#1 2011-04-30 13:06:39

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Кватралът на мръсниците.

И тадааам..още една моя история  nod .
От другите ще продължа само Кубчето и туската история. nod
Надявам се да ви хареса ^^  .

--
-Къде сме?-отегчено попитах,като извадих слушалките от ушите си.Не получих отговор.
Майка ми караше черното си BMW,без дори да ме погледне в огледалото за секунда.-Лайла!-повиших тона и тя най-накрая ми обърна внимание.
-За бога!Карам,остави ме.
-Но,Лайла,исках просто да те попитам..-не довърших,защото спря много рязко.Оправи изкуствено русата си права коса,сложи някакви тъмни очила,оправи червило си,повдигна бюста и се обърна към мен.
-Мила,много ще ми липсваш.-за жалост не можех да видя очите й.Колко ли се радваше,че оставам при татко?Да,нашите са разведени-мама бе прекалено алчна и изкуствена за татко,въпреки,че бе милионер-занимаваше се с някакви фирми,но разбира се,незаконно..Аз бях против това,но никой не иска да чуе какво говори дъщеря им.Мислите ми бяха прекъснати от Лайла-така наричах майка ми. - О,Джордж излиза от имението!Хайде,Нина.Оу,вземи си и звяра..-завъртях очи и размахах с ръце при следващите ми думи.
-Колко пъти да ти обесня-това е заек!Малко клепоухо,сиво зайче!Не е никакъв звяр.
-Да,разбира се..-разсеяно отвърна тя,докато излизаше от колата.-Виж кой е в колата,Джордж!Дъщеря ти.-странно,но тя никога не казваше "дъщеря НИ"..всъщност въобще не е странно..
-Нина!Невероятна си!-чух комплиментите на тате.За разлика от Лайла,го обичах..малко или много.След като излязох от колата,той ме завъртя.
-Леле и ти не изглеждаш никак зле.-отвърнах аз като погледнах Лайла как го гледаше.Веднага трябваше да се пошегувам.-Какво си зяпнала така ,г-н Якубович?Липсва ти секса с него?-засмяхме се с тате.
-Всъщност не чак толкова..Брад го замества,мила.-ох,винаги трябва да каже нещо с,което ще ми развали настроението.
-Както и да е,момичета.Влезте..-подкани ни той.
-О,не.Аз тръгвам.Имам час при..-прекъснах я,защото ми лазеше по нервите.
-Да,да..както и да е..чао.
-Оу,мила.-тя приближи кльощавото си тяло към мен.-Обичам те,Нини!-усмихнах се фалшиво,а след което тя ме целуна по бузите и остави отпечатъка си-розово,блестящо червило..След като потегли,веднага се нахвърлих върху тате.
-Най-после!Ще живея завинаги тук с теб!-целувах гладките му избръснати бузи,докато говорех.
-Много се радвам,Нина.Хайде,да влезем..Оу,Джорджиния,вземи куфарите й.-Жената на около 40 години,започна да внася един по един куфарите ми-бяха много.Да,обичах лукса и парите,но повече ценях достойнството и добротата-като татко.
След като ми показа цялото огромно имение,с прекрасния зелен двор обсипан с най-различни цветя,седнахме на верандата.Поклащах леко гладките си крачета и го заглеждах-да,той си бе същия.С Черна коса,красиви сини очи,леко мургаво лице и стройно тяло-той не е никак стар.Едва бе на 38.
След малкия ни разговор,колкото да го вкарам в течение на нещата,г-н Якубович,наречех мой татко ми показа стаята ми-бе много широка!Бе с много светли и меки цветове-розово и зелено.Бяха толкова бледа,че в началото помислих,че стаята е бяла.Имаше прекрасна тераса,към която се виждаше целия Лос Анджелис.
След като татко излезе,се разрових из шкафовете и гардероба-всичко ми бе наредено!Наистина прислугата му върши добра работа.Намерих си накъсаните черни дънки,белия потник с черен надпис "I am me" и късото черно елече.Свалих късата бяла рокличка и се преоблякох.Не пипнах грима си,защото си бе на мястото.Добавих само тъмни очила,които ги поставих на главата си.Погледнах се в огледалото-дългата ми шоколадова права коса бе вдигната на опашка.Имах и тънко бяло венче,зад което си личеше топираната ми коса и правата мека опашка.Да,харесвах се.Особено очите-тъмносини и дълбоки като на татко.Слава богу от Лайла бях взела само тялото-стегнато,както и слабо,но не прекалено.Взех черната си чанта,цигарите и запалката и излязох за да разгледам града.О,тук ще имам интересен живот.

--
Ако има някакъв интерес,след малко ще пусна следващата част ^^.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#2 2011-04-30 13:17:23

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Кватралът на мръсниците.

Много ми харесва!  heart


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#3 2011-04-30 13:27:21

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Кватралът на мръсниците.

Интересно е!!  smile Давай следващата част


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#4 2011-04-30 13:29:20

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: Кватралът на мръсниците.

Интересно е!  sun
Некст?  smile  star


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#5 2011-04-30 13:31:08

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Offline

#6 2011-04-30 13:34:11

melani_54
Member
Registered: 2010-12-27
Posts: 180

Re: Кватралът на мръсниците.

Много ми хареса.Ще следя с интерес.Надявам се да пуснеш скоро следващата част.

Offline

#7 2011-04-30 13:35:06

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Кватралът на мръсниците.

Супер.


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#8 2011-04-30 15:28:32

x.X.xemo_girlx.X.x
Member
From: поsеtutел оt другuя свяt ..
Registered: 2011-03-09
Posts: 694

Re: Кватралът на мръсниците.

Много ми хареса.Ще следя с интерес.Надявам се да пуснеш скоро следващата част.

+1 (y)


[img]http://prikachi.com/images/491/4436491m.gif[/img]

Нов профил ( мuaa {} ).

Offline

#9 2011-04-30 17:14:40

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Кватралът на мръсниците.

Много ми хареса,ама няма да е лошо да продължиш и другите си истории.  chuckle  heart


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#10 2011-04-30 17:39:18

isuck! ‹з
Member
From: narnia.
Registered: 2011-03-13
Posts: 820
Website

Re: Кватралът на мръсниците.

Много е интересно.  sun  Много са ти интересни историите.
Некст?
Един съвет; спазвай правилата за компюторното писане, като, например, да слагаш разтояние между изреченията.   sun


[list=*]
[*]Only a few find the way;
some don't recognize it when they do;
some don't ever want to.[/*]
[/list]

Offline

#11 2011-04-30 18:38:32

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Кватралът на мръсниците.

Харесва ми.


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#12 2011-04-30 18:40:41

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Кватралът на мръсниците.

Радвам се,че ви хареса. ^^
Ето 2-ра глава.

--
Не усетих кога се е стъмнило.Ще мога да отида на бар,но на кой и с кой?Сетих се..Грейс-точно така!Дъщерята на Лизи-червенокосата годеница на татко,която страшно много обичам.Доколкото дъщеря й-Грейс.С нея винаги съм се разбирала..с две години е по-голяма от мен,тоест,тя е на 18.Има кафеви,топли очи,руси и чупливи,като на майка си,коси и хубаво тяло.Гърдите й не бяха много големи,но добре оформени.Когато бях на 13 живеех с татко-тогава Лайла не ме искаше,но след като разбра,че тате ще доста пари,веднага се съгласи да ме вземе,но това е друга тема.Та с Грейс излизахме постоянно-тя всъщност тогава ме научи да пуша-беше много "печена" и исках да приличам на нея,но с времето разбрах,че тя просто е била вманиачена в мен.Обличаше се и се държеше като мен и тогава се скарахме,но не заради това,а защото с нея ми беше първата френска целувка-тя ми я открадна,а след това ми се извини..оттогава бяхме малко отчуждени,но точно когато всичко отново потръгна Лайла ме взе...
Реших да й звънна с надеждата,че е в имението ,въпреки че не я видях, и че много й е скучно.Татко ми бе дал телефона й преди да изляза.Звъннах:
-Ало?
-Хей,Грейс.Помниш ли ме?-казах аз,седяща на една пейка.
-Омг!Нина!-започна да пищи в ухото ми от радост.
-Да,Грейс,аз съм..-засмях се..-Хей,ъм,днес не те видях в къщата,нито в градината..търсих те за да излезем..-излъгах и продължих-..но за съжаление,не те открих и си помислих,че искаш да отидем на бар?Както знаеш,не си спомням града,особено дискотеките,на които често ходихме..-бях прекъсната от нея.
-Да,разбира се,че ще дойда.На кафе съм,но тръгвам.Без това ще те запозная с няколко човека.
-Супер!Окей ъм намирам се на..-започнах да обеснявам и тя най-накрая ме разбра.Обеща ми,че след 7-8 минути ще е при мен заедно с приятелите си.
През времето в което я чаках татко звънна и каза,че ще излиза на вечеря с Лизи.Пратих й по него много поздрави и затворих.Погледнах часът-00:01.Точно когато щях да стана и да си тръгна видях пет фигури приближаващи ме.Едната скочи върху мен и ме опсипа с прегръдки и слава богу с не френски целувки.
-Нина!Изобщо не си се променила!-спря се да ме огледа,както и аз нея.-бе с къси дънки и черен широк потник и чанта преминаваща през бюста й,като го караше да излежда голям.-О,не.Променени са гърдите ти.-каза като и  се засмя.-Когато се върнем вкъщи всичко ще ми разкажеш!Но сега нека те запозная с Кейт.-приближи се едно ниско момиче с рижава коса,зелени очи и лунички-изглеждаше богата.Какво говоря?Всички,които са с Грейс са милионери.
-Хей.-подадох ръка,но тя ме придърпа и прегърна.Леле.
-Приятно ми е,Нина.Грейс често говори за теб.
-О,така ли?Значи всички ме познавате?
-Как да не те познават,Нина.Та ти си толкова красива и популярна..дори в град в който не си идвала от години!-всички се засмяха,както и аз.
-Това е Скот,това Яаяа,Крис ии..-приближи се едно високо чернокосо момче с вдигната коса и бледо лице и черни като нощта очи.-Стефан.Идва от Париж.-леле,бе невероятен!Тялото му и.ох!Под сивия елек и бялата блуза на L.A. се очертаваха преса и гърди,а ръкавите на тениската му щяха да се пръснат от мускулите по нея.Изпод скъсаните,светли дънки се виждаше гладка,бяла кожа-толкова исках да я докосна,но разбира се,запазих хладнокръвие.
-Така ли?Не ми приличаш на романтик.-всички се засмях без него.
-Не съди книгата,по корицата.-след думите ум той вдигна очертаните си вежда и подкани другите да тръгваме.По пътя всички говореха с мен с изключение на Негово Височество Стефан.ЯаЯа ми допадна-била рускиня,но живее с чичо си и доведената си братовчедка тук.Крис си е чист американец,като Кейт и Грейс.Аз бях рускиня от страна на тате,нямаше нужда да го казвам,защото Грейс не спря да говори за мен.Леле!
  Когато най-после влязохме в помещението пълно с най-различни хора и светлини се настанихме и поръчахме питиета.Нямаше и 10 минути,а всички станах да танцуват включително и Стефан,който си намеря някакво леко момиче с къса пола и грозни гърди,но..нали е "женска" .Аз също танцувах между Крис и още някой,дори не знаех името му.След като всички се уморихме седнахме за да си починем:
-Хееей,вижте какво нося.-каза Грейс и извади от чантата си "Екстази".Отдавна не сме взимали.-всички награбиха по няколко и ги поставиха в питиетата си.-Ето.-подаде ми Грейс.Аз я погледнах и се усмихнах фалшиво.-Какво?Не си ли взимала?-истината бе,че не бях,но излъгах.
-Разбира се,че съм.Ейй,щях да ти казвам,че татко и Лизи няма да бъдат в нас и..-прекъсна ме.
-Супер!Кой си харесваш?Който и да е,взимай го!-тя ме бутна леко.
-Хайде,всички станаха.-подаде ми ръка.
-И Стефан ли изпи "Екстази"?
-Да,той взе две.Хайде,пий и да потанцуваме.-каза тя.Кимнах изпих си чашата с "джин",изкрещях и се засилих към дансинга.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#13 2011-04-30 19:00:04

isuck! ‹з
Member
From: narnia.
Registered: 2011-03-13
Posts: 820
Website

Re: Кватралът на мръсниците.

ОЩЕЕЕЕЕ! Много е интересноооо.  sun  sun


[list=*]
[*]Only a few find the way;
some don't recognize it when they do;
some don't ever want to.[/*]
[/list]

Offline

#14 2011-04-30 19:25:08

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Кватралът на мръсниците.

Много е интересноо ^^! sun Пусни по-скоро следващата част! ^^  sun  star


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#15 2011-04-30 19:28:48

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Кватралът на мръсниците.

ОЩЕЕЕЕЕ! Много е интересноооо.  sun  sun

Offline

#16 2011-04-30 19:36:18

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Кватралът на мръсниците.

И тази част ми хареса . sun < 33


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#17 2011-04-30 21:24:43

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Кватралът на мръсниците.

Много е хубаво и страшно интересно. Още!  sun


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#18 2011-05-01 07:33:03

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Кватралът на мръсниците.

Много ми хареса. ^^


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#19 2011-05-01 08:56:06

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Кватралът на мръсниците.

Супер е.Пускай по-бързо следващата част. sun


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#20 2011-05-01 09:58:51

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Кватралът на мръсниците.

Супер е.Пускай по-бързо следващата част. sun


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#21 2011-05-01 10:05:59

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Кватралът на мръсниците.

Ааааааа!Уникално, превъзходно! Нямам думи! Още, моля те !! sun  sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#22 2011-05-01 10:27:02

x.X.xemo_girlx.X.x
Member
From: поsеtutел оt другuя свяt ..
Registered: 2011-03-09
Posts: 694

Re: Кватралът на мръсниците.

Ааааааа!Уникално, превъзходно! Нямам думи! Още, моля те !! sun  sun


[img]http://prikachi.com/images/491/4436491m.gif[/img]

Нов профил ( мuaa {} ).

Offline

#23 2011-05-01 10:39:06

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Кватралът на мръсниците.

След като се наобядвам ще пусна още. sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#24 2011-05-01 12:07:12

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Кватралът на мръсниците.

3-та глава.
Надявам се да ви хареса  сън*

Светлините пронизваха очите ми.Не спирах да танцувам и да се целувам с който видя-момчета или момичета,нямаше значение.Изведнъж някой обви ръцете си около кръста ми."Стефан?"с надежда прошепнах-нямаше смисъл,защото от музиката нищо не се чуваше.Но,уви,не беше Стефан,а Грейс.Усмихнах й се съблазнително и отново започнах да танцувам,но този път с нея.Въпреки,че главата ми бе зашеметена,си спомних за онази целувка.Побиха ме силни тръпки,които преминаха през цялото ми тяло и се спряха в интимните ми части.Хм,къде ли беше Стефан?Защо питах за него,нима го харесвам?И така да е,в момента танцувам с Грейс.Грейс,Грейс,Грейс..:
-Грейс,Грейс,Грейс..-докато танцувахме без да се усетя,говорих на глас,а тя ме слушаше и се усмихваше.През останалото време не се отделихме една от друга-сякаш приятелите ни ги нямаше и май наистина беше така-всеки май е в някое кътче и се натиска с някой непознат.Е,аз поне бях в центъра на дансинга и танцувах,не с кой да е,а с Грейс-доведената ми сестра,но в момента изобщо не ми бе до подобни връзки.Тя спусна ръка по бюста ми,докато я целувах по рамото.Постепенно това в прерасна в оплетени езици и грубо докосване:
-Нека да тръгваме.-засмях се след като й го прошепнах в ухото.Тя хвана ръката ми и излязохме от бара и повикахме такси.
  Най-после бяхме в имението.Смяхме се докато се изкачвахме по коридора:
-Г-ци, г-на каза да ви наглеждам.Защо се..пили ли сте?Нина?-беше Джорджиния.
-Да,предимно вода.-хванах бузите на госпожата,като издадох устните си напред и присвих очи.-Ти не пиеш ли?-тя веднага махна ръцете ми,а ние продължихме да се смеем.
-Г-це!Знаете много добре,че когато баща ви го няма,аз отговарям за вас!-жената повиши тон.
-Млъквай!Ти просто изпълняваш заповедите му,а аз съм негова дъщеря!Затова,че не си отваряй устата с протези,за да не отвориш моята!-след тези думи бутнах Джордцжиния съвсем леко.Въпреки това,тя загуби равновесие и падна по стълбите,без да помръдне.Отново започнахме да се смеем.
Грейс дръпна ръката ми,след което заключи вратата на нейната стая,когато стигнахме.Нямах време да я оглеждам-дали е по-голяма или по-малка от мен нямаше значение,важното бе,че Грейс е с мен.Веднага ми се нахвърли и започна да ме целува като съблече горните ми дрехи и аз останах само по черно бельо:
-Мм..-простенвах.-Обичам те,Грейс.Винаги е било така,сега го осъзнавам.-говорех докато я събличах,а след това я бутнах на леглото и се надвесих над нея.-Влюбих се в теб в мига в който те видях.-продължавах докато целувах вътрешната част на бедрата й.-И те искам.
-Във..-едва успяваше да говори от ласките,които и доставях.-В шкафа ми е..-не успя да довърши защото сложих два пръстта в устата й.След,което по най-бързия начин станах и намерих в шкафа...вибратор?Хвърлих го на една страна.
-Той не ни трябва.
-За сега.-отново се засмяхме.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#25 2011-05-01 12:16:36

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Кватралът на мръсниците.

Ау, мръснишко.
Харесва ми. ^^


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook