#1 2011-04-16 15:14:45

e_l_e_n_k_a
Member
Registered: 2010-05-31
Posts: 136

Re: Съдба ..

Една прекарсна приказка ти разби с твоите хиляди лъжи. Колко пъти казах ти спри , колко пъти нарани ме замълчи. Не знаеш как съм чакала телефона да звъни , чаках ей така да се обадиш и да кажеш "Здравей" , но това е само сън. Ти си студен няма вече оная тръпка която те изгаряше. В ноща с нея беше ти не ме лъжи стига спри. Колко болка има в душата ми , колко сълзи има в очите ми , но ти си сляп не виждаш. Сама стоя в тази празна стая и само димът от цигарата личи. Рисува той сърца , но смисъл от това. Любовта за теб е забравена история и не искаш да си спомняш за нея! Помниш ли какво ти казах , че стане пак така пак ще ме нараниш , пак ще ме боли ти не вярваше , не искаше но аз знаех , че така ще се получи. Усещам как нямам сили да спра сълзите мои просто нямам сили да ти кажа остани , защото знам че с мен не си щастлив знам че с мен ще те боли. Моля те въри и не се обръщай ти ще видиш само сълзи и болка. Душата ме боли , сърцето ме боли всичко ме боли от тази наша "любов". Всичко което се случи не се получи , защото единият от нас не обичаше така както другия.  Колко болка има  между нас , колко още думи неизречени , колко още погрешни стъпки! Време е да тръгваш мен ме остави гледай ти да си щастлив и обичам. Но обещай да не лъжеш и нея така , защото не искам да страда както аз страдах не искам да я боли както мен ме боля. Не искам да плаче с кървави сълзи след време!


http://vbox7.com/play:e76a5782 cry

chak sega razbraxx , che sum tursilaa lubowtaaaa ;xx

Offline

#2 2011-04-16 15:16:21

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Съдба ..

Не ми хареса.
А какво е? Има рима, а не е стихотворение или нещо такова.
Текст с рими?!


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook