#1 2011-06-30 20:17:34

sunshine.petrowa
Member
From: Burgasss =]]
Registered: 2011-02-08
Posts: 6

Re: Той е срамежлив

Харесвам момче, което май е малко срамежлив.. Говорим си нали, усмихва ми се, доста често погледите ни се засичат, абе чувствам, че не е безразличен към мен, но той просто не прави нищо, за да се развият нещата.. Според вас тъпо ли е ако аз го поканя да излезем или намекна? .. Мерси предварително ! smile

Offline

#2 2011-06-30 20:26:21

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Той е срамежлив

Не,но гледай да не се отдръпне, а пък според мен колкото и да е срамежлив той трябва да направи първата крачка,колкото и старомодни възгледи да имам!  smile

Offline

#3 2011-06-30 20:26:44

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Той е срамежлив

Не, не е тъпо. Покани го да излезете, нищо лошо няма.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#4 2011-06-30 20:34:13

my_hug
Member
From: Ню Йорк Сити .. ^_^
Registered: 2011-03-03
Posts: 521
Website

Re: Той е срамежлив

И аз съм в такава ситуация.. поканих го на плаж и разбира се се съгласи... Защо не пробваш и ти. Аз не искам да му призная първа, че имам интерес към него, но пък за това го поканих на плаж smile


[img]http://data.whicdn.com/images/64738406/large.gif[/img]

Не живей според стандартите или очакванията на другите! Запомни, че този, който следва тълпата, обикновено се загубва в нея!

- Believe in yourself -

Offline

#5 2011-06-30 20:36:33

sunshine.petrowa
Member
From: Burgasss =]]
Registered: 2011-02-08
Posts: 6

Re: Той е срамежлив

И аз съм в такава ситуация.. поканих го на плаж и разбира се се съгласи... Защо не пробваш и ти. Аз не искам да му призная първа, че имам интерес към него, но пък за това го поканих на плаж smile


ами аз смятам да го поканя да се разходим или на кафе нз още точно, но и аз определено не искам аз да кажа, че имам интерес към него директно ! smile .. Мерси за мнението !

Offline

#6 2011-06-30 20:37:51

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Той е срамежлив

и моята ситуация е такава..той ми каза харесвам едно момиче и се чудя как да му кажа...и аз знаех,че съм аз и му казах да не се притеснява да й каже...и така и така и той ми каза и аз му поисках да излезем...не е тъпо и ти да го помолиш стига да си сигурна,че и той те харесва  smile


Живей за мига wink

Offline

#7 2011-06-30 20:39:25

sunshine.petrowa
Member
From: Burgasss =]]
Registered: 2011-02-08
Posts: 6

Re: Той е срамежлив

и моята ситуация е такава..той ми каза харесвам едно момиче и се чудя как да му кажа...и аз знаех,че съм аз и му казах да не се притеснява да й каже...и така и така и той ми каза и аз му поисках да излезем...не е тъпо и ти да го помолиш стига да си сигурна,че и той те харесва  smile

е чак обедена, че ме харесва - не, но мисля, че има някакво привличане така да се каже smile

Offline

#8 2011-06-30 21:02:56

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Той е срамежлив

и моята ситуация е такава..той ми каза харесвам едно момиче и се чудя как да му кажа...и аз знаех,че съм аз и му казах да не се притеснява да й каже...и така и така и той ми каза и аз му поисках да излезем...не е тъпо и ти да го помолиш стига да си сигурна,че и той те харесва  smile

е чак обедена, че ме харесва - не, но мисля, че има някакво привличане така да се каже smile

ами тогава се опитай..просто приятелски и ще видиш как ще се развият нещата...КЪСМЕТ  smile


Живей за мига wink

Offline

#9 2011-06-30 21:03:48

SweetyYyBon
Member
From: Русе-Смирненски
Registered: 2010-06-10
Posts: 56

Re: Той е срамежлив

Call Again
    
Не,но гледай да не се отдръпне, а пък според мен колкото и да е срамежлив той трябва да направи първата крачка,колкото и старомодни възгледи да имам!  smile


Намери момчето,което ти казва че си красива,вместо готина;което ти се обажда отново,след като си му затворила;което ще лежи с часове под звездите,слушайки ударите на сърцето ти или просто те наблюдава как спиш;изчакай момчето,което ще те целува по челото,което ще иска да те покаже на целия свят по домашния клин и пуловер,което те харесва и без капка грим.Това момче,което винаги ти показва колко много държи на теб и как е щастлив да те има.Момчето,което казва смело пред приятелите си-това е ТЯ!

Offline

#10 2011-06-30 21:08:50

sunshine.petrowa
Member
From: Burgasss =]]
Registered: 2011-02-08
Posts: 6

Re: Той е срамежлив

и моята ситуация е такава..той ми каза харесвам едно момиче и се чудя как да му кажа...и аз знаех,че съм аз и му казах да не се притеснява да й каже...и така и така и той ми каза и аз му поисках да излезем...не е тъпо и ти да го помолиш стига да си сигурна,че и той те харесва  smile

е чак обедена, че ме харесва - не, но мисля, че има някакво привличане така да се каже smile

ами тогава се опитай..просто приятелски и ще видиш как ще се развият нещата...КЪСМЕТ  smile

добре, мерсиии smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook