#1 2011-07-01 18:40:36

lollypop4etyYy
Member
Registered: 2009-11-21
Posts: 4

Re: имам нужда да споделя :)

Значи.. имаше едно момче, което ужасно много обичах.. това беше преди повече от година.. ходехме обичахме се, той ми го казваше и го показваше по един много романтичен и прекрасен начин. Да, но аз толкова много го обичах, че ставах буквално много досадна с искането си да съм постоянно до него, което беше най-голямата ми грешка... и така един ден той ме заряза, точно поради тази причина... оттогажа няколко месеца се опдминажахме като пътни знаци.. някои разминавания с него ми се виждаха като не секунди ами часове.. и сега след 7 месеца с него си писахме да се видим как сме.. а аз от 5 си хванах друг приятел, който се държи като пълния малоумник... та с това предишното момче си писахме и си спомняхме колко ни е било хубаво и най-шантавите ни моменти.. той каза че не е трябвало да става така а аз му казах в кво съм сгрешила... да малко е късно, но си го казахме. И двамата пазим абсолютно всички спомени дори и доста материални [снимки; подаръци и т.н.] Той пази филма който бях направила за него... и точно сега когато се надявах да съм го забравила, аз се влюбвам наново и наново всеки път когато си пишем.. обаче сега това новото гадже не знам какво да го правя.. не мога да го зарежа първата съм му.. родителите му ме познават, вървим в една компания, която много уважавам и е единствената в която съм себе си... и проблема е там, че на мен не ми е добре с него и ще се държа един вид егоистично. Да, казвали са ми че трябва да спра да мисля за другите и да мисля повече за себе си, но на мен ми е гадно за него.. а като го държа така в неведение и го наранявам още повече.. та и на него не му е добре с мен...
А колкото до предишния ми приятел.. много ми липсва и една приятелка, дори две, мислят че той ще се върне при мен, но аз не.. иска ми се, но не съм сигурна.. говорих с него [попитах го коя е щастливката от сърчицето му в скайп] и той ми каза, че когато всичко се получи ще ми каже, но няма да ми казва и преди това... та приятелките ми мислят че се отнася до мен, а аз не.. и няма как да разбера освен ако той не ми каже.. ии вероятността да се върне е 1 на 10000000.. обаче и да се върне и да не се върне аз не искам да съм със сегашния.. знам, че е объркващо, но имах нужда да споделя...

Ако имате някакви идеи пишете.. ако нямате благодаря, че отделихте време да прочетете smile

Offline

#2 2011-07-01 18:50:19

AnOnImKaAa
Member
From: Габрово
Registered: 2010-02-13
Posts: 625

Re: имам нужда да споделя :)

Какво е трудното? Държиш се естествено в компанията си това значи че те те разбират и няма да ти съдят решенията...Тоест скъсай със сегашното ти гадже и виж какво ще стане с бившия...Щом си му първата тогава гледай деликатно да скъсаш с него..


Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с л*йна по стената, чете се но няма да е приятно !

Offline

#3 2011-07-01 19:00:00

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: имам нужда да споделя :)

Съгласна съм с AnOnImKaAa.Няма смисъл да си с някого,когото не обичаш.Кажи му деликатно,че вече не искаш да сте заедно,че не желаеш да го нараняваш.А пък останалите от компанията би трябвало да те разберат - нали са ти приятели.Освен това животът си е твой  smile Пък ще видиш как ще се развият нещата с бившия ти.
Успех!  smile


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#4 2011-07-01 19:28:24

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: имам нужда да споделя :)

проблема е там, че на мен не ми е добре с него и ще се държа един вид егоистично. .. та и на него не му е добре с мен...

Какво има? Скъсай с него. Кажи му, че не ти допада като характер или нещо от тоя род..
Щом не ти е добре с него значи не би трябвало да си с него.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#5 2011-07-01 19:55:06

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: имам нужда да споделя :)

Щом не ти е хубаво с настоящия - скъсай с него.
Щом искаш да си с бившия си - пробвай се и виж какво ще стане.
Аз съм на мнение, че двама души 1 път разделят ли се, няма смисъл да се събират пак.Шанса нещата първия път да не са се получили, а втория да се получат е много минимален.Човек трябва да върви напред, не да живее в спомените.Да, хубаво ти е било, но ще срещнеш друг с който също ще ти е толкова хубаво, дори и повече.
Понякога това което искаме най-много е това без което е по-добре!!
  wink


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#6 2011-07-01 20:14:55

lollypop4etyYy
Member
Registered: 2009-11-21
Posts: 4

Re: имам нужда да споделя :)

Благодаря ви за мненията!!!  smile Може би трябва да оставя и двамата и да намеря някой друг на който хем аз на него хем той на мен ще държи, но все пак много ви благодаря, че се отзовахте  bow  bow  bow

Offline

#7 2011-07-01 20:18:45

kpucuxwestwick
Member
From: София
Registered: 2011-02-01
Posts: 589

Re: имам нужда да споделя :)

Човек най-добре да скъсаш с тоя дето си сега , няма смисъл да си с него ако не изпитвш нищо.Гадно е да го зарежеш така ама все пак и ти имаш чуства, а колкото до копманията ти все пак те не решават кво да правиш

Следвай сърцето си !


[img]https://33.media.tumblr.com/7a4de07287797298aa24044b3f6c7743/tumblr_n97v0cV37D1s77f18o1_400.gif[/img]
"You love me "
- I whisper.
His eyes widen further and his mouth opens. He takes a huge breath, as if winded.He looks tortured-vulnerable.
"Yes" - he whispers.
"I love you " .
- Fifty shades of Grey

Offline

#8 2011-07-01 20:24:08

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: имам нужда да споделя :)

Ако бях на твое място щях да кажа на сегашното ти гадже, че нямам чувства към него и да се свършва.А относно другото момче - спокойно, почакай малко да видиш какво ще ти каже или какво ще направи.


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#9 2011-07-02 05:06:21

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: имам нужда да споделя :)

Щом не ти е хубаво с настоящия - скъсай с него.
Щом искаш да си с бившия си - пробвай се и виж какво ще стане.
Аз съм на мнение, че двама души 1 път разделят ли се, няма смисъл да се събират пак.Шанса нещата първия път да не са се получили, а втория да се получат е много минимален.Човек трябва да върви напред, не да живее в спомените.Да, хубаво ти е било, но ще срещнеш друг с който също ще ти е толкова хубаво, дори и повече.
Понякога това което искаме най-много е това без което е по-добре!!
  wink

(y)


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#10 2011-07-02 09:53:14

monka98
Member
From: Добрич, Добрич е града!! ;]
Registered: 2010-04-04
Posts: 2,785

Re: имам нужда да споделя :)

Щом не ти е хубаво с настоящия - скъсай с него.
Щом искаш да си с бившия си - пробвай се и виж какво ще стане.
Аз съм на мнение, че двама души 1 път разделят ли се, няма смисъл да се събират пак.Шанса нещата първия път да не са се получили, а втория да се получат е много минимален.Човек трябва да върви напред, не да живее в спомените.Да, хубаво ти е било, но ще срещнеш друг с който също ще ти е толкова хубаво, дори и повече.
Понякога това което искаме най-много е това без което е по-добре!!
  wink

+2  (y)


.
[img]http://www.prikachi.com/images/122/5680122a.gif[/img]

..............Tumblr

Offline

#11 2011-07-02 11:50:00

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: имам нужда да споделя :)

Какво е трудното? Държиш се естествено в компанията си това значи че те те разбират и няма да ти съдят решенията...Тоест скъсай със сегашното ти гадже и виж какво ще стане с бившия...Щом си му първата тогава гледай деликатно да скъсаш с него..


Fight all your demons. ;]]

Offline

#12 2011-07-02 14:13:31

sab4ety
Member
Registered: 2009-01-16
Posts: 53

Re: имам нужда да споделя :)

Имаш още един шанс не мисли за другите, мисли за себе си! Просто го зарежи и бъди с момчето, което наистина обичаш!  smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook