#527 Re: Лично творчество » Fuckin' Perfect » 2012-09-01 14:08:24

Радвам се, че ви харесва и Ви благодаря за което!
Ето следващата част, надявам се да ви хареса!

5-та част.



Той просто я остави да си тръгне, гледаше как с всяка изминала крачка тя се отдалечаваше все повече и повече от него. Тя се обърна назад и го погледна, извъртя глава напред и продължи. Тери продължи да върви търсейки място на което да преспи, бе спокойна от факта, че времето е хубаво и можеше да се спи почти навсякъде. Но изведнъж се изсипа дъжд, като порой.
-Мамка му! –каза тя и въздъхна тежко. Изведнъж една доста хубава кола спря до нея и се отвори прозореца.
-Хайде скачай! –каза момчето отвътре.
-Не, благодаря! –продължи да върви тя, а той бе след нея с колата.
-Какво ще ме следваш през целия път ли? –попита тя.
-Хайде не бъди инат, качи се. –Тери се позачуди, но нямаше друг избор, или трябваше да се остави на дъжда, или да не обърне внимание на гордоста си.
-Добре! –каза тя и се качи.
-Супер! –усмихна се той и потегли на някъде.
-Къде ме водиш? –попита момичето на седалката до шофьора. Той мълчеше, а тя сякаш се изнервяше от това.
-През цялото време ли ще мълчиш? –не спираше да говори. –Отговори ми, не мълчи! –накрая Тери се отказа. Изведнъж спря колата и бързо притичаха в сградата пред, която той спря.
-Чакай малко! Какво правим тук? –попита тя огледжайки хотела.
-Ще пренощуваш тук, тази вечер, ела да ти вземем стая. –явно младежа не бе с малки финансови възможности, както тя си мислеше. Тя стоеше встрани през цялото време през което той беше на рецепцията. След около 10 минути той отиде при нея.
-Хайде ела! –тръгнаха към асансьора и се качиха.

#528 Re: Говорилня » Какво чувате в момента? » 2012-08-28 12:42:41

Галена ft. Costi - Много ми отиваш

#529 Re: Лично творчество » Fuckin' Perfect » 2012-08-28 12:30:46

Този път нямаше много мнения, но все пак реших да я пусна. Тази част е за последния човек, който коментира 3-та част. Надявам се ви хареса!

4-та част.


-Мисля, че трябва да си по внимателна, когато хвърляш тази запалка, може да гръмне!- каза той и седна до нея.
-Какво правиш?- попита объркано девойката.
-Сядам, изморих се да ходя! -отговори той засмяно. Извади една кутия цигари от джоба на якето си и я отвори.
-Заповядай! -изчака тя да си вземе цигара, а тя леко несигурно придърпа една. Той веднага извади една запалка и запали своята цигара, след което я подаде на Тери. 
-Благодаря! -запали си цигарата и я върна обратно на момчето.
-Гладна ли си? Защото аз умирам от глад! -засмяно каза той поглеждайки я.
-Малко! -съвсем тихо измърмори тя и дръпна от цигарата.
-Какво ще кажеш да отидем да хапнем в отсрещната пицария? -попита той отново, усмихнато, че Тери дори се зачуди дали изобщо някога спира да се усмихва.
-Нямам пари! -отговори тихо тя.
-Хайде, аз имам! -намигна и той. Подаде й ръка да се изправи и тръгнаха към пицарията.
Щом влязоха веднага си взеха пица и седнаха на една от масите. Тери бе изключително гладна и за секунди я изяде.
-Уоу! -каза момчето учудено. -Не мисля, че си била малко гладна. -засмя се той.
-Хапките ми ли ще броиш? -попита раздразнено тя.
-Не, аз.. просто.. извинявай! -не знаеше какво да каже той, явно доста я бе засегнал. Тери стана от масата, взе чантата си и тръгна към вратата.
-Хей, чакай! -извика след нея момчето, набързо остави пари и тръгна след девойката. Тя излезе ядосана от пицарията, а след нея излезе и той гонейки я.
-Чакай! Какво лошо казах? -попита неразбрано той, тя вървеше ядосана напред и дори не му обръщаше внимание. Той я догони и хвана ръката й.
-Успокой се! Просто се пошегувах, ако е това, което казах преди малко! Извинявай! -говореше сериозно той гледайки я в очите.
-Остави ме! Благодаря за вечерята, но пътищата от тук ни се разделят! Довиждане! -каза тя, дръпна ръката си от неговата и си тръгна, а той остана гледайки я как си тръгва. Можеше да я спре, но можеше да я остави да си тръгне. Не знаеше кое е най- правилно да направи.

#531 Re: Лично творчество » Fuckin' Perfect » 2012-08-22 16:46:55

3- та част. Надявам се да ви хареса!


Момичето го гледаше. Поглеждаше ту ръката му, ту лицето му, а него стоеше една доста доволна и самоуверена усмивка. В ума й се въртяха всякакви мисли, но само една бе изказана.
-Не, благодаря! –отсече тя.
-Моля?!- невярващо попита той.
-Няма да се замесвам с теб, ясно? –каза тя и тръгна към вратата.
-Няма да ходиш никъде! –хвана я за ръката и  я стисна.
-Пусни ме! Няма да кажа на никого, какво знам, не ме интересува ясно? –гледаше го Тери очаквайки той да я послуша.
-Кажи ми защо не искаш? Какво толкова ти пречи, нямаш дом, нямаш семейство, нямаш работа. Едвам имаш 20 години? –тя го гледаше с онзи недоверчив поглед, с който гледаше всички.
-Лични причини! –отсече тя.
-Лични причини? –подигравателно се засмя той.
-Няма да кажа на никого, просто ме пусни да си вървя! Обещавам ти, че повече никога няма да ме видиш! –каза момичето очаквайки отговора му.
-Ще си тръгнеш просто така? Не вярвам! –рече той и пусна ръката й. –Един умен човек би поискал пари, за мълчанието си, а  ти просто си тръгваш без да искаш нищо, само като ми обещаваш, че няма да кажеш на никого. –попита я Джош зачудено, все пак в неговия свят всичко ставаше с много пари. Тя замълча за секунда, след което отговори:
-Да, точно така!Глупавите биха приели нечисти пари изкарани без труд, а умните биха приели пари само когато знаят, че са заплатили за тях! –усмихна се Тери и тръгна да отваря вратата, а момчето остана гледайки я как напуска къщата и не знаеше дали да вярва на думите й, не знаеше дали изобщо има смисъл в тях и не знаеше дали отново ще я види, но я пусна. Тя напусна къщата, отново с онази раница, но с други дрехи, бе свалила онези окъсани и одърпани, но ги носеше в чантата си.
Тери вървеше по улиците гладна, без пари, без дом само с раница на гърба си, която бе единственото нещо, което тя имаше. След всички я път, който беше минал, усети как започва да губи сили, затова реши да седне под един навес където ще може да поспи малко, за да може глада поне за малко да я остави. Седна и отвори чантата си и започна да търси нещо в чантата си. Намери една угарка от цигара и я извади, намери и една запалка в джобовете на окъсаните панталони, които бяха в раницата, след което извади и нея. Затвори чантата и седна на земята, започна да опитва да запали каквото бе останало от цигарата, но запалката така и не показа дори и малък пламък. Тери се изнерви.
-Мамка му! –хвърли запалката, а след няколко секунди видя как един човек се приближава към нея, не му обърна внимание, просто го гледаше как той се приближава.
-Твоя ли е?- попита той и се засмя, като и показа запалката.
-Да. –рече строго Тери. В ума й не мина нито една мисъл, сякаш той се бе изключил, сякаш го нямаше. Той я гледаше усмихнато, а тя сериозно, момчето не успяваше да разбие строгото и лице.

#532 Re: Архив » Как се казва тази песен? » 2012-08-21 21:51:58

http://fuidgaf.tumblr.com/ - търся 'ремикса', който започва.. мерси предварително. (:

http://www.youtube.com/watch?v=1m6S0ACp … r_embedded заповядай.

#533 Re: Лично творчество » Fuckin' Perfect » 2012-08-21 20:43:14

1-во: Благодаря Ви!  bow
2-ро: Извинявам се, че не успях да пусна днес часта, така като имах проблеми с интернета.
3-то: Утре очаквайте следващата част и се извинявам за грешката направена в втората част, вече е поправена!  smile
4-то: Отново Ви благодаря, че Ви допадна!  hug

#534 Re: Архив » Страх ме е ! » 2012-08-21 20:34:22

Не мисля, че си права, но както и да е няма да го оспорвам.


Всичко е до психиката на човек.
Не мисля, че има от какво да се страхуваш, все пак не можеш цял живот да живееш в страх. Просто се опитай да забравиш за това, като сама си помогнеш. Просто се опитвай да игнорираш тази мисъл, защото колкото повече мислиш за това, толкова повече се задълбочава проблема ти. Ще ти дам един пример. Защо не намериш цитат, който те кара да се чувстваш и аз не знам как да го кажа "безстрашна", цитат който ти е любим, или може би веднага щом помислиш за земетресението веднага започвай да мислиш за нещо хубаво. Не давай на психиката ти, да те кара да живееш в страх, както през тези 3 месеца.

Дано си ме разбрала!
Успех!   smile

#535 Re: Лично творчество » Fuckin' Perfect » 2012-08-20 16:33:49

Радвам се, че ви хареса, надявам се и следващата част също да ви допадне!
Благодаря ви!

2-ра част.


Момичето слезе в всекидневната, но там нямаше никого. Тя си бе взела душ, определено бе махнала мръсотията от себе си и под онези окъсани дрехи се криеше едно прекрасно същество. Имаше огромни сини очи, които пленяваха на мига, руси коси като от злато, и тяло за което повечето момичета мечтаеха. Огледа се и тъкмо взе чантата за да си тръгне, но някой я спря.
-Къде отиваш? –попита мъжкия глас зад нея.
-Тръгвам си! –каза тя и сложи раницата на гърба си.
-Ще си тръгнеш без дори да се запознаем?- попита момчето и подаде ръка.-Джош! –тя хвана плахо ръката му и с тих гласа каза своето име. Не се усмихваше много, може би причината беше в това, че нямаше на какво да се усмихне до сега.
-Тери. –каза тя и го погледна в очите.
-Имаш красиви очи, Тери! –натърти той на името й. –Седни! –седна той на дивана и я погледна. –Няма ли да седнеш? – девойката седна накрая на дивана и се огледа.
-Разкажи ми малко повече за себе си! –каза той наливайки от усикито на баща си.
-Нямам какво да разкажа! –всъщност имаше, но просто беше недоверчива към хората.
-Не мисля така! –рече момчето и и подаде чаша от уискито на баща му.
-Не, благодаря, не пия! –отсече момичето.
-Добре! –засмя се той и я погледна, тя стоеше пред него оглеждайки се.
-Не мисля, че си толкова глупава! –каза момчето засмивайки се. –Много добре знаеш от какво бягах, нали?
-Няма да кажа на никого, просто искам да си вървя. –отговори девойката и реши да тръгне към вратата.
-Имам сделка за теб! –каза той и я погледна, а тя се спря на място.
-Какво имаш предвид? –попита тя.
-Видя какво правя, ще ти дам процент всеки път като вземам парите, сделка? –попита той. Гледаше я бездомна само с една раница на гърба си и носеща само едни дрехи. Без пари, би приела всякаква оферта. 

#536 Re: Лично творчество » Fuckin' Perfect » 2012-08-19 15:07:22

Една нова история, надявам се да ви хареса!

1-ва част.

-Махай се, не си си платила наема! –каза ядосания мъж и я изгони навън, като бездомник, на практика точно сега тя стана такава- бездомник. Изхвърли и чантата с дрехи, която имаше. Тя просто взе чантата изправи се и тръгна на някъде. Бе гладна, не се бе хранила от 3 дни, имаше нужда да сложи залък хляб в устата си. Вечерта бе леко прохладна, усещаше се вятъра, който се впиваше в кожата й. Бръкна в джобовете на дънките, които носеше, но там не намери дори и цент, намери само една смачката на цигара, пооправия и я запали с запалката, която винаги носеше в себе си. Тя отиде до вечерния ресторант, който винаги посещаваше, но не като гост. Главния готвач я познаваше и винаги и даваше нещо, което ще я нахрани и засити, дори и даваше някои остатъци вместо да ги хвърляше. Тази вечер отново отиде там. Кухнята имаше изход, който водеше до една тъмна уличка, където бяха кошовете и изхвърляха отпадаците си.
Тя отвори вратата, но този път бе друг готвач.
-Махай се хлапе! –изсъска й той, като я видя. Отиде и веднага затвори вратата под носа й. Онзи човек бе единствената й надежда, а сега той не бе там, някой друг го бе заменил. Тя тръгна да излиза от другата страна на малката уличка, но някой се блъсна в нея и я повали на земята.
-Внимавай! –каза той запъхтяно.
-Аз или ти? –отговори тя. –Да не би да бягаш от някого? –попита тя, а той бързо и подаде ръка.
-Хайде ставай! –изправи се тя, а той я дръпна за да може да бяга с него. Не спираха да бягат докато накрая не стигнаха до една доста голяма къща.
-Няма да вляза в тази къща, против закона е! –дръпна ръката си тя.
-Хайде влизай, къщата е на родителите ми! –каза той и я хвана за ръката. Влязоха вътре, а тя остана с отврена уста при вида и отвътре.
-Не пипай нищо, ръцете ти са мръсни! –каза той с което я накара тя да се почувства доста неловко.
-Моите може да имат кал по тях, но твоите са по мръсни! –каза тя и тръгна да излиза.
-Хей, къде тръгна? –дотича до нея и я хвана за ръката.
-Пусни ме, тръгвам си! –дръпна ръката си.
-Не, няма да ходиш никъде! –отново я хвана за ръката и я поведе на някъде.
-Остави ме, къде ме водиш? –дърпаше се тя и викаше.
-Отиваш в банята веднага, трябва да се изкъпеш! –вкара я в банята и заключи вратата.
-Пусни ме! –започна да вика и да удря по вратата, но след дълго викане се измори и разбра, че няма смисъл да продължава.За това просто свали дрехите си и влезе под душа. След около 30 минути тя извика за да й отвори.
-Чакай, как да съм сигурен, че си се изкъпала? –попита той говорейки на вратата.
-Като отвориш вратата, стоях тук 45 минути, дали не съм се изкъпала? –попита тя.
-Добре. –отговори и отвори вратата. Тя бе по хвалия, бе толкова красива. Имаше красиви сини очи, като небе.
-Така вече ми харесваш! –усмихна се той гледайки я.
-Дай ми дрехи, няма да стоя по хавлия пред теб! –сопна се тя.
-А, да, ето. –подаде й дрехи. –Ще те чакам в всекидневната! –каза той и тръгна надолу по стълбите.

Мръсотията по тялото ти лесно би се измила, но тази която е вътре в теб, дори и след години, дори и след велики дела, нивга не би се заличила.

#537 Re: Лично творчество » Не ме лишавай! » 2012-08-16 15:51:41

Благодаря Ви, много са хубавите мнения!  bow

#538 Re: Филми / Сериали / Видеоклипове » Всичко за Pretty Little Liars » 2012-08-15 18:02:09

Аз мисля, че е Пейдж, защото тя харесва Емили, а Емили обичаше Мая.
А Мая от своя страна знаеше нещо за А.,
кой има основателна причина да убие Мая, разбира се, че Пейдж.
Ако Мая е извън играта, Емили остава за Пейдж, а тайната за А.,
който знае Мая, също остава скрита, така че тази която
има най-голяма изгода от смъртта на Мая, това е Пейдж.

#539 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-08-15 17:55:10

Как сте? Какво правите? smile

Добре съм, лежа и слушам музика, а ти?

#540 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-08-15 17:54:10

От любов и от омраза не можах да се опазя..

#542 Re: Лично творчество » Не ме лишавай! » 2012-08-15 16:04:56

Дано да ви хареса!


  • Ден тъмен като нощ.
    Скъпи помощ.
    Полудявам!
    Как да обичам забравям!
    Викам!
    Чуваш ли, кажи?
    Моля те, не мълчи!
    Сърцето ми,
    разкъсва се от яд.
    Любов, моля те,
    смили се ти.
    Моля те, не опустушавай
    наште обгорели души.
    Любов моя погледни ме ти.
    От правото да те обичам,
    не ме лишавай ти. 

#547 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-08-14 15:43:38

Лежа и след малко ще започвам да се оправям, че ще излизам.
Ти?

#549 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-08-14 14:10:31

Добре, усети моята болка, нека влезем един друг в умовете си.

#550 Re: Лично творчество » Творбите на София. » 2012-08-14 14:09:30

Прекрасно, прекрасно!
Браво!  bow

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook