#1 2011-10-25 08:01:33

_muci_
Member
Registered: 2010-12-19
Posts: 52

Re: психология

Здравейте! Молбата ми е някой по-запознат да ме светне в София и Пловдив например как се влиза с психология..има ли изпит, по какъв предмет и т.н.
С две думи ..дайте малко инфо за да ми стане по-ясно, гледах в сайтовете но там ми е сложно ..искам някой по просто казано да ми каже за какво става ?
Не знам какво точно да попитам и как иначе да обясня какво точно ме интересува ..извинявам се ако е неточно, надявам се все пак да сте ме разбрали  : )

Offline

#2 2011-10-25 08:22:14

black_dewill
Изгонен(а)
Registered: 2011-09-13
Posts: 124

Re: психология

Една позната е там,значи системата за приемни изпити е много проста и е следната:
-Значи задължително има изпит с български и  математика без тях има нулева вероятнос да влезеш където и да е
-Не знам до сега имала ли си часове в които ви преподават психология,но ще има и изпит за психологията какво знаем до сега) общо казано или както го наричат ОБЩА КУЛТУРА но все пак  не знам извършвани ли са промени и не съм чак толкова запозната


DEWILL
















































































































































































Hahayh

Offline

#3 2011-10-25 08:25:54

black_dewill
Изгонен(а)
Registered: 2011-09-13
Posts: 124

Re: психология

Най-добрия вариант е да се обърнеш към някой вътрешен човек,които може да ти изясни процедурата smile


DEWILL
















































































































































































Hahayh

Offline

#4 2011-10-25 08:50:28

_muci_
Member
Registered: 2010-12-19
Posts: 52

Re: психология

Една позната е там,значи системата за приемни изпити е много проста и е следната:
-Значи задължително има изпит с български и  математика без тях има нулева вероятнос да влезеш където и да е
-Не знам до сега имала ли си часове в които ви преподават психология,но ще има и изпит за психологията какво знаем до сега) общо казано или както го наричат ОБЩА КУЛТУРА но все пак  не знам извършвани ли са промени и не съм чак толкова запозната


Извинявай за глупавия въпрос, но все пак какво общо има математиката ..ако трябва да уточня там никаква ме няма .. mm
а за вътрешен нямам кого да питам .. някой ден ще се поинтересувам на място все пак, но засега искам да знам г/д за какво става ? за да си преценя..

Offline

#5 2011-10-25 08:57:42

black_dewill
Изгонен(а)
Registered: 2011-09-13
Posts: 124

Re: психология

Една позната е там,значи системата за приемни изпити е много проста и е следната:
-Значи задължително има изпит с български и  математика без тях има нулева вероятнос да влезеш където и да е
-Не знам до сега имала ли си часове в които ви преподават психология,но ще има и изпит за психологията какво знаем до сега) общо казано или както го наричат ОБЩА КУЛТУРА но все пак  не знам извършвани ли са промени и не съм чак толкова запозната


Извинявай за глупавия въпрос, но все пак какво общо има математиката ..ако трябва да уточня там никаква ме няма .. mm
а за вътрешен нямам кого да питам .. някой ден ще се поинтересувам на място все пак, но засега искам да знам г/д за какво става ? за да си преценя..

Ами всъщност може да се каже,че няма нищо общо математиката,но вече твърдели,че го признават като закон навсякъде да е задължителен изпит. Но не знам дали това е наистина така или са празни приказки от страна на министара на образованието


DEWILL
















































































































































































Hahayh

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook