#101 2012-01-01 21:13:12

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Добре,добре..Не ме яж пускам гоо! :д  heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#102 2012-01-01 22:03:18

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Само в тази час ще има от Името на Анди,така,че е малко по-накъсано и разбъркано : )

От името на Анди

На сутринта,когато Сара се събуди,Анди вече не беше там.Той знаеше точно кога ще си дойдат майка и и Ванеса,всеки час,всяка минута,всяка секунда.Точните данни.За това той трябваше да си тръгне.Не и се искаше да оставя Сара,но не можеше да остане.Поне за вечерта.Анди знаеше къде ще намери Сара след обед след като майка и отново щеше да отиде на шопинг с Ниса.Анди бе оставил бележка на която нежно пишеше..

***
Огледах се.Разбрах,че Анди вече не е тук.Мястото до мен беше празно и изстинало.Но,за сметка на това бе оставил бележка.Боже колко красив почерк имаше!На бележката пишеше

Любов моя,
Много съжалявам,че трябваше да се изпаря,но майка ти и Ванеса се прибраха.
Все пак,не искам да правя лошо впечатление нали!?
Чакай ме тук във 17:30ч. Точно.
Вашите няма да бъдат тук!

С любов: Анди.

О,колко мило.Но почакайте,как така той знае,че нашите няма да са си тук!? Все едно.Важното е,че все ще го видя.Оставих бележката на шкафчето до леглото и се отвих от бялото одеало.Сетне се пресегнах и взех будилника.
-КАКВО!? По Дяволите,15:48 !? Как ще съм спала до толкова късно!? -извиках.Усетих,че май никой не ме слуша.
-Мамо!? -никой. -Ниса?! -отново никой. -Яхуу!! Сама съм! -изскочих от леглото и се заоглеждах,Косата ми беше мръсна.Трябваше да се изкъпя.Върнах се и оправих леглото си.Сетне започнах да търся банята.С радост установих,че има и в моята нова стая.Влязох вътре и се огледах.
-Леле,прекрасно е! -въздъхнах.
-Нали!? -каза гласът на Анди и аз погледнах в отражението пред огледалото.Той стоеше точно зад мен.Прегърна ме в гръб и целуна бузата ми.Стреснах се.
-Анди,по Дяволите,изкара ми акъла! Как влезе? -попитах и се обърнах.Но,когато се завъртях,там нямаше никого.Изплаших се до смърт.
-Мога да се закълна,че го видях! -казах си и с бавни стъпки започнах да излизам.
-Че си видяла кого!? -попита ме и аз се обърнах.Седеше точно там,на леглото ми.Втурнах към него като започнах да пипам лицето ми и рамената.
-Ти си истински нали? -попитах.Колко глупав въпрос.Разбира се,че беше.
-Ха,Любов моя.Естествено. -възкликна той и ме целуна. -Та,кого си видяла? -попита загрижено той.
-Теб.Ти беше в банята с мен нали? -попитах отчаяно надявайки се отговорът да е да,защото бях изплашена до смърт.

От Името на Анди
Анди разбра какво става.Някой бе дал на Ара илюзинации.Това се дава или на хапчета,или на прах.Отлично знаеше и,че е халюцинирала за банята,както и за него.За това дойде възможно най-бързо.Разбра и,че е уплашена до смърт.Не,той не го разбра - Знаеше го!

***

-Да любов моя. Не се тревожи.Винаги съм тук щом ти потрябвам! -каза Анди и ме целуна по врата.Това ми хареса,отпуснах се назад.Последва още една целувка по врата,и още една,и още много.Това толкова ми хареса,че го бутнах по гръб и легнах върху него.Ръката ми се плъзна по гърдите му.Леко релефни.Идеални.Сетне по-надолу и стигна до слабото му място.
-Искам те ! -казах,а дори не осъзнавах какво правя.Но го исках! Анди изстена тихо,но после спря и се изправи.
-И аз те искам Ара,не знаеш колко много.Но не бива.Не и в момента. -каза той.Това направо ме накара да му се хвъря,но знаех,че беше прав.Беше прекалено рано за това.

От Името на Анди
На Анди това което Ара направи,много му хареса.Но я спря от чисто възпитание.Знаеше,че не беше редно да го направи сега.Той искаше този момент да е специален.Но,все още нещо отвътре го ровичкаше,той искаше да знае кой бе дал на Ара илюзинации.Както и да е.Това сега не беше важно.Важна бе самата Тя !

***
Станах,после се обърнах и го целунах отново.
-Къде отиваш? -попита Анди.
-Да си взема един ами..следобеден душ. -казах и се засмях.После се сетих за един въпрос,който се канех да го питам от началото.
-Фамилията ти не е Съмър наистина нали? -попитах и се усмихнах.Анди поклати глава.
-А каква е? -попитах и той се засмя.
-Скъпа,дълга е! -каза той и погали косите ми.
-Кажи ми яя ! -настоях и той изпуфтя,но се предаде.
-Андрию Леонардо Езпозито. -каза той и аз останах без дъх.Толкова прекрасно име..
-Какво? -попита Анди.
-Нищо,господин Езпозито.  -намигнах му и се шмугнах в банята.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#103 2012-01-02 09:45:17

Miimsiity
Member
Registered: 2010-09-25
Posts: 87
Website

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

И сега некста бързичкоо !! ;дд <33


Защ0 д0ри и за миг нє м0жах да си сваля усмивката,
д0кат0 разбивах на тъп0т0 к0пєлє тъпата мутра в мивката.. ^^

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook