#126 2011-07-12 19:18:30

smiley_butterfly
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 2,922

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Още !  heart  sun

Offline

#127 2011-07-12 20:38:56

walyaa
Member
From: Ямбол
Registered: 2010-09-04
Posts: 14

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Само да вметна,че и аз чакам за още :3

+1  sun  heart


Avatar by : ^^Filmchett0o^^

Страничката ми във Facebook ~> http://www.facebook.com/pages/Let-me-fe … 8554389684

Offline

#128 2011-07-12 20:41:51

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Прочетох я на един дъх от началото до тази част...
Просто съвършено невероятна!
sun


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

#129 2011-07-12 21:30:04

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Тази история се нареди на първо място в топ 10 най-любими историй.Супер е.А момичето цепи.И аз понякога намирам полуголи готвещи мъже в кухнята си,но за жалост нямам твоят късмет-винаги е баща ми laugh .


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#130 2011-07-12 21:55:59

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Искам ощеееее!  heart


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#131 2011-07-13 12:24:48

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Хаха, мерси много.
Колко фенчета имам sun  laugh

Събрала съм ви доста материал и понеже доста ви обичам днес ще пусна две дъъълги част laugh  sun  bow


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#132 2011-07-13 12:49:13

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Хаха, мерси много.
Колко фенчета имам sun  laugh

Събрала съм ви доста материал и понеже доста ви обичам днес ще пусна две дъъълги част laugh  sun  bow

YESSS  heart  sun


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#133 2011-07-13 13:38:24

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Воаля ! sun



Седнах на стола зад него и започнах да се наслаждавам на извивките му. Ох.
       - Боже, колко си секси !
Той се засмя, дойде и ме целуна. После пак се върна към котлонените си работи. Погледах го още малко. Е, това май бе раят ! Някои хора си представят рая като приказна страна. Една така върху белите облачета, където се разхождат разни пичове с роби и ореолчета, седят на златни пейки пред разни водопадчета, падащи от нищото, навсякъде има цъфнали дървета и цветя и такива подобни неща. Вероятно се хранят само с плодови сокчета и ядат кексчета. Да, за други пък раят е малко по-различен. Просто хората отново и отново изживявт любимите си неща. Е, ако сега умра и ако по някаква случайност ... не, глупости, естествено че ще отида в рая. Та като отида в рая, ако е сега, сигурно по цял ден ще стоя и ще зяпам как симеон готви. Дам ... след около пет минути той ме изгони от кухнята.
        - Моля ? – Тоя сериозно ли, да ме изгони от собствената ми кухня. Да бе – ще има да чакаш.
       - Моля те, де. Трябва да е изненада.
        - Оф ...
Станах и се запътих към хола. Идиот гаден. Как ме изгони само ! Пак си пуснах онази комедия и го зачах. Пфу, нахалник. След по-малко то час той ме извика в кухнята. Бил готов. Ми, аз не съм. Както и да е Навлякох къси панталони и потник, а все още влажната ми коса се спускаше по раменете и влязох в кухнята.
            - Я да видим какво си ми сготвил ...
Той поднесе храната и ... О !Т
Това момче ме разби ! Беше сготвил някакво месо. Прекрасно, вкусно и с някакъв удивителен сос с гъби, които идея си нямам откъде беше изкопал. Имаше също и задушени зеленчуци. Боже, колко го обичах ! Съвсем забравих, че доскоро съм му била бясна.
       След като приключихме с вечерята, той настоя да измие чиниите. Ми, съгласих се – да не съм луда ! Отидох в спалнята и си пуснах някакво филмче.  След двайсетина минути той дойде и носеше две купи сладолед. Боже, съвсем бях забравила, че има сладолед у нас  ! Шоколадов и мента ... ммм. Това бяха любимите ми, също и йогурт, но йогурт нямаше. Е, днес бях чревеугодник, ясно беше. Но пък този път ми хареса. Той ми подаде едната купичка и започнахме да се тъпчем със сладолед, гледайки въпросното филмче. И, естествено, аз тъпачката си изпуснах парчето сладолед ... падна право в потника ми.
         - ААААА, по дяволите ! – Изкрещях.
      - Студено ! СТУДЕЕЕНООООО ! Махни го, по дяволите.
Симеон се засмя. Браво бе, много смешно. Приближи се и пъхна ръката си в деколтето ми. Егати картинката бяхме !
         - Аааа, кво правиш бе ?
     - Изпуснах го, чакай.
    - Ох. – Просто свалих потника си, а парчето ми се спусна надолу по корема.
      - СТУУУУД ! – Отново извиках. Тоя малоумен ли беше или какво ? Отново се изсмя. Идиот. После направи нещо, което ... уааау. Взе парчето най-сетне ... с уста.
     - Направи го пак. – Засмях се, а той плъзна още едно парче по мен. О, да. Бе вледеняващо, но чувството как топлите му устни минават по изстуденото място ... УАУ.
  Е, вече бях цялата измазана, но нямаше да оставя нещата така. Е, сега бе времето да направя нещо твърде просташко и селско, но все пак ... бръкнах в купана със сладолета с ръце, взех определено количество сладолед и после го размазах  по тялото му.
         - Ох ! – Каза.
      - Спокойно, спокойно.Сега ще те почистя. Започнах да го целувам по корема ... мм вкусен беше. Седнах върху него,а той ме придърпа към себе си. Телата ни бяха лепкави иужасни от този сладолед, но нямах нищо против. Целувка, сладоледена целувка, език ... е, ясно ви е как свърши и тази история.
      На сутринта се събудих, залепнала за чаршафите. Прасето спеше непробудно. Ох, добре. Тъкмо станах, когато Колин започна да дращи по вратата. Боже, съвсем бях забравила, че това животно трябва да се разхожда сутрин.
               - Тихо, Колин !
Погалих го по главата :
          - Ела !
Отидохме в кухнята и му дадох да яде. Така, сега беше хубаво да вляза да се изкъпя, защото ... да, бях лепкавото чудовище. Тъкмо излизах от банята, когато на вратата се звънна. Погледнах през шпионката и ... БАБА МИ ! Оф, тая пак се инсталира у нас. Какво ли искаше сега ? Взех обувките на Симеон и ги хвърлих в спалнята, после затворих вратата.Отворих входната врата.
        - Здрасти, бабе! 
Тя ме прегърна. Боже, как мразя бабички !
    - Кво става ? – Кво става лииии ?!?!
   - Бабо, добре ли си ?
- Екстра, джитках си и реших да мина оттук ?
  - Джиткала си ?
- Не чаткаш ли ?
- Бабо, колко лекарства изпи и с какво ?
Тя се разходи из кухнята, после из хола, а аз вървях след нея и недоумявах. Тази май вземаше приспивателни за коне. Видя Колин и се разпища.
     - Нося ти салам, мъжки.
     - Бабо, как ще храниш кучето със салам ?
Не ме отрази, а направо му го набута в устата. Е, браво бе !
   - Вие с момчето да не сте скарани ?
    - Ъъъ не ... защо ?
     - Мислех, че ще  е тук.
     - Ти за това ли дойде ?
    - Кой, аз ?
    - Не, Мила от Марс.
    - Не чаткам.
    - А ?
    - Абе, джитках си и реших да те видя.
     - Да бе, добре.
Тя изсвири с уста и започна да пляска. Абе, тая луда ли е или какво ?!
Колин се домъкна като я чу. Ми, окей.
        - Може ли да изведа тая дружка да поджиткаме.
Естественоооо ! Тъкмо няма да го разхождам ! Ооо, да.
        - Ми, супер. Само не му давай приспивателни за коне.
         - Не чаткам.
        - Бабо, моля те !
      - Не те ли кефи.
    - Хич.
         - Океей. Кога да ти го върна ?
       - Дръж си го ако искаш даже за няколко дни.
       - Супер.
    -Супер ?
       - Супер-дупер.
         - БАБОООО !
Боже, как ме дразнеше тая ! Не знам какво и бяха дали шашнатите лекари, но явно беше доста силно. И после се сетих – баща ми й подари лап топ. Сигурно се ровеше в някакви гангстерски сайтове от деветдесетте или нещо подобно. Ей, богу как ми лазеше по нервите в момента !
        - Кога да ти го върна ?
        - Знам ли, ще ти го поискам като ми потрябва.
Усмихнах й се, и сложих каиша на Колин. Целунах го по челото :
            - Чао, дребос.
После връчих каиша на баба ми и демонстративно отворих вратата, за да се изнесе.
            - Нуждаеш ли се от нещо ? – Попита баба ми.
Ми да, от теб далеч от мен. Не й го казах.
       - Не, мерси. Ако ми потрябва нещо ще ти звънна, не се притеснявай.
Баба ми извади нещо от джоба си. ПАРИИИ. Пари ли ще ми даваа ?
            - Дъвка ?
Каква ти дъвка, бе !
              - Чао, бабо.
Все пак си взех дъвка, после тя се изнесе. Качи кучето в асансьора. НЕЕЕ ! Е,това щеше да е шоу. Колин мразеше асансьори. Тук май е времето да вметна защо бийгълът ми се казва Колин. Нали знаете онзи невероятен актьор с зашеметяващ акцент Колин Фърт ? Ми да, за него го направих ! Джони Деп е любовта наживота ми, но честно казано не бих се оженила за подобен тип. Не зная защо, просто не бих. Обаче Колин Фърт ... да, такъв виждам бъдещия си съпруг. В случай, че се омъжа, разбира се. А ако не го направя – имам оправдание : Никой не прилича на Колин Фърт. Clever, ha !


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#134 2011-07-13 15:01:56

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ха-ха, каква баба!Супер част!Още! heart  heart


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#135 2011-07-13 15:04:02

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ааа, страхотно е! Ии толкова много се смях ;д   heart


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

#136 2011-07-13 15:06:46

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Хехе.
НЕКСТ !  heart  sun


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#137 2011-07-13 15:16:01

smiley_butterfly
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 2,922

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ох, не тая баба  chuckle Некст!  sun

Offline

#138 2011-07-13 15:50:12

just meee
Member
From: Велико Търново.
Registered: 2010-02-21
Posts: 11,068

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Авв,току-що прочетох всичките части и останах очарованаа!Прекрасна история!Най-много ми харесва това,че е тооооолкова реална.И баща ми е същия  laugh твърде често говори за секс с мен.Не че ме бърка. laugh

Offline

#139 2011-07-13 15:56:46

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Благодаря на всички sun
Както обещах, още довечера ще имате още една част bow


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#140 2011-07-13 16:15:54

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Благодаря на всички sun
Както обещах, още довечера ще имате още една част bow


Мерси, много.. sun  sun


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#141 2011-07-13 16:16:20

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ощееее  heart ..Боже,ако моята баба се държи така,просто незнам.. lipssealed  laugh


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#142 2011-07-13 16:44:19

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ощееее  heart ..Боже,ако моята баба се държи така,просто незнам.. lipssealed  laugh


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#143 2011-07-13 17:36:35

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Заповядайте sun


Когато най-сетне баба ми се изнесе, аз отидох до стаята и надникнах. Симеон още спеше. Прекрасник. Да, наистина го обичам ! Както и да е. Та той си спеше и аз отидох в кухнята. Закуска. Единственото ядене, което не можех да пропусна. Направих си овесени ядки, но хапнах малко и не ми се ядеше повече. За това си взех праскови, направих си кафе, цигарите и на балкона. Излязох през вратата откъм хола, за да не събудя Симеон и се надявах да не се събуди и от дима, който можеше да нахлуе в стаята през завесата. Блажено утро ! Само секс му липсваше, но аз май получих достатъчно. Не че бих отказала още ... спомних си за вчера и потънах в мисли. Прасковата я изядох, така че извадих една цигара и я запалих. Ааах, Иво беше прав – друго си е да се гъзариш с червени. Обожавах цигари. За всичко вървяха. Тъжна ли съм – пуша, щастлива ли съм – пуша, лошо ли ми е – пуша, за добро утро – пуша. А утрото е така прекрасно с цигара и кафе в ръка. На собствения ти балкон, наслаждавайки се на изгрева ... добре де, не на изгрева, но на вече изгрялото все още не толкова стопяващо юлско слънце. Ама добре го казах, а ! Изправих и погледнах през перваза – гаджето на един готиняга простираше по гащи, а пък онзи пич с мароканската пак седеше на балкона ... и той по гащи. И пак розови. И аз бях по гащи. Сутринта си облякох тениска, но ми стана твърде горещо и просто си сложих сутиена. Както и да е – тревоманчето ме видя и ми махна, аз също му махнах. Интересно приятелство имахме ние двамата – и комуникацията ни беше тъй задълбочена и на ниво ... както и да е. Пак си седнах на стола и пак си качих краката на перваза. Взех още една цигара ... ммм ... Върховно чувство  ! Стоя си тук, пуша си, пия си страхотното кафенце, в стаята до мен лежи най-прекрасното същество в живота ми и аз съм напълно необезспокоявана от идиоти. Ах, блаженство !
       В същия момент телефонът ми звънна ... е, не съвсем необезспокоявана. Кой идиот беше сега ? А, Мая.
-     Къде е пожарът ?
-    Кво ?
-    Питам къде е пожарът.
-    КВО ?
-    Оф, бе Мая КЪ-ДЕ-Е-ПО-ЖА-РЪТ ?!
-    Къв пожар бе, сок пия.
Еее не ! Това момиче ме довърши.
-    Твърде рано си станала.
Тая пак не загря.
-    Ми да, топло ми е.
-    Честито.
-    А ?
-    Кажи бе, душа.
-    Какво да ти кажа ?
-    А на мен ли ? Ми нищо. Просто хората като звънят по телефона, обикновено имат нещо да кажат.
-    А, това ли ! Забравих. Чакай.
-    Чакам.
Е, чаках. 3 минути я чаках тая патка да ми мънка и ънка по телефона.
-    А !
-    А ! Огря ли те ?
-    Не, сама съм вкъщи.
Боже, такъв facepalm си ударих, че май си разлепих лицето.
-    Майче, Майче ... какво се сети бе, душа ?
-    А, да ! Искаш ли да дойдеш у нас после ? Имам текила.
-    Перфектно. Към колко ?
-    2 ?
-    Не, не два. Нека е към шест. Става ли ?
-    Ми да, баща ми е на запой с „момчетата”.
Сещате ли се, когато някой цитира нечий глас и как на тази цитираната дума гласът му някак се задълбочава и акцентира всъщност на думата ? Е, Мая винаги го прави. Убива ме ! Поговорихме още малко. Тя искаше да й разкажа какво сме правили снощи със Симеон, но той много мрази да разказвам на приятелките си за интимния ни живот, пък сега можеше да се събуди и да чуе, така че просто казах на Мая „после ще ти кажа”.
-    Аз пък от липса на секс седях върху пералнята.
Изсмях се.
-    И на мен се случва, но аз по-често правя секс.
Боже, как обичам да я дразня.
-    Затварям ти, че имам работа. Целувки.
Тъкмо и затворих и третата ми цигара свърши. Повече нямаше да пуша.Засега. Допих си кафето и влязох в кухнята за още една праскова. Тъкмо я режех, когато нещо ужасно лепкаво се прилепи за гърба ми.
-     Симеоне !
Изкрещях и се обърнах, а той се прилепи отново до мен.
-    Браво на теб ! Тъкмо се изкъпах.
Той ме целуна, а после ме погледна с онази негова ужасно доволна физиономия и каза :
-    Е,май пак ще ти се наложи.
Погледнах се.
- Май да. Познай заради кой идиот.
Той се подсмихна.
- Не ми философствай. Марш в банята !
- Не, първо ти , после аз.
Той ме погледна така, сякаш съм го накарала да си сложи червило. Боже, каква подигравателна мутра изкара ! После изпуфтя и каза :
-    Тръгвай !
-    Не.
-    Хвана ме и ме завлече в банята.
-    НЕ бе !
-    Първо не не не, после да да да.
-    Идиот.
Идиот, идиот, ама беше прав. Влязохме в банята и той ме пусна, ама заключи вратата.
-    Спокойно, няма да бягам.
-    Аз за всеки случай.
Винаги всичко трябваше да му е сигурно и уредено. Мразех това. Какво щеше да му стане ако рискуваше малко ? Е, сега беше мой ред да се правя на ударена. Наклоних глава и се подпрях на ръката си – сещате се, заех онази мисловна поза.
-    Жалко, ама май няма и двамата да се поберем в душкабината.
-    Влизай ! – Пак изкомандва. – И преди сме го правили.
-    Кое ?
-    Не ми се прави на тъпа, а влизай.
Спрях се.
-    Ти тъпа ли ме нарече.
Той се сепна. Мале, ква изплашена физиономия. Разбих се.
- Н-н-нн-не, аз нямах, абе не, аз исках ...
Засмях се.
-    Влизай под душа !
Пуснах водата и взех един шампоан, който изсипах върху него. После хубаво го размазах по кожата му.
-    О, така ли !
Той прилепи своето тяло до моето.
-    Стига, хлъзгаво е – ще паднем. – Засмях се.
-    И други хлъзгави неща има тук.
Мале, колко гнусен ставаше на моменти !
-    Ааа не ! Повече няма да правим секс без презерватив.
Той изпувтя и ме опръска с душа. Изпищях. После ме притисна до стената и ме целуна, а водата от душа падаше върху нас. Сетих се за онзи момент в парка. Идеално беше. Н че и сега не беше. Целувайки ме, слезе надолу по шията, по гърдите, корема, пъпа, под пъпа ...
-    Не ! Казах ти нещо вече !
Той ме погледна и се усмихна.
-    Спокойно. – Каза той. – Отпусни се.
Боже, вярвах му ! Само как му вярвах. Сниши се още по-надолу и ... оооо. Обожавах да прави това. Отдавна не гобе правил. Разтопих се, вълна от удоволствие ме разля цялата. Отново пулсирах. Желаех го сега, но нямаше да прекъсвам момента. Доста добре ми беше. Не спря да го прави може би 4-5 минути. А езикът му ... уааау. Може би щеше да го прави още малко, но аз го извлякох от банята. Качих му се на конче и го инструктирах да си завлече задника на леглото. Там, все още мокри продължихме с ласките и любовната игра. Беше невероятно.  Обожавах, когато целуваше ръцете и гърбът ми. Целуваше и бедрата ми – не го бе правил досега, прекрасно беше. Реших да заема малко контрол над нещата и се качих на него. Обожавах да целувам гърдите му, а явно и той нямаше против.
-    Чакай малко. – Казах и скочих от леглото. Отворих чантата си и взех портмонето. Там винаги държах презерватив, но ... този път нямаше. Неее, не и сега.
-    МАМКА МУ !
-    Какво ?
-    Не, нищо.
Отново отидох на леглото и се надвесих. Под леглото ми имаше нещо като придържаща го дъска, точно по средата под матрака. Бинго ! Презервативи.
Отново се качих върху него и продължих да го целувам, докато не стигнахме до същинската част ... отново приливна вълна от емоции и удоволствие.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#144 2011-07-13 17:56:50

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ухх горещо  heart ..С най-голямо нахалство искам още,две на ден изобщо не са ми достатъчни laugh ..


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#145 2011-07-13 18:07:48

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Йеа!
ОЩЕЕ!! heart


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#146 2011-07-13 18:24:07

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ухх горещо  heart ..С най-голямо нахалство искам още,две на ден изобщо не са ми достатъчни laugh ..

Ох, с удоволствие ама ...
Излизам сега, довечера ако имам време ще драсна още някой ред, обещавам sun


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#147 2011-07-13 18:25:50

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

- Бабо, добре ли си ?
  -  Екстра съм ?
  - Екстра, джитках си и реших да мина оттук ?
  - Джиткала си ?
- Не чаткаш ли ?
- Бабо, колко лекарства изпи и с какво ?
Тя се разходи из кухнята, после из хола, а аз вървях след нея и недоумявах. Тази май вземаше приспивателни за коне. Видя Колин и се разпища.
     - Нося ти салам, мъжки.
     - Бабо, как ще храниш кучето със салам ?
Не ме отрази, а направо му го набута в устата. Е, браво бе !
   - Ти за това ли дойде ?
    - Кой, аз ?
    - Не, Мила от Марс.
    - Не чаткам.
    - А ?
    - Абе, джитках си и реших да те видя.
     - Да бе, добре.
Тя изсвири с уста и започна да пляска. Абе, тая луда ли е или какво ?!
Аксел се домъкна като я чу. Ми, окей.
        - Може ли да изведа тая дружка да поджиткаме.
Естественоооо ! Тъкмо няма да го разхождам ! Ооо, да.
        - Ми, супер. Само не му давай приспивателни за коне.)
         - Не чаткам.
        - Бабо, моля те !
      - Не те ли кефи.
    - Хич.
       - Супер.
    -Супер ?
       - Супер-дупер.
         - БАБОООО !

Не, не, не .. Няма такъв смях laugh Уникално е! Кога ще пуснеш пак? laughstar


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#148 2011-07-13 18:56:19

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Йеа!
ОЩЕЕ!! heart


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#149 2011-07-13 19:08:20

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

Ухх горещо  heart ..С най-голямо нахалство искам още,две на ден изобщо не са ми достатъчни laugh ..

Ох, с удоволствие ама ...
Излизам сега, довечера ако имам време ще драсна още някой ред, обещавам sun

Нямам търпение  sun  laugh ..


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#150 2011-07-13 19:12:08

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: А вие колко пъти сте си казвали "Аз повече няма да пия&

;xx Много е якааа heart Чакам ощее sun


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook