#101 2011-04-26 13:27:10

LiTtLe AnGeEeLL GirL
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 42

Re: Unexpected love

Мога да кажа само едно ЕХААА...

Offline

#102 2011-04-26 18:22:59

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Unexpected love

Следваща част. Приятно четене.

-Пак ли ?- гласа на Кларк ме стресна, прекъсвайки удоволствието.
-Не е твоя работа. -озъбих се аз.
-Моя е !-изкрещя той. -Писна ми да гледам тая дрога из цялата къща !
-Моята къща. -изкрещях насреща му. -Моя живот. Моите пари. Ако не ти харесва, знаещ къде е вратата !
-Старата Саманта ми харесваше повече.- каза той злобно и излезе навън.
С Кларк само се карахме. Той не искаше да се друсам, а аз не можех да спра. Не му харесвало в какво съм се превърнала, само че в събота вечер, когато беше в стаята ми говореше друго. Казваше колко огнена и дива съм станала и му харесва. Теди и Саймън не се виждаха никъде, за това цъблякох дрехите си и ги метах на пода. Докато се качвах по стълбите, една фигураме хвана и заби главата ми в стената. Болката обля цялото ми тяло и пред очите ми излезнаха черни петна. Фигурата на Кларк ме притискаше до стената, а лицето му беше изопнато от злоба.
-Слушай, какво ще ти кажа нарцистична кучко ! -изкрещя той в лицето ми. -Благодарение на мен си жива и си тук, обаче това не значи, че не мога да те гръмна на секундата. -юмрукът му удари лицето ми. Политнах и паднах по стълбите. Имах чуството, че се таркалях с часове. За миг останах просната на земята. Отне ми точно няколко секунди, за да се стегна. Поех си дълбоко дъх и се изправих бавно. Всяка част от тялото ми ме болеше. А, по лицето ми се стичаше кръв. Тръгнах да се качвам по стълбите. Всяко движение изсмукваше енергията ми.
-Копеле. -казах безразлично аз и бутнах Кларк по рамото.
Влезнах под душа и оставих водата да отмие болката и кръвта.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#103 2011-04-26 18:27:27

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Unexpected love

Само едно ще кажа: Уау!


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#104 2011-04-26 18:27:35

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Unexpected love

Ей,това е .
Признавам те  !  heart


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#105 2011-04-26 18:30:20

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Unexpected love

Страхотно е .Различна и нетипична развръзка-харесва ми !

Offline

#106 2011-04-27 11:44:48

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Unexpected love

Следваща част. Приятно четене и благодаря за топлите коментари.

Изсуших косата си набързо, сложих розов сутиен и бикини, и се метнах на леглото. Сатенените чаршафи нежно галеха кожата ми. Беше жега, за това реших да не се завивам.
Една част от съзнанието ми не можеше да повярва, че това се случи. Никога не бях виждала тази страна на Кларк. Не можех да повярвам, че ме остави.
-К'во става, бейби ? -гласът на Саймън прекъсна мислите ми.
-Не ми е до идиотщини. -сопнах се. Саймън беше нещастник. Беше с Теди само заради секса, а тя знаеше това и нямаше нищо против. А, колкото до самия Саймън вечно ме зарибяваше, не че не беше секси, но споменах ли, че е нещастник ?
-Мисля, че по-добре ще изглеждаш без бельото. -съблазнително каза той.
-Виж, достатъчно гадно ми е, така че спри с тия ...
-Какво е станало ? -каза панически той като скочи на леглото и погали раната на бузата ми. -Можеш да ми имаш доверие. Кажи ми.
-Кларк. -мисля, че тази дума е достатъчна, за да схване.
-Не би посмял. -каза Саймън объркано.
-О, посмя и още как. -отговорих.
-Това колепеле, ще го ...
-Саймън, успокой се ! -прекъснах го.
Той погледна към мен и ме прегърна:
-Няма да позволя повече да ти се случи нещо.
-Какво ? -объркано попитах аз.
-Нищо. -отговори Саймън.
-Не, сигурна съм, че каза нещо. -отскубнах се от топлата прегръдка и го погледнах в очите.
-Сторило ти се е. -каза Саймън през зъби. -Ще остана да спя тук, защото Теди я няма и се чуствам самотен. Споменах ли, че без бельо ще изглеждаш много по-добре. -ухили се той.
-Споменах ли, че нямам намерение да го свалям ? -отговорих аз.
-Тази нощ може и да не го направиш, само че някоя друга, когато пак си надрусана -със сигурност. -каза той лукаво и изгаси лампата.

-


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#107 2011-04-27 12:48:39

LiTtLe AnGeEeLL GirL
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 42

Re: Unexpected love

Историйката ти е супер!!

Offline

#108 2011-04-27 13:37:41

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Unexpected love

И тази част е  много хубава . ^^


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#109 2011-04-28 17:08:27

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Unexpected love

Следваща част. Приятно четене.

Беше някъде към три през ноща, когати се събудих. Изненадващото беше, че Саймън спеше само по боксерки, а аз бях сгушена в него. Ароматът му ме опияняваше. Големте му ръце се бяха овили около тялото ми като змия, а дъхът му гъделичкаше кожата ми. Беше практически невъзмозно да стана от леглото без да го събудя. Бгледах се в него. Момчешките му черти, които бях забелязала при първата ни среща вече бяха изчезнали. Тялото му беше оформено и с мускули, а не хилаво, както преди.
Реших да се разкарам веднага, защото това нямаше да донесе нищо хубаво. Леко отместих ръцете му и се плъзнах го края на леглото. Изненадващо, но Саймън не трепна гори, просто си лежеше там и спеше като пън.
Отидох до банята, за да измия лицето си и да намажа раните със заздравяващ мехлем. Всъщност, леките синини бяха станали големи лилави петна, а болката беше изгаряща. След като приключих с намазването, прибрах мехлема в шкафа и се погледнах в огледалото. Пепеляво русата ми коса бе пребоядисана в катранено черно, което перфектно контрастираше със зелените ми змийски очи.
-Съжелявам ! Ужасно много съжелявам. -Кларк седеше зад мен, сложил ръце на рамената ми. -Полудях, загубих контрол. Не искам да гледам как този боклук те убива. Саманта, моля те, прости ми ! Опитай се да надмогнеш чуствата си и ми прости. Разбери ме.
-Да надмогнеш себе си значи да простиш и непростимото, а аз не мога. -казах студено и отидох в хола.
Планината от хероин седеше непокътната на масата. Реших да се уважа, все пак имах рожден ден и единствения, който се сети беше Теди. Шмръкнах няколко линии и се отпуснах на кожения диван. Пред очите ми затанцуваха звезди.
-Пак ли си надрусана ? -гласът на Саймън отново ме сепна.
-Грр, защо не спиш ? -попитах.
-Защо ми е да спя, когато ти си безбожно надрусана, лежаща на дивана по бельо ? -засмя се той и седна на ръба на дивана, погалвайки глезена ми.
-Ти няма да се откажеш, докато не стане, нали ? -извъртях очи.
-Точно така. -лукаво каза той.
-Добре, тогава да свършваме по-бързо. -отговорих и го дръпнах върху мен.
Устните му целуваха всяка част от тялото ми. Всяко докосване беше като изригващ вулкан - огнено и страстно.
Всичките ми инстинкти крещяха да приключа още сега с това, но бях безсилна пред напиращото удоволствие.
-Леле ...-казах след като всичко утихна. -това беше ..
-..Невероятно, уникално страхотно изживяване. -довърши Саймън.
-Всъщност, такова беше. -засмях се аз.
-Казах ти, че като се надрусаш ще се случи. -ухили се той.
-Да, но няма да се повтори. -отбелязах аз, отмятайки един кичур от косата му. -Толкова си се променил.
-Харесва ли ти ? -засмя се той.
-Оф, защо поне за минута не си сериозен ? -попитах аз.
-Ето, сега ще направя нещо много сериозно. -отговори ми той без никаква нотка на смях в гласа си.
Скочи върху мен и всичко започна от начало.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#110 2011-04-28 17:14:15

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Unexpected love

О,боже и тази част е невероятна !  heart


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#111 2011-04-28 17:42:09

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Unexpected love

Много е хубаво!!  sun


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#112 2011-05-01 07:55:09

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Unexpected love

Следваща част. Приятно четене.

Алармата на телефона иззвъня. Трябваше да ходя на училище. Отворих очи и видях, че лежа на пода, а Саймън никъде не се виждаше. Изправих се и веднага усетих пулсиращата болка в главата ми и гърбът ми, и ръцете, краката, и лицето. Бях като премазана. Нямах време да мисля за случилото се със Саймън. Взех душ набързо и тръгнах към училище. Чудя се дали Кларкзнаеше какво сме правили със Саймън, както и Теди. Подпрях  се на училищната ограда и зачаках да видя някой познат.
-Ах, ти крадлива кучко ! -изкрещя Теди и ме бутна преди да се усетя. -Как можа да спиш с гаджет ми ?! Нали бяхме приятелки ?! Мразя те !
Цялото училище се беше обърнало към нас и зяпаше. Всички възкликваха и ахваха. Теди вдигна ръка, за да ме удари, но тъй като имах бързи рефлекси само с едно движение я цъборих на земята. Впогледът й се долавяше ярост и злоба. Отвърнах й със студен поглед и тръгнах към кабинета по рисуване. Денят премина по-обичайния си пред като изключим всички осъдителни погледи.
-Ти ли каза на Теди ? -изсъсках и тропнах ръката масата, когато се прибрах.
-Мне. -отговори Саймън най-спокойно и продължи да решава кръстословицата си. -Кларк беше.
-Кларк ?! - не можех да повярвам, че е разбрал.
-Да. Сутринта ни видя, обясних му, че сега сме заедно и той каза, че така е по-добре и, че се радва за нас. - обясни Саймън.
-Заедно ? -изстенах. -Беше просто един секс, за Бога !
-Всъщност, бяха два и както ме помоли направих нещо сериозно.-отбеляза той.-Началото ни.
-Нашето ? Ти си се побъркал, аз .. аз дори не те харесвам, ти сам каза- бях надрусана ! -повиших тон.
-О, напратив- изпитваш. Спокойно, бейби, всичко ще е наред. -каза Саймън и ме целуна. Избутах го и се качих в стаята на Кларк. Беше се изпънал на леглото и гледаше телевизия.
-Съжелявам, аз не исках, бях дрогирана, аз ...
-Няма проблем. Радвам се за вас. -шрекъсна ме Кларк.
-Стига вече ! -изкрещях. -Няма нас. Има мен и Саймън, нищо не е започнало, беше грешка !
-Хм, казах ти, че дрогата ще ти донесе много проблеми. -изсмя се Кларк. -Сега, по-добре мисли какво ще правиш , защото Саймън е хлътнал здраво, а както знаеш -той никога не се отказва.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#113 2011-05-01 08:19:49

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Unexpected love

Много хубава част.  nod


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#114 2011-05-01 09:34:59

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Unexpected love

Охх..  heart
Още ! < 33


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#115 2011-05-01 11:27:32

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Unexpected love

Много ми хареса. heart


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#116 2011-05-01 11:36:13

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Unexpected love

Супер е, направо прекрасно, ощеее  wasntme  heart  heart


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

#117 2011-05-01 13:29:12

LiTtLe AnGeEeLL GirL
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 42

Re: Unexpected love

Харесва ми!!!

Offline

#118 2011-05-02 14:52:53

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Unexpected love

Следваща част. Приятно четене.

-Не, Саймън. -отсякох. -Няма да стане.
-Хайде, ще е забавно. И без това не си ходила на кариоке. -помоли ме той.
-Добре, де ..- казах отегчено.
-Да, Саймън иска да отидем на кариоке.
-И да се барнеш с някоя секси дрешка.- засмя се той.
-Боже, неповтпроим си. -отоговроих.
-Ммм.. знам това. -Саймън се приближи и сложи ръце на кръста ми. -Ще ми дадеш ли целувка ?
-Не. -казах и го ударих с портмонето по бузата.
-Огнени и диви. -изсъска съблазнително Саймън. -Такива ги харесвам.
Просто нямаше как да здържа смеха си. Саймън ме бутна към стената и вплете устни в моите. Целувката беше нежда и в същото време дива и страстна.
-Ъм, отивам да се приготвя. -смотолевих и изчезнах нагоре.
Когато влезнах в стаята се вцепених. Теди седеше на леглото ми и чакаше.
-С какво да ти помогна >-попитах студено.
-Съжелявам. Аз бях с него само заради секса. Не трябваше да ти се карам и да ти посягам.
-Истина. -отвърнах хладно. - Сега трябва да се приготвям.
-За къде ? -попита Теди.
-Със Саймън и Кларк ще ходим на кариоке. -обясних.
-Бих дошла, но ...
-Но никой не те е поканил. -прекъснах я.
-Но вече имам среща. -довърши игнорирайки коментара ми. -Е, до скоро. -каза Теди и излезна от стаята ми.
Взех душ, къса розова рокля и започнах с грима. Беше малко по-силен от обикновенното. Цложих високи токчета и заслизах по стълбите. Кларк и Саймън ме чакаха долу и обсъждаха нещо.
-Готова съм. -обявих.
И двамата ме погледнаха и не можаха да кажат нищо.
-Леле ... -промълви Кларк.
-Ох, това ще е една луда нощ. -добави Саймън и двата ме хванаха под ръка.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#119 2011-05-02 16:03:36

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Unexpected love

Аа не мога да чакам! Още .. ? sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#120 2011-05-02 16:12:32

melani_54
Member
Registered: 2010-12-27
Posts: 180

Re: Unexpected love

Нямам търпение да пуснеш следващата част....

Offline

#121 2011-05-02 18:03:53

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Unexpected love

Ммм в края на вечерта сигурно ще правят тройка... laugh  laugh Иначе е супер.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#122 2011-05-06 11:12:27

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Unexpected love

Следваща част. Приятно четене.

Когато стигнахме до клуба веч беше препълнен. Отидохме до бара и си поръчахме няколко шота.
-За нас. За приятелството, което нищо не може да сломи. -казах аз и изгълтах шота. Саймън и Кларк ме последваха.
-Хайде, а танцуваме. -извиках аз и ги хванах за ръце.
Усещах как музиката трепти по кожата ми. Докато се усетя със Саймън и Кларк бяхме в центъра на вниманието.
-Аплодисменти за красивата дама и двамата кавалери, които танцуват толкова добре. -извика ди-джей-я
Всички започнаха да пляскат и да подсвиркват.След още няколко танца, решихме да седнем и да си починем. Поръчахме си още няколко шота и нещо за хапване , тъй като цял ден не бяхме яли.
-Леле, това беше супер. -засмя се Кларк.
-О, да- отвърна Саймън.
-А, сега, госпожица Саманта Грейнчър ще излезе, за да даде старт на кариокето. -обяви ди-джей-я.
-Какво ?- изумих се.
-Записахмете. -отговори Саймън. -Пееш страхотно. Давай.
Станах от мястото си и се качих на сцената.Публиката запляска и музиката зазвуча. Това беше една от любимите ми песни и веднага запях:
-Baby, look at me and tell me what you see ...
Когато песента свърши, всички станаха на крака. Винаги съм обичала музиката, но никога не бях пяла на сцена. Само, че се чуствах много уверена.
Докато вървях към масата ни, един мъж на около четиридесет ме заговори.
-Добър вечер, госпожице. Аз съм Маркъс Кийн, изпълнитлен директор на ШШугър Киййн рекърдс", едно от най-успешнияте студия за записи. -обясни той. -Има много хляб във вас. Това е визитката ми, можете да ми звъннете по всяко време.
-Аз.. не знам какво да кажа. -отговорих радостно.
Мъжът ми кимна за довъждане и тръгна.
Вечерта премина много забано, без никакво напрежение. Смяхме се, пихме.
Когато излизахме от клуба се заковах на място. Две познати фигури седяха пред мен.
-Мамо ? Татко ?
-Скъпа, мисля, че е време на се върнеш у дома. -каза майка ми и се усмихна студено.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#123 2011-05-06 12:41:18

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Unexpected love

Страхотно! sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#124 2011-05-06 13:02:43

melani_54
Member
Registered: 2010-12-27
Posts: 180

Re: Unexpected love

става все по-интересно.Пускай по-скоро следващата част

Offline

#125 2011-05-06 13:15:33

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Unexpected love

О,да супер и тази част е УНИКАЛНА,както всички останали  . sun
Още  ! <    33  heart


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook