#52 Re: Архив » Банни предишния! » 2012-04-03 08:25:19

Nickname miimchii - Бан, недопустимо е  lipssealed Как въобще ти хрумна, че можеш да се пишеш така  laugh

#55 Re: Музика » Коя песен си пускате, когато сте тъжни? » 2012-04-03 08:14:22

3 Doors Down- Here without you , Eminem - Hailies song , Warren G - Prince Igor , One Direction - What makes you beautifull Това са едни от любимите ми песни  heart

#56 Re: Музика » За или Против чалга? » 2012-04-03 08:10:43

Харесвам всички стилове музика  sun От всеки вид си има песен, която може да ме грабне.Като отидете на дискотека Опера ли слушате ? Хайде де, сега говорите, че чалгата е глупава, музика без смисъл, но като отидете на дискотека и се вихрите на тази музика, нали ; ))

#59 Re: Музика » Кои са най-глупавите песни които сте чували? » 2012-04-03 07:54:31

99% всички чалга песни  doh

+1
А тая е най-тъпата песен която съм чувал...
http://vbox7.com/play:5888a897

  (y)  (y)  Мале не, не, не  rofl  rofl

#62 Re: Архив » Женският месец » 2012-04-03 07:14:24

Въобще не се бях замисляла за това.

nod

#64 Re: Архив » Как се казва тази песен? » 2012-04-03 07:08:07

Търся една песен която я пускат много често по радио Фреш.Пееше се от мъж и жена като жена вкарваше в песента нещо като арабски мотиви.Мисля че е румънска.Запомних че се пее нещо като habibi или подобно.Мерси предварително на всички..Дано сте ме разбрали..   
smile  smile

http://vbox7.com/play:57feb0ad Знам, че не е тази, но мнго ти благодаря, че ми напомни да я слушам  sun

#65 Re: Архив » Коя песен слушате в момента? » 2012-04-03 07:04:48

Gadnia - Ти си всичко за мен music  sad  cry

  heart  cry

#69 Re: Лично творчество » И дяволът се влюбва... » 2012-04-03 06:48:18

Тръгнахме към вкъщи.Момичето беше красиво, но скоро тази красота нямаше да и върши работа.Щеше да си я отнесе в гроба.Тя весело вървеше до мен, като си мисли сигурно, че е извадила добър късмет.Сигурно се надявала да съм някой богаташ, който да я препълни с пари.Не знам, поне аз това мислех, че може да иска от мен една к*рва.Стигнахме до вкъщи , отворих важно вратата и я поканих.След това тя влезе и седна на дивана.Похвали ме, че имам хубава къща.След това и предложих:
  - Хайде да излезем навън и да се поразходим.Ще ти платя допълнително.
  - Ти решаваш - отвърна мило тя.
   Поседяхме малко, погледахме ТВ и разговаряхме.Казва се Розали.На 24 години.АЗ БЯХ НА 26.Ха-ха.След това реших да я заведа до реката.Да се поразходим малко на чист въздух.Когато стигнахме торбите бяха изплували.Кои торби?Онези, в които се намираха крайниците на убитото от мен момиче, както и отпечатъците ми.О,не.Сега щях да съм разкрит.Дано проститутката да не е достатъчно умна и да не заподозре нещо.Тя се приближи до торбите и изкара ножче от обувката си.Защо имаше ножче ?!Но това сега не е важно.Тя започваше да разкъсва торбите.Имах страхотна идея.След като намери крайниците да я нападна и удуша.Така тя можеше да излезе виновна за убийствата ми.Защото сега нейните отпечатъци бяха върху торбите.Аз щях да изляза чист от цялата работа, като героят спасил целия град от "дявола".Планът ми беше перфектен, с изключение на едно нещо.Като се доближих заплашително към нея, за да я удуша, тя извади пистолет от сутиена си.Боже, къде побираше всички тези неща?Бутнах я,но тя запази спокойствие и остана на същото място.Извади полицейска значка от колана си, който придържаше малката поличка.Сега ме обзе паника.Тя беше от ФБР.Трябваше да се отърва от нея, но тя имаше пистолет.С мен беше свършено.Щях да прекарам остатъка от живота си в затвор.Единственото нещо, което не бях предвидил, а именно да се натъкна на полицай.Тя насочи пистолета към главата ми.

#71 Re: Архив » Колко % харесваш аватара и подписа на предишния? » 2012-04-02 19:40:19

100 - за аватара - уникално бебче  heart  heart  heart
100х100 за подписа nod  heart  heart

#73 Re: Любов » Кое е по-важно - Да обичаш или да бъдеш обичан » 2012-04-02 18:06:37

Да обичаш, но и да бъдеш обичан.. и двете са важни.. !

#75 Re: Козметика и диети » Как да надебелея? » 2012-04-02 17:49:04

О повярвайте ми.Моите мускули са доста заякнали.Тренирам танци с акробатики от 4 години и се иска голяма сила за да носиш това тяло на ръцете си, които впрочем са доста слаби  laugh

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook