#26 2011-03-12 13:08:34

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Моят малък романтичен филм

Искам ощееее ^^ sun


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#27 2011-03-12 17:08:56

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Моят малък романтичен филм

Идва и последната част.Още малко и ще бъде завършена.

Offline

#28 2011-03-13 11:38:01

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Моят малък романтичен филм

Ето я и нея ->

-Да ти помогна?-явно забелязваше жалките ми усилия да се изправя.Хвана ръката ми и ме дръпна леко.Чудо-изправих се! „Какво ,вече него ли слушаш!?” говорех възмутено на себе си.
Докато вървяхме, малко ,по малко започвах да усещам крайниците си ,като собствени.И ето ,отново бяхме в стаята.Лео разчисти набързо леглото ,за да може да седнем спокойно.Тишината отново изпълни въздуха около нас.Сега ,когато нямаше друго за правене,бавно огледах четирите мръсно бели стени ,другите две легла и..изключително многото боклук...шишета,търкалящи се по земята,дрехи навсякъде ,сритани обувки.Слава бого ,неговата част на стаята беше най-подредена,но все пак не беше най-уютното място.
-Трябва да поговорим,по-точно да ти кажа нещо-заговори бавно и сякаш едва събрал смелост.Чувствах ,че сърцето ми не издържаше,щеше да се пръсне.Оборотите му бяха  толкова бързи и ги чувах в ушите си толкова силно ,дори ме разконцентрирваха от това да слушам или така чаканото ,или може би и най-лошото-да каже ,че е забелязал как се държа около него ,и просто да  уточни ,че той не изпитва същото.Чак сега осъзнах,че има два варианта.Паниката започна бавно да изпълва цялото ми тялото.То потръпваше ,а от устата ми излизаше нежелан нервен смях.
-Ами ,не мога да си мълча ,когато... (по –късно разбрах,че малко преди това, бил сръбнал една ,две глътки алкохол ,за „отласък”)...ам когато харесвам едно момиче –докато говореше ,сякаш барабан биеше в главата ми-и..ти ...ти си това момиче.Чудех се дали може да стане нещо...между нас.
Облекчението дойде като вълна,взимайки всичко негативно със себе си-притеснението,чувството за излишност ,срама...всичко.Просто се обърнах , плъзнах ръка по врата му ,наклоних се ...и го целунах.Беше за кратко-секунда ,най-много две ,но не можеше да се сравнява с нищо.Устните ни леко се докоснаха и бързо намериха своето място,сякаш бяха „изляни” така ,че да се допълват.За това време ,се изпълних с щастие и сякаш ,чак засиях.Около мен вече не бе разхвърляно,просто защото не бяхме в стаята.Бяхме там ,при звездите , на които преди малко се възхищавах.Но ето ...свърши,но не се отказах.Как ли пък не.Точно сега ,когато всичко сякаш беше перфектно.Затова поех малко въздух и отново ,без да отварям очи , прилепих устните към неговите.И всичко се повтори.
Този път реших да не избързвам и се отдръпнах.Погледнах го ,мъчейки се да разбера какво мисли.Освен голямата усмивка имаше и малък нюанс на учудване.Е,вече се чувствах засрамена и сведох глава.Лео прокара пръст по бузата ми , стигна до брадичката и с плавно движение, отново я изправи .
-Знаеш ли ,колко красива си?
-Амммм..предполагам... не?
-Много!
Сигурна съм ,че се почервих като домат,но преди да забележи, вече бе увил ръцете си около кръста ми ,а аз около силните му рамене.Отпуснахме се назад и той се облегна на стената ,а аз на гърдите му.Ударите на сърцето му бяха толкова отчетливи и ясни..се едно ги слушах през слушалки.Заслушана, леко се унесох,но и набързо се разсъних, след като един от съквартирантите му нахълта.
-Не гледам-викаше той ,прикривайки очите си-само искам да си легна .Ще изгася лампата ..тъкмо ще си правите ,каквото искате.
Изкикотих  се тихичко и лампата вече беше угасена.Надигнах глава и отново устните ни се срещнаха. „Ако това е раят ...Боже вземи ме при теб!”.
Непринудено започнахме разговор- от най –малките подробности,през забавни мигове,семейството,приятелите,та чак до мечтите и плановете за бъдеще.
-Ще трябва да ходя.Стана наистина късно,а и не знам какво е станало с Цвети.
-Искаш ли да дойда да те изпратя?
Поклатих глава и двамата тихичко излязохме в коридора.Докато ходехме той се протегна и нежно ме хвана за ръката и когато приближихме дестинацията ми,той леко ме придърпа и отново се целунахме ,но за жалост за последен път този ден.
-Лека нощ,Изи-прошепна и внимателно ме целуна по челото.
-Лека.
След минутка вече бях от другата страна на вратата.Облегната на нея седях неподвижно.Дори не исках да святкам лампата.През главата ми минаха няколко мисли ,за това ,което се бе случило. „Ами ,ако всичко беше за тази вечер?Ако утре ,той просто се правеше ,че нищо не се е случило?Или пък ,ако това е било някакъвa гадна,извратена шега?Възможно ли е?”.Но колкото бързо дойдоха ,толкова бързо си и заминаха.Бях на седмото небе и поне веднъж не исках да мисля за утре,за последствията,за себе си.
Набързо се преоблякох,оправих и се мушнах под студените завивки.Бях толкова изморена ,че сънят не чакаше много ,а веднагически ме направи своя поданица.

3 ден
-Къде беше вчера?
Цвети стоеше над мен, скръстила ръце.Отне ми малко да се събудя и да отделя реалността от съня.Чудех ,кое от двете беше станалото с Лео .В момента не бях готова да ги различа,затова само тихо казах:
-Насам-натам.
В същият момент ,се чу почукване .Бързо се измъкнах от „бърлогата” ми и потичвайки ,оправих косата си.Беше той.Не смеех да направя нищо ,затова просто му казах да влезе.Първо аз влязох в банята,а това означаваше ,че ще имам малко време на саме с него и все пак ще приличам на човек.На минутата ,в която излязох дребосъка бързо се намъкна.Явно не искаше да губи и секунда от неговото присъствие.
Седнах до Лео и след малко вече го целувах. „Значи не е било сън!”.Отдъхнах си.
Нещата след това сякаш се изнизаха.Закуската ,прибирането ни...
Дойде първият месец,първите малки  сръдни,първите сдобрявания,първото „Обичам те!”.Дойдоха и заминаха ,но бяха последвани от други.
И така, вече почти половин година сме заедно.Не мога да кажа ,че всичко е ,като по мед и масло,но това все пак е напълно нормално.Но факта ,че всяка свободна секунда я прекарваме заедно и ,че мисълта да сме разделени е непоносима ,говорят много за себе си!
За тези,които все още не са намерили,човека ,с когото да преживеят „своя малък романтичен филм”,мога само да кажа-на бързайте,той ще ви намери.Когато сте най-отчаяни ,когато сте загубили вяра ,изведнъж ще се окажете главни герой в него!
Край =]

Offline

#29 2011-03-13 13:45:42

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Моят малък романтичен филм

Страхотноо  heart


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#30 2011-03-13 17:31:33

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Моят малък романтичен филм

Страхотно е heart
бравос Изи, заслужаваше си четенето hug


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#31 2011-03-14 17:39:44

Tracck
Member
Registered: 2010-04-14
Posts: 51

Re: Моят малък романтичен филм

Страхотноо еее!!!!  heart  heart  sun  smile


За някои музика, за други религия !

Offline

#32 2011-03-14 17:57:56

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Моят малък романтичен филм

Радвам се ,че ви харесва ^^!Наистина много ^^ !

Offline

#33 2011-03-30 20:15:15

DrEaM GiRl
Member
From: pLOVEdiv
Registered: 2009-08-07
Posts: 7,124

Re: Моят малък романтичен филм

Уникално heart .Много ми хареса


[img]https://31.media.tumblr.com/911b8b625730710a770807548a410604/tumblr_mxplz8YDit1qbugf1o1_500.jpg[/img]

Offline

#34 2011-04-01 12:38:54

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Моят малък романтичен филм

хаааа ти ми стана един от най-любимите творци в капризенн sun наистина уникално разказче heart


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#35 2011-04-01 13:59:58

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Моят малък романтичен филм

Това значи много за мен! Благодаря ^^

Offline

#36 2011-04-01 17:08:18

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Моят малък романтичен филм

Невероятно е.Браво.Нексттт nod


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#37 2011-04-17 12:45:39

star_doll
Member
Registered: 2009-10-30
Posts: 38

Re: Моят малък романтичен филм

Много ми харесва !  heart


You're never gonna be alooneeeeee ! music

Offline

#38 2011-08-07 13:59:47

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Моят малък романтичен филм

Страхотно беше. Наистина ме разчувства. heart


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#39 2011-08-07 14:54:45

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Моят малък романтичен филм

Благодаря ^^ ! Сега ,като го чета забелязвам ,че е написано малко некадърно ,но пък като за първи опит е прилично.А и има толкова много прекрасни спомени ,че не ми дава сърце да я изтрия.

Offline

#40 2011-08-10 19:39:33

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Моят малък романтичен филм

Хубаво е sun



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#41 2011-08-11 06:13:05

forsakendidi
Amazingღ
From: Paris
Registered: 2008-08-06
Posts: 5,529

Re: Моят малък романтичен филм

Якоооо !


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lltp07k9Hy1qen474o1_500.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/394/4370394f.gif[/img]

Захапеш ли ме - разkъсвам те. Настъпиш ли ме - размазвам те!

Offline

#42 2011-08-23 11:49:35

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Моят малък романтичен филм

Беше много интересно, браво ! sun

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook