#1 2011-02-02 15:53:16

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Жена живяла с камък в носа 40 години !!

Пациентка-чудо се оказа 43-годишна жена от Неделино, след като от носа й беше премахнат оперативно 3-сантиметров камък. Димка Дурева търпяла болка в главата и странна миризма от носа си в продължение на 40 години. През това време смятала, че има синозит и не ходела при лекар. Това съобщават от „24 часа”, попаднали на интересната история.

Жената посетила личната си лекарка с оплаквания от ухо, но след щателен преглед от специалист по уши, нос и гърло – д-р Стефан Хаджиев, специалистът открил т.нар. „чуждо тяло” в едната ноздра. Оперирал я и така извадил камъка.

Вероятно тялото й е склонно към такива отлагания, защото Димка Дурева получила бъбречна криза от камък в тях. Тя се шегувала пред „24 часа”, че станала като каменоломна.Жената споделя какъв срам е изпитвала от това, че й мирише носът. Била сравнително здрава, нямала сериозни проблеми със здравето.

Когато била дете на година и половина, паднала с майка си от втория етаж. Двете паднали около яма с негасена вар точно върху греблото за разбъркване. Предполага се, че тогава камъче с висока скорост се е забило в носа й. Въпреки че след случката двете са били в болницата, явно нещо е останало и се е развивало през всичките години.

Д-р Хаджиев не е виждал по-голямо по размери чуждо тяло в носа на пациент за близо 30 години практика.


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook