#1 2011-02-22 15:07:50

cosmo_girl666
Friends with Benefits
From: ЛеГлОто На Деймън....
Registered: 2008-11-09
Posts: 20,340
Website

Re: Зависимости на звездите – I част

Героите на тази статия са личности, които просто обожават бонбони, картини, да кърмят, да гледат порно и пр.

Някакви предложения кой какво обича? В тази и следващата част ще разберете…


Парис Хилтън – Скайдайвинг
Голямата страст на госпожица Наследница не е пазаруването, както може би сте предполагали. Дори не са и малките сладки декоративни кученца, чиято бройка светът съвсем изгуби.

Парис обожава да покачва нивото на адреналин със скокове от самолет, които практикува от 2007-ма.

„За първи път пробвах на един мой рожден ден и просто се пристрастих. Ужасяващо е, но в същото време носи страхотен приток на адреналин…”.

Никол Кидман – Торти
Холивудската мега звезда е пристрастена към старомодните торти или както ние бихме си ги нарекли – тортите на баба.

„Понеже се старая да се храня здравословно съм свела парчетата торти до 3-4 на седмица”.

Джесика Симпсън – Никотинови дъвки
Независимо, че певицата никога не е била пушач, тя обожава да дъвче не какви да е, а никотинови дъвки.

Джесика твърди, че те й дават енергия, все едно е изпила три енергийни напитки.

„Първият път когато пробвах никотинова дъвка се чувствах сякаш има парти в устата ми. Все едно гърмяха фойерверки. Оттогава просто имам нужда от тях”.

Шерил Коул – Сок от моркови
От всички неща, към които може да се пристрасти, Шерил е избрала едно от най-здравословните.

Певицата преоткрила сока от моркови по време на миналогодишното си пътешествие до Южна Африка. (Ако си спомняте, тогава тя се разболя от малария).

Оттогава Коул е пристрастена към напитката и задължително пие по две чаши всяка сутрин, а когато има време и условия, пие още няколко през деня.


Робърт Патинсън – Диетична кола
Актьорът дори не осъзнавал пристрастеността си към напитката, докато един ден не се решил да преброи опаковките в боклука си… Те били 300 на брой.

„Дори не си спомнях кога съм ги купувал. Също така обожавам канелени блокчета. Моите зависимости са всъщност храните, които предимно консумирам”.

Камерън Диаз – Голф
Джъстин Тимбърлейк, бившият приятел на актрисата, е този, на когото тя трябва да благодари за зависимостта си от голфа.

„Играех голф постоянно в продължение на години. В един момент се наложи да разредя игрите и се чувствах все едно съм била на кокаин и съм го спряла”.


Риана – Картини
Нейната „скъпа” зависимост започва преди няколко години, когато за първи път си купува картина на Рони Ууд, звездата от Ролинг Стоунс.

„Не обичам да пилея пари, но определено обичам да купувам картини. Първата ми и най-любима картина е на Рони Ууд. Той е нарисувал портрет на Боб Марли… Много рядко срещано явление е картина на легенда, нарисувана от друга легенда. Трябваше да я имам!”.

Ози Озбърн – Захарен памук
Дааа… Принцът на Мрака обожава малки, сладки ,пухкави, захаросани хапки.

Вокалистът на Black Sabbath направо ни втрещи… Да живее рокендролът!!!


[img]http://prikachi.com/images/634/5202634F.gif[/img][img]http://prikachi.com/images/635/5202635f.gif[/img]
It's a joke not a dick,don't take it so hard.
[img]http://prikachi.com/images/822/5094822m.gif[/img]

Offline

#2 2011-02-22 15:52:36

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Зависимости на звездите – I част

Да живее рокендролът!!!  (y)


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#3 2011-02-22 15:55:07

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Зависимости на звездите – I част

Статия!


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook