#1 2011-01-08 23:58:59

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Харесва ми едно момче но...

Здравей те,от известно време харесвам едно момче той е с 1-2 години по голям от мен.Бих искала да му призная но...
1-во ме е много срам защото знам че той някой неща не ги приема на сериозно и незнам как ще се изрази.
2-ро и най добрата ми приятелка го харесва,и това тотално ме обърква.
Кое да избера да му кажа,въпреки че се срамувам или да не казвам на никой.Така поне няма да си разваля отношенията с приятелката ми.

Ако има така тема
КОШ


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#2 2011-01-09 00:53:52

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: Харесва ми едно момче но...

Ако е сериозно.. Му кажи.. Или започни да натякваш на приятелката си че е сладък, ако имаш познати от класа му, карай я по-често да ходите при тях, така ще я дразниш, но прикрито. С времето ще почне да ревнува тайно и накрая, ще се откаже. Действа. Прилагали са ми го и аз съм го прилагала .. ;d
Или.. Му признай, само гледай да сте насаме .. А ако те отреже, постарай се приятелката ти да не разбира.


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#3 2011-01-09 01:21:18

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Харесва ми едно момче но...

НИКОГА, ама НИКОГА не губи приятелство заради момче..
Според мене е тъпо да знаеш, че тя го харесва и да тръгнеш да се задяваш с него(дори да не го харесва много, ще се подразни,а това може да се отрази зле на "приятелството" ви)..Кое ти е по-важно - приятелката или той...Много тъп въпрос, честно...

"карай я по-често да ходите при тях, така ще я дразниш, но прикрито. С времето ще почне да ревнува тайно и накрая, ще се откаже. "
що за глупост..да я кара да ревнува и да се отказва, само аз да може тя да се докопа до него..>
rofl И колко пък сериозно може да е..утре ще си хареса друг, голямата работа, ама утре не можеш да си намериш приятелка..Не е казала,че е влюбена или че не може да живее без него, че толкоз пък да е важен.. laugh.

Най-добрия вариант е и двете да се откажете от него и толкоз..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2011-01-09 06:44:56

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Харесва ми едно момче но...

Недей да си губиш приятелството заради едно момче.До края на живота си ще срешнеш много момчета,ако си мислиш че това е момчето с което ще прекараш живота си мога да ти кажа,че не е така,защото живота е пред теб това е просто влечение и ще отмине.

Това е моето мнение !


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#5 2011-01-09 08:15:48

Celine
Member
Registered: 2010-12-22
Posts: 72

Re: Харесва ми едно момче но...

Недей да си губиш приятелството заради едно момче.До края на живота си ще срешнеш много момчета,ако си мислиш че това е момчето с което ще прекараш живота си мога да ти кажа,че не е така,защото живота е пред теб това е просто влечение и ще отмине.

Това е моето мнение !

Offline

#6 2011-01-09 08:38:15

sttar96
Member
Registered: 2010-02-06
Posts: 91

Re: Харесва ми едно момче но...

амми .. според мен щом на нит едната от двете не е предложил досега или не е направил нещо значи не ви харесва и не го интересувате ; )


Вашата завuст е моето самочувствuе ! -,-

Offline

#7 2011-01-09 08:46:44

™ПрАсКоФкЪ™
™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
From: Там , където теб те няма !
Registered: 2009-09-08
Posts: 3,630

Re: Харесва ми едно момче но...

Ами и аз преди си харесвах едно момче и приятелката ми го харесваше , затова се отказах от него. Но през лятото беше около 23:00 на сестра ми и прилуша и припадна от там сами разбирате аз изпаднах в паника , звънях на бърза помощ , но от там ми отг и затваряха , без да чуят , какво ще им кажа, след което се претесних още повече , опитвах се да я свестя и продължавах да звъня... След като установих , че от там няма да ми помогнат звънах на "най-добрата ми приятелка", понеже брат и имаше кола (и техните), но тя каза, че нямало как сега да се разкарват посред нощ и че сестра ми е добре , да не се претеснявам и да заспивам. Стана ми адски зле cry . А сестра ми беше бледа и все по - често губеше съзнание (но не е под въздействие на алкохол или наркотици)и реших да звъна на момчето,което харесвах и с което се отнесох адски зле  lipssealed . Той отговори и веднага дойде и през цялата нощ по време на операцията, той беше до мен и ме успокояваше. А ако зависеше от момичето , което ми се пишеше за най-добра приятелка , с която излизах ме , пазарувахме ...един вид правех ме вс заедно и бяхме постоянно заедно , сестра ми нямаше да е между живите сега. . . Затова мисля , че трябва да бъдеш с него , приятели винаги ще намериш , но истинската любов не се намира толкова лесно. Сега може да ти изглежда като на игра, но според мен ще се съжеляваш , че не си разбрала, какво ще е ако сте заедно. Защото и на мен не ми се вярваше, че между мен и него ще има , кой знае какво, но сега като се разбирам, че той е всичко, което ми трябваше и нямам предвид материалните неща или секс. Айде преставам да се "обяснявам", макар че разказах всичко на крадко , ако има нещо пиши по скайпа. И ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЪДИ С НЕГО,АКО МИСЛИШ , ЧЕ ИЗПИТВАШ НЕЩО КЪМ НЕГО!

Offline

#8 2011-01-09 09:22:13

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Харесва ми едно момче но...

Недей да си губиш приятелството заради едно момче.До края на живота си ще срешнеш много момчета,ако си мислиш че това е момчето с което ще прекараш живота си мога да ти кажа,че не е така,защото живота е пред теб това е просто влечение и ще отмине.

Това е моето мнение !

+  (y)


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#9 2011-01-09 09:35:00

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Харесва ми едно момче но...

Щом приятелката ти го харесва,къде си тръгнала да му се обясняваш?
По-добре не се занимавай с него,защото ще се скараш с приятелката си и после ще съжаляваш! А пък представи си да тръгнеш с него и приятелката ти да гледа отстрани и да си бърше сълзите. няма да ти е приятно нали?
Еми постави се на нейно място..представи си,че тя тръгне с него..как ще се почувстваш?


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#10 2011-01-09 09:44:57

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Харесва ми едно момче но...

Не си разваляй приятелството за момчета! От опит ти го казвам. Кфи са тея глупости да караш приятелката си да ревнува прикрито. Ако си и истинска приятелка дали ще я караш да се чувства зле!? Баси глупостта да нараняваш приятелката си за момче ..  |-(


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#11 2011-01-09 16:10:30

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Харесва ми едно момче но...

Запази си приятелството. Недей заради временна тръпка да се караш с приятелката ти.

Offline

#12 2011-01-13 21:31:53

ХуБъЪъ-БуБъЪъ =)
Member
Registered: 2010-12-29
Posts: 156

Re: Харесва ми едно момче но...

Наистина никога не избирай едно момче пред приятелка  wink от личен опит го знам  speechless  бях избрала момчето,като занех че една от най-добрите ми приятелки го харесва и въпреки това тръгнах с момчето.С приятелката ми почти не си говорихме и защо,щтот тръгнах с един идиот дет след 1седмица каза ,,ами нищо няя сате по-добре да се разделим,, Постъпката ми беше супер тъпа и повече не смея да я повторя  smile  Сега с това момиче пак сме си доста близки,но съм сигурна,че не е забравила това,което направих.Просто не си заслужава за един пикльо да си развалиш отношенията с добра приятелка  wink


Просто една прегръдка,тиха,безмълвна..и в същтото време напълно достатъчна,за да те увери,че всичко ще бъде наред.. heart

Offline

#13 2011-01-17 17:24:12

TwEeTcHeTyYy
Member
From: Rakovski
Registered: 2009-07-02
Posts: 40
Website

Re: Харесва ми едно момче но...

.. ако държиш на приятелката си, остави нещата така .. няма смисъл да потъпкваш приятелството за момче, било то най-красивото и най-милото. Той не е единствения. Можеш да споделиш с твоята приятелка, да й кажеш какъв компромис правиш заради вашето приятелство, и ако тя се трогне поне малко би трябвало да постъпи по същия начин. ако не споделиш и тя не знае какви са твоите чувства, тя може да се събере с него.. тогава си помисли как ще се почувстваш ти .. най-добрия вариант е да кажеш на момичето и да забравите момчето sun


tweetyy [h] ..

Offline

#14 2011-01-25 17:29:34

nand0
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 122

Re: Харесва ми едно момче но...

Ми и в двата случея губиш smile
Първо ,че ако ти не тругнеш с него губиш приятелката си и втория случей да ти разбият сърцето , защото може тръгне с него .
ПС. Признай му просто пак после к'вото ще да става

Offline

#15 2011-01-26 22:52:54

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Харесва ми едно момче но...

НИКОГА, ама НИКОГА не губи приятелство заради момче..
Според мене е тъпо да знаеш, че тя го харесва и да тръгнеш да се задяваш с него(дори да не го харесва много, ще се подразни,а това може да се отрази зле на "приятелството" ви)..Кое ти е по-важно - приятелката или той...Много тъп въпрос, честно...

"карай я по-често да ходите при тях, така ще я дразниш, но прикрито. С времето ще почне да ревнува тайно и накрая, ще се откаже. "
що за глупост..да я кара да ревнува и да се отказва, само аз да може тя да се докопа до него..>
rofl И колко пък сериозно може да е..утре ще си хареса друг, голямата работа, ама утре не можеш да си намериш приятелка..Не е казала,че е влюбена или че не може да живее без него, че толкоз пък да е важен.. laugh.

Най-добрия вариант е и двете да се откажете от него и толкоз..

+ все и двете ще си харесате някой след време не е най-голямия красавец за да си загубите приятелството заради него smile


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook