#1 2011-05-23 19:33:16

yonity97
Member
Registered: 2010-05-03
Posts: 233

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Имам чуството , че 5% от хората знаят значението на думата ОБИЧАМ всяко момче го казва ужасно е ..  lipssealed аз съм на 14 и обичах само веднъж , но много болеше и сега го преодолявам трудно.. разкажете нещиичко за любовта някоя случкаа.. нещоо интересноо smile


[img]http://prikachi.com/images/94/6128094O.png[/img]

Offline

#2 2011-05-23 19:42:15

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Съвсем съгласна съм.
Тази година съм в ново училище.Всичко си вървеше както трябва,бяха ме сложили да седя до едно момче,което знаех че има някави симпатий към мен,но нищо повече.Докато един ден не прати една бележка на "най-добрата ми приятелка" в която пишеше,че ме обича.Според мен горкото момче е влюбен в представата за обич и просто е проектирал в/ху мен.Иди го разбери...Бяхме си казали най-много две думи.Приятелките ми ме обивиняват че с играя с него,но аз не съм направила нищо нередно.Защо заради него,трябва да изглеждам като тотална кучка в лицето на всички? wondering А единственото което исках беше ново начало..Винаги ще се намери някой който просто да провали всичко..


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#3 2011-05-23 19:42:48

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Ами влюбих се.. Преди три години. В най - неподходящия. Той не знае за това, няма и да узнае.. Знам ли, всеки ден се разкъсвам и мисля какво ли би било ако знаеше.. Просто три години едно и също. Всеки ден, всеки час, всяка минута. Най ме боли като го видя.. Не спечелих нищо, загубих много, но поне една полза извлякох - започнах да пиша... Там е всичко, цялата история..
/темата с работите, които пиша е в подписа ми/


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#4 2011-05-23 19:46:00

bettinka
Member
From: xawaii [ sun ]
Registered: 2009-12-23
Posts: 232

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

и аз съм обичала истински само веднъж въпреки че съм по-голяма ;д за определена история немога да разкажа,защото то цялото беше едно..приключение ;д и мен ме боля много,но пък не съжалявам wink


[img]http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110925085234/secretcircle/images/2/2b/Tumblr_lrywc7HFhG1qh05wlo1_500.gif[/img]

Offline

#5 2011-05-23 19:51:15

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Наистина значението на "обичам те" някъде се изгуби по трасето, но да ти кажа, и мъжете си отидоха заедно с него. Рядко се срещат вече галантни, мили, романтични и МЪ-ЖЕ-СТВЕ-НИ мъже. Вече е модерно те да са по-обезкосмени и от нас. А ако може и по-женствени, добре ще е ... Както и да е. Отплеснах се от темата.

   Дали точно заради прекалената изтърканост на фразата, дали заради мен самата, не обичам да ми го казват. Не искам и не държа. Ако ме обичаш, покажи го. Аз ще разбера. Но любовта не се изразява в бонбони,цветя и сладки обещания. Има ли любов - има я всеки ден. И то си личи по начина, по който човекът ти се държи с теб и около теб. Любовта и състояние и нищо друго. Тя не е предмет, но поискаш ли, можеш да я подариш.

Аз също веднъж съм се влюбвала и да ти кажа, не ме пуска. Сега с въпросният не сме общо-взето нищо. Не се мразим, не сме приятели. Добри познати, като че ли. На "здрасти" го караме и тук-таме на общи приказки. Не мога да кажа, че съм още влюбена в него, не. Обаче го обичам. И въпреки че повече едва ли ще сме заедно, аз винаги ще го обичам и ще ми пука за него. Та така с любовта.

Случка, случка ... Помня, че веднъж щяхме да излизаме с него (не бяхме заедно като ЗАЕДНО, просто щяхме да излизаме), обаче заваля, а той ненавижда дъжда с цялого си същество. И ми каза "Съжалявам, просто не мога днес." дъжда, ала-бала. Кофти тръпки - разбрах го. Това е все едно да ме накарат да вляза терариум - е, няма как да стане. Та, ок, съгласих се, дори не ми е минало през ум да му се сърдя. Дръпнах си някакво филмче, ядох, не знам какво правих и телефонът ми звъни. Той беше, естествено.
        - Ало ?
         - Слез долу.
         - Моля ?
          - Долу съм.Слез.
o_O Целият беше подгизнал (ходил пеша, очивидно), но дойде. Беше прекрасно. Макар и доста банално, клиширано и филмирано, никога няма да го забравя. Ето от такива неща разбираш дали държат на теб или не.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#6 2011-05-23 19:58:19

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

anitu-bau wrote:

Ами влюбих се.. Преди три години. В най - неподходящия. Той не знае за това, няма и да узнае.. Знам ли, всеки ден се разкъсвам и мисля какво ли би било ако знаеше.. Просто три години едно и също. Всеки ден, всеки час, всяка минута. Най ме боли като го видя.. Не спечелих нищо, загубих много, но поне една полза извлякох - започнах да пиша...
Болезнено еднаква история....


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#7 2011-05-23 19:59:28

pettzy
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 1,508

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Наистина значението на "обичам те" някъде се изгуби по трасето, но да ти кажа, и мъжете си отидоха заедно с него. Рядко се срещат вече галантни, мили, романтични и МЪ-ЖЕ-СТВЕ-НИ мъже. Вече е модерно те да са по-обезкосмени и от нас. А ако може и по-женствени, добре ще е ... Както и да е. Отплеснах се от темата.

   Дали точно заради прекалената изтърканост на фразата, дали заради мен самата, не обичам да ми го казват. Не искам и не държа. Ако ме обичаш, покажи го. Аз ще разбера. Но любовта не се изразява в бонбони,цветя и сладки обещания. Има ли любов - има я всеки ден. И то си личи по начина, по който човекът ти се държи с теб и около теб. Любовта и състояние и нищо друго. Тя не е предмет, но поискаш ли, можеш да я подариш.

Напълно съгласна ! И това за случката ти много ми хареса.


`~ Когато живота те поставя в трудни ситуации не казвай „Защо аз?“ ..просто кажи „Пробвай ме пак“  ;] !

Offline

#8 2011-05-23 20:13:51

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Обичах,бях отхвърлена ... но не съжалявам. Всичко е в реда на нещата! smile А по въпроса за " Обичам те " , тази дума вече я използвам рядко,и все пак какъв е смисъла да кажеш "Обичам те!",ако не го докажеш.Според мен да го докажеш е много по-важно от колкото да го кажеш ... smile

Offline

#9 2011-05-23 20:23:34

ani7y
Member
Registered: 2008-12-21
Posts: 310

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Съгласна съм с някои от мненията по-горе... Радвам се, че има все още хора, за които тези две думи са ВАЖНИ... не знам как ще реагирате, но аз никога не съм ги изричала на глас... когато ходя с някой, приятелите ми много пъти са ме питали не му ли казвам какво чувствам и отговорът винаги е един и същ - просто показвам чувствата си по мой собствен начин... Винаги съм си мислила, че ако ги кажа на някое специално момче за мен след това може да съжалявам, защото просто не е заслужавал!!!  speechless  speechless


[img]http://prikachi.com/images/872/3717872C.gif[/img]

Offline

#10 2011-05-23 20:24:19

mimitooo_love
Member
From: Дупница ..
Registered: 2010-03-17
Posts: 119

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Мм .. преди около година празнувах моя 11 рожден ден. Бях поканила всичките си приятели и всички дойдоха, освен (както каза audrey-) "въпросният" Той заминаваше на Италия. Беше ни коффти на всички но се забавлявахме. След седмиьа той си дойде и започна да ме отбягва аз бях страшно объркана.И срещнах го и му казах така и така какво има зщ ме отбягваш и не го оставих да обели и дума и се скарах с него. След дни ми пише по скайп ела под дървото (там се събирахме групата) и отидох случайно ейй така от любопитство.. ии там нямаше никой и реших просто да изчакам облегнах се на дървото, но то беше много неудобно завъртях се и гледам издълбани са две букви М и С моята М и неговата С и тоо не се разчиташе мн добре, но просто тогава се почувствах специална бешее суперр!!

Offline

#11 2011-05-23 20:27:45

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Напълно съм съгласна. В момента много малко хора наистина ценят чуствата на другите и показват своите истински.
Не искам да говоря за сегашното си положение, защото ще ми стане още по-гадно, както и да е. Не е болка за умиране.
Днешно време са малко хората, които ОБИЧАТ.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#12 2011-05-23 20:32:19

yonity97
Member
Registered: 2010-05-03
Posts: 233

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

яя .. неочаквах , че ще сте на моето мнение smile  абе да ви кажа може да прозвучии преслино обаче понякога мее разбиратее повечее от приятелитее ми .. ии че в някои форум мога на напиша нещоо което не съм споделяла ;х


[img]http://prikachi.com/images/94/6128094O.png[/img]

Offline

#13 2011-05-23 20:34:41

SweeT_kapriZz
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 266

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Аз..много харесвах  едно момче..ии си мислихх че може би тозии път ще е различно.Тойй постоянно ме викаше да излизаме,гушкашее ме,държеше ме за ръка и така.Точко когатоо решихх да му признаяя тойй тръгнаа с една моя приятелка..нарани ме..ии то много.В момента  сме приятели,но но не е същото..Не ми пука чесно казано wink


[img]http://prikachi.com/images/380/5164380x.gif[/img]

Offline

#14 2011-05-23 20:42:42

mimetoo23
Member
From: София.
Registered: 2009-11-02
Posts: 845

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Аз..много харесвах  едно момче..ии си мислихх че може би тозии път ще е различно.Тойй постоянно ме викаше да излизаме,гушкашее ме,държеше ме за ръка и така.Точко когатоо решихх да му признаяя тойй тръгнаа с една моя приятелка..нарани ме..ии то много.В момента  сме приятели,но но не е същото..Не ми пука чесно казано wink

Била съм в същата ситуация!  smile Има толкова малко хора, който знаят значението на тази дума и я използват само тогава когато се чусват влюбени наистина...  shake


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2fx42Ocei1rt4zajo1_500.gif[/img]
Тumblr.

Offline

#15 2011-05-23 20:55:45

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

яя .. неочаквах , че ще сте на моето мнение smile  абе да ви кажа може да прозвучии преслино обаче понякога мее разбиратее повечее от приятелитее ми .. ии че в някои форум мога на напиша нещоо което не съм споделяла ;х

Да, с всекиго е така. Просто когато има нещо , което чувстваш силно и таиш дълбоко в себе си и ти искаш да го споделиш с някого, можеш да го направиш или с напълно непознат или с човек, когото до болка познаваш. И все пак - по-лесно е да се разкриеш пред непознато лице (:


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#16 2011-05-23 21:05:27

yonity97
Member
Registered: 2010-05-03
Posts: 233

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

именно smile


[img]http://prikachi.com/images/94/6128094O.png[/img]

Offline

#17 2011-05-23 21:18:34

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Любовта ме накара да порасна.Много болка,много рев,много поуки.
Никога недейте да прескачате болката.Полезна е.Много.


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#18 2011-05-23 21:18:50

star.
Member
From: Las Vegas
Registered: 2009-07-05
Posts: 72

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Съгласна съм с абсолютно всички мнения. Обаче е много кофти, знаете ли кое? - Че в днешно време "Обичам те" сред тинейджърите означава "Харесвам те, искам да правим секс". Разбира се не сред всички, но главно представителите на мъжкия пол това казват когато имат предвид "обичам те". Всички са станали такива използвачи (и момчета и момичета). Всеки си играе с чуствата на другия. Непоносимо тъпо положение! До кога ще продължава това...

Offline

#19 2011-05-23 21:33:00

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Момче да ти каже, че те обича още от първия ден, в който сте тръгнали е прекалено прибързано. Според мен тези под 16-17 год. възраст не могат да обичат. В днешно време, любовта трудно се намира.

Offline

#20 2011-05-23 21:43:40

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

На мен всички мнения много ми харесват и научих доста от всички!
Според мен поне 85 % от хората нямат в речника си думата Обичам те!Не се чува всеки ден, а ако се казва то е просто ей така..В 21 век многоо неща са се променили от преди! На 12 съм, но съч чувала много, интересувала съм се,слушала съм стари истории и просто знам, че някога е имало истинска любов.Да, сега също има, НО е рядка за жалост.Мисля, че не съм се влюбвала и не се и опитвам.Всичко с времето си, та живота е пред мен!


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#21 2011-05-27 11:00:56

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Съгласна съм с горното мнение..
Или всичко опира до "Искам да правим секс" или сме станали изключително пестеливи на обич!..


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#22 2011-05-27 13:10:22

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Наистина значението на "обичам те" някъде се изгуби по трасето, но да ти кажа, и мъжете си отидоха заедно с него. Рядко се срещат вече галантни, мили, романтични и МЪ-ЖЕ-СТВЕ-НИ мъже. Вече е модерно те да са по-обезкосмени и от нас. А ако може и по-женствени, добре ще е ... Както и да е. Отплеснах се от темата.

   Дали точно заради прекалената изтърканост на фразата, дали заради мен самата, не обичам да ми го казват. Не искам и не държа. Ако ме обичаш, покажи го. Аз ще разбера. Но любовта не се изразява в бонбони,цветя и сладки обещания. Има ли любов - има я всеки ден. И то си личи по начина, по който човекът ти се държи с теб и около теб. Любовта и състояние и нищо друго. Тя не е предмет, но поискаш ли, можеш да я подариш.

Аз също веднъж съм се влюбвала и да ти кажа, не ме пуска. Сега с въпросният не сме общо-взето нищо. Не се мразим, не сме приятели. Добри познати, като че ли. На "здрасти" го караме и тук-таме на общи приказки. Не мога да кажа, че съм още влюбена в него, не. Обаче го обичам. И въпреки че повече едва ли ще сме заедно, аз винаги ще го обичам и ще ми пука за него. Та така с любовта.

Случка, случка ... Помня, че веднъж щяхме да излизаме с него (не бяхме заедно като ЗАЕДНО, просто щяхме да излизаме), обаче заваля, а той ненавижда дъжда с цялого си същество. И ми каза "Съжалявам, просто не мога днес." дъжда, ала-бала. Кофти тръпки - разбрах го. Това е все едно да ме накарат да вляза терариум - е, няма как да стане. Та, ок, съгласих се, дори не ми е минало през ум да му се сърдя. Дръпнах си някакво филмче, ядох, не знам какво правих и телефонът ми звъни. Той беше, естествено.
        - Ало ?
         - Слез долу.
         - Моля ?
          - Долу съм.Слез.
o_O Целият беше подгизнал (ходил пеша, очивидно), но дойде. Беше прекрасно. Макар и доста банално, клиширано и филмирано, никога няма да го забравя. Ето от такива неща разбираш дали държат на теб или не.



ее супер ей тва е наистина !!!

Offline

#23 2011-05-27 13:19:27

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

даа влюбвала съм се!!! И болеше много цели 2 години... и съм абсолютно съгласна с вас че "обичам те" вече не носи същия смисъл както преди за повечето хора ... на 14 съм и почти всички в училище обичам те та обичам те на гаджетата си ... в момента не ходя с никого но и досега не съм го казвала това "Обичам те " не мисля че му е времето имала съм гаджета, да!!! Много от приятелите в училище ми викат но ти не го обичаш и т.н само защото не го казвам не значи че не е така но пък и наистина не съм обичала някого истински досега!!!

Offline

#24 2011-06-06 10:48:23

Ellina_be
Member
From: Пловдив
Registered: 2011-01-28
Posts: 136

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Мда,вместо "Мерси","Благодаря","Здравей" стои това Обичам те. :/


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_lssbje7pGi1r1mdeto1_500.gif[/img]

Offline

#25 2011-06-06 16:06:47

aziaz
Member
Registered: 2010-10-16
Posts: 34

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Случка, случка ... Помня, че веднъж щяхме да излизаме с него (не бяхме заедно като ЗАЕДНО, просто щяхме да излизаме), обаче заваля, а той ненавижда дъжда с цялого си същество. И ми каза "Съжалявам, просто не мога днес." дъжда, ала-бала. Кофти тръпки - разбрах го. Това е все едно да ме накарат да вляза терариум - е, няма как да стане. Та, ок, съгласих се, дори не ми е минало през ум да му се сърдя. Дръпнах си някакво филмче, ядох, не знам какво правих и телефонът ми звъни. Той беше, естествено.
        - Ало ?
         - Слез долу.
         - Моля ?
          - Долу съм.Слез.
o_O Целият беше подгизнал (ходил пеша, очивидно), но дойде. Беше прекрасно. Макар и доста банално, клиширано и филмирано, никога няма да го забравя. Ето от такива неща разбираш дали държат на теб или не.


Kолко сладко  wasntme 
Аз съм се влюбвала ведъж. С въпросното момче само се запахме , защото беше отдавна и бяхме адски срамежливи. Докато накрая една приятелка ни се разкреща ( tnx Ronny ) , защо се държим така като толкова се харесваме - и така тръгнахме ( къде изчезна романтиката ) ... Но с първата ми любов изкарахме само 1 месец... сега е най-добрия ми приятел  [ tee - hee ]


○ Hell is just a word. Reality is much,much worse ○

Offline