#1 2011-01-27 17:25:53

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Brand New Life

Реших да направя една историйка. Дано ви хареса, в което се съмнявам. Не претендирам, че съм добра или, че имам талант. Правя историята само за забавление. Предварително се извинявам за грешките smile.
--------------------------------------------------------------------------------------

-Ставай!! Какво си се замислила, имаш работа за вършене?!-извика надзирателката, висока жена, с тъмни, злобни очи.
-Идвам...!-казах аз, докато ставах от леглото.
Е добре дошли в ада! Намирам се в един от най-жестоките затвори на територията на... света! Поне на мен така ми се струва. Как една малка грешка може да те вкара в затвора. Повечето тук бяха осъдени за убийство, но не и аз. Цял Ню Йорк беше изтръпнал. С бандата правехме такива обири, който биха били трудни за разшифриране и за едни от най-великите мозъци на планетата. Но едно момче, само на 16, разгада цялата ни система на обири! Така едва на 15 (!) влязох тук. Обирите ни бяха, толкова мащабни, че дори без да съм навършила пълнолетие ме вкараха в затвора!
-Така.. За днес трябва да подпечатате тези писма!-изрепчи се надзирателката, и донесе няколко кутии с писма.-Започвайте работа!
След като надзирателката си тръгна Емили веднага започна да ми говори:
-Сара, ти няма ли да излизаш скоро?
-Да. След две седмици.-отговорих.
-Днес не ти се говори много, а?-продължи да поддържа разговора.
-Май да.-всъщност на мен никога не ми се говори, не съм от най-приказливите.
Емили беше мило момиче. През десетте ми години в затвора, тя беше човека, крепил ме да не се самоубия. Беше висока и леко пълна, със сини, топли очи и кестенява коса. Не знам за какво лежеше, така и не събрах смелост да я попитам.
-Ей, красавице! Какво се замисли?-обади се пак Ем.
-Ааа.. нищо! И за стотен път-не съм красива!-често казваше, че съм красива, жалко, че и аз не мислех като нея.
-Ми, мила, ти гледаш ли се в огледалото от време, на време..?! Перфектно тяло, дълги крака, тънка талия, красиво лице, прекрасна руса коса, зелени очи, красиво лице..-продължи да ме убеждава.
-Добре, добре. Да приемем, че съм красива, окей?!- и казах леко раздразнено.
-Научи се да приемаш комплименти!
Всъщност не обичах да ми правят комплименти. Не знам защо, просто не ми беше комфортно някой да ме ласкае.
-Утре е деня за посещения. Родителите ти ще дойдат ли да те видят?-обърна се към мен отново Ем.
-Те кога са пропускали?! Още повече, че скоро излизам. Ще дойдат и ще опяват как само след две седмици пак ще сме заедно, ще живеем като щастливо семейство и как с мама ще пазаруваме из Милано, а след това ще се връщаме с частния самолет..-заобяснявах аз.
-Понякога не те разбирам! Имала си всичко, а си обирала банки. Странно е.
-Да кажем, че глупавото всекидневие не беше за мен. Не обичам да седя на едно място.-казах и.
-Но ти се наложи да седиш на едно място цели 10 години.
-Всяко нещо си има недостатъци..-засмях се.
-Хей, какво сте се разприказвали?!-върна се надзирателката.-Изчезвайте от тук и отивайте в килиите си!
С Емили се отдалечихме и отидохме в килията си. Бяхме съкилийнички. Стояхме там цял ден, никой не ни повика за нищо освен за обяд и вечеря.
Двете седмици минаха много бързо. Вече си събирах малкото вещи. Родителите ми бяха тук, готови да ме приберат.
-Ей, красавице..-каза Емили.
-Кажи, Ем.. -усмихнах и се.
-Обещаваш ли да идваш да ме виждаш понякога, аз да ми разказваш за живота ти навън..?-помоли се Емили, видях, че в очите и имаше сълзи.
-Обещавам!-прегърнах я силно и няколко сълзи се стекоха по лицето ми.-Ще ми липсваш, много!
-Ти на мен повече!-целуна ме по бузата.-Хайде върви, че туко виж не те пуснали.

-------------------------------------------------------------------------------------

Следващата част, надявам се, ще бъде скоро smile


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#2 2011-01-27 17:33:08

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Brand New Life

Браво.Много ми хареса  heart  smile


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#3 2011-01-27 17:33:41

nand0
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 122

Re: Brand New Life

харесва ми  smile

(y)

Offline

#4 2011-01-27 17:35:32

plam4eto
`'Little Stubborn.™'`
From: Пловдив
Registered: 2009-03-10
Posts: 2,573

Re: Brand New Life

харесва ми  smile

(y)

(y)  (y)


My tumblr :3
[img]http://prikachi.com/images/379/5276379L.gif[/img]

Offline

#5 2011-01-27 17:46:59

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Brand New Life

И на мен ми харесва и чакам скоро продължение!  smile  happy


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#6 2011-01-27 19:23:55

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Brand New Life

И на мен ми харесва и чакам скоро продължение!  smile  happy

sun


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#7 2011-01-27 19:38:56

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Brand New Life

Само да ти кажа, че трябва да е Brand New Life, а не Live, щото live означава буквално "на живо", а life е "живот". Иначе става.  smile


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#8 2011-01-27 20:22:33

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Brand New Life

Приемам критиката.. smile


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#9 2011-01-27 21:01:01

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Brand New Life

И на мен ми харесва и чакам скоро продължение!  smile  happy


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#10 2011-01-27 21:53:56

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Brand New Life

Пътувахме около час. Бях забила поглед в шосето, което се виеше около нас. Къде бяха тръгнали хората толкова рано..?! Стигнахме във вътрешността на Ню Йорк. Приближавахме къщата ни. Тогава мама сложи край на тишината:
-Е, скъпа къде ще отидем първо на пазар..?
-Все тая.. Ти реши.-отговорих и незаинтересовано.
-Добре.. Отвориха няколко много хубави бутика наскоро. Ще отидем там.-въодушевено продължи майка ми.
-Лиса,-обади се баща ми-остави я да си почине. Утре ще отидете да пазарувате.
-Да, това е добра идея. Благодаря Майк.-усмихна се майка ми.
-А всъщност аз мислех днес да изляза за малко. Искам да се видя с някой приятели. Става ли?-знаех, че ще ме пуснат, но реших все пак да попитам.
-Добре, скъпа.-каза мама.
-Но се прибери за вечеря.-допълни татко и спряхме пред къщата ни.
Това място се беше променило. Имаше цветя, беше по-слънчево. Поне така ми се стори.
-Хей, тук е по-слънчево. Да не сте отсекли някое дърво.-започнах да се оглеждам.
-Не. Махнахме беседката и люлката.-каза татко.
-Беседката?! Моята беседка..?!-ми обичах си беседката, когато валеше излизах и пишех разни песни и глупости, докато седях в нея.
-Решихме, че без нея ще е по-просторно. И я махнахме.-каза мама.
-И наистина е, нали?!-усмихна ми се татко.
-Да.-влязох в къщата.
-Защо не се преоблечеш и не излезеш. Нали искаше да се виждаш с приятели.-попита мама.
-Да отивам.-
Преоблякох се със скоростта на светлина. Сложих един бял потник и черни, прилепнали дънки. Взех и късо кожено яке, в случай, че захладнее. Напъхах в една малка чантичка телефона и портмонето, който родителите ми ми бяха дали по-рано и слязох долу.
-Аз излизам.-извиках и излетях из вратата.
-И да се прибереш за вечеря.-отново ми напомни татко.
Всъщност нямах никакво намерение да се виждам с приятели. Те отдавна показаха, колко са ми верни. Нито един от "приятелите" ми не дойде и веднъж да ме види в затвора.
Вървях без посока. Просто вървях. Стигнах до един плаж. Имаше много малко хора. Можех да ги преброя на пръстите на едната си ръка. Събух обувките си, взех ги в ръка и започнах да ходя по морската ивица. Вълните се разбиваха в стъпалата ми, а океанската пяна галеше пръстите ми. Приятно чувство! Прииска ми се вляза в океана поне за малко. Не бях плувала в него от десет години. Навлязох малко по-навътре. Изведнъж чух свирката на спасителя. Той дотича до мен.
-Хей, не може да влизаш навътре.-скара ми се той.
Погледнах го. Беше висок, красив и с прекрасна фигура. Имаше приятен бронзов тен и красиво лице. Също така сини очи, наподобяващи цвета на океана.
-Защо не?!-погледнах го в очите.
-Погледни вълните, огромни са. Може да се удавиш ако навлезеш повече.-заобяснява той.
-Какво им е на вълните?! Великолепни са си!-започнах да се инатя.
-Ти май не си виждала вълни от доста време..-засмя се.
-Ми в пандиза нямаше гледка към океана.-погледнах пясъка.
-Аха.. Добре това е неловко. Просто не влизай много навътре, става ли?-погледна ме в очите.
-Добре.-отминах го и продължих да вървя по ивицата.
Обиколих плажа поне пет пъти. По слънцето личеше, че е около четири часа. Имах още време до вечеря, затова кръстосах плажа още няколко пъти.
Спасителя отново се приближи към мен.
-Не ти ли писна да обикаляш по плажа?-заговори ме.
-Да, прав си, писна ми.!-седнах на пясъка.
-Аз съм Алекс.-усмихна се и седна до мен.
-Сара..-подадох ръка и се ръкостиснахме.
-От тук ли си?-попита Алекс.
-Да.. Ее, затвора е извън града, но се водя, че живея тук. Нали вече ме пуснаха.-заобяснявах.
-И едно просто да щеше да свърши работа.
-Да, предполагам, че е така.-засмях се.
-Хей, искаш ли след като свърша работа, да изпием по едно. Знам един хубав бар, наблизо е.-усмихна се отново.
-С голямо удоволствие, но трябва да се прибирам.-станах от пясъка.
-Хайде-убеждаваше ме Алекс-не си на 10, че да питаш мама и татко.
-Добре, но само едно и после се прибирам.
-Лично ще те закарам до вас.-усмихна се, изправи се и започна да се оглежда.
-Търсиш ли някого..?-попитах го.
-Всъщност, да. Идват да ме сменят. Явно смяната ми свърши сега.-засмя се.-Отивам да се преоблека и идвам.
След десетина минути се появи. Качихме се в колата му. Беше хубава и с хубав ароматизатор.
-Хубава кола.-започнах разговор.
-Да, хубава е. Дълго спестявах за нея. Много съм горд с количката ми.-смееше се леко идиотски, но все пак хубаво, заразяващо.-Е стигнахме.
Бара беше малко претъпкан. Имаше всякакви видове алкохол по рафтовете.
-Какво ще пиеш?-попита Алекс.
-Каквото и ти..-седнахме на бара.
-Две водки.-каза Алекс на бармана.-Та казваш, била си в пандиза..-обърна се към мен.
-Всъщност днес ме пуснаха..-засмях се.
Някакво момиче се приближи към нас.
-Ей, Алекс. Как си?-попита Алекс, докато го гледаше някак превъзбудено.
-Ааа, Меган. На какъв език трябва да ти кажа, че късаме.-обърна се към нея малко грубо.
-Но мечо.. ти не можеш да скъсаш с мен. Просто не е прието така..-след малко погледна към мен.-Ти пък коя си..? Какво гледаш?
-Тя е с мен.-озъби се Алекс.
-Добре.. май съм излишна тук.-изпих водката си на екс и излязох от бара.
Тръгнах по пътя. След малко чух една кола да минава покрай мен. Колата спря.
-Хайде качвай се.-обади се Алекс и отвори вратата на колата.-Обещах да те закарам и ще го направя.
Качих се без да казвам нищо. След малко Алекс отново заговори:
-Не трябваше да ставаш свидете на това. Просто Меган.. тя е малко откачена.
-Малко..?!-засмях се.
-Добре де.. много..- и той започна да се смее.-Ще бъде ли нагло да ти поискам номера?
-Дай си телефона.-написах номера ми там.
Той ми се обади и допълни:
-Сега вече ти имаш моя..
Стигнахме до нас. Казах му да спре.
-Мерси, че ме докара.-усмихнах се и слязох от колата.
-За нищо.. Прекарах си чудесно с теб.-замисли се.- Добре последното можех и да не го казвам.
-Да, може би. Ще се видим пак нали..?!
-Определено.-изпрати ме до вратата.
-Довиждане.-казах и го целунах по бузата.
Преди вратата на къщата му махнах и влязох вътре.
-------------------------------------------------------------------------------------
Дано ви хареса. Извинявам се за грешките и затова, че е доста дългичко.


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#11 2011-01-27 22:00:27

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Brand New Life

Историята ми хареса (:
А колкото до заглавието - не трябва ли да е brand new life ? (:


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#12 2011-01-27 22:13:53

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Brand New Life

Историята ми хареса (:
А колкото до заглавието - не трябва ли да е brand new life ? (:

Ми да така трябва да е. Обаче.., свършен факт.


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#13 2011-01-27 22:25:08

Karmen
Member
From: Fairytale
Registered: 2011-01-27
Posts: 42

Re: Brand New Life

Много ми харесва за  сега!
smile


Lost in her fantasies..

Offline

#14 2011-01-28 05:56:17

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Brand New Life

Продължи я много ми хареса.  smile


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#15 2011-01-28 10:06:05

JustloveMe
Member
From: Варна
Registered: 2011-01-26
Posts: 11
Website

Re: Brand New Life

Хубава е, харесва ми! :)Още?


- "I MAY BE DEAD,BUT I'M STILL PRETTY."

Offline

#16 2011-01-28 13:34:51

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Brand New Life

Чакам още!!  sun


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#17 2011-01-28 18:38:53

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Brand New Life

Трета част.. smile
-------------------------------------------------------------------------------------------

-Ааа.. Здравейте.-казах на родителите ми, който се бяха вторачили в мен.
-Закъсня! Казах ти да се прибереш за вечеря.-каза строго татко.
-Технически погледнато, съм пълнолетна и мога да се прибирам, когато си пожелая.-заобяснявах.
-Технически да, но ние гледаме реално на нещата.-каза мама и се усмихна.-Сега седни на масата и вечеряй с нас.
-Добре.-седнах на един от празните столове и започнах да човъркам из чинията си.
-Направих равиоли.. Харесват ли ти?-попита мама. Тя беше мила, но същевременно строга жена.  Беше много красива и жизнена. С прекрасни черти-зелени очи, гъста черна коса и хубаво тяло. Докато татко имаше руса коса и също като мама, зелени очи. Всъщност всички бяхме със зелени очи.
-Мм, хубави са. Аз мислех, че Мария ги е направила.-отговорих и. Мария беше нашата готвачка.
-Ми ти се прибра вкъщи, исках поне да приготвя нещо твое любимо..-усмихна се мама отново.
-Ми права си.. В менюто в затвора нямаше равиоли..-засмях се, но без хумор.
-Относно това..-обади се татко-не го споменавай често става ли? Имам предвих не е нужно всички да знаят, че си била там.
-Определено не е момент, който ще ми носи хубави спомени. И не се притеснявай, няма да го споменавам.
След като се нахраних се качих в стаята си. Всях си дълъг и горещ душ. Легнах на леглото си с идеята да заспя.  Изведнъж телефона ми звънна.
-Ало..!-казах сърдито.
-Уоу.. Май си съдита..-изхили се .. Алекс.
-Не.. просто бях задремала.
-Оуу.. Извинявай, че те събудих. Не предполагах, че спиш.-извини се Алекс.
-Не се подигравай..-скарах му се, а след това се засмях.
-Добре де.-и той се засмя.-Утре ще се видим ли..?
-Ми трябваше да пазарувам с майка ми, но ще се измъкна някак си.
-Добре.. Ще се видим на плажа. Става ли?
-Става..-усмихнах се на себе си и затворих.
Когато на сутринта се събудих, слънцето приятно огря лицето ми. Погледнах през прозореца, градината изглеждаше толкова добре. Слязох долу по пижама и мама веднага ме посрещна.
-Защо още не си облечена.. Отиваме на пазар.-радваше се тя.
-Ми, мамо.. Няма да те лъжа не ми се ходи.
-Оуу..-радостта и се изпрари.- Защо..?
-Ми.. вчера срещнах едно момче и се разбрахме да се видим..-нямаше смисъл да я лъжа, щеше да разбере все някога.
-Оуу..-усмивката се върна на лицето и.-Чудесно! Какво ще облечеш, къде ще те води?-вълнуваше се мама.
-На плажа мамо, на плажа.-засмях се.-И верояно ще облека едни дънки и потниче.
-Но.. и вчера излеза така. Няма да стана ..!-мама ме замъкна до стаята ми, отвори гардероба и започна да разглежда дрехите.
-Аа.. Ти май обичаш да пазаруваш за мен. Нищо, че не бях тук..
-Да..-усмихна се и извади една много сладка черна рокля. Малко стрескаща, но секси.
-Леле.. Хубава е!-започнах да оглеждам късата рокля, много късата рокля.
-Да.. Но ти си по-хубава от нея. Той ще гледа само теб, уверявам те.
-Ми, той се казва Алекс и всъщност е спасител, така че няма да е зле да гледа и другите хора, освен мен.-засмях се.
-Оуу.. спасител казваш.-мама се усмихня някак ехидно.
-Мамо..!-засмях се и леко я бутнах.
-Няма лошо..-и тя се засмя.-Оставям те да се преоблечеш.
-------------------------------------------------------------------------------------
Извинявам се за грешките и дано да ви е харесало.. smile


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#18 2011-01-28 20:13:53

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Brand New Life

Да, определено ми харесва и то много!  smile Но имам една забележка... Забелязах, че почти всяко изречение започваш с "Ми", което  няма нищо лошо, но според мен би звучало по-добре, ако го няма това "Ми" ! Но както ти си решиш, просто давам мнение! Чакам още..  smile


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#19 2011-01-28 21:14:28

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Brand New Life

Да, определено ми харесва и то много!  smile Но имам една забележка... Забелязах, че почти всяко изречение започваш с "Ми", което  няма нищо лошо, но според мен би звучало по-добре, ако го няма това "Ми" ! Но както ти си решиш, просто давам мнение! Чакам още..  smile

Обичам си "ми"-то и ужасно много го използвам. Като навик ми е. Опитвам се да не го пиша, но не мога..


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#20 2011-01-28 21:46:38

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Brand New Life

Да, определено ми харесва и то много!  smile Но имам една забележка... Забелязах, че почти всяко изречение започваш с "Ми", което  няма нищо лошо, но според мен би звучало по-добре, ако го няма това "Ми" ! Но както ти си решиш, просто давам мнение! Чакам още..  smile

Обичам си "ми"-то и ужасно много го използвам. Като навик ми е. Опитвам се да не го пиша, но не мога..

Хъх... ще се научиш, за всяко нещо се иска малко труд. Така, че по-добре свквай, не винаги живота ще е толкова приветлив.
Он; не ме грабна.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#21 2011-01-28 23:38:30

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Brand New Life

Да, определено ми харесва и то много!  smile Но имам една забележка... Забелязах, че почти всяко изречение започваш с "Ми", което  няма нищо лошо, но според мен би звучало по-добре, ако го няма това "Ми" ! Но както ти си решиш, просто давам мнение! Чакам още..  smile

Обичам си "ми"-то и ужасно много го използвам. Като навик ми е. Опитвам се да не го пиша, но не мога..

Хъх... ще се научиш, за всяко нещо се иска малко труд. Така, че по-добре свквай, не винаги живота ще е толкова приветлив.
Он; не ме грабна.

Само не разбрах какво общо има живота, с факта, че понякога употребявам "ми" или "ами".. ?!


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#22 2011-01-29 10:37:59

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Brand New Life

Да, определено ми харесва и то много!  smile Но имам една забележка... Забелязах, че почти всяко изречение започваш с "Ми", което  няма нищо лошо, но според мен би звучало по-добре, ако го няма това "Ми" ! Но както ти си решиш, просто давам мнение! Чакам още..  smile

Обичам си "ми"-то и ужасно много го използвам. Като навик ми е. Опитвам се да не го пиша, но не мога..

Тогава, след като се опитваш да не го пишеш, но го използваш често - направи така: След като напишеш нова част от историята я провери преди да я постнеш за правописни грешки и разни неточности и ще се получи.  smile


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#23 2011-01-29 11:08:11

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Brand New Life

искаммм ощееее  cry  inlove


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#24 2011-01-29 13:37:30

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Brand New Life

Пускай още  nod  chuckle

Offline

#25 2011-02-02 15:23:22

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Brand New Life

Още ..???


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook