#51 2011-06-26 10:26:52

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: The Chosen..

Страхотно е..!Некст.. smile


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#52 2011-06-30 16:39:28

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: The Chosen..

-------
15 част

Погледнах надолу и се озовах срещу прекрасната усмивка на Брайън.Не се опитах да се отместя от него, а и той явно нямаше нищо против положението ми.Наведох се и го целунах.
-Липсваше ми!-казах, когато освободих устните му, за да си поема дъх.-Ще подам жалба, че те отдалечават от мен.-пак го целунах.Усетих усмивката му.
-Няма нужда, ние и без това не правим нищо интересно, когато сме сами.-каза уж разсърден той.
-Нима?-тогава мушнах ръка под тениската му.Прекарах пръсти по гърдите и корема му, докато през това време го целувах.После се смъкнах надолу и допрях устни до перфектно поддържаните му плочки.Слязох опасно надолу до ниско обутите му дънки и спрях.Рязко се покачих нагоре и го целунах по устата.Игриво допрях език до долната му устна.След това се отпуснах цялата върху него и го погледнах в очите.Усмивката ми беше закачлива, а той изглеждаше шокиран.Бях го възбудила  и бях спряла по средата, а сега му се усмихвах.Направо усещах, че го влудявам.-Това на „нищо” ли  ти прилича?-повдигнах вежди
-Това никак не беше честно!-каза той, притегляйки ме в обятията си.Неочаквано ме преобърна и ме притисна в зелената трева.-Сега е мой ред!-каза заплашително, но се засмя-Ще си платиш!-присви очи той, а после продължи да се смее.Насочи ръцете си към талията ми.Обходи нежно цялото ми тяло, върна се нагоре и постави длани върху корема ми.А после..изведнъж започна да ме гъделичка!Аз се смеех и се опитвах  да хвана ръцете му, но те бяха толкова здрави и мускулести, че усилията ми бяха напразни.
-Не, не!Спри, спри, моля те!-казах през смях.Брайън отвърна на молбата ми и спря.Хвана ръцете ми и ги постави над главата ми върху тревата.
-Друг път не се закачай с мен, че ще има пак гъди-гъди!-каза, но и двамата се засмяхме.Пак се целунахме.
-Кхм!-някой да нас се прокашля-Здравейте!-каза едно момиче с кафява коса, облечено с дънки, червени сандали и бяла блуза с червен надпис.-Съжалявам, че ви прекъсвам.Явно правехте нещо важно-изчервих се като домат-, но госпожа Берилий ме прати.Трябва да извикам при нея някакъв Брайън.Случайно да сте го виждали?-имах усещането, че това момиче много добре знаеше, че Брайън е момчето, което лежи върху мен.С него бавно се изправихме и оправихме дрехите си.
-Знаеш, че аз съм Брайъ, Фреа!Не е нужно да се преструваш!-Явно той също познаваше момичето.Само аз ли не знаех какво става?-Защо ме вика Берилий?
-Не знам, Брайън!Не ме интересува!-отметна незаинтересовано глава тя-Хайде тръгвай!
-Тръгвам!-каза той, обърна се към мен, целуна ме и се запъти към кабинета на директорката.До хамака останахме само аз и Фреа.
-Доста добре се разбирате!-повдигна вежди тя.Аз се смутих, че ни бе видяла в толкова неудобно положение.Повдигнах рамене, загледана към мястото, където бе изчезнал Брайън.
-Аз и Луиз постоянно се караме.
-И кой?-не разбрах
-И Луиз.Аз съм му пазителка.-Чак сега се сетих, че Фреа и Луиз са мои съученици.Г-жа Берилий ги бе представила и ги бе поканила да седнат на една от масите, когато дойдох в „Грейнвич”.
-И защо се карате?-полюбопитствах
-О!Защото винаги, когато чета мислите му, разбирам някоя тайна и той страшно се нерви.
-Четеш му мислите ли?Това само ти ли го можеш или…?-попитах подозрително
-Всички пазители, естествено.Това е част от природата ни.Ти не знаеше ли?-учуди се тя
-Не!Нищо не знаех.Ще трябва да поговоря по този въпрос с Брайън!
-Опа!Май сгафих.Не му казвай, че знаеш от мен!-помоли ме Фреа
-Не се безпокой, няма!-обещах
-Ами..аз май ще тръгвам…-закрачи тя назад
-Добре!-казах и я проследих с поглед, докато не изчезна в училището.
Останах сама, стъписана от откритието си.Брайън можеше да чете мислите ми!И го е правел винаги, дори когато не знаех!


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#53 2011-06-30 18:26:35

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: The Chosen..

Уникално !!! sun  heart


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#54 2011-06-30 18:28:00

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: The Chosen..

Уникално !!! sun  heart


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#55 2011-06-30 19:07:44

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: The Chosen..

Уникално !!! sun  heart

+1


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#56 2011-07-01 08:24:41

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: The Chosen..

Уникално ли?! Меко казано.. heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#57 2011-07-02 20:19:12

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: The Chosen..

Такаа.. ето една солидна доза laugh На мен тази част ми е любима и се нядявам и на вас да ви хареса!Приятно четене!sun  sun
-------
16 част

Седях на леглото в стаята си и гушках една червена възглавничка, когато някой почука на вратата.
-Влез!-казах лениво.Брайън прекрачи прага и физиономията ми вместо да се разведри, помръкна.Но изражението ми не отговаряше на мислите ми.Искаше ми се сега да не съм сърдита на Брайън, той да се качи на леглото, да ме притисне върху него и да ме целуне, да продължи играта от двора и може би..о Боже!Спри!Изчервих се за втори път през деня.Всичко това го беше чул и Брайън.Но не само днес.И преди години, когато ни валеше дъжда и той ме целуна за пръв път и на плажа на рождения ми ден преди седмици и от тогава всеки ден!Погледнах към него.Забелязах лека усмивка.
-Ах, ти!-изкрещях-Безсрамник!Как можа да не ми кажеш?-Брайън се стъписа.Използвах това, бързо преминах през леглото и застанах пред него.Със замах заповядах на дланта си да мине през лицето му.Той се ококори срещу мен.
-Съвсем не си очаквал плесница, а?Като имаше предвид мислите ми от преди две секунди, шамара е последното нещо, което би си помислил човек, нали?
-Мисли ли?-първоначално Брайън не разбра, но после събра две и две и..-Оо!-..сбърчи вежди-Фреа ли ти каза?
-Няма значение кой!Важното е, че не беше ти!
-Щях да ти кажа, просто не намирах подходящо време!
-Наистина?Щял да ми каже!Моля ти се!Имаше предостатъчно време да ми кажеш-три години!Но-не!Ти предпочете да четеш мислите ми всеки път, когато сме заедно независимо дали съм искала да ги чуеш!
-Но когато изпълнявах фантазиите ти ти беше приятно, нали?-започна да се защитава той.Замислих се, че бе видял и чул дори това-представите ми за него и мен.От това повече се ядосах.Грабнах възглавничката, която гушках до преди малко и започнах да го удрям с нея където ми падне.Естествено той бе по-силен от мен и бързо я взе от ръцете ми, които дори без нея удряха в пристъп на яд.Той ги хвана за китките и ги закова на място.После започна да описва действията си с дяволита усмивка.
-А сега се качвам на леглото и те притискам върху него.Целувам те.-той прокара ръце по мен-продължавам играта ни от двора..-не можех да повярвам на ушите си.Той цитираше мислите ми дума по дума и правеше всичка така, както си го представях.-Способността ми и добри страни, ангелче.Например да изпълнявам желанията ти.-Брайън ме целуна отново, прокара език по устните ми.Господи!Не трябваше да се предавам, трябваше да съм му сърдита, но тези устни върху моите, тези ръце, шарещи по мен, това тяло върху ми, тези очи, в които се давех като в океан..Накрая се примирих и отвърнах на целувката.Притеглих Брайън по-близо върху мен и целувката стана по-страстна.
-Извинявай, че не ти казах.Ще ми простиш ли?-попита той, когато устните ни се отделиха.Вече знаех отговора, но Брайън заслужаваше да се поизпоти още малко.Бързо го притеглих пак в страстна целувка, която той отново развали, за да попита:
-Това „да” ли означава?
-Ще си помисля..-отговорих и кръстосах крайници около кръста му.-Да, това означава „да”!На не ме лъжи повече, ясно?
-Слушам, ангелче!
-Това „ангелче” не ми харесва!-казах дяволита, за да го подразня.
-а на мен ми харесва..ангелче!
-Не рискувай!-предупредих го на шега
-Не рискувам..ангелче!-каза, а после се разсмя, след което продължихме от там, до където бяхме стигнали.
По някое време, докато с Брайън се гушкахме съвсем целомъдрено след нашата закачка, която също беше толкова невинна, той повдигна нова тема:
-Искаш ли да ти кажа защо госпожа Берилий ми извика?
-Щом настояваш.-отговорих
-Искаше да ми каже, че се наказана и че трябва да те повикам при нея.
-Наказана?Защо?-изправих се бързо до седнало положение.
-И аз това попитах.Ангелче, защо не ми каза, че имаш намерение да бягаш от „Грейнвич”?
-Хей!Не ме обвинявай!Тогава е бил моментът да ми прочетеш мислите и да ме спреш!Е, какво толкова?Наказанието ще е леко нали?-повдигнах рамене уж безгрижно, но усещах напрежение.
-Да.-отговори Брайън-Защото не си се срещнала с никой при своето пътуване.Аз не знам какво ще е.Госпожа Берилий ще ти каже.
-Ами тогава да тръгвам..да не се провинявам повече, а?-станах от леглото, наведох се да целуна момчето, което още лежеше изпънато на него, а после излязох от стаята, насочвайки се към кабинета на госпожа Берилий .На вратата почуках и чух глас отвътре:
-Влез!


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#58 2011-07-03 06:05:30

malwii
Member
From: Hollywoood (sun)
Registered: 2010-02-05
Posts: 134

Re: The Chosen..

Уникалноо heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/372/3521372E.jpg[/img]
Summer Time sun
It's not a secret now I'm Addicted
I I'm Addicted To You <3
http://www.facebook.com/pages/-L%CF%83L … 1045261733 - Моля Харесайте Страничката smile
Благодаря ..!! smile)

Offline

#59 2011-07-03 07:32:02

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: The Chosen..

Уникалноо heart  heart

nod


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#60 2011-07-03 16:40:42

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: The Chosen..

Уникалноо heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#61 2011-07-04 16:28:01

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: The Chosen..

-------
17 част

-О!Госпожице Бриджис!Най-сетне се появихте.Заповядайте, седнете да обсъдим един въпрос..
-Знам какво ще обсъждаме госпожо, нека направо минем на наказанието ми.-прекъснах я
-Добре, но нека ти кажа, че го заслужаваш, защото при първата ни среща ти обясних забраната за напускането на „Грейнвич”.Това, че съм ти дала свободен ден, не означава, че непременно трябва да си издействаш наказание.Разбра ли ме?Не искам да се повтаря!
-Да, разбрах!Може ли да прескочим конското и да минем на наказанието?-примолих се
-Да, относно това-имаш късмет.Днес тъкмо си търсех някой, който да разгледа вещите на „Грейнвич” от тавана.Нали разбираш?По време на ремонта старите и ненужни предмети ги качихме на тавана и сега трябва да видим кои ще стават за ползване и кои са за боклука.Тъй като вече помолих нашия градинар Бенджамин да свърши тази работа, ще бъдете двамата.Ясно?
-Да, кога започваме?
-Веднага щом дойде Бенджамин.О!Ето го и него!Влез!-каза директорката, понеже някой почука.През вратата влезе чернокосо момче с черни очи- в синхрон с косата.Беше на около 16 години  и ми изглеждаше познат.
-Здравей!Това е твоята помощничка.-посочи ме госпожа Берилий
-Здравей!Аз съм Анабет, а ни май се Бенджамин?-подадох ръка аз
-Само Бен!Здравей Анабет!-каза  и хвана ръката ми.Странни тръпки преминаха през мен.
-Е, хайде деца!Таванът ви чака.
С Бен излязохме и се запътихме към стълбите, водещи до тавана.По коридора видяхме Брайън.
-Скъпи!-обясних му всичко за наказанието си.-Ще свърши бързо, а после сме само двамата, обещавам!-целунах го-Чао!-мислено казах „Обичам те!”, знаейки, че ще ме чуе.
-Е?От кога работиш тук?
-О, този година дойдох.
-Как научи за „Грейнвич”?Учил ли си тук?
-Няма значение.По-добре да се захващаме за работа.-каза Бен, отваряйки вратата на тавана.Усещах, че криеше нещо от мен.
  Времето, в което подреждахме беше изпълнено с шеги , но и двамата сякаш се чувствахме неловко сами.
  По-късно през деня наказанието ми бе свършило и аз бях свободна да си тръгвам.
-Ами..кофти е, че те оставям да се справяш сам с тавана, но аз вече съм свободна и смятам да се възползвам от това, така че… Чао!-казах аз, когато вече бях на вратата.
-О!Няма проблем!Кой би искал доброволно да прави това?Е, на мен това ми е работата..както и да е..такъв е животът!И..Анабет, трябва да се видим пак.
-Да, разбира се!Защо не?Само не при тези обстоятелства.-размахах ръце.
-Естествено.Хайде, чао!
-Чао!-казах и излязох.


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#62 2011-07-08 16:46:17

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: The Chosen..

-------
18 част

Прибрах се в стаята си.Взех си душ и се тупнах върху леглото.Не след дълго съм се унесла и съм заспала.Когато се събудих бях в прегръдките на Брайън.
-Хей!-казах сънено.
-Хей!Как мина?
-Оцелях!-отговорих и приближих устни да неговите.-Нещо против?-повдигнах вежди.
-Не!На разположение съм.-след това аз го целунах
-Ти какво прави, докато аз се потях на тавана?
-Ами..нищо особено..скучах.
-Наистина?А сега?
-Е, сега е по-добре!-усмихна се той.-Между другото искаш ли утре да си направим среща с Фреа и Луиз?
-Добре!-казах небрежно, докато въртях в ръката си кичур коса.
На другия ден по обяд с Фреа, Луиз, аз и Брайън си бяхме спретнали парти на двора.За случая си бях облякла прави дънки, риза и ниски обувки, и понеже беше топло си бях вързала косата на конска опашка.Брайън беше с дънки, кецове и тениска-обичайното облекло.
-Здравейте!-махна ни Фреа.До нея седеше русо, синеоко момче с три-четвърти летни сини панталони и бяла тениска.Навярно това бе Луиз.Ние с Брайън отидохме при тях и седнахме на поляната, където бе партито-пикник.-Луиз!-изведнъж се възмути Фреа, а Луиз светкавично ме погледна.
-Фреа, трябва ли да ти плащам, за де ни ми четеш мислите?-завъртя очи момчето
-Ето, виждаш ли, Анабет?Постоянно се караме за това.
-Естествено, че ще се караме!Та ти постоянно си в главата ми!Някой хора искат да имат лично пространство поне там!Хей!Ами вие как сте в това отношение?-погледна той към мен и Брайън
-О!Ами..ние..нямаме проблеми!
-Наистина?-учуди се Луиз-Не се карате?
Поклатих глава в отрицание и прегърнах Брайън.Цялата среща мина в разкази за различни неща.Беше забавно да прекарам деня с Фреа и Луиз.
Към седем часа аз изпратих Брайън до неговата стая:
-Лека нощ, мило!
-Лека, ангелче!
След целувката се прибрах в моята стая.Веднага забелязах на леглото бележка.

„Ела на тавана, забравих да ти дам нещо!
                           За моето ангелче”

Хм..сигурно беше от Брайън, никой друг не ме наричаше „ангелче”.Реших, че не е твърде късно и излязох от стаята, насочвайки се към тавана.Защо ли ме викаше там?Не можеше ли просто да дойде в стаята ми, както винаги?Когато се качих и отворих вратата помещението беше празно.В този момент усетих силна болка, като от удар, в главата си и се строполих на пода.Успях да разбера само едно нещо:бележката не беше от Брайън.


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#63 2011-07-08 17:52:14

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: The Chosen..

Страхотна част! Интересно ми е какво ще се случи в следващата, затова я пускай по скоро! heart  sun  heart


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#64 2011-07-09 08:26:36

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: The Chosen..

Страхотна част! Интересно ми е какво ще се случи в следващата, затова я пускай по скоро! heart  sun  heart

и на мен  heart  sun


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#65 2011-07-09 13:31:53

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: The Chosen..

Страхотна част! Интересно ми е какво ще се случи в следващата, затова я пускай по скоро! heart  sun  heart


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#66 2011-07-09 15:07:12

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: The Chosen..

Приятно четене! sun  sun
-------
19 част

Събудих се на тавана, завързана за един стол.Огледах се.Изглежда Бен бе довършил подреждането, защото мястото беше уютно като стая.Пред мен имаше маса, от едната й страна шкаф, а от другата стар диван.А на дивана седеше:
-О!Спящата..избрана се събуди!
-Бен?!
-Ами..изненада!О, Боже, колко сам нелюбезен!Настанявай се..чакай, ти вече си се настанила или по точно..аз те настаних..-засмя се подигравателно Бен
-Не очаквах…
-Мен?-прекъсна ме той-Че как ще ме очакваш?Ти си обсебена от тоя Брайън!Абе момиче..осъзнай се!Той не е единственото момче!
-Какво те засяга личният ми живот?Теб изобщо какво те засягам аз?Та а з те познавам от два дена, какво, по дяволите, съм ти направила?Да не съм изпуснала някой шкаф оня ден върху краката ти?
-О, Анабет, наистина загряваш бавно!Аз съм личният ти живот!Всичко в него ме засяга, защото ако не бях аз ти..ти просто нямаше да се родиш!-изхили се още веднъж той
-Какви ги бръщолевиш?Ти да не си Бог, че да решаваш кой ще се ражда?
-О, Анабет, не ласкай Бог!Не и пред създателя си!
-Стига!Спри!Какво става тук?Обясни ми!И ме отвържи, за Бога!
-Не ти казваш, какво ще става тук малка госпожичке!Но щом настояваш, ще ти обясня..все пак не може да умреш, без да знаеш защо, нали?
-Ти си луд!
-Луд?Не..аз съм безсмъртен!Представяш ли си да си безсмъртен и да прекараш живота си, местейки се от щат в щат, за да не те разпознае някой дъртак, като приятел от детството му, а?Тогава бях още ученик, когато Берилий изобрети онзи елексир.Кое дете не иска да живее вечно?Но после чух за онова предсказание.Въпреки него обаче продължавах да следвам целта си.Научих, че Аманда е заровила тази отвара.Тя беше прекрасна ученичка, отличничка с много приятели..не мислех, че е пила от елексира..тя не би могла да понесе самотата, защото добре знаеше, че не може да има втори безсмъртен.Но кой да предположи, че Мис „Жадна откривателка на безсмъртието” е пила вече от него?И така, когато вече бях пил и аз, разбрах, че тя го е направила преди мен.Планът ми да съм Първият се бе провалил и аз се бях превърнал в лошият..и дадох повод ти да се родиш, за да ме..убиеш!
През цялата си реч Бен размахваше ръце като Джони Деп в „Карибски пирати”.Не знаех- да се смея ли, или да се плаша.
-Мислиш ли, че ще повярвам на това?Лошият казва, че е лош, но не е станал такъв нарочно?Я не на мене тия!
-Миличка!-Бен се приближи до мен до толкова, че можех да преброя капилярите в очната му ябълка.-Аз съм причината ти да се родиш..така че имай малко уважение! Разбра ли?-кимнах бавно-Така, докъде бях стигнал?А, да!И аз станах вторият безсмъртен и ти трябваше да се родиш и дрън-дрън!Първо се притеснявах, но после започна да ми става забавно и да ми харесва.Все пак не мога цяла вечност да живея  в депресия.Единствената пречка обаче изобщо да живея цяла вечност беше ти.Ти-като комарите през лятото-досаден вредител, развалящ настроението!И този вредител трябваше да умре..преди мен!Затова реших да проследя живота ти и видях, че идваш в „Грейнвич”-последното място, на което исках да отида, но вечният живот иска жертви, затова…ето ме тук!
-Не!Това не може да е истина!Това е кошмар!
-Кошмар?Не..това е реалност!-извика Бен-Аз съм тук, ти си тук..я да видим, какво липсва..А, сетих се!Ти не си мъртва!-кресна отново той-Но..не се безпокой..ще поправим това!
-Няма да посмееш!
„Анабет?” -скарах се сама на себе си- „Ще посмее и още как, той е лошият, приеми го-мъртва си вече!”
-Не можеш да ме убиеш!Махай се!-извиках, противно на мислите си.
-Правилно!-каза Бен за мое учудване-Не мога!Знаеш ли, кое е лошото на лошите?Това, че нямат право да харесват своята плячка!Знаеш ли, имаш ли поне малка представа, как човек може да се влюби в теб, ако започне да те преследва?Но да се върнем на темата..а, знаеш ли кое е доброто за лошите?Че могат да правят всичко на плячката си!И така, Анабет!Ти си права..не мога да те убия!Не и преди да те имам!


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#67 2011-07-10 11:57:51

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: The Chosen..

Тази част тотално ме разби..(h)  heart  heart  heart
Ощеее.?? 


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#68 2011-07-10 12:35:57

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: The Chosen..

Охх, как ми се иска да му набия на тоя няколко крошета! (ninja)  laugh
П.С;И тази част е страхотна! Нямам търпение да пуснеш следващата... sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#69 2011-07-10 13:23:42

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: The Chosen..

Охх, как ми се иска да му набия на тоя няколко крошета! (ninja)  laugh
П.С;И тази част е страхотна! Нямам търпение да пуснеш следващата... sun

Разкатана му е фамилията  (ninja)  laugh


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#70 2011-07-10 14:20:12

forsakendidi
Amazingღ
From: Paris
Registered: 2008-08-06
Posts: 5,529

Re: The Chosen..

харесва ми smile:):)


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lltp07k9Hy1qen474o1_500.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/394/4370394f.gif[/img]

Захапеш ли ме - разkъсвам те. Настъпиш ли ме - размазвам те!

Offline

#71 2011-07-10 17:52:15

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: The Chosen..

Тази част тотално ме разби..(h)  heart  heart  heart
Ощеее.?? 


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#72 2011-07-11 15:22:37

sunshinexgirl
Member
From: South Korea < 3
Registered: 2010-10-17
Posts: 2,331

Re: The Chosen..

Това е предпоследната глава.Приятно четене! sun

-------
20 част

-Не, не!Махай се!Не!
Въртях се на стола.Исках да се отвържа, да се измъкна от този ужасен капан.Но след това, какво?Бен нямаше да се спре, докато не умра..или докато той не умре.Но нямаше да оставя нещата така, няма да се унижавам пред врага, нито пък той щеше да се възползва от мен.
-Кретен!Свиня!Психопат!Отвържи ме!Не!
Съпротивлявах се и се мятах с всички сили, но това не ми помагаше.Бен се приближаваше към мен, както ловец към своята плячка.Кръвожадно е чакал този миг, в който ще ме унижи и убие.Първо щеше да се позабавлява, а после да премахне единствената му пречка да живее вечно-с един куршум, два заека!
-Няма смисъл да се бориш, миличка!Много по-силен съм от теб!А и да избягаш, ще те хвана пак.-той се наведе и започна да ме целува, а аз още по-настървено се мятах-СТИГА!Спри! така не ми харесва!Не мога да се насладя на мига!-след тези думи той отново се наведе, продължавайки да ме целува и ближе навсякъде по лицето.
-Не!Не!Психопат!Извратеняк!Не-е!
Вече се разплаках.Не можех повече да се съпротивлявам.Нямах сили, но не спирах да се мятам насам-натам.Бен неочаквано ме развърза, а аз използвах това и скочих бързо, избягвайки до вратата, която се оказа заключена.Тогава Бен отново ме хвана.
-Миличка, мислиш ли, че съм толкова глупав?Няма да ми избягаш, не и докато не те пусна.До тогава може да си послушна!
Бен вече държеше китките ми, а аз не спирах да се мятам.Обаче той наистина бе много по-силен от мен.С леко усилие избута стола зад мен и ме бутна на масата.Цялата бях в пот, косата ми беше върху лицето, но можех да го видя над мен.Някак си с една ръка държеше моите две.Аз нямах сили за нищо повече, предавах се.Лежах под врага си безсилна, разплакана, като труп, който диша.Смътно усещах как разкопчава копчетата на ризата ми.Още не до разкопчал нея, започна с панталона си.
-Кажи ми, миличка, аз ли ще съм първият или онзи лигльо-гаджето ти, вече те изчука?
Гледах настрани и не можех да мисля, какво щеше да се случи.Но, когато усетих пръстите на Бен върху моите панталони си казах, че той наистина ще е първият.Това нямаше да го позволя, но какво можех да направя?Тогава се сетих.
-Отвращаваш ме, изрод!
-Може и да те отвращавам, но нищо не можеш да направиш..
-Мога, мога, копеле такова!Или май забрави, че аз съм „избрана”?
С новооткрита сила го избутах от мен на земята.Въпреки това постижение не спирах да плача и думите ми бяха придружени от хълцания.
-Казах ти да бъдеш послушна!-Бен посегна да стане и отново да ме бутне на масата, но аз не му позволих.
-Твоя гняв няма да помогне!Ти винаги ще си сам, дори и да ме убиеш сега!
Опитах се да се концентрирам върху мислите на врага си.Целта ми беше да му внуша чувството на самота и слабост.
-Усещаш ли, че ще те победя, копеле такова?Усещаш ли, колко те мразя?
-Нищо не можеш да ми направиш..какво, какво е това, какво правиш?-явно внушенията ми му действаха.Правех го по-слаб, уязвим.Използвах този момент и придошлия адреналин и без да изпускам от очи Бен, счупих единия крак на масата.-Какво е това?Да не си мислиш, че ще ме убиеш с тая дъска?
-Аз не си мисля, аз го правя!-насочих се към Бен.-Сега кой е слабият?
-Кучка!Махай се!
-Маже да съм кучка, но съм кучката, която те уби и последното нещо, което ще видиш!-след тези думи забих крака право в сърцето на Бен.
Всичко проблесна в жълто, а след това аз се озовах сама в стаята с една купчина пепел в краката ми.
После се строполих на пода до нея, изпадайки в безсъзнание.


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lrvpz8dS6U1qbgy5bo1_500.gif[/img]

Offline

#73 2011-07-11 16:03:23

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: The Chosen..

У н и к а л н а !!
heart  heart
Още?


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#74 2011-07-11 16:14:47

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: The Chosen..

Последната глава ще я пусна утре. sun


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#75 2011-07-11 17:10:32

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: The Chosen..

немога да повярвам че ще свърши  cry


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook