#676 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-06-16 19:53:49

Добър вечер.

Kак си ? kiss

На глупости ме избива, а ти? hug laugh

#681 Re: Говорилня » Вярвате ли в духове? » 2013-06-16 17:05:29

Абе .. като дойде да ме отвлече нещо от вкъщи, ще повярвам бързо бързо rofl

#683 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-06-16 16:50:53

Я гуд, гуд я laugh Изпит имам тая седмица doh  laugh

#685 Re: Лично творчество » Защо не си тук, татко? » 2013-06-16 16:49:42

  • Те бяха щастливи. БЯХА..
    Заможните господин и госпожа Робъртс живееха прекрасно с двете си деца в голяма къща в спокойния квартал Флауър Гардън. Не случайно дворът бе опъстрен с прекрасни цветя, които разнасяха аромата си в квартала. Съседите често обръщаха погледи към градината им, която имаше декоративни фигури в тревата и градинска люлка. Вечер често излизаха заедно да вечерят навън, включваха уредбата на тиха и спокойна музика, а високите лампи светеха за тях.
    Господин Рупърт работеше като преподавател по география в елитната гимназия по природни науки в Торонто. Имаха пари, но предпочитаха скромния живот. Затова се заселиха на тази улица, където ги няма шумните автомобили, препускащи. Нямаше и фабрики, да замърсят въздуха. Градът беше голям, наистина.
    Двете деца в семейството бяха кротки и послушни. Нора бе на десет, а Джош - на осем. Но за половин година всичко се обърна, хубавият живот остана в миналото. Адът в живота на двете деца настъпи.
    Главата на семейството, се разболя тежко, състоянието му се влоши. Отиде си на 40 години. Любящ баща и прекрасен човек остави децата си .. Всички говореха за него все с добри думи, и си спомняха с умиление. За всички шокът бе голям - да изгубиш баща и съпруг на такава възраст. Госпожа Кристи също трудно преживя загубата. Но колко да е трудно .. Тя се омъжи за властен бизнесмен на име Рич след половин година.
    Още на сватбата Нора забеляза арогантното държание на новия баща.. И всичко стана различно.

- Имам муза за тази история, и е единствената, с която се занимавам за момента. Надявам се да ви хареса.

#686 Re: Лично творчество » Защо ме нарани? » 2013-06-16 16:49:19

На идея може и да е добро, но много бързо се развиват действията..

#691 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-06-16 16:29:21

Йесс laugh

Ооо, муцкеее laugh  hug

Охооо Бъниии  laugh  kiss

не ме питай защо Бъни <3, това беше първото нещо, за което се сетих. laugh  heart

Не обръщам внимание чак на тези подробности laugh Как сии?  heart

#696 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-06-16 16:12:29

Някой ??

Йесс laugh

Ооо, муцкеее laugh  hug

#699 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-06-13 21:02:48

Бързо някой да помага, спешно е!!

#700 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-06-13 20:46:26

Не. Не ходя много много по събития, тъпо ми е laugh

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook