#26 2011-09-19 15:09:38

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Тhink about it !

Определено мнението ми е, че един ден те виждам много успяла писателка и дано наистина се случи!!  clap  А колкото до написаното, за съжаление това е жестоката истина и понякога съдбата е много сурова!!  lipssealed

Точно така,много си права  smile


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#27 2011-09-19 15:12:30

kkalippso
Member
From: ~ ••• ~ При Карлсон на покрива
Registered: 2011-09-08
Posts: 1,707

Re: Тhink about it !

Всичко вече е казано, но ще напиша и аз нещичко: да се чувстваш красив извиква самочувствие у теб, различно е обаче да знаеш със сигурност, че си красив и да ти казват, че си красив, това може да го приемеш по различни начини. Разбереш ли това може да се превърнеш в отвратително животно по собствено желание, може да си останеш същата на външен вид, но пък вътрешно да се чувстваш над всичко, а може и изобщо да не се промениш. Възможно е да си грозен, но да се мислиш за красив. Някои хора смятат, че външната красота е зависима от душевното състояние и от "вътрешната красота" както някои го наричат. Да си в едно от тези състояния има вина възпитанието - нагласата, която ти е осигурило то, вътрешната ти нагласа и хиляди други дребни и големи неща. Може пък нищо от написаното да няма връзка. С общ израз могат обаче да се назоват всичките тези "грозни красоти" - кухи кифли. Това се отнася за всички видове освен за този: "а може и изобщо да не се промениш". Чувала съм рекламите и това са моите разсъждения над тях. Съжалявам за някои от думите, които използвах, може да има повторения и правописни грешки обаче собствената истина си остава! Не съм против слагането на грим, когато такава е ситуацията или на лек ежедневен грим, но всичките тези силиконови работи.. shake  ами, разбрахте ме. Това е. Всеки, който си направи труда да прочете романа ми handshake 


"Истинската литература, която ни носи емоции и е в състояние да ни отведе в други светове е тази, която разказва история чрез словото, а не онази, която анализира авторовия замисъл при написването на историята. Художественият текст е като вицовете - ако трябва да се обяснява допълнително, значи не е достигнал целта си да бъде разбран само и единствено чрез съдържанието си."
---------------------------------------------- е казал някой,  някога, някъде

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook