#76 2012-03-10 20:04:17

SilverBullet.
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 52

Re: Въпроси свързани със Skype!

да попитам ако знаете снощи са давали Кеча мач в клетка ако някой знае линк или нещо ще съм мо благодарен smile


Music make me crazy.

Offline

#77 2012-03-10 20:56:09

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Въпроси свързани със Skype!

да попитам ако знаете снощи са давали Кеча мач в клетка ако някой знае линк или нещо ще съм мо благодарен smile

А аз да попитам, това какво общо има със скайп?


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#78 2012-03-12 13:35:47

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте, ''проблемът'' ми е малко странен. Не мога да пиша на обикновен си български език в скайпа, а пиша на фонетика. Не мога да го оправя, тъй като не знам откъде .
Цъкам едновременно на ''shift'' и ''alt'' , и ми го променя на анг. език . Незнам какво да правя. Така се прецаква и от време на време в сайта. Незнам... ;х ПОМОЩ!

Offline

#79 2012-03-12 15:28:03

lozanka98
Member
From: Rosewood
Registered: 2009-05-14
Posts: 1,354

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте, ''проблемът'' ми е малко странен. Не мога да пиша на обикновен си български език в скайпа, а пиша на фонетика. Не мога да го оправя, тъй като не знам откъде .
Цъкам едновременно на ''shift'' и ''alt'' , и ми го променя на анг. език . Незнам какво да правя. Така се прецаква и от време на време в сайта. Незнам... ;х ПОМОЩ!

Явно това не е от скайпа, а от самия език на компютъра. На мен веднъж фонетиката ми беше изчезнала и я намерих. Там където е това да си сменяш езика имаш ли Bulgarian (Phonetic)? Ако го имаш, когато ти стана така, цъквай на него. А ако ти изчезва/ или е изчезнал можеш да го намериш ето така: При сменянето на езика имаш една малка стрелкичка, която сочи надолу. Натисна я и след това цъкни на Settings.. Порови се там и ще го намериш. Надявам се да съм помогнала.


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9xxdbGAmX1qj7lb4o1_500.gif[/img]

Offline

#80 2012-03-12 15:48:26

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте, ''проблемът'' ми е малко странен. Не мога да пиша на обикновен си български език в скайпа, а пиша на фонетика. Не мога да го оправя, тъй като не знам откъде .
Цъкам едновременно на ''shift'' и ''alt'' , и ми го променя на анг. език . Незнам какво да правя. Така се прецаква и от време на време в сайта. Незнам... ;х ПОМОЩ!

Явно това не е от скайпа, а от самия език на компютъра. На мен веднъж фонетиката ми беше изчезнала и я намерих. Там където е това да си сменяш езика имаш ли Bulgarian (Phonetic)? Ако го имаш, когато ти стана така, цъквай на него. А ако ти изчезва/ или е изчезнал можеш да го намериш ето така: При сменянето на езика имаш една малка стрелкичка, която сочи надолу. Натисна я и след това цъкни на Settings.. Порови се там и ще го намериш. Надявам се да съм помогнала.

Да, разбира се, че ми помогна. Благодаря. bow

Offline

#81 2012-03-12 16:51:12

lozanka98
Member
From: Rosewood
Registered: 2009-05-14
Posts: 1,354

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте, ''проблемът'' ми е малко странен. Не мога да пиша на обикновен си български език в скайпа, а пиша на фонетика. Не мога да го оправя, тъй като не знам откъде .
Цъкам едновременно на ''shift'' и ''alt'' , и ми го променя на анг. език . Незнам какво да правя. Така се прецаква и от време на време в сайта. Незнам... ;х ПОМОЩ!

Явно това не е от скайпа, а от самия език на компютъра. На мен веднъж фонетиката ми беше изчезнала и я намерих. Там където е това да си сменяш езика имаш ли Bulgarian (Phonetic)? Ако го имаш, когато ти стана така, цъквай на него. А ако ти изчезва/ или е изчезнал можеш да го намериш ето така: При сменянето на езика имаш една малка стрелкичка, която сочи надолу. Натисна я и след това цъкни на Settings.. Порови се там и ще го намериш. Надявам се да съм помогнала.

Да, разбира се, че ми помогна. Благодаря. bow

Радвам се.  sun  hug


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9xxdbGAmX1qj7lb4o1_500.gif[/img]

Offline

#82 2012-03-12 20:31:03

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Въпроси свързани със Skype!

Явно това не е от скайпа, а от самия език на компютъра. На мен веднъж фонетиката ми беше изчезнала и я намерих. Там където е това да си сменяш езика имаш ли Bulgarian (Phonetic)? Ако го имаш, когато ти стана така, цъквай на него. А ако ти изчезва/ или е изчезнал можеш да го намериш ето така: При сменянето на езика имаш една малка стрелкичка, която сочи надолу. Натисна я и след това цъкни на Settings.. Порови се там и ще го намериш. Надявам се да съм помогнала.

Да, разбира се, че ми помогна. Благодаря. bow

Радвам се.  sun  hug

Аз също!  sun  sun

Offline

#83 2012-03-25 15:42:33

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте!Днес се прибрах и исках да си вляза в Skype,но ми излиза В/И грешка.Щракнете с десен бутон по иконата на Skype в лентата за задачите и посочете 'Изход'.Пробвах,но не стана.Пробвах и да деинсталирам Skype,инсталирах си най-новата версия,но пак същият проблем.Нека ако някой знае как да го оправя да пише.Благодаря ви предварително!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#84 2012-03-25 15:43:13

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте!Днес се прибрах и исках да си вляза в Skype,но ми излиза В/И грешка.Щракнете с десен бутон по иконата на Skype в лентата за задачите и посочете 'Изход'.Пробвах,но не стана.Пробвах и да деинсталирам Skype,инсталирах си най-новата версия,но пак същият проблем.Нека ако някой знае как да го оправя да пише.Благодаря ви предварително!

Мисля, че и аз съм имала подобен проблем.
Пробва ли да рестартираш компютъра?

Offline

#85 2012-03-26 18:08:16

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте!Днес се прибрах и исках да си вляза в Skype,но ми излиза В/И грешка.Щракнете с десен бутон по иконата на Skype в лентата за задачите и посочете 'Изход'.Пробвах,но не стана.Пробвах и да деинсталирам Skype,инсталирах си най-новата версия,но пак същият проблем.Нека ако някой знае как да го оправя да пише.Благодаря ви предварително!

Мисля, че и аз съм имала подобен проблем.
Пробва ли да рестартираш компютъра?

Да,но вече го оправих.Благодаря ти все пак!  hug


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#86 2012-04-04 17:49:43

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Въпроси свързани със Skype!

Моят проблем, е че когатоо искам да си напиша нещо на мислите прозореца на скайпа се огражда със сивв правоъгълник и едва ли не блокира някой да знаее какк да го оправя


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#87 2012-04-04 20:01:12

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте. Искам да си инсталирам стара версия на Skype, но нещо не се получава. Изтрих из основи новата, и пак . Помощ!  sad

Offline

#88 2012-04-04 20:07:59

YnikaLnaa .. =]]
Member
Registered: 2012-03-14
Posts: 115

Re: Въпроси свързани със Skype!

Здравейте. Искам да си инсталирам стара версия на Skype, но нещо не се получава. Изтрих из основи новата, и пак . Помощ!  sad

Изтрила ли си го от "Контролен панел" >> "Програми" >> "Деинсталиране на програма" ? Ако не си , изтрий го от там и пак пробвай да изтеглиш старата версия , а ако си - не знам  doh


Can you believe it you feel alive?
Hit your mark, ready to rise,
your body's aching but yout heart doesn't mind,
feel on the ground, eyes on the prize,
and it's all I want and it's all I do...

[img]http://prikachi.com/images/623/4566623B.jpg[/img]

Offline

#89 2012-04-13 14:04:10

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Въпроси свързани със Skype!

]"]

Здравейте. Искам да си инсталирам стара версия на Skype, но нещо не се получава. Изтрих из основи новата, и пак . Помощ!  sad

Изтрила ли си го от "Контролен панел" >> "Програми" >> "Деинсталиране на програма" ? Ако не си , изтрий го от там и пак пробвай да изтеглиш старата версия , а ако си - не знам  doh

това+ старите версии ги има в нет-а

Offline

#90 2012-04-29 21:09:39

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Въпроси свързани със Skype!

Ами аз имам следния проблем: Направила съм си скайпа да ме вписва автоматично, но вчера сутринта не ме вписа и аз опитах да си въведа паролата няколко пъти и пак не стана. Излиза ми грежно потребителско име или парола. После опитах на забравена парола (въпреки че съм сигурна, че си я помня), но не знам имейла с който съм се регистрирала и не успях да си възстановя паролата. Днеска пак не ме вписва (а на други профили успявам да вляза). Не мога да си обясня какво може да се е случило, но имам много важни неща там и не мога да си ги възстановя, така че ако някой е имал този проблем или знае какво мога да направя моля да пише!! cry Благодаря предварително!

Offline

#91 2012-05-16 18:07:30

demi-lovato
Member
From: L.A BaBy
Registered: 2009-03-11
Posts: 1,736

Re: Въпроси свързани със Skype!

Аз имам два въпроса.
1.Случва ми се някой да ме блокира,но ми излиза,че е извън линия,а не ,че ме е блокирал,или поне така се случва само при някой от абонатите ми.Има две момичета,които постоянно ме блокират и деблокират,но не мога да разбера дали просто ги няма или са го направили,а при едно друго момиче си ми изписва.Как се получава този номер ?
2.Изтеглих си скайп за телефона ми ,който е samsung s5560 и ,когато успея да си намеря wifi мрежа мога да си го включа,но ме предопреждава,че ще вземе пари.Защо е така ,след като аз съм си намерила безплатен интернет? smile
Ако може при отговор на въпросите ми да ми пишете и ЛС.Мерси предварително.


[img]http://i53.tinypic.com/dbjhd.jpg[/img]

As long as you love me ♥  ♫

[img]http://i41.tinypic.com/amadg.jpg[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/dbjhd.jpg[/img]

Offline

#92 2012-05-23 07:19:42

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Въпроси свързани със Skype!

  • Здрасти! Моят проблем, е че когато искам да добавя някой в скайп ми се появява това:

    4800829n.png

    А си имам интернет.
    Благодаря, предварително.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#93 2012-08-06 11:54:20

nevergiveupx
Member
From: London.
Registered: 2012-07-26
Posts: 273

Re: Въпроси свързани със Skype!

Няма начин да стане платен.  lipssealed


Изумително е как един човек може да върне усмивката ти, която стотина са развалили star

Offline

#94 2012-08-10 01:46:41

*GreenTea*
Member
From: Los Angeles, California
Registered: 2012-08-08
Posts: 31

Re: Въпроси свързани със Skype!

Вярно, че бяха пуснали слух, че ще става платен. Че дори и Фейсбук, тъй като нали станаха заедно, да проверяваш профила си чрез скайп и тем подобни, та после това с камерите  laugh . Може да очакваме всичко рано или късно, но и аз не мисля, че ще стане платен wink И да стане има други програми за комуникация подобни на скайп laugh


♥ ~ Engless Love ~ ♥
[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m75uhuuXD41r3qpxao1_500.gif[/img]

Offline

#95 2012-08-10 06:19:13

senseye
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 189

Re: Въпроси свързани със Skype!

Казват, че разговорите в скайп вече ще се подслушват. Вярно ли е?


[list=*]
[*]Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
[list=*]
[*]- Уилям Шекспир[/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#96 2012-08-21 21:19:48

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Въпроси свързани със Skype!

Преди няколко месеца си смених лаптопа и сега виждам само хронологиите, който съм писала от тогава насам. sad  Може ли някак си да си възстановя и старите? Мерси предварително!!

Offline

#97 2012-08-21 21:25:54

monka98
Member
From: Добрич, Добрич е града!! ;]
Registered: 2010-04-04
Posts: 2,785

Re: Въпроси свързани със Skype!

Казват, че разговорите в скайп вече ще се подслушват. Вярно ли е?

Не е вярно!


.
[img]http://www.prikachi.com/images/122/5680122a.gif[/img]

..............Tumblr

Offline

#98 2012-08-21 22:10:44

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Въпроси свързани със Skype!

Преди няколко месеца си смених лаптопа и сега виждам само хронологиите, който съм писала от тогава насам. sad  Може ми някак си да си възстановя и сторите? Мерси предварително!!

Доколкото знам - неможе.

Offline

#99 2012-08-22 07:28:31

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Въпроси свързани със Skype!

Как се прави дискусия..преди знаех,но забравих как laugh


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#100 2012-08-22 08:57:21

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Въпроси свързани със Skype!

Как се прави дискусия..преди знаех,но забравих как laugh

Чрез „Дискусия" в лентата с „Абонати",„Разговор" и прочие.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook