#1 2011-04-07 17:30:11

juk_juk
Member
Registered: 2010-09-26
Posts: 57

Re: Какво да не казваш в леглото

По-добре преброй до десет и помисли, преди да изпуснеш някоя от по-долните реплики. Освен ако нарочно не целиш да потушиш желанието на твоя човек, докато сте между чаршафите.
■ За някои неща се подразбира от самосебе си, че е по-добре да бъдат премълчани. Най-малкото от тактичност и добро възпитание. Така че тук няма да изброявам лафове като: “Ама това ли беше всичко?”, или: “А-ха, сега си обяснявам колата ти...”. Ето обаче още няколко реплики също не е препоръчително да споменаваш, когато с твоето сладурче сте се отдали на плътски наслади. Вие, жените, обаче явно не смятате така, защото се изкушавате да ги използвате точно, когато не трябва.

„Хубаво ли ти беше?”
Вместо да се отдадат на момента и да му се насладят максимално, представителките на нежния пол предпочитат да го анализират. Ето как стоят нещата при нас, скъпи дами. Това, че след края на креватния екшън сме потънали в размисли за най-сладките моменти от него, не значи, че искаме да му правим дисекция заедно с теб. “Има хиляди вербални и физически начини, по които показвам на приятелката ми, че ми е хубаво по време на секс – казва Методи (31). – Затова, когато тя ми поиска потвърждение и след това, ми се струва, че или не е обърнала внимание на страстните сигнали преди малко, или е безкрайно неуверена”. Нека да изясним това веднъж завинаги: на нас винаги ни харесва.

„Бившият ми...”
Знаеш прекрасно, че не е нито възпитано, нито мило да обясняваш пред новата си тръпка какви невероятни неща правеше с езика си бившето ти гадже. Но сигурно дори не подозираш, че и най-безобидният намек за предишната ти половинка е в състояние да ни развали настроението, когато сме в леглото. “Естествено не очаквам приятелката ми да е девственица, но в секундата, в която спомене някой мъж от миналото си, веднага в главата ми се появява неприятната картинка, в която двамата правят секс, и започвам да се чудя дали все още не си пада по него – обяснява Десо (27). – Предпочитам да си мисля, че съм единственият”. Така че направи ни една голяма услуга: остави ни да живеем с малките сапунени мехури на фантазиите си, моля те!

„Как виждаш връзката ни след пет години?”
Добре, току-що сте правили фантастичен секс и ти се чувстваш невероятно близка с твоя човек, който се е отпуснал блажено до теб. Идеалният момент да зададеш съдбовния въпрос, нали? Грешен отговор! Всъщност планирането на бъдещето на връзката ви точно сега ще му се стори толкова забавно, колкото ако си защипе интимните части с ципа на дънките. “Не мога да разбера защо жените решават да започнат деликатната тема в леглото – казва Тодор (29). – Това че съм свалил гарда, не значи, че изведнъж ще поискам да се разкрия и да се разприказвам за халки, бебета и други такива. Не може ли да отложим нещата за после?” Като да речем, за... знам ли, примерно за след десет години.■


Петте цвята заслепяват очите,
петте тона заглушават ушите,
петте вкуса обезчувствяват езика,
препусканията и ловът подлудяват сърцето.

Лао Дзъ

Offline

#2 2011-04-07 17:40:34

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Какво да не казваш в леглото

„Бившият ми...”

rofl  rofl  rofl  (y)


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#3 2011-04-07 17:55:24

plam4eto
`'Little Stubborn.™'`
From: Пловдив
Registered: 2009-03-10
Posts: 2,573

Re: Какво да не казваш в леглото

„Бившият ми...”

rofl  rofl  rofl  (y)

просто трябва да си мн тъп за да го кажеш
как ши развалиш такъв момент smile laugh


My tumblr :3
[img]http://prikachi.com/images/379/5276379L.gif[/img]

Offline

#4 2011-04-07 18:05:10

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Какво да не казваш в леглото

Интерено.. но някои неща се подразбират laugh


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook