#1 2011-01-16 14:20:02

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Вечно невъзможен

Любов.Какво обширно понятие само ! Има я навсякъде - това е всеизвестно, но формите, под които се проявява са толкова много и различни, че често успява да ни заблуди.Често дори не виждаме че е до нас.Понякога ни разиграва, друг път е на наша страна, ала винаги,винаги винаги оставя следа в животите ни.Любовта не може да бъде дефинирана, но пък има много истории за нея.Историята, която аз ще ви разкажа, е история за окована любов.Любов, чийто граници са наложени от съдбата.Любов, обречена от самото си начало...
  18 Април 2007г
  Ана и Катерина излязоха от класната стая.
  - Тъпа математика ! - промърмори Ана.
  - Споко, след няколко дни идва най-великата екскурзия, на която ЩЕ СЕ РАЗБИЕМ. - Извика Катерина.Застана пред огледалото и си сложи спирала, която подчерта красивите й тъмни очи още повече.Кестенявите й букли се спускаха по раменете й, сложи си гланц и се отмести от огледалото, за да може Ана също да пооправи грима си.
   - Как сте, момичета ? - Чу се глас на момче.Катерина се обърна, анечии ръце се обвиха около кръста й.
      - Виктор ! - Извика тя и го прегърна, а той впи устните си в нейните.Виктор беше от онези момчета в гимназията, които всяко момиче желае.Момче, което желаеше всички момичета, но накрая се спря на една - Катерина ...Той прокара пръсти през косите й, а тя се обърна към Ана.
    - Ъм... ние бързаме, защото Ана има проблем с математичката и трябва да й помогна за...
       - Не, не - не се притеснявай.Моое и после - Каза Ана, а Катерина я стрелна с поглед.
   - Ааа, да... г-ца Александрова си тръгва преди този час, така че трябва да говорим с нея.
   - Чао. - Каза Катерина, а Виктор я целуна по бузата преди да се е изтръгнала от ръцете му.
   - Какво правиш, бе ?! - Извика Ана.
   - Спокойно, всичко ще ти обясня...ела да седнем.
Двете седнаха на скамейката,а Ана подкани Катерина да говори.
  - Здравей, Кате.
Катерина се обърна изненадана.Александър, приятел на брат й, й се усмихваше.Александър бе от онези симпатични меломаниаци, които се разхождаха из училището, изкарваха високи оценки, но винаги оставаха някак незабелязвани...
  - Оо, здрасти. - Катерина отвърна.
- Как си ?
  - Ъм, добре, благодаря ти. - Отвърна Катерина и се обърна към Ана.
  - Какво ме питаше ? - попита я, а Ана прошепна
    - Този май те харесва...
   - Глупости ! Той просто е приятел на брат ми и просто се държи мило.Не си прави илюзии.
Катерина махна с ръка.После разказа на Ана, че напоследък не чувства Виктор толкова близък и не е сигурна как иска да се развият нещата между тях занапред.
      Училищният ден свърши и двете момичета се запътиха към дома на Катерина, за да си стегнат багажа за екскурзията.
  - Вземи тази блуза. - засмя се Ана и подметна някаква блузка с мечо пух.
  - Не се подигравай ! - Засмя се Катерина. - Спя с нея.
  - Е, Виктор доста ще я хареса ... особено ако спиш без нея. - засмя се Ана.
   - Стига ! - извика Катерина. - Брат ми ще чуе.
Мартин бе братът на Катерина.Двамата с Виктор бяха в лоши отношения и често с Катерина се караха заради него.Последния път тя го излъга, че двамата са скъсали.
    - Е,КАКТО КАЗВАХ ВИКТОРИЯ ИСКА ДА Й ЗАЕМЕШ ТАЗИ БЛУЗА - Провикна се Ана, а Катерина се засмя.Приятелката й беше толкова забавна...винаги я разведряваше...
    20 Април 2007г.
7:28
Телефонът на Катерина иззвъня.
  -Ало ? ... къде си ? ... моля ?! ... Ох, идвам, задръж автобуса !
Ана вече бе пред училището,навън валеше дъжд, а Катерина отново закъсняваше.Зя щастие, живееше на една пряка от мястото,където спираха автобусите, за това просто грабна куфара си и отиде в спалнята на баща си.
  - Татко, би ли ме закарал до автобуса...навън вали, а и този куфар е доста...- ПО ДЯВОЛИТЕ ! - Баща й го нямаше, явно вече бе излязъл.
Катерина излезе от апартамента си, натисна копчето на асансьора, и след като стигна до първия етаж, се стрелна навън и затича надолу по улицата.
  Слава Богу !Автобусът още бе там.Ана седеше навън, а дъждът я мокреше.От красивите й къдрици вече нямаше й следа.Всъщност, двете момичета доста си приличаха външно.
  - Господи ! Защо си тук ?! Влизай в автобуса, аз си предавам куфарите и идвам. - Изчурулика Катерина, а Ана я погледна.
  - Димитър...няма...скъсахме... - едва промълви, а приятелката й я прегърна.
   - Милата ми... Влез вътре, сега идвам.Успокой се.
Катерина забърза към багажното отделение и се опита да повдигне куфара си.
  - Нека ти помогна. - Чу глас зад себе си и някой пое куфара й.Тя се отръпна назад.Беше Александър.
  - О, благодаря ти . - усмихна се. - Целият си мокър, влез под чадъра.
  - Няма нужда. - Каза Александър и изтупа капките вода от раменете си.
   - След вас, госпожице. - Наведе се в поклон и направи място на Катерина, за да седне в автобуса.
   - Ела при нас, ако искаш. - усмихна се момчето и посочи седалките, на които се бяха настанили приятелите му.
   - Благодаря ти, но Ана се нуждае от мен. - усмихна се Катерина и отиде при приятелката си.
През повечето време от пътуването Ана разказваше за Димитър, а Катерина я изслушваше.Изведнъж се обърна и видя, че Александър се е преместил на седалката зад нея.Беше се облегнал назад и слушаше музика.Катето му хвърли един бърз поглед и после продължи да говори с приятелката си...

Наясно съм, че не стана добре, приемам критики всякакви (:


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#2 2011-01-16 16:34:30

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Вечно невъзможен

Става


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#3 2011-01-19 09:00:09

billy_fan_forewer
Member
From: Yambol , Bulgariaa ;d
Registered: 2011-01-13
Posts: 24
Website

Re: Вечно невъзможен

Хубаваа е < 3


all that i'm living for.. all that i'm dying for.. all that i can't ignore alone at night music <33

Offline

#4 2011-01-22 13:15:25

ivetdan
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 20

Re: Вечно невъзможен

Става

Какво ще рече това, какво ти харесва и какво не?
Понякога имам чувството, че изобщо не четете и пишете коментари, за да отбиете номера...

Сега да коментарим и аз:

Има какво още да се желае. Харесва ми това, че си започнала любовен роман, а това е доста трудно. Хареса ми и как вмъкваш страст измежду редовете. Само че, ако искаш да пишеш роман е добре и да опишеш героите си. Това не е задължително, разбира се.  smile
Дано между Катерина и Александър нещата се развият.
Поздравявам те. wink Успехи занапред!  wink


"Ако изживяването на препятствията и борбите в един живот е трудност, то края му е бизмислен. Бори се до последно, защото истинските трудности се преодоляват само с надежда и вяра! "
Посвещавам това, но човека, който ме подтикна да пиша. smile

Само човека, проникнал в словото, ще осъзнае "красотата" му. heart  

Offline

#5 2011-01-25 12:13:14

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Вечно невъзможен

Става

Какво ще рече това, какво ти харесва и какво не?
Понякога имам чувството, че изобщо не четете и пишете коментари, за да отбиете номера...

Сега да коментарим и аз:

Има какво още да се желае. Харесва ми това, че си започнала любовен роман, а това е доста трудно. Хареса ми и как вмъкваш страст измежду редовете. Само че, ако искаш да пишеш роман е добре и да опишеш героите си. Това не е задължително, разбира се.  smile
Дано между Катерина и Александър нещата се развият.
Поздравявам те. wink Успехи занапред!  wink

Благодаря ти за всичко (:
  Колкото до продължението -то е в главата ми или може би в спомените, не зная.Обаче още се двуумя дали да го пиша ...


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#6 2011-01-27 19:40:53

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Вечно невъзможен

Хубава е wink


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#7 2011-01-28 06:25:36

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Вечно невъзможен

Добра е. smile


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#8 2011-01-28 10:10:09

JustloveMe
Member
From: Варна
Registered: 2011-01-26
Posts: 11
Website

Re: Вечно невъзможен

Харесва ми!  smile


- "I MAY BE DEAD,BUT I'M STILL PRETTY."

Offline

#9 2011-01-29 20:41:46

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Вечно невъзможен

Няма ли да има продължение.  think


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#10 2011-01-29 20:48:42

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Вечно невъзможен

О, вие искате ? Е, заемам се в такъв случай, и без това съседите имат навика да си изключват рутера, така че ще остана на червено след някой и друг час - ще я напиша историята (:


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#11 2011-01-30 14:59:47

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Вечно невъзможен

Е, ето и втората част. Дано ви хареса (:


    След няколко часа пристигнаха в хотела. Беше красив и голям, със спортна площадка и басейн отпред.Струваше си пътуването.За няколко часа те се озоваха в прекрасно място, почти в планината, далече от проблемите и до болка досадното столично ежедневие.
     Разпределиха стаите и двете момичета се отправиха към тяхната.Намираше се на третия етаж на хотела, почти в края на коридора.След тяхната стая имаше само още една.
Ана и Катерина започнаха да разопаковат багажа, докато не се чу звън на телефон.
-    Твоят ли е ? – попита Катерина
-    Ъ-ъ... – просто отвърна Ана.Вече се чувстваше по-добре, но не беше напълно излекуваа от болката.
-    И моят не е. Какво звъни по дяволите ? – Катерина се развика, след малко и двете осъзнаха, че има телефон в стаята.Спогледаха се.Ана вдигна.
-    Ъ... да ? – неуверено каза тя.
-    Кате, познай кой е .
-    Момент.... – каза ана и подаде слушалката на Катерина . – За теб е .
-    Моля ?! – Катерина се стъписа. – Кой ?
-    Брат ти май.
-    Мартине, слушам те.
-    А, здравей.Еми, съседи сме.
-    Я пак.
-    В съседната стая съм, набираш номера на нечия стая и звъни там.
-    Супер. – иронизира го Катерина. – Чао
Мартин уж беше по-големият, но Катерина разсъждаваше по-трезво.Всъщност често пъти й се налагаше да наглежда брат си да не свърши някоя глупост.
   След няколко часа Ана и Катерина решиха да отидат в интернет клуба на хотела. Включиха компютрите и Ана се зае да сменява рилейшън статуса си във фейсбук, докато Катерина наду “Цепелин”.
-    Погледни ! – смутено извика Ана и посочи компютъра, на който седеше . – Тази ... тази...как смее да му пише !
Докато Катерина усмиряваше приятелката си, в стаята влязоха Мартин, Димитър и приятелят им Явор.
-    Какво правите ? – попита Мартин, Явор започна да  говори с Ана, а Димитър заби поглед в тавана и започна да оглежда стаята.
-    А вие защо сте тук ? – Попита Катерина. Мартин грабна телефона й от масата и започна да бяга.Двете момчета също излязоха от стаята.
-    Мартине ! Върни се ! Държиш се нелепо ! Идиот такъв ! – Започна да вика Катерина и се затича към стаята му.Обаче те затворихха врата преди тя да успее да влезе, за това се скри зад един ъгъл, за да ги изчака.Ана се приближи към нея.
-    Какво правиш ?
-    Шшшт ! Сега ще ми паднат ! – прошепна Катерина.
След малко вратата се отвори, ала резултатът не беше такъв, какъвто катерина очакваше. Мартин се провикна :
-    Кате, Митко те харесва !
Какво се случваше с братът на Катерина ? Напоследък се държеше като дванайсетгодишен, ала момичето не беше в състояние да каже нищо.
Телефон иззвъня.Беше този на Ана и тя се прибра в стаята си, за да говори.Катерина обаче не помръдна.Както си стоеше залепена за стената, сложи ръка върху главата си и бавно се свлече надолу.Така стоя няколко минути ...


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#12 2011-01-30 16:22:10

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Вечно невъзможен

И двете части ми харесват, добре се е получило.
Аа, ще има ли продължение .. wasntme


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

#13 2011-01-30 16:26:02

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Вечно невъзможен

мхм (:


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#14 2011-02-01 13:46:50

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Вечно невъзможен

Ощееее  party  nod


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook