#1 2011-05-02 20:27:31

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Харесвате ли българските филми?

3294917e.jpg

Харесвате ли новите български филми?

Какво ви допада или дразни в тях?

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните?

Кой е любимият ви български филм?


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#2 2011-05-03 03:55:10

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Харесвате ли българските филми?

Никога не съм ги харесвала. wink

Offline

#3 2011-05-03 06:53:39

xXx_yOur_gurL_xXx
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-12-31
Posts: 2,034

Re: Харесвате ли българските филми?

Само Стъклен дом  laugh


http://ask.fm/JDxahax
[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7k4mjzP441rxijbio1_400.gif[/img]

Offline

#4 2011-05-03 08:34:32

DrEaM GiRl
Member
From: pLOVEdiv
Registered: 2009-08-07
Posts: 7,124

Re: Харесвате ли българските филми?

Да,в сравнение със страите сериали новите като "Стъклен дом" и "Столичани в повече" са добри.При положение че от супер много време не е имало български сериали и тези са нещо.


[img]https://31.media.tumblr.com/911b8b625730710a770807548a410604/tumblr_mxplz8YDit1qbugf1o1_500.jpg[/img]

Offline

#5 2011-05-03 18:30:17

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Харесвате ли българските филми?

Ами да, харесват ми, освен стъкления дом, само го хвалят за нищо, толкова ми стават банални като започнат повреме на рекламите " Стъклен дом, само по бтв" или "Столичани в Повече само по бтв" , как не разбират, че на който му харесва знае, че го дават "само по бтв", та занимават и останалите който не го харесваме  laugh

Иначе столичаните първоначално ми се стори много тъп, но като започнах да го гледам е интересен, и забранена любов също въпреки, че според мен, най - добрия БГ сериал е " Под прикритие" вярно само 3 епизода са давали ама аз много се зарибих speechless

Offline

#6 2011-05-10 12:31:42

miimchii
Мss Sparrow™
From: Hawaii
Registered: 2011-01-06
Posts: 4,185

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? -Да.

Какво ви допада или дразни в тях? -

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? -Не,не мисля че може да се прави сравнение.Много са различни.

Кой е любимият ви български филм?-Дами канят.


[img]http://prikachi.com/images/784/6592784f.gif[/img]

Offline

#7 2011-05-10 13:32:55

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Харесвате ли българските филми?


Харесвате ли новите български филми? - Да ..

Какво ви допада или дразни в тях?
Допада ми това , че са различни от турските сериали.
Дразни ме това , че почти винаги се поватаря , едно и също ..

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? -Старите ми харесваха повече , имаше повече оригиналност , и определно по тежките са старите .. smile

Кой е любимият ви български филм? - Забранена Любов ( Преди да свърше ) и Столичани в Повече . smile


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#8 2011-05-10 15:16:27

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? - Някои.

Какво ви допада или дразни в тях? - Дразнят ме еднаквите актьори в всеки един филм.

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? - На мене ми харесват повече новите, но пък и другите са хубави, забавни са повече.

Кой е любимият ви български филм? - Филм не, но сериал - ''Забранена любов''


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#9 2011-05-19 10:00:23

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: Харесвате ли българските филми?

Има и хубави, и безмислени.


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#10 2011-05-19 10:21:28

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Харесвате ли българските филми?


Харесвате ли новите български филми? -Да.

Какво ви допада или дразни в тях? -Понякога актьорската игра не е достатъчно убедителна.

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? -Съвременните български филми и сериали ми допадат много повече от старите.

Кой е любимият ви български филм? - "Под прикритие"


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#11 2011-06-06 06:43:36

Miss_Nightmare
Member
From: In the hell
Registered: 2010-05-13
Posts: 436

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? -НЕ

Какво ви допада или дразни в тях? -Калпав екип търсещ комерсиалното

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? -Старите са доста по добри в последните години не показват нищо добро.

Кой е любимият ви български филм? - Хиндемит и Дзифт

Offline

#12 2011-06-06 07:05:25

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми?  - Не.

Какво ви допада или дразни в тях? - Дразни ме това,че правят сюжета  както в някой турски сериали,немогат ли да си измислят техни ? 

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните?  - Не харесвам много много българските филми,но старите сякаш са по-добри .  Този 'Столичани в повече' - актьорите изобщо не си играят добре ролите . 

Кой е любимият ви български филм? -  Нямам .


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#13 2011-06-06 17:23:59

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? - Да, но не всички.Какво ви допада или дразни в тях? - Ми, комедийните сцени smile

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? - Не, не може, много се различават.

Кой е любимият ви български филм?- "Столичани в повече" и "Мисия Лондон"


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#14 2011-07-01 14:28:13

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? - Да, горе/долу са добри, но може и по-добре smile

Какво ви допада или дразни в тях? - Харесват ми актьорите laugh - Дразни ме това, че не влизат в ролята си sad

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? - Старите филми са добри особено този за "Бай Ганьо" laugh .От новите ми харесва "Столичани в Повече"

Кой е любимият ви български филм? - За момента "Столичани в Повече" smile


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#15 2012-04-16 05:28:52

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми?---Да
Какво ви допада или дразни в тях? -
Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? -Никога не съм харесвала старите филми...и не съм гледала много стари филми smile
Кой е любимият ви български филм?- Седем часа разлика и ТИЛТ heart


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#16 2012-04-17 10:44:01

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? - Някои ми допадат, други - не.

Какво ви допада или дразни в тях? - Дразнят ме клишетата, това че се търси комерсиалното и продаваемото, вместо да се наблегне на нещо смислено и запомнящо се. Голяма част от актьорите също ме дразнят, истинското им призвание е играчи на покер и не знам защо се напъват да са в киното. Могат да дадат шанс на нови лица.

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? - Абсурд! Старите филми са ме карали да плача и да се смея от сърце,  в новите 90% от хумора е свързан с цинизми, а драмите са толкова повърхностни, че направо са жалки.


Кой е любимият ви български филм? - "Дзифт", "Вчера", "Куче в чекмедже", "Господин за един ден", "Тримата от запаса", "Козият рог", "Осъдени души"


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#17 2012-05-02 21:05:00

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми?
Не съм им голяма почитателка,честно казано!

Какво ви допада или дразни в тях?
Ммм...не знам,сюжетите не са добре измислени!
Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните?
Да,определено има разлика.Новите са по-добри,но примерно "Тя и той" за мен нямат равни.

Кой е любимият ви български филм?
"Тя и той"!

Offline

#18 2013-01-11 17:08:30

lozanka98
Member
From: Rosewood
Registered: 2009-05-14
Posts: 1,354

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? - Не.

Какво ви допада или дразни в тях? - Действията се повтарят, снимат единствено в една/две стаи, постоянно се разказва за някакви престъпления, мафии и т.н. Чудят се каква глупост да измислят.

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? - Успешността им може да определи кои са по-добри.

Кой е любимият ви български филм? - Нямам .


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9xxdbGAmX1qj7lb4o1_500.gif[/img]

Offline

#19 2013-01-26 20:23:48

countess
Member
From: New York
Registered: 2008-09-14
Posts: 3,430

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? -Не.

Какво ви допада или дразни в тях? -Дразни ме това,че са само за мафии,бандити и други подобни.Също дървената игра на актьорите и  че вкарват манекенки,фолкпевици и  разни връзкари.

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните?- Според мен за предпочитане са старите,защото при тях макар че е нямало такава техника, са правели хубави филми.А сега само се набляга на зрелищата, голотата и цинизмите.

Кой е любимият ви български филм?- Време разделно.


''Haunt me then... Be with me always... Take any form, drive me mad but don't leave me. In this abyss where I cannot find you... I cannot live without my life, I cannot live without my soul..'' heart

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 … 49c64e.jpg

Offline

#20 2013-01-27 14:15:05

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? -Не.

Какво ви допада или дразни в тях? -Дразни ме това,че са само за мафии,бандити и други подобни.

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да,към коя страна клонят везните? -За предпочитане са старите,защото при тях макар че е нямало такава техника,са правели хубави филми.А сега само се набляга на зрелищата,голотата и цинизмите.

Кой е любимият ви български филм?- Време разделно.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#21 2013-01-28 16:31:44

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Харесвате ли българските филми?

Харесвате ли новите български филми? - Не бих казала (под "филми" не броя сериалите).

Какво ви допада или дразни в тях? - Никога няма да забравя един разговор в love.net: "Как може да е толкова тъп? Да си запамети юзър нейма ..". Това ме дразни. Сякаш си няма българска дума - потребителско име.

Според вас може ли да се прави сравнение между старите и новите? И ако да, към коя страна клонят везните? - Не. На стари филми като "Време разделно" и "Вчера" съм плакала с глас, а на новите само мога да се чудя "Кой по дяволите е измислил това?"

Кой е любимият ви български филм? - "Осъдени души", "Козият рог", "Вчера", "Време разделно". Дори love.net е добър, като изключим споменатият момент по - горе.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#22 2013-01-28 18:49:02

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Харесвате ли българските филми?

Ами харесват ми,освен тези мафиотските.
Ами например харесвах началото на ''Стъклен дом'' ,обаче като се увеличиха тия мафиотските работи и някакси почна да ме дразни..
Ами не,няма как да се сравнят.Старите български илми показват какъв наистина е българина,неговите традиции и като цяло какви сме ние българите..Докато при новите не е много така.
Любимите ми български филми: ''Свекърва'', ''Бай Ганьо'', ''Хитър Петър'' и много други.:)


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook