#1 2011-01-20 18:19:12

momi4e_bez_s1rce
Изгонен(а)
Registered: 2011-01-20
Posts: 1

Re: Дисниленд

Историята се е случила в Ню Йорк.Защото точно там бил отишъл на обмяна на опит директорът на новооткрития български "Дисниленд".Той се срещнал с американския си колега,демек-шефа на нюйорския "Дисниленд",с когото заедно обиколили всички атракций.Нашият гледам,записвал си,пробвал разните влакчета,люлки и други разни атракциони и накрая казал:
-Мдааа...Ми то общо взето,колега,к'во да ви кажа....Каквото имате вие тука,имаме си го и ние в София...Нищо особемо...Пък аз си мислих,че като е в Америка,ще е кой знае какво...
-Е,айде сега-обидил се американският шеф-как пък не ви е срам да правите такова сравнение?!Че ние тука сме със светлинни години ред вас!
-Къде свтлинни години бе?!-небрежно подхвърлилнашият шеф-Верно,всичко ви е по-шаренко така,по-лъскавички,ама иначе-същото.Люлки,влакчета,въртележки-нищо ново...
Шефът на американския "Дисниледн" го погледнал обидено,но веднъж лицето му светнало:
-А вие,колега-триумфално казал той,-а вие видяхте ли нашата нова стаичка на страха?
-Не-казал нашият,-не съм.Много ли е страшна?
-Тя е направо ужасяваща.Заповядайте да я видите!
И така американеца въвел българина в едно просторно хале.Изведнъж от всички ъгли започнали да изкачат призраци и привидения,от пръстта в земята заизлизали скелети,които размахвали ножове,светкавици прорязвали изкуственото небе,а  озвучаването било наистина покъртително-мъртвешки стонове,детско хлипане и оригинално записи на умиращи престъпници на електрическия стол...
Целият хаос траял около минута.След това всичко утихнало и американецът казал:
-Е,колега изпрашихте ли се?
Нашият само плюл в пазвата и тихо попита:
-Това как го направихте?
-Ами с милиони долари,колега...Лазерна анимация за привиденията и светкавиците,специални ефекти,нови технологии...Е,тука те, в областта на страха,има още много да ни гоните-победоносно казал американецът.
Нашият само смотолевил "Ша я видим ний тая работа" и взел самолета за София.Скоро американецът дошъл на гости при българския си колега.Още едва стъпил на летището,чужденецът веднага поискал да види нашия "Диснилнд".Гледали там ,каквото гледали и накрая българинът казал:
-А сега айде да те водя в нашата стаичка на страха!
-Стига,бе!Не мога да повярвам,че сте успели да направите нещо по-страшно и по-ужасяващо от нашата стаичка!
-Ти само ела,ела...-казал нашият,отворил една врата и бутнал чужденеца вътре.
Човекът изведнъж се оказал с един дълъг и тъмен коридор.Ни звук,ни светлина.
-Ха,аматьори-презрително казал американецът и продължил нататък.Коридора ставал все по тъмен  и тесен.В един момент се озовал с една стаичка.Тя била празна,само в отсрещния ъгъл стоял един ром,абе  направо циганин.Тож бил с бяла коса,бели дрехи и бяло "катинарче" на брадата.И този държал пред лицето си една свещ.
Докато американецът още се оглеждал,човекът в бяло,който приличал колкото на привидение,толкова и на Азис,попитал с гробовен глас:
-Днес ми ли си дупето?
-Да-казал машинално американецът...
-ами тогава....фу!-и духнал свеща..


Дано да ви е харесало!

Offline

#2 2011-01-20 18:22:24

Ajilin_3
Member
From: някъде из space :)
Registered: 2010-09-06
Posts: 690

Re: Дисниленд

срещан виц ..не си го измислила ти wink


[img]http://data.whicdn.com/images/22811882/tumblr_lz2zt4Vf1N1r6gvwf_large.gif[/img]

Offline

#3 2011-01-20 18:23:05

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Дисниленд

Вярно е,от книгата на Слави е


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#4 2011-01-20 20:29:07

fiina
Member
From: Callafornia. . :)
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,003

Re: Дисниленд

оппаа. . тоя виц не го ли казаваха по "Шоуто на Слави". .:?


[img]http://prikachi.com/images/96/4037096d.gif[/img]

Offline

#5 2011-01-20 20:38:22

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: Дисниленд

Честно, писна ми от такива като тебе ..  lipssealed


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#6 2011-01-21 06:12:09

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Дисниленд

вица е скучен,изобщо не ми харесва..


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#7 2011-01-21 09:58:41

[слад0ледчi]
Member
Registered: 2010-11-07
Posts: 88

Re: Дисниленд

пъкк е цял романн .. почти заспах докато го четохх !!  laugh
Не мисля, че някой ще си направи трудът да го прочете !!  nod

Offline

#8 2011-01-21 13:21:47

ivetdan
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 20

Re: Дисниленд

Така... хайде да дам съветче към авторката:

Уважаема, която или който и да си ти, в момента ти нарушаваш авторското право. И понеже оприличавам възрастта ти (не казвам, че таланта има нещо общо с годините, тъй като аз съм най-вереятно колкото теб) Не си преписвай такива човешки услуги. Защото ако автора на това произведение (За което се твърди, че не е твое. Разбира се, ако не си член на екипа на посоченото шоу) има пълното право да си те съди. И това не е правило на форума, защото няма да го намериш там. Това не е и в правилата на никой форум, това е в законите на държавата. Както има закони да не крадеш, да не убиваш, че навършваш пълнолетие на 16, така има и закон под името "Каржба на авторско право". Затова, виж в Гугул повече за това. Ако този човек, автора на творбата реши да те съди, ние, свидетели един вид имаме право да застанем на негова страна.

Казвам ти това, не за да мислиш, "Тази кво ми се права на велика с нейната лекция", не заради форума, а защото ако го направиш на публично място всички ще ти се подиграват. А и ако искаш да се прославиш с нещо, започни да пишеш сама. wink

П.С- Ще се свържа с модератор за заключването на тази тема.

Лек ден. wink


"Ако изживяването на препятствията и борбите в един живот е трудност, то края му е бизмислен. Бори се до последно, защото истинските трудности се преодоляват само с надежда и вяра! "
Посвещавам това, но човека, който ме подтикна да пиша. smile

Само човека, проникнал в словото, ще осъзнае "красотата" му. heart  

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook