#76 2011-03-04 07:59:24

nep0k0rna_
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 489

Re: Целувка според зодията

Хах .. и аз съм овен ;дд

Offline

#77 2011-03-04 10:21:47

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Целувка според зодията

Козирог (Покорителят) Козирогът може да накара да се влюбят в него. Обожава да покорява и в повечето случаи го постига. Но не чрез целувките си. Хладният му разум не му позволява да се превърне в култ за партньора си само на основание на целуването.
Единствено при установена стабилна връзка Козирогът се отпуска и целувките му остават на втори план. В случай че връзката ви с него е само мимолетна, той ще се постарае да ви демонстрира страстта си. Началното въздействие е увличащо, обаче краткотрайно.
Ако това те задоволява и искаш твоят Козирог да се представя винаги както първия път, постарай се постоянно да го изненадваш с нещо ново, рутината му действа обезкуражаващо. От опит ще разбереш, че силните преживявания го възбуждат, а само тогава целувката на Козирога ще ти достави удоволствие.

Offline

#78 2011-03-04 10:53:27

dead-makeup
Member
Registered: 2009-11-06
Posts: 208

Re: Целувка според зодията

аз съм близнаци  sun


Lips that felt just like the inside of a rose
So, how come when I reach out my finger
It feels like more than distance between us  heart

Offline

#79 2011-04-10 17:48:29

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Целувка според зодията

Скорпион  devil


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#80 2011-04-10 22:36:29

sisity17
» Choco Vampire
From: `London.<3
Registered: 2009-05-10
Posts: 6,032

Re: Целувка според зодията

Риби (Разглезеният) Неуверен. Не се разкрива напълно. Такъв е представителят на Риби не само в живота, но и когато целува. Ако искаш наистина да ти се отдаде, трябва ясно да му покажеш как да го постигне. Той ще бъде този, който ще се приспособи към твоя начин на целуване. По принцип, не му се нрави да се натрапва, така че и в интимен план няма да го стори.
След като веднъж вече се устреми, се разтапя от сладост и романтичност. Дълги и дълбоки целувки, понякога дори прекалено любвеобилни и разглезващи. Когато желае някого, иска да го целува и да бъде целуван непрекъснато. За вдъхновение му служат класическите примери от сантиментално-романтичното кино, на чиито герои ревностно подражават.
За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено. Което, естествено, в крайна сметка изморява. Затова, ако партньорът ти е зодия Риби, спазвай дистанцията или няма да можеш да се отървеш от прегръдките му.

.. донякъде е вярно angel


"Виждам лицата ви дори и през маските, които сте сложили върху тях,
играещи ролите на хора, които никога няма да бъдете..." : )

[img]http://prikachi.com/images/244/3949244Z.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook