпех чух шум той идваше от стаята ми явно телефонът ми звънеше.Взех кърпата, увих я около мен и с бързи крачки отидох до телефона.Взех го и погледнах кои ме търси,беше Каел вдигнах му и:
- Здравей,Каел!
- Здрасти Мел,а свободна ли си тази вечер?
- Да,защо питаш?
- Исках да те заведа на едно местенце,как да го нарека "моето място".
- Звучи интересно,е съгласна съм.
- Ще дойда да те взема към 21:30.
- Добре,до скоро.
- Чао.
Затворих,и хвърлих телефона на леглото.Днес май,че е щастливият ми ден.
Тъй като няма смисъл да влизам отново в банята отворих гардероба взех розов сутиен и розови прашки също така и една тениска бяла с едно цветче отпред и надолу с черен клин.Облякох се и погледнах към часовника,които беше над вратата ми.Часът беше 17:13 явно имах още много време до и 21:30 но все щях да намеря някое занимание.Реших да отида долу и да погледам телевизия в хола.Обух си едни чехли и първо отидох в кухнята за да взема един чипс и чаша кола.Взех ги и се настаних на дивана в хола,пуснах два инчовия телевизор,и започнах да превключвам каналите:
- О пълна скукааааа! - отегчително,казах на глас тези думи.
Изключих телевизора и започнах да си дояждам чипса.Седях си и си мислех за много неща за Карина,Каел дори и Лори за рожденият и ден и как ще бъде провален. Хмм в този момент се почука на вратата.Отворих и видях това беше майка ми казваше се Миранда,все се връщаше от работа с по пет-шест пълни торби явно много обичаше да пазарува по хранителните магазини.Тя работеше като адвокат дори с баща ми имаха еднаква работа,но сега той нямаше да го има поне 2 месеца:
- Е,мамо как си? - попитах я и през това време взех част от торбите.
- Изморена както винаги,а ти миличка?
- Много съм добре.
- Радвам се. - отвърна ми тя.
Оставихме всички торби на масичката,а от там Аня щеше да ги поеме.
- Е,мамо тази вечер ще излизам казвам ти от сега за да не се чудиш къде съм.
- Добре.
От толкова киснене в хола и напред-назад би трябвало да е време за излизането ми с Каел,погледнах часът и беше 19:30 явно имаше още време и се качих нагоре по стълбите.

Offline

#16 2011-12-02 21:09:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Още-Още-Още !  sun heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#17 2011-12-02 21:11:08

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Още-Още-Още !  sun heart

heart  heart  heart  heart  (arrow)  (arrow)  (arrow)  (arrow)


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#18 2011-12-02 21:16:31

unstoppable*
Member
From: София.
Registered: 2011-11-10
Posts: 18

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

О супер много ми харесва,грабващо е и е невероятно очаквам некста,дано пуснеш утре.  party  heart  heart


В живота си - винаги съм била честна спрямо всички.. Винаги съм ощетявала себе си, за да може на другия да бъде по - леко .. Винаги премълчавах, за да може всичко да бъде наред ....Винаги , винаги бях човечна и с нечовечните ..и , какво получих в замяна ? - Сила и търпение , за да мога да се раздавам и занапред ! Има хора, на които съдбата е отредила ..винаги да дават и никога да не получават...

Offline

#19 2011-12-03 10:10:14

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Радвам се,че ви харесва. smile


4 част.

Влезнах в стаята си,и реших да взема лаптопа и да се излежавам на леглото.По принцип взимах и снакс но този път ще я карам така. Разгледах водещите новини в фейсбук,но както винаги се разочаровах,нищо интересно.Погледнах часът беше 20:35,веднага оставих лаптопа и започнах да ровя в гардероба какво да облека за срещата с Каел.Взех от гардероба един бял потник с паети,прилепнали дънки,и за връхно коженото ми черно яке,тъй като със сигурност ще сме на открито и ще е доста студено.Седнах пред тоалетката и започнах да се гримирам сложих една спирала,гланц.А косата реших да я накъдря с маша.След десетина минути вече бях готова.Докато си търсих телефона из под леглото,някой чукна на вратата.След като отворих това беше Аня:
- Мел,едно момче те търси.
О това със сигурност беше Каел,набързо отидох до външната врата,обух едни бели токове и отворих вратата:
- Уоу. - каза той.
- Е ще тръгваме ли? - попитах го аз.
- Разбира се.
Хвана ме за ръката и ме поведе към колата си,настани ме на първата седалка и зачаках да запали колата.
Когато пътувахме аз го попитах:
- Каел,къде отиваме?
- На едно специално място,надали го знаеш към края на града е.
- Явно ще пътуваме доста. - уморено,казах аз.
- Не,около 20 минути път е.
Замълчахме за известно време докато колата не спря:
- Затвори очи. - каза той.
Аз се съгласих,разбира се.Той ме хвана,и ме водеше на някъде.
- Е,отвори ги скъпа моя Мел.
Уау,учудих се когато каза "скъпа моя",но все пак отворих очи и какво да видя:
Гледката беше невероятна,една широка поляна и по-нататък се виждаше едно езерце,Каел тръгна по-напред от мен и седна на една височина,където дори се виждаше и градът,настаних се до него и загледахме звездите:
- Погледни. - каза той и ми посочи една падаща звезда.
- Пожелай си нещо.
- Това което исках вече се сбъдна,дори в момента го изживявам.
О,колко мило помислих си на ум,аз просто го погледнах и погледите ни се засякоха.
- Обичам те,Мел - каза тези думи,и махна кичур коса от лицето ми.
- И аз,те обичам. - помислих си в този миг със сигурност съм се изчервила като домат.
Той се доближи още по близко до мен и понечи да ме целуне,аз не се отдръпнах защото имах чувства към него,не исках да сме само приятели,а нещо по специално от това.

Гледката - http://prikachi.com/images/350/4103350h.jpg

Е,ако може предложете ми нещо да добавя към историята. smile

Offline

#20 2011-12-03 11:12:01

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Супер,очаквам некста..и ако може тази вечер да го пуснеш ши е супер  8-)
Предлагам ти да добавиш и някакви картинки на къщата,стаята и т.н в историята нещо свързано за да си го представим по-добре. smile Които е съгласен нека да ме подкрепи kiss


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#21 2011-12-03 11:17:07

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Супер,очаквам некста..и ако може тази вечер да го пуснеш ши е супер  8-)
Предлагам ти да добавиш и някакви картинки на къщата,стаята и т.н в историята нещо свързано за да си го представим по-добре. smile Които е съгласен нека да ме подкрепи kiss

Може и да го включа това към историята,но нека поне някой да подкрепи идеята ти. smile
За да съм сигурна дали да слагам.И ще се постарая довечера да има некст. nod

Offline

#22 2011-12-03 15:17:34

unstoppable*
Member
From: София.
Registered: 2011-11-10
Posts: 18

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Супер,очаквам некста..и ако може тази вечер да го пуснеш ши е супер  8-)
Предлагам ти да добавиш и някакви картинки на къщата,стаята и т.н в историята нещо свързано за да си го представим по-добре. smile Които е съгласен нека да ме подкрепи kiss

Може и да го включа това към историята,но нека поне някой да подкрепи идеята ти. smile
За да съм сигурна дали да слагам.И ще се постарая довечера да има некст. nod

И аз съм съгласна с това за снимките историята ти ще е точно като в действителността обаче по измислена.
Он; Ощеееееееееееееееееееееееееееееееееееееее..  heart  heart  heart


В живота си - винаги съм била честна спрямо всички.. Винаги съм ощетявала себе си, за да може на другия да бъде по - леко .. Винаги премълчавах, за да може всичко да бъде наред ....Винаги , винаги бях човечна и с нечовечните ..и , какво получих в замяна ? - Сила и търпение , за да мога да се раздавам и занапред ! Има хора, на които съдбата е отредила ..винаги да дават и никога да не получават...

Offline

#23 2011-12-03 15:35:28

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Не ми хареса.

Offline

#24 2011-12-03 17:22:51

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Хареса ми. Чакам некста sun


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#25 2011-12-03 17:23:11

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Irresistible life(Неустоим живот).

Хубаво е, обаче това с картинките е идея на Гери (SweetY =] KittY)


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook