#176 2011-12-05 17:10:15

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Джонатън ме дразни..  speechless  laugh Отново перфектно, некст!!

Той дразни всички..  laugh laugh laugh


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#177 2011-12-05 19:12:41

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Още !! heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#178 2011-12-07 18:08:10

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Паднал Ангел

Оощеее !  sun  evil ..  rofl  rofl


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#179 2011-12-07 18:53:31

mimi_vasileva
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 679

Re: Паднал Ангел

sun Харесва ми sun


Look, if you had one chance,
one opportunity to seize everything
you've ever wanted, in one moment,
would you capture it... or just let it slip?

Offline

#180 2011-12-07 20:02:29

DreamsS
Member
From: ~Tokyo, Japan~
Registered: 2011-09-08
Posts: 36

Re: Паднал Ангел

Суперско ее !!! Още? angel


[img]http://prikachi.com/images/386/4364386F.gif[/img]

Love overcomes hate.
Love has no color.
Love has no orientation.
All is love.
       ~ Adam Lambert~

Offline

#181 2011-12-07 20:35:47

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Айде бе, душа! Давай некст! heart  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#182 2011-12-11 16:21:18

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ето некста !

Осемнадесета Глава

,,Снежния ден се стопява"

http://kaprizen.com/?cat=6&img=1891597

Отдръпнах се от него в последната секунда на удоволствие.
-Какво стана? -попита той и втренчи поглед в мен.Наистина не знаех.Със сигурност нещо се случваше с мен,но не знаех какво.
-Нищо,просто аз.. -реди да довърша из главата ми затанцуваха спомени за целувката на Кайлър и устните ми се разтеглиха. -Просто се сетих за един забавен момент. -казах и за врътнах на един крак.Обърнах се с гръб към него и продължих в посока на обратно от него,тоест, започнах да се връщам там от където дойдохме.Виждах Кайлър,в далечинката.Всичко беше толкова бяло,че очите ми започваха да се присвиват.Беше ми забавно.Джона продължи да въври след мен.Той говореше за нещо,много задълбочено,но аз изобщо не го слушах.Мислите ми бяха обгърнати от спомените в онази сладка пещера.Е,сладка,сладка,колко да е сладка.Беше си доста хубаво.Изведнъж,сякаш споменът ми изгоря.Сякаш беше просто едно парче хартия.
-Ти не ме слушаш! -бяха думите на Джона който ме хвана за лакътя,а аз го издърпах.
-Може би защото не искам! -заявих му и се отправих наред.Стигнах до Кайлър и той хвана лакътя ми нежно и попита.
-Добре ли си? -погледнах първо към ръката си,а сетне вдигнах очи към него и те се срещнаха.Познатата топлина заля тялото ми.
-Да.Ъ-ъ,хайде да вървим. -казах и се опитах да го накарам да помръдне,но напразно.Дори не можах да го поместя.Той само изръмжа и тръгна с мен.

Вървяхме по една отъпкана пътека,с надеждата да не се изгубим и си говорехме.Кайлър много ме разсмиваше.Разказа ми за някакъв странен господин,който му казал,че има бели зъби.Ех,горкия,само ако знаеше какви боклуци яде.Тогава ми светна.
-Чакай,след като оставаш тук,какво ще ядеш? -попитах го,но в този момент осъзнах,че звуча глупаво.Той се усмихна и извади от вътрешния джоб на якето си една пластмасова бутилка с бяла течност и каза.
-Това. -засмя се и ми подаде бутилката.Отворих капачката и приведох нос към отвора за да я помириша.Миризмата беше ужасна.Имаше мирис на лекарство.Така се просмука през носа ми,че имах чувството,че никога няма да мога да помириша друго.
-Уфф..Мирише ужасно. -казах си и той се засмя с глас.
-Знам,представяш ли си,трябва да го пия. -каза той.Сетне продължи. -Обаче е много вкусно. -облиза устни той
-Може ли да опитам? -попитах и направих едно детско лице.
-Не. -отсече той. -Веднъж опиташ ли,повече никога няма да искаш да хапнеш нещо друго. -довърши той и аз се успокоих,че не е защото не иска да опитам.
Започнахме да се смеем.Вървяхме и се смеехме.Беше невероятно,да си с приятел и да се смееш на шегите му.Но,това не трая дълго.Пред нас се извиси черна къща.Насред бялата покривка,черната къща беше като светло-отразител.Стана ми интересно.
-Хайде да влезем? -подканих го.По принцип не си падах смела.
-Ти да не си откачила?! -възкликна Кайлър.
-Не,но съм на път. -казах му и го задърпах към странната къща.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#183 2011-12-11 16:28:54

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Паднал Ангел

Хммм.. wondering Каква ли е пък тая къща..  speechless Велик епизод, отново! ОЩЕ! heart


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#184 2011-12-11 16:32:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Хммм.. wondering Каква ли е пък тая къща..  speechless Велик епизод, отново! ОЩЕ! heart

Радвам се,че ти харесва,но според мен,тази част е скучна.. : ) sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#185 2011-12-11 16:47:22

milinkaaa_77777
Member
Registered: 2010-04-27
Posts: 106

Re: Паднал Ангел

Радвам се,че ти харесва,но според мен,тази част е скучна.. : ) sun

cамо за теб е cкучна..на мен пък ми хареcа laugh  heart  heart  heart


[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1289/1289188w5dt59l90y.jpg[/img]
[img]http://s7.rimg.info/a766ed5cff6abf23d5bb22fd26c65d51.gif[/img]

Offline

#186 2011-12-11 17:28:29

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Радвам се,че ти харесва,но според мен,тази част е скучна.. : ) sun

cамо за теб е cкучна..на мен пък ми хареcа laugh  heart  heart  heart

А,е тогава се радвам много  laugh : ) sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#187 2011-12-11 17:41:23

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

некст, моля! heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#188 2011-12-11 19:37:07

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

некст, моля! heart  heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#189 2011-12-12 14:13:13

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

некст, моля! heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#190 2011-12-13 08:47:31

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Здравейте- на капризните които харесват историйката. Уведомявам ви,че некста ще бъде тази вечер. sun heart :3


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#191 2011-12-13 08:59:46

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Здравейте- на капризните които харесват историйката. Уведомявам ви,че некста ще бъде тази вечер. sun heart :3

Айде днес в час по математика ще го пишем. Аз моя, ти твоя  laugh  laugh  laugh
о.н: супер исотиика :p  :p


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#192 2011-12-13 09:12:32

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Здравейте- на капризните които харесват историйката. Уведомявам ви,че некста ще бъде тази вечер. sun heart :3

Айде днес в час по математика ще го пишем. Аз моя, ти твоя  laugh  laugh  laugh
о.н: супер исотиика :p  :p

Айде


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#193 2011-12-13 20:14:55

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Некста.. : )

Деветнадесета Глава

,,Попадаш в мрака"

Насилих се да продължа.Вече го бях повела с мен,не можех да се върна.Продължих,въпреки че,съвестта ми казваше ,,Върви!Махай се оттук!" За Бога,какво толкова можеше да има  в една къща!?
Пресегнах се и почуках.Никой не отвори.Стиснах дръжката на вратата,но в този странен момент пред мен се показа образ.Жена,жена убиваше .Не зная какво убиваше,но беше ужасна гледка.Навсякъде имаше кръв.Тя се смееше злобно и каза само с устни ,,Ти си следващия!".Ръката ми механично я пусна.Тя беше толкова студена.След като пуснах дръжката,сякаш цялото щастие на света изчезна.Отстъпих крачка назад,олюлях се.Кайлър веднага застана зад мен и ми помогна отново да застана стъпила на земята.
-Добре ли си? -неговите думи се впиха в сърцето ми.Отдръпнах се и се засмях.
-Да,хайде да вървим. -казах и лепнах една фалш усмивка.Дръпнах го в другата посока и той попита.
-Какво стана там? Уплаши ли се? -попита той и направи ,,мачо" физиономия.Започнах да се смея гласно.Сетне и той се засмя.
-Какво? -попита той обвинително и през смях. Какво,какво? Зачудих се.Той  ставаше все по-близък с мен с всяка изминала секунда.Кайлър продължаваше да ме разпита.Но,аз премълчавах и се правех на щастлива.Но,всъщност се страхувах.Тази жена,тя беше ужасно зла.Чувствах го.

Звънецът биеше,а аз още дори не бях открила учебници.В този момент се сетих за Мая.За Русите и къдрици,които се спускаха неописуемо красиво по раменете и и сладката и розова рокличка.Тя беше на 12,но не бързаше да пораства.А след като татко почина,аз бях принудена да порасна.
-Къде са проклетите учебници? -мислех,че ще го кажа само на ум,но се оказа,че съм го казала на глас,защото Аксел ми отговори.
-В дъното на шкафа са. -засмя се той.Опулих се.
-Ти,ти,кога успя да влезеш? -попитах,а той ме изгледа обидено.
-Здравей и на теб. -каза той сърдито.Какво!? не бях ли права.Хората не биваше да се промъкват така.Ами ако бях гола? Засмях се и той се учуди.
-Забрави.Здравей и благодаря. -казах и извадих учебниците.Взех Химията,Биологията и Историята.
-Ъ-ъ,ти защо не си в час,звънецът бие? -попитах го,а той се засмя и отговори по-тихо,като се наведе към мен.А аз седях,жабешката на пода до разпилените учебници.
-По същата причина,каквато е и при теб. -каза Аксел и ми намигна.
-Не можеш да си намериш учебниците? -попитах със смехотворна интонация.Той поклати глава в знак на отегчение,а сетне се засмяхме.Взех трите учебника и Аксел ме поведе към първия ми час.

-Извинете,че закъснях. -извиних се,когато влезнах в кабинета по биология.Най-отпред седеше млада жена,на около двадесет и четири и се усмихна мило.
-Няма нищо,заповядай,седни. -каза тя и ми посочи единственото празно място.Погледнах нагоре и с изненада установих,че това е Кайлър.Настаних се до него и той шепна.
-Съжалявам,че не дойдох,но реших,че ще се оправиш. -каза той.
-Няма проблеми. -казах и направих с ръка знакът на ,,Окей". -Какво правим? -попитах го,когато отворих учебникът на страницата на която беше отворил и той.
-Г-жица Майър,тъкмо ни обясняваше за това как са устроени крилата и защо ги имаме. -обясни накратко той.Добре.Оказа се,че часовете не са скучни и досадни като в старото ми училище.
Следваше история.Там също беше забавно.Господин Рийчърд ни разказа,как е възникнало това измерение и защо.Но,това е нещо за което ще ви кажа,по-късно.А после и Химия.Като всеки скучен час в моето училище.В химията тук,правихме разни неща със свръх силите си.Оказа се,че аз няма.Но,господинът каза да не се тревожа,че всеки ги има.
Прибрах се в стаята си и веднага се проснах на леглото.Толкова не се бях уморявала от много време.Затворих очи и се отпуснах в прегръдките на леглото си.
(f)


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#194 2011-12-13 20:25:26

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

кефи! heart  heart ма само предпоследното изречение не го схванах wondering  sun  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#195 2011-12-13 20:31:12

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Паднал Ангел

Струва ми се, че тоя Аксел е голям чаровник.. chuckle  sun Отново невероятен епизод! heart


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#196 2011-12-13 20:32:08

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Паднал Ангел

кефи! heart  heart ма само предпоследното изречение не го схванах wondering  sun  sun

Толкова НЕ се бях уморявала от много време!


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#197 2011-12-13 20:47:42

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Е,добре де,оправих го. :Д И да,особено ако си го представиш,така както аз..>


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#198 2011-12-14 09:25:17

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Струва ми се, че тоя Аксел е голям чаровник.. chuckle  sun Отново невероятен епизод! heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#199 2011-12-14 20:03:54

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

некст, моля! heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#200 2011-12-18 19:59:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Некст..Удари ме вълната,а сега де.. :д

Двадесета Глава

,,Кошмарите"

-Сънувам ли? -засмях се на глас,когато осъзнах,че съм будна в съня си.Беше шантаво. -Очевидно е. -отново казах сама. Беше интересно място.Една голяма къща...Мхм,къща.Онази къща.Помните ли? Разбира се,че кой би я забравил.Не бях сама.Огледах се,но нямаше никой.Е,какво пък,това е само съм. Ха-ха,ако бяхте на мое място,къщата приличаше на тази от ,,Предизвестена Смърт". Ха-ха,липсваше ми само Самара Морган.
-Аахаха. -засмя се чужд глас.Глас така познат. -Забавната ми Кейти.Как ми липсваш.. -промълви гласът.Погледнах надолу.Бях облечена в бяла къса рокличка.Отново.Да му се не види,кой избира гардероба ти в сънищата? Това ме накара да се засмея.Направих крива стъпка и се обърнах.
-Мамо! -казах и очите ми се ококориха.Не я бях виждала от толкова много време.Толкова много исках да я видя!
-Мамо,какво правиш тук? Някакъв знак ли ми изпращаш? -попитах като най-голямата тъпачка на света,вместо да се втурна към нея.
-Жалко..Колко жалко. -каза тя и се засмя.На тази светлина не приличаше на моята майка,а по-скоро на някоя луда психично болна.Не ми беше приятно да си мисля такива неща за нея.
-К-Кое е жалкото? -попитах с треперещ глас.Очите ми бяха мокри,започнах да мигам за да не се разплача.
-Жалкото,скъпа дъще, е.. -гласът изведнъж се промени и стана ужасен и дрезгав. -Да гледах майка си как умира... -каза нещото и излезе иззад тялото на мама.Познавах тази жена.Тоест не я познавах,бях я виждала.Не си спомнях къде,но зная,че бях.Той хвана тялото и за главата и я вдигна..
-Нееее! -изкрещях и направих крачка напред но хванах устата си с ръка.Сълзите ми започнаха да се стичат,и да се стичат.Все по-силно.Направих още една крачка и усетих нечии ръце да ме държат за талията и да ме дърпат назад.Обърнах се и това беше Кайлър.Светлините угаснаха,а той повтаряше  <Събуди се ! Събуди се По Дяволите!!>

Отворих очи.Цялата бях във вода.От потта и сълзите..
-Кейтлин! -каза Кайлър и ме прегърна.Аз на свой ред също.Сълзите ми се стичаха,сякаш това бе станало преди секунди,а не както нали знаете,когато сънуваш и някой те събуди ти се струва,че си го сънувал отдавна.
-Добре ли си? Какво беше цялото това викане? -попита той след като ме пусна.Огледах стаята.Беше толкова тъмно...Не се виждаше почти нищо.Той седна до мен и започна да бърше сълзите ми с малка кърпичка,която миришеше много хубаво.
-Добре,не ми казвай.Чух,че... -той не довърши изречението си,когато се загледа в черната стена.
-Видя ли това!? -попита той и зае отбранителна позиция.
-Кое? -попитай и проследих погледа му.
-Там,там имаше мъж,с черни крила,огромни,а после сякаш се разби в стената и стана на пясък. -каза той.Спомням си го! И аз го бях виждала.На третия ден след идването му.Всъщност на него това кой ден му беше? Замислих се.
-Не го видях.Но и аз съм го виждала.На третия си ден тук,обаче,когато светнах лампата,той стана на пясък. -казах и се прозях.
-Спи ти се,нали? Хайде лягай. -каза той и направи жест.
-Не. -казах аз и поклатих отрицателно глава.Сякаш бях 7 годишно хлапе което го караха да яде зелева супа.
-Аз ще съм тук. -каза той и седна на стола.Аз седях в поза ,,йога" и казах:
-Не,искам да си тук. -каза му и посочих леглото. -Ще спиш ли при мен? -попитах,а той със светкавична скорост ме сложи да легна,зави ме и легна до мен.
-И няма да си тръгнеш след като заспя? -попитах и облещих поглед.
-Няма. -каза той и ме целуна по челото.
-Добре. -казах и се нагласих,но когато затворих очи,пак видях ужасната гледка.Това ме стъписа и помръднах.
-Какво има? -попита той и се надвеси над мен,а аз тъкмо се обръщах към него.Устните ни бяха наистина близко,а аз копнеех за една от целувките му.Но,погледите ни се срещнаха и аз се успокоих.
-Тук нещо не е както трябва. -казах с надеждата за знае какво имах предвид.Той се засмя тихичко и каза.
-Добре тогава. -обгърна ме с едната си ръка и ме притегли към себе си.Там се прегърна и с другата.Чувствах се защитена. И заспах.


Усетих празнотата.Кошмарите започваха отново,а Кайлър не беше тук..


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook