#1 2013-04-01 08:56:24

secret_life
Member
Registered: 2012-07-26
Posts: 11

Re: Нещо ново

Здравейте, преди бях започнала да пиша една история, но я промених. Сега мисля че по-интересна. Прочетете това и кажете какво мислите  smile 

                                   1


Когато отворих очи слънцето грееше силно и слънчеви лъчи се провираха през прозореца.Станах и босите ми крака се допряха до студения под.Когато слезнах долу майка ми стоеше на масата, а погледа и беше втренчен в някакво писмо пред нея.
-  Добро утро. - казах с усмивка, но и моят поглед беше в писмото.Познах почерка.
- О, миличка добро утро не съм те чула да слизаш. Ела трябва да ти покажа нещо.
Седнах на стола до нея и взех писмото.
- Мамо, това..
- Е от баща ти. Моля те,прочети го и помисли над предложението му. - усмихна ми се топло - Аз ще съм съгласна каквото и да решиш.


Качих се в стаята ми и седнах на леглото.Оставих писмото встрани от мен,от страх да го прочета. Но преди всичко ще се представя накратко за да чуете историята ми.
Казвам се Джесика Палмър и съм на 16 години. Уча в престижно училище (по желание на баща ми въпреки че живее в друг град) където намерих и най-добрите ми приятели - Марта,Стивън и Джулия.Те са най-прекрасните хора на земята и в трудни моменти винаги са до мен. Колкото до родителите ми, мисля че вече разбрахте, че са разделени. Това е станало когато съм била двегодишна. Баща ми се е преместил в друг град заради работата си и оставил къщата на мен и мама. Преди да стане шеф на компанията, която ръководи, ме посещаваше винаги когато може.Оттогава обаче започна да ми изпраща всякакви подаръци и извинителни писма, в които пише колко съжалява, че не може да дойде заради работата. Намразих го заради това, но в същото време и много ми липсваше.И ето сега ми изпраща писмо.Взех го с треперещи ръце и започнах да чета.
 
      Здравей скъпа Джес! Как си? Знам, че не искаш да
      говориш с мен, и че не четеш писмата, които ти
      пращам, но силно се надявам да прочетеш това,
      защото отправям голямо предложение към теб.

Наистина не чета писмата му, но майка ми казва, че той звъни често и пита за мен.

       Става въпрос за лятото, което тъкмо започна.
     Ще го кажа направо - искам да дойдеш при мен
     за няколко седмици, а ако ти хареса може да
     останеш колкото поискаш. Знам, че имаш приятели
     и че искаш да прекараш времето си с тях, но тук
     също има много хора, с които да се запознаеш. Ще
     видиш живота ми и ще ми разкажеш за твоя.
     Наистина искам да дойдеш и ще се радвам да приемеш. 
     Ако желаеш да говориш с мен майка ти има номера ми.
     Очаквам отговора ти с нетърпение.

Сърцето ми биеше учестено, ръцете ми се запотиха. Заля ме силна вълна от емоции. Внезапно вратата зад мен се отвори.
[/i]


И какво като разбиеш моето сърце сега? Зная счупеното носи щастие във любовта.. heart

''The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams''

На който му се чете: http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=33050 smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook