#1 2011-01-20 19:00:19

sousito
Member
Registered: 2011-01-20
Posts: 1

Re: Моля помагайте

Здравейте имам един проблем, напоследък една седмица преди да ми дойде менсруацията много ме боли доста под корема на 'триъгилника' за да бъда по точна само че от вътре и само от лявата страна сякаш някой ме 'корми' .. |-(  |-( Казах на майка ми а тя каза че това е понеже още не ми се регулира менструацията, но с моите връснички не е така и се плаша  doh Моля ако някой има подобен проблем да помага. Благодаря предварително.

Offline

#2 2011-01-20 19:04:16

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Моля помагайте

Това е напълно нормнално да те боли преди да ти идва. Организмат на всеки човек е различен и затова приятелките ти са намали такъв проблем. Аз примерно изпитвам много малка болка преди да ми дойде.  : ) Така, че не се притеснявай това си е напълно нормално.  smile


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#3 2011-01-20 19:45:40

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Моля помагайте

Всеки е различен, това, че тях не ги боли не значи, че и тебе няма и обратното.И все пак има си гинеколог за тая работа.Ако много те притеснява, отиди, няма от какво да те е срам, поне ще си направиш и 1 профилактичен преглед. smile


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2011-01-21 06:14:16

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Моля помагайте

има хора,които при менструация направо си умират от болка
а има и такива,които изобщо не го усещат !
мен попринцип ме боли съвсем леко,но сега последния път толкова много ме боля,че направо имах чувството,че стана ли от леглото ще припадна,нямах сили за нищо.. sad


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#5 2011-01-21 09:52:48

[слад0ледчi]
Member
Registered: 2010-11-07
Posts: 88

Re: Моля помагайте

Мен лично точно преди да ми дойде страшно много ме боля корема, докато моята приятелка изобщо нищо не усети .. Така, че спокойно всичко е наред !!  smile  smile

Offline

#6 2011-01-21 13:04:19

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Моля помагайте

Зависи от ораганизама,някой хора имат болезнена менструация други не,така че няма място за притеснение.Ако много те притеснява както каза biberonchetoy посети гинеколог!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook